رفتن به مطلب

35 تا از برترین عناوین انحصاری pc

alidadashnejad
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

خیلی از کنسول باز ها و حتی خیلی از پی سی گیمر های از بازی های انحصاری پی سی بی خبر هستند و خیلی از افراد فقط بازی های مثل dota 2 –simcity- COH رو فقط به عنوان بازی های انحصاری PC می شناسند

اما امروز لیستی از برترین انحصاری های PC برای شما انتخاب کردم

games-for-windows-live.jpg

نحوه ی انتخاب

به کمک سایت metacritic  بازی هایی که متای بالای 80 داشتن رو انتخاب کردم و به صورت یک لیست همراه با تعداد ریویو و فروش و فروش کل سری در اختیار شما قرار می دهم برترین بازی هم در اخر آمده پس تا اخر با دقت بخوانید )

metacritic-logo1.jpg

در این لیست از منابع بسیار استفاده کرده ام برای دقیق بودم اطلاعت اما اگر قسمتی مشکل داشت حتما اعلام کنید

لطفا دقت کنید

من این لیست را فقط برای اطلاع رسانی اماده کرده ام و از هر گونه فن بوی بازی جلو گیری کردم چون خودمم طرفدار شدید HALO  هستم پس به هیچ وجه قصد برتری دادن به کنسول یا PC رو ندارم و فقط قصدم روشن کردن بعضی موارد هست

البته هر کاری هم بکنی هر چی بگی باز افرادی هستن که بدون دلیل مشخص از کنسول یا PC طرف داری می کنن !!

fanboy-war-is-coming.jpg

این لیست رو من سعی کردم بین سال های 2000 تا 2013 محدود کنم در در قسمت دوم بازی های 2014 – 2015 – 2016 انحصاری PC رو معرفی کنم چون بازی های خیلی زیبا هست که باید به صورت جداگانه معرفی بشن

LET'S START SHALL WE  

1

Civilization IV : meta : 94

logo_slate1024.jpg

سال تولید :2005

تعداد ریویو : 50

فروش : 3 میلیون فروش کل سری : 29 میلیون 

2

Company of Heroes : meta 93

1191597512-00.jpg

سال تولید : 2006

تعداد ریویو :  55

فروش : 4  میلیون تا سال 2013

3

StarCraft II: Wings of Liberty : meta : 93

Starcraft-II-Wings-of-Liberty-Free-Game-  

سال تولید : 2010

تعداد ریویو : 82

فروش : 3 میلیون تا سال 2010

فروش کل سری : 9.5 میلیون 4

Homeworld: meta : 93

homeworld_remastered.jpg

سال تولید : 1999

بازی به زودی ریمسترش در 2015 عرضه می شود و باز هم انحصاری بر روی pc فروش : باید منتظر انتشار 2015 ماند اطلاعات دقیق برای نسخه ی اول را پیدا نکردم تعداد ریویو : 20

5

Unreal Tournament 2004 : meta:93

1107285113-00.jpg

سال تولید :2004

فروش : 1.5 میلیون تعداد ریویو : 48

6

Rome: Total War : meta : 92

rtw_620x449.jpg

سال تولید : 2005

تعداد ریویو : 58

فروش : 1.13 میلیون

7

Team Fortress 2 : meta 92

Team_Fortress_2.jpg

سال تولید :2008

تعداد ریویو 17

بازی free می باشد

8

System Shock 2 : meta : 92

1223548022-00.jpg

سال تولید : 2000

تعداد ریویو : 20

9

Battlefield 2 : meta 91

1253576027-00.jpg

فروش : بیشتر از 1 میلیون در ماه اول و تا سال 2012 بیشتر از 11 میلیون تعداد ریویو : 55

10

Crysis 1 : 91

crysis-wallpaper-widescreencrysis-wallpa

سال تولید : 2011

تعداد ریویو : 56

فروش بیشتر از یک میلیون تا سال  2008 اما فروش تا سال 2011 بیشتر از 3 میلیون و وارهد هم 1.5 میلیون

11

Dota 2 : meta : 90

DOTA-2-Wallpaper-HD-.jpg

سال تولید : 2013

تعداد ریویو : 32

12

Portal : 90

896b074ebe325e7f4c099c4f828b743d.jpg  

سال تولید : 2008

تعداد ریویو: 27

فروش بیشتر از 4 میلیون

و در باره ی portal 2  این بازی بیشتر در pc فروش داشته تا کنسول ها

13

Guild Wars 2 ; meta : 90

guild-wars-2-logo1.jpg

سال تولید : 2012

فروش 4 میلیون تا 2014 بازی در 6 ماه اول بیشتر از 3.5 میلیون کپی فروخته اما تا امروز امار دقیق را ندارم

تعداد ریویو : 69

14

Empire: Total War : meta : 90

Empire-Total-War-Conquers-the-United-Kin

سال تولید : 2009

تعداد ریویو : 62

فروش بین 5 تا 7 میلیون کپی ( امار دقیق وجود نداره )

15

Battlefield 1942 : 89

1033232273-00.jpg

سال تولید : 2002

فروش کلا سری بتل خوب فروش می ره بیشتر از 17 میلیون نسخه تا 2012 تعداد ریویو : 27

16

Assetto Corsa : meta : 89

r8vtgmmp8lrmdijsjk4r.jpg 

بازی هنوز در مرحله ی ساخت می باشد ولی توی استیم تعداد ریویوها بسیار بالا هست بیشتر از 6000 نفر تعداد ریویو ها 10

17

EVE Online: Special Edition : 88

BookCover_V02_hjalti_small.jpg

تعداد ریویو : 10

فروش : اطلاعات موجود نیست

18

The Stanley Parable: meta : 88

a2799945275_10.jpg

تعداد ریویو : 47

فروش تا اوایل 2014 : بیشتر از 1 میلیون نسخه

19

Thief II: The Metal Age : 87

1135567250-00.jpg

سال تولید : 2000

تعداد ریویو : 18

20

The Witcher  : meta : 86

the-witcher-cover.jpg  

سال تولید : 2007

تعداد ریویو : 30

فروش کل سری ( نسخه ی 1 و 2 ) 7 میلیون کپی

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

21

Warhammer 40,000: Dawn of War : 86

2261322-warhammer_40000___dawn_of_war_1.

سال تولید : 2004

تعداد ریویو : 51

فروش : تا سال 2009 بیشتر از 6.5 میلیون کپی 

تا به امروز را پیدا نکردم ولی به احتمال بالا باید به 8 میلیون نزدیک شده باشه

22

StarCraft II: Heart of the Swarm : meta : 86

starcraft-ii-hots-loading-screen-queen-o

فروش : در مدت 2 روز بیشتر از 1.1 میلیون کپی تعداد 

ریویو ها : 68

23

Gone Home : meta : 86

gonehome_mac_421671.jpg

24

Civilization V: Brave New World : meta :  85

Civ-V-BNW-logo.jpg

تعداد ریویو: 55 

26

SWAT 4 : meta : 85

1142657982-00.jpg

تعداد ریویو ها : 49 

27

SimCity 4 : meta : 84 SC4.jpgسال تولید : 2006

تعداد ریویو : 36

این سری کلا 17 میلیون کپی فروخته است 

فروش : در 2 هفته ی اول 1.1 میلیون کپی 

28

crysis warhead : meta   84

1254243026-00.jpg

سال تولید :  2008 

29

Command & Conquer: Generals : meta : 84

b90658_1045511582-00.jpg

سال تولید : 2003

30

Command & Conquer: Generals - Zero Hour ;meta 83

CommandConquerGeneralsZero-Hour.jpg

سال تولید : 2003 

31

Civilization IV: Colonization : meta : 83

1227387690-00.jpg

سال تولید : 2008 

32

S.T.A.L.K.E.R.: sof : meta : 82

2556846-6825142503-86505.jpg

سال تولید : 2007

33

Age of Wonders III  : meta : 82

Age-of-Wonders-III.jpg

سال تولید : 2014 

34

World of Tanks : 80

world-of-tanks.jpg

سال تولید : 2011

35

League of Legends : meta : 78

League-of-Legends-wide-900x16002.jpg

اما برترین بازی دوران

half-life-2-1310746143.jpg

Half-Life : meta : 96

این بازی تا سال 2004 بیشتر از 8 میلیون نسخه فروش داشته

Half-Life2 : meta : 96

و فروش این بازی هم بیشتر از 12 میلیون می باشد

البته پکی وجود دارد به نام The Orange Box که اون هم در تا سال 2008 بیشتر از 3 میلیون کپی فروخته است

که در سال 2007 منتشر شده لینک محصول http://www.metacritic.com/game/pc/the-orange-box   برترین های 2014 – 2015 -2016 

درباره ی کانتر شاید خیلی ها ندونن ولی کانتر قسمتی از  Half-Life بوده که به صورت مولتی پلیر درست شده و همچنین در سال 1999 منتشر شده و نمره ی 88 رو دریافت کرده  در واقع یک جور ماد برای بازی بوده         

لینک به دیدگاه

دوستان یک قسمت دیگه هم مانده برای بازی های 2014 - 2015 - 2016 

به زودی اضافه می شه 

و باز هم سایت همه چیز رو ریخت به هم 

مجبور شدم 2 صفحه ای بکنم عکس ها زیاد بود الان هم که 2 پسته شد پست دوم ریخت بهم  ~x(  ~x(  ~x(  ~x( 

درضمن می توانید کامنت دهید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام علی جان خسته نباشی

بازی arma III هم فکر میکنم انحصاری pc هست

لینک به دیدگاه

اقا درست شد بی چاره شدم 

مطلب طولانی بود پر عکس 3 روز طول کشید همش رو جمع کنم بعد مجبور بودم همه چیز رو توی ماکروساف ورد وارد کنم 

الان هم که کپی کردم اینجا همه چیز ریخت به هم شرمنده دوستان الان درست شد یک قسمت هم مونده به زودی اضافه می شه 

لینک به دیدگاه

Portal 2 واقعا عالیه....

تا بازی رو تموم نکنید منظور من رو متوجه نمیشید چون اولای بازی آدم فکر میکنه با بازی مثل Angry Birds طرفه و همه مراحل تکراری هست...

لینک به دیدگاه

کرایسیس وارهد

موقعی که اومد آخرت بود

همین الان هم جزییات رو میدیم آخر پی سی ذوب میشه

لینک به دیدگاه

واقعا اگه pc ریسینگ خوب داشت هیچ وقت سمت کنسول نمیرفتم ( بعید میدونم ریسینگی درحد گرنتوریسمو بیاد رو pc )

Assetto از لحاظ فنی مشکل داشت و تعداد ماشین ها محدود :(

کانتر چرا تو لیست نیست> :|

ویرایش شده توسط JarOoBarghi
لینک به دیدگاه

واقعا اگه pc ریسینگ خوب داشت هیچ وقت سمت کنسول نمیرفتم ( بعید میدونم ریسینگی درحد گرنتوریسمو بیاد رو pc )

Assetto از لحاظ فنی مشکل داشت و تعداد ماشین ها محدود :(

کانتر چرا تو لیست نیست> :|

چرا ریسینگ نداره شاید انحصاری زیاد نداشته باشه ولی بیشتر افرادی که فرمون و ... می خرن با pc بازی می کنن 

مثال : iRacing

Project Cars  هنوز در مرحله ی ساخت هست و رسما منتشر نشده 

Test Drive Unlimited  خدا می دونه چند ساعت پای این بازی بودم 

City Car Driving شاید قدیمی باشه ولی شبیه ساز کامل زندگی شهری هست 

The F1 Series

کلا دو مورد هست که بسیار منتظر هستم تا کامل منتشر بشن Project Cars  و  Assetto هر دوی این ها در دست ساخت هستن و باید منتظر لانچ ماند 

درباره ی کانتر شاید خیلی ها ندونن ولی کانتر قسمتی از  Half-Life بوده که به صورت مولتی پلیر درست شده و همچنین در سال 1999 منتشر شده و نمره ی 88 رو دریافت کرده 

لینک به دیدگاه

چرا ریسینگ نداره شاید انحصاری زیاد نداشته باشه ولی بیشتر افرادی که فرمون و ... می خرن با pc بازی می کنن 

مثال : iRacing

Project Cars  هنوز در مرحله ی ساخت هست و رسما منتشر نشده 

Test Drive Unlimited  خدا می دونه چند ساعت پای این بازی بودم 

City Car Driving شاید قدیمی باشه ولی شبیه ساز کامل زندگی شهری هست 

The F1 Series

کلا دو مورد هست که بسیار منتظر هستم تا کامل منتشر بشن Project Cars  و  Assetto هر دوی این ها در دست ساخت هستن و باید منتظر لانچ ماند 

درباره ی کانتر شاید خیلی ها ندونن ولی کانتر قسمتی از  Half-Life بوده که به صورت مولتی پلیر درست شده و همچنین در سال 1999 منتشر شده و نمره ی 88 رو دریافت کرده 

اینایی هم که نام بردی یکی بد تر از یکی :D وقتی میگم از لحاظ فنی یعنی از تعدادم کم و کلاس ماشین ها بگیر تا تعداد کم چلنج ها! همشون آدمو یاد ریسینگ کنسول های نسل 6 میدازن! و آرکید! 

ریسینگ فقط رو کنسول جواب میده!!!  البته خوده تصاویر ـه inagme ــه  Drive Club و GranTurismo گویاست 

DC

cs68g3hl1h0alfukbzd9_thumb.jpgoqg3aqavqddnt7soexz2_thumb.jpgq2gqe5aqcmz2q27aoq6l_thumb.jpg65414703536171315548_thumb.jpgv5itxvt43kibppoyn5wq_thumb.jpgz8r7zlaqzblo61pipfzm_thumb.jpg

GT

sz0ug6xcv3mocny0z5o5_thumb.jpgzvks03l0qumx6sktf7p1_thumb.jpg0owc16e7fgs633x5cod5_thumb.jpgyz8godtx8lq60uzncz7n_thumb.jpg00236814105031662857_thumb.jpg51922687555617182673_thumb.jpg

همین دوتاGT و DC کافیه که ریسینگ بازها سمت PC نیان . مخوصا gt که مربوط ب کنسول نسل هفتمی ps3 ـه و تا سالها آدم سرگرم ـه با چلنج ها و تروفی های چیزی که تو pc معنی نداره!

یدونه فک کنم Project cars  شاید خوب دربیاد که اونم مولتی پلتفرمــــــــــه ( و کسایی که دی سی و جیتی بازن اصن ویدئوها و...ش روتا اینجا نپسندیدن)

asseto هم که خیلی وقته تو بازار هست و تو قفسه ها خاک میخوره 

ویرایش شده توسط JarOoBarghi
لینک به دیدگاه

اینایی هم که نام بردی یکی بد تر از یکی :D وقتی میگم از لحاظ فنی یعنی از تعدادم کم و کلاس ماشین ها بگیر تا تعداد کم چلنج ها! همشون آدمو یاد ریسینگ کنسول های نسل 6 میدازن! و آرکید! 

ریسینگ فقط رو کنسول جواب میده!!!  البته خوده تصاویر ـه inagme ــه  Drive Club و GranTurismo گویاست 

DC

cs68g3hl1h0alfukbzd9_thumb.jpgoqg3aqavqddnt7soexz2_thumb.jpgq2gqe5aqcmz2q27aoq6l_thumb.jpg65414703536171315548_thumb.jpgv5itxvt43kibppoyn5wq_thumb.jpgz8r7zlaqzblo61pipfzm_thumb.jpg

GT

sz0ug6xcv3mocny0z5o5_thumb.jpgzvks03l0qumx6sktf7p1_thumb.jpg0owc16e7fgs633x5cod5_thumb.jpgyz8godtx8lq60uzncz7n_thumb.jpg00236814105031662857_thumb.jpg51922687555617182673_thumb.jpg

همین دوتاGT و DC کافیه که ریسینگ بازها سمت PC نیان . مخوصا gt که مربوط ب کنسول نسل هفتمی ps3 ـه و تا سالها آدم سرگرم ـه با چلنج ها و تروفی های چیزی که تو pc معنی نداره!

یدونه فک کنم Project cars  شاید خوب دربیاد که اونم مولتی پلتفرمــــــــــه ( و کسایی که دی سی و جیتی بازن اصن ویدئوها و...ش روتا اینجا نپسندیدن)

asseto هم که خیلی وقته تو بازار هست و تو قفسه ها خاک میخوره 

ببین دوباره فن بازی رو شروع کردی ها شما و یه دوست دیگمون به شدت به کنسول وابسته هستید یا همون فن بوی هستید چند جای مختلف توی تاپیک های مختلف مشاهده شده این موضوع 

Driveclub نمرش رو دیدی اصلا : 71 نمره ی کاربران : 57 شروع نامناسب برای ps4 

بهترین Gran Turismo هم که 5 هست چون خودم ps3 دارم می گم و متای بازی 84 و نمرات مردم 7.5 

Gran Turismo 6 هم که بدتر و تکراری تر از 5 بود 

بهترین Gran Turismo همون نسخه ی یک بود برای زمان خودش روی ps 1  معرکه بود 

من خودم هم ps 1 2 3 رو دارم و تمام Gran Turismo بازی کردم شماره 5 و 1 از همه بهتر بود نسخه ی 4 هم که برای ps2 بود کلا ps2 زمان درخشش کنسول ها بود و بازی های بی نظیری براش اومد توی اون مدت ولی توی ps3 , ps4 کم رنگتر شدن و اون نواوری رو دیگه از دست می دادن 

بهترین هم توی pc توی سال 2007 همون Test Drive Unlimited  که با نمره ی متای 79 و امتیاز 80 از طرف مردم برای زمان خودش بسیار عالی بود و باز هم مثل بقیه ماشین بازی نسخه های بعدی رو گند زد رفت 

در ضمن assetto corsa هم تازه از  early access در آمده تا 2016 هنوز ماشین و ترک و امکانات جدید به بازی اضافه می شده پس هنوز در دست ساخته  :laughing:

در باره ی مشکلات فنی assetto corsa همون جور که گفتم باید صبر کرد تا در طول زمان امکانات بیشتری دریافت کنه فعلا که بازی بسیار خوش درخشیده متای 85 و 86 مردمی توی استیم هم که 9 گرفته از 4604 ریویو 

البته pc بیشتر در قسمت های MMO - FPS - RPG -  strategy فعال هست تا ریسینگ این رو کامل موافق هستم ولی به کمک assetto corsa و  Project cars وضعیت بهتر می شه 

لینک به دیدگاه

Portal 2 واقعا عالیه....

تا بازی رو تموم نکنید منظور من رو متوجه نمیشید چون اولای بازی آدم فکر میکنه با بازی مثل Angry Birds طرفه و همه مراحل تکراری هست...

موافقم خیلی قشنگ بود :x

لینک به دیدگاه

سری World of Warcraft هم تو لیست نیست که واقعا اگه صبرشو داشته باشین و بتونین بازی رو یاد بگیری طوری درگیرش میشید که کلا به غیر از این بازی حتی به بازی های دیگه فکرم نمیکنید، خود منو یک جور اشباح کرد که یک سال جز WoW هیچ بازیه دیگه ای بازی نکردم، تازه تو سرورهای پر از باگ و ناقص رایگان ایرانی، چه برسه به سرورهای خود بیلیزارد.

لینک به دیدگاه

درسته کانتر استرایک مود شده هاف لایف هست ولی اونم بهتر بود میزاشتی هنوز که هنوزه توی کل دنیا دارین کانتر ۱.۶ میزنن

لینک به دیدگاه

درسته کانتر استرایک مود شده هاف لایف هست ولی اونم بهتر بود میزاشتی هنوز که هنوزه توی کل دنیا دارین کانتر ۱.۶ میزنن

همون اخر کنار هف لایف اضافه کردم با کلاس تره  :cool:

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان یک بازی توپ مثل جنرال زیرو هور بگید تا بازی کنم فقط خیلی شبیهش باشه چون رو pc من جنرال اجرا نمی شه

لینک به دیدگاه

وقتی نصب تموم میشه و میخوام بازی رو شروع کنم صفحه اول که آبیه میاد و بدون هیچ دلیلی همین جور میمونه و بعد ارور میده که game.dat مشکل داره و خارج میشه
فایلش سالمه

چکار کنم دوستان لطفا کمک کنید

لینک به دیدگاه

وقتی ملاک مردم  امتیازات متاست بنده دیگه حرفی ندارم . . . من دارم از ریسینگ حرف میزنم اون آقا ارتباط میده به فَن و پنکه این داستانا 

480a6790aacd016bfbb0fbe4e5c8af26c30693fd

e39262a85905b977c44eb705ec620b4ac1b0dc89

لینک به دیدگاه

ببین دوباره فن بازی رو شروع کردی ها شما و یه دوست دیگمون به شدت به کنسول وابسته هستید یا همون فن بوی هستید چند جای مختلف توی تاپیک های مختلف مشاهده شده این موضوع 

سلام علی جان دستت بابت تاپیک درد نکنه

تاپک خوبی هست

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی ملاک مردم  امتیازات متاست بنده دیگه حرفی ندارم . . . من دارم از ریسینگ حرف میزنم اون آقا ارتباط میده به فَن و پنکه این داستانا 

480a6790aacd016bfbb0fbe4e5c8af26c30693fd

e39262a85905b977c44eb705ec620b4ac1b0dc89

درود

کاری ندارم به بحثتون (من بیشتر نیدفور میزنم) اما یه مقایسه جالبی بودش... :laughing:  =))

لینک به دیدگاه

درود

کاری ندارم به بحثتون (من بیشتر نیدفور میزنم) اما یه مقایسه جالبی بودش... :laughing:  =))

نه داداش  . استارتر بحث متا رو سر کشید ماهم گفتیم ریسینگ اونم رئال ارتباطی با متا نداره ب طور مثال این عکسم گذاشتیم:دی

پ ن : Thief+Crysisو... کجاش انحصار pc ست؟

لینک به دیدگاه

ممنونم از استارتر که زحمت زیادی رو متقبل شدم.

منم نظر خودمو میگم.

1- بیشتر از 70% این بازی ها از نوع استراتژی یا Point and Click هستن.

2- اکثر این بازی ها System Seller نیستن یعنی کسی نمیاد به خاطر تجربه کردن یکی از اینا Gaming PC ببنده.

3- داشتن امتیاز متای بالا اصلا دلیل موجهی نیست. چرا ؟ چون این عدد سلیقه ای هست.

Ryse میشه 70

Mario میشه 90

The Last of Us هم میشه 90.

GTA هم میشه 90.

Uncharted هم میشه 90.

بازیهای بچه گانه نینتندو هم میشه 90.

شما حتی اگه ریویوی منتقد ها رو بخونین که نهایتا امتیازشون تو متا ثبت شده میبینین که گاها چه نظر های احمقانه ای دادن و رو اون نظر ها یا امتاز دادن یا گرفتن.

لینک به دیدگاه

ممنونم از استارتر که زحمت زیادی رو متقبل شدم.

منم نظر خودمو میگم.

1- بیشتر از 70% این بازی ها از نوع استراتژی یا Point and Click هستن.

2- اکثر این بازی ها System Seller نیستن یعنی کسی نمیاد به خاطر تجربه کردن یکی از اینا Gaming PC ببنده.

3- داشتن امتیاز متای بالا اصلا دلیل موجهی نیست. چرا ؟ چون این عدد سلیقه ای هست.

Ryse میشه 70

Mario میشه 90

The Last of Us هم میشه 90.

GTA هم میشه 90.

Uncharted هم میشه 90.

بازیهای بچه گانه نینتندو هم میشه 90.

شما حتی اگه ریویوی منتقد ها رو بخونین که نهایتا امتیازشون تو متا ثبت شده میبینین که گاها چه نظر های احمقانه ای دادن و رو اون نظر ها یا امتاز دادن یا گرفتن.

خواهش می کنم عزیز 

بله کاملا موافق هستم 

کلا پلتفرم pc برای بازی استراتژیک هست و بیشتر بازی های انحصاری هم همان طور که گفتید هست البته این به این معنی نیست که این بازی های بی محتوا هستن بر عکس بعضی از بازی های استراتژیک بسیار هم عالی هستن 

درباره ی سیستم سلر نمی شه خیلی دقیق نظر داد چون pc از قطعات زیادی تشکیل شده که همه ی این ها با هم می شه یه سیستم ولی کنسول ها یک تکه هست و اون جوری اعداد دقیق تر مشخص می شه 

مثلا یک نمونه براتون بگم توی گیم اسپات ( یوتوب ) خبری از فروش 1.2 میلیونی ( تعداد ) کارت گرافیک های 980 - 970 در طول مدت 3 ماه 

یکم توضیحش سخته و واقعا نمی شه نظر داد که چند نفر pc می خرن برای بازی و من خیلی ها رو دیدم مثلا برای بازی های dota یا League of Legends سیستم می خرند ( من خودم به شخصه با این 2 تا بازی اصلا حال نمی کنم نمی دونم چرا مردم اینقدر بازی می کنن ) 

درباره ی ریویو هم بگم که من اصلا اهمیت نمی دم به ریویو ها مخصوصا این که از 3 سال اخیر ریویو ها بسیار بد شده و اصلا دقیق نیست 

کلا صنعت سرگرمی مثل گیم یا سینما کاملا سلیقه ای هست شاید بازی باشه متاش 60 باشه بازی کنی خیلی حال کنی شاید بازی باشه متاش 100 باشه بازی کنی اصلا حال نکنی ( من هم اصلا به متای بازی ها اهمیت نمی دم این تاپیک هم فقط برای اشنایی مردم با بازی های pc هست همین ) 

در اخر همش سلیقه ی خودت و کیف و fun مهم هست نه چیز دیگه ای 

فقط یک ریویو گر هست توی یوتوب بسیار ریویو های دقیق می ده و واقعا عالی هست اسم کانال angry joe هست حتما چک کنید ریویو های عالی داره من فقط همین ریویو گر رو قبول دارم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...