رفتن به مطلب

کمک در باره خرید 5 قطعه اصلی کامپیوتر با 500 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به اساتید بزرگوار من میخواستم با 500 تومن مادربرد و سی پیو و رم و گرافیک و هارد بگیرم اگه زحمت نباشه با این قیمت بهترین رو که بشه با این پول خرید برام بنویسید. من یه سیستم قدیمی هم دارم که میخوام اونو بفروشم یه 100 تومنی هم از اون بدست میارم.

لطفا بهم بگین که مادربورد ddr3 بگیرم یا ddr2 کدوم صلاحه؟

خدا اجرتون بده برام یه سیستم بنویسین که هم جدید باشه هم بشه با این پول اونو گرفت. واقعا کمک بزرگی برام میکنید چون تو هر کامیوتر فروشی بری یه چیزی بهت قالب میکنه که اصلا چیز خوبی نیست.

منتظرم

لینک به دیدگاه

بببين دوست عزيز dd2 , 3 زياد فرق نداره مهم اينه سيستم با هم مچ باشه مثلا دوستمون 1600,700 پوله سيستم داد ولي از سرعتش گله داره (سیستم فوق خرفه ای با سرعت پایین) من اين سيستمو برا يكي از دوستان بستم با سر عته نور براش كار ميكنه و هيچ جا هم كم نمياره

asus p5kpl-am بكي از بهتريناست seven هم ساپورت ميكنه

e5300

من 9600 گرفتم ولي شما ميتوني از رفيقمون كه داره zotac 260 رو ميفروشه بگيري

رو اين 2*2 گيگ 800 ddr2 patrior or kingston بنداز ببين چي ميشه

هاردم 1t WD عاليه

فكر كنم از 500 كمتر شد بقيه رو هم خرج ظاهر سيستمت كن چون از نظر باتني كم نداره

اين نظر من بود 100 درصد شما صاحب اختياري

موفق باشي @};-

لینک به دیدگاه

با سلام به اساتید بزرگوار من میخواستم با 500 تومن مادربرد و سی پیو و رم و گرافیک و هارد بگیرم اگه زحمت نباشه با این قیمت بهترین رو که بشه با این پول خرید برام بنویسید. من یه سیستم قدیمی هم دارم که میخوام اونو بفروشم یه 100 تومنی هم از اون بدست میارم.

خدا اجرتون بده برام یه سیستم بنویسین که هم جدید باشه هم بشه با این پول اونو گرفت. واقعا کمک بزرگی برام میکنید چون تو هر کامیوتر فروشی بری یه چیزی بهت قالب میکنه که اصلا چیز خوبی نیست.

منتظرم

دوست عزیز به نظر من الان اگر بخواهید برای DDR2 هزینه کنید اشتباه محض هست.با گرفتن مادربوردی که DDR3 باشه تا چند وقتی براحتی میتونید با تعویض چند قطعه سیستم رو ارتقا سخت افزاری بدید.

با این هزینه میتونی سیستم بر مبنای AMD جمع کنی که خیلی به نفعت میشه.البته اگر کاربردت رو از سیستم بگی بهتر میشه رو قطعات نظر داد.

لینک به دیدگاه

پس با فروش سیستم بودجتون می شه 600 که من اینو پیشنهاد می دم

cpu AMD Athlon II X4 630=110

M.B ASUS M4A785TD-V EVO=135

ram kingmax4G (2*2gb) ddr3 1333=120

vga SAPPHIRE HD5770 1GB GDDR5=220

hdd Seagate Barracuda 7200.12 500G=52

total= 637

می تونی مادربورد ASROCK M3A780GXH که فکر کنم حدود 80 باشه که بالاتر از 600 نره. با این مادربورد مجموع حدودا 580- 590 می شه

البته شما نگفتی پاورت چیه. این سیستم حداقل پاور 535 می خواد

لینک به دیدگاه

منتظرم

دوست گلم شما اول باید بفرمایید که این سیتسم رو برای چه کاری میخواید ؟

لینک به دیدگاه

با تشکر از لطف دوستان که من رو راهنمایی کردن.

من این سیستم رو برا مصارف خانگی میخوام و کار خاصی باحاش انجام نمیدم من میخوام سیستمی بگیرم که یه ویندوز سون بندازم روش مثل روغن روون باشه و بعدش من با این سیستم که میخوام افلاین دانلود میخوام بکنم و در این کار من نزدیک 6 مگ در ثانیه دانلود خواهم داشت پس سیستم باید یکمکی خوب باشه تا هم سون رو بکشه هم این دانلود رو بعدش هر از گاهی گیم هم بازی کنم.البته کار اصلی من گیم نیست.

من یه دوستی دارم که انصافا تو کار سخت افزار وارد هست برا دوستم سیستم گرفت دیدم مادربرد یچیزی گرفته که اصلا اسمشو نشنیدم بهم گفت مادر برد باید چیپستش بالا باشه مارک فرق نمیکنه در ضمن گفت سی پی یو فقط اینتل.

دوستان من بد جوری تو دو راهی موندم یکی میگه فلان بگیر یکی میگه فلان به خدا موندم.

من یه مادر برد دیدم به اسم giga-ep43t-ud3l یه همچین چیزی بود به نظرتون خوبه؟

قیمت هم 118 داد

در ضمن یادم رفت پاور من 400 w هست@};-

نکته مهم که من هیچ وقت نفهمیدم:

از کجا بدونم که قطعات با هم مچ هستند به قول معروف به هم می افتن اگه اینو بهم بگین یه دنیا ممنون میشم یعنی در گرفتن قطعات یک سیستم به چه نکاتی توجه کرد تا قطعات به خوبی با هم مچ شوند؟

ویرایش شده توسط rezahacker3020
لینک به دیدگاه

دوست گلم اگر AMD بخواید دوستمون پیشنهاد خوبی دادن ولی بیشتر از 500 تومان شده که میتونید کارت گرافیک ارزونتر بخرید . ولی برای اینتل پیشنهاد بنده اینهاست :

M.b h55 gigab or asus = 135

CPU 530 i3 = 145

RAM DDR3 1333 = 65

HDD 250Gb = 42

VGA HD4670 1GB = 90

اینها قیمت حدودی بود که هم قد هزینتون هستش باز هم اگر سوالی هست در خدمتیم

لینک به دیدگاه

دوست گلم اگر AMD بخواید دوستمون پیشنهاد خوبی دادن ولی بیشتر از 500 تومان شده که میتونید کارت گرافیک ارزونتر بخرید . ولی برای اینتل پیشنهاد بنده اینهاست :

M.b h55 gigab or asus = 135

CPU 530 i3 = 145

RAM DDR3 1333 = 65

HDD 250Gb = 42

VGA HD4670 1GB = 90

اینها قیمت حدودی بود که هم قد هزینتون هستش باز هم اگر سوالی هست در خدمتیم

ممنون

و در ضمن نگفتین که باید کدوم مشخصات رو در نظر گرفت تا قطعات مچ بشن و کارایی بالا رو بدن.

اقا سعید این مادربردی که من گفتم خیلی ضعیف تر از اینی هست که شما گفتین مادر بردی که من گفتم اینه : giga-ep43t-ud3l

و اخر اینکه مدل p55 با h55 چه فرقی داره چون تو سایت گیگا مدل p55 رو تبلیغ کرده به نظر میاد جدیده ولی وقتی میری سایت intel چیپست p55 قدیمی تر از h55 هست.

ظاهرا این مادربردی که شما میگین pci express نداره

اینم از لینک میتونید ببینید:

http://www.intel.com...ets_body+dt_all

فقط اگه یکم در موارد بالا توضیح بدید ممنون میشم.

ویرایش شده توسط rezahacker3020
لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیزم اگر بخوا ریز هر کالایی رو بگم که فکر کنم یه کتاب بشه . مادربورد H55 گرافیک انبرد داره P55 نداره و H55 با i3 ها سازگارترن .H55 جدیدتره ولی دلیل نمیشه هر چی جدیدتر باشه بهتره در ضمن همشون PCi E دارن .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...