رفتن به مطلب

حراج ویژه قطعات حرفه ای و نایاب از دست ندید

Recommended Posts

با سلام 

بعد از یه مدت که قطعات زیادی دورو برمون جمع شده تصمیم گرفتیم یه قطعه تکونیه کنیم مخصوصا که نزدیک عید هم هست '

بدون مقدمه می رم سر اصل مطلب و معرفی قطعات 

cpu.jpg

بخش سی پی یو ها 

1. یک عدد q9550 نایاب و بسیار بسیار لو ولتاژ هست  بچ نامبر l844b852  قیمت پایه : 260 تومان فروش فوری :300 تومان توصیه می کنم اورکلاکر ها از دست ندن این سی پی یو نایاب رو  فروخته شد

2. یک عدد e8600  که باز هم نایاب هستن  و لو ولتاژ  قیمت پایه : 75 و فروش فوری: 85 فروخته شد

===================================================================

asus_maximus-extreme_profile.jpg

بخش مادربرد 

1. یک عدد مادربرد نایاب maximus extreme موجوده .بدون متعلقات کاملا سالم و تمیز  قیمت پایه:280 فروش فوری :310 هزار تومان فروش کنسل شد

بخش گرافیکها

1. دو عد گرافیک R9 270 از برند خوبه Asus موجوده مدل DCII OC که بصورت کراس استفاده می شده .بسیار کم کار کرد هستن

گارانتی تا اواسط 2016 دارن با متعلقات بسیار بسیار تمیز  قیمت پایه برای هر عدد 510 هزار تومان

2. دو عدد کارت خوش ساخت R9 270x یا هم از برند Asus مدل DCII top که برای یکی از دوستانم هستش که  به من سپردن تا براشون تاپیک کنم  گارانتی تا آخر سال 2015 دارن کارتها خیلی تمیز هستم قیمت پایه برای هر عدد 600 هزار تومان 

بخش پاور

1. یک عدد پاور 1200 آنتک HCP به همراه تمامی کابل ها و متعلقات بدون گارانتی قیمت پایه 800  فروش فوری : 900  فروش کنسل شد

2. یک عدد پاور 1350 گرین بسیار بسیار تمیز در حد نو موجوده با تمامی متعلقات با گارانتی تا سال 97  قیمت پایه : 580 

3. دو عدد پاور گرین 685 بدونه گارانتی 2-3 تعدادی از کابلهاشون کمه که قابل تهییه هست بدون هیچ تعمیری و کاملا سالم  قیمت هر عدد پایه : 105

4. یک عدد پاور گرین 585 بدونه گارانتی 2-3 تا از کابلهاش کمه که قابل تهییه هست بدون هیچ تعمیری و کاملا سالم  قیمت هر عدد پایه : 90

کابل اضافه هم می تونید از این تاپیک تهییه کنید

تمامی مسئولیت حمل و نقل و... به عهده خریدار می باشد تمامی اجناس قابل تعویض نیز می باشند بستگی به قطعه شما داره

قطعات مورد نیاز برای تعویض 

یک عدد مادربرد ارزان قیمت سوکت 775 

9g0d26ip3rywplqdznm6_thumb.jpg

0f64p8ufyotqip3ppuh1_thumb.jpg

fkafxmvk09rzptab7ey7_thumb.jpg

fp37ysjq1131mbtawper_thumb.jpg

6qrh5momd2vy0r60jkun_thumb.jpg

دوستان عکس ها اصلاح شد جنسهایی که در سایت همسایه فروخته شدن جلوشون نوشته شده 

دوستان در صورت در خواستن جنسی مخصوصا کارتهای گرافیک ، می تونن با این شماره تماس بگیرند 

09371003035

نیما جعفری

شماره تماس دوستم هست که کارتهای گرافیک رو براشون تاپیک کردم در حال حاضر خودم سرباز هستم و شاید نتونم خدمتتون برسم از لحاظ اعتماد سازی هم خیالیتون راحت در سایت های دیگر اعتبار زیادی داریم البته تو این سایتم خیلی از دوستان بنده حقیر و... رو می شناسن  تهران و کرج تحوبل حضوری خواهد بود 

لینک تاپیک همسایه :

ویرایش شده توسط lorn
لینک به دیدگاه

عکس خود قطعات با نام کاربری نمیذارید کلا؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک عدد پاور 685 خریدارم

فقط باز نشده باشن و موجودی کابلها رو بگید که کدوم کابلها کم هستن

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا تصاویر رو اصلاح کنید . اینقدر کوچک هستن که هیچی توشون دیده نمیشه .

گارانتی کارتهای 270X مال کدوم شرکته ؟ شما کدوم شهر تشریف دارید ؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...