رفتن به مطلب

مشکل نخواندن رم

mahdibt52
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

بنده 3 تا رم 2 گیگ دارم که وقتی نصب میکنم یکی از اسلات ها مشکل داره و رم رو نمیخونه البته میخونه ها اما مینویسه فقط 4 گیگ قابل استفاده با ررم های مختلف هم چک کردم نشد مادربردم هم ایسوس هستش بنظرتون مشکل از کجاس؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویندوز ۳۲ بیت هست یا ۶۴

لینک به دیدگاه

مشخصات دقیق مین و cpu و رم ها؟

رم ها رو جفتی تو اسلات های مختلف امتحان کنید

احتمالش کمه مشکل از اسلات ها باشه خیلی کم

ویرایش شده توسط #MESSI#
لینک به دیدگاه

مشخصات دقیق مین و cpu و رم ها؟

رم ها رو جفتی تو اسلات های مختلف امتحان کنید

احتمالش کمه مشکل از اسلات ها باشه خیلی کم

cpu intel i5 2.80ghz

ببینید من قبلا دوتا رم داشتم که به مدت چند سال نمیدونستم یکیش استفاده نمیشه تا اینکه جاشو عوض کردم درست شد الان هم یه رم دیگه اضافه شده که جای اسلات فبلی میندازم همون مشکل پیش میاد

دوتا اسلات رنگی هشتش

که دوتا رم تو یکی از رنگی ها هستش تو یکی از سیاه ها که بدرستی میخونه ولی رم جدید رو که میندازم توی اون یکی اسلات رنگی نمیخونه

لینک به دیدگاه

سلام

احتمالا زیف دچار شکستگی یا کج شدگی شده.با دقت سی پی یو رو باز کنید و یه عکس ازش بندازید اینجا بذارید

لینک به دیدگاه

سلام

احتمالا زیف دچار شکستگی یا کج شدگی شده.با دقت سی پی یو رو باز کنید و یه عکس ازش بندازید اینجا بذارید

با عرض معذرت الان دسترسی به سی پی یو ندارم

ولی فردا میدارم عکسو

اگه این موردی که گفتید صحت داشته باشه باید چی کار کرد تعمیر میشه یا باید تعویض بشه؟

لینک به دیدگاه

با عرض معذرت الان دسترسی به سی پی یو ندارم

ولی فردا میدارم عکسو

اگه این موردی که گفتید صحت داشته باشه باید چی کار کرد تعمیر میشه یا باید تعویض بشه؟

تا دیده نشه نمیشه نظر داد اگه کج شدگی دونه ای باشه با سوزن میشه صافش کرد اگه تعدادش زیاد باشه یا شکسته باشه باید تعویض بشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ...

من الان سیستمم یه ارور داد که گفت باید حتما سیستمت ریست بشه و انجام دادم اما زمانی که میخواد ویندوز بوت بشه و تصویر بده قبلش یه سره بوق ریست میزنه .... مشکل از چیه ؟؟

لینک به دیدگاه

چندتا بوق میزنه

دقیق نفهمیدم اما چند تا پشت سر هم میزنه ، ول میکنه دوباره از نو میزنه ...

فکر کنم 5 یا 6 تا

لینک به دیدگاه

الان چکار کردید که اینطور شد؟ جای رم ها رو عوض کردید؟ رم ها رو بصورت دوال چنل بزارید بهتره همشون هم از یه فرکانس و تایمینگ باشن

لینک به دیدگاه

الان چکار کردید که اینطور شد؟ جای رم ها رو عوض کردید؟ رم ها رو بصورت دوال چنل بزارید بهتره همشون هم از یه فرکانس و تایمینگ باشن

هیچی ، کار خاصی نکردم ...

یعنی بوق زدن این مدلی فقط میتونه از رم باشه ؟

لینک به دیدگاه

هیچی ، کار خاصی نکردم ...

یعنی بوق زدن این مدلی فقط میتونه از رم باشه ؟

میتونه هم از رم باشه هم از گرافیک باشه. یکی از رم ها رو بزارید باشه بقیه رو در بیارید ببینید درست میشه یا نه

لینک به دیدگاه

ببخشید این جوابتون مال یوزر

mahdibt52 بود یا بنده ؟

اشتباه شد شرمنده :دی کاش یه تاپیک جداگانه میزدید واسه مشکلتون فرقی نمیکنه واسه شما هم میتونه صدق کنه بالا نیومدن سیستم با بوق زدن یه دلیلش مشکل رم هست البته خب تعداد بوق هم مهمه باید مشخص بشه چندتاست

لینک به دیدگاه

اشتباه شد شرمنده :دی کاش یه تاپیک جداگانه میزدید واسه مشکلتون فرقی نمیکنه واسه شما هم میتونه صدق کنه بالا نیومدن سیستم با بوق زدن یه دلیلش مشکل رم هست البته خب تعداد بوق هم مهمه باید مشخص بشه چندتاست

والا دقیقش رو نفهمیدم فکر کنم 5 یا 6 تا ...

ببینید من یه سیستم ddr2 دارم که 2 گیگ رم داره بعد یه 2 گیگ دیگه بهش اضافه کردم بعد قشنگ شناخت و نزدیک 24 ساعت سیستم روشن بود و کارکرد بعد یهو سیستم یه اروری داد که گفتش حتما باید سیستمت ریست بشه بعد ریست که کردم میخواد بوت شه ویندوز شروع به بوق زدن میکنه ...

الان اون رم جدید رو که درآوردم درست شد ....خواب چرا اگه هماهنگی نداشتش خودشو تو این 24 ساعت نشون نداد ؟

لینک به دیدگاه

والا دقیقش رو نفهمیدم فکر کنم 5 یا 6 تا ...

ببینید من یه سیستم ddr2 دارم که 2 گیگ رم داره بعد یه 2 گیگ دیگه بهش اضافه کردم بعد قشنگ شناخت و نزدیک 24 ساعت سیستم روشن بود و کارکرد بعد یهو سیستم یه اروری داد که گفتش حتما باید سیستمت ریست بشه بعد ریست که کردم میخواد بوت شه ویندوز شروع به بوق زدن میکنه ...

الان اون رم جدید رو که درآوردم درست شد ....خواب چرا اگه هماهنگی نداشتش خودشو تو این 24 ساعت نشون نداد ؟

شاید ایراد از سوکت رم مادربرد یا خود رم باشه مشخص شد که مشکل از رم هست اون اروری هم که قبل از ریست داده شاید مشخص کنه دلیلشو. شما ببینید این دوتا رم رو بصورت دوال چنل بستید یا نه. اگه بود که جای رم جدید با قبلی رو عوض کنید مثلا اگه الان توی دوتا آبی هستن بزارید جفتشو تو دوتا قرمز یا مشکی... اگه دوال چنل نبسته بودید بازم میتونه علتش از همین باشه. البته اینم باید گفت فقط رم هایی از یه مدل و برند هستند بهتره با هم دوال بشن

ویرایش شده توسط Astrix
لینک به دیدگاه

شاید ایراد از سوکت رم مادربرد یا خود رم باشه مشخص شد که مشکل از رم هست اون اروری هم که قبل از ریست داده شاید مشخص کنه دلیلشو. شما ببینید این دوتا رم رو بصورت دوال چنل بستید یا نه. اگه بود که جای رم جدید با قبلی رو عوض کنید مثلا اگه الان توی دوتا آبی هستن بزارید جفتشو تو دوتا قرمز یا مشکی... اگه دوال چنل نبسته بودید بازم میتونه علتش از همین باشه. البته اینم باید گفت فقط رم هایی از یه مدل و برند هستند بهتره با هم دوال بشن

اتفاقا رم ها دوال چنل هستند و از مارک kingstone میباشند

لینک به دیدگاه

تا دیده نشه نمیشه نظر داد اگه کج شدگی دونه ای باشه با سوزن میشه صافش کرد اگه تعدادش زیاد باشه یا شکسته باشه باید تعویض بشه

این هم از عکس ها همونطور که گفتین کج شدگی وجود داره چیکار میشه کرد؟

http://8pic.ir/images/4xfliatq5bu8uyddcu9b.jpg

http://8pic.ir/images/q5y4qn1uvf1rn2d8qqjt.jpg

ویرایش شده توسط mahdibt52
لینک به دیدگاه

این هم از عکس ها همونطور که گفتین کج شدگی وجود داره چیکار میشه کرد؟

http://8pic.ir/images/4xfliatq5bu8uyddcu9b.jpg

http://8pic.ir/images/q5y4qn1uvf1rn2d8qqjt.jpg

سلام مجدد اقامهدی.خوبی؟

اونطور که من میبینم دوتاست.درسته ؟ والا بستگی بخودت داره اگه دستت نمیلرزه یه سوزن نازک مثل سوزن ته گرد بردار اروم و با دقت صافشون کن

لینک به دیدگاه

سلام مجدد اقامهدی.خوبی؟

اونطور که من میبینم دوتاست.درسته ؟ والا بستگی بخودت داره اگه دستت نمیلرزه یه سوزن نازک مثل سوزن ته گرد بردار اروم و با دقت صافشون کن

با سلام ممنون

بله مثل این که دو تاست

والا نمیدونم بتونم یا نه ولی سعی میکنم خودم انجام بدمش

چون حوصله ندارم کیس و بگیرم بغلم ببرم بیرون!

و واقعا ممنون از راهنمایی تون خیلی کار ساز بود خیلی ممنون :)

یه سوال دیگه هم داشتم

من کارت گرافیکم یکی از پره های فنش شکسته مشکلی ایجاد میکنه؟

ویرایش شده توسط mahdibt52
لینک به دیدگاه

با سلام ممنون

بله مثل این که دو تاست

والا نمیدونم بتونم یا نه ولی سعی میکنم خودم انجام بدمش

چون حوصله ندارم کیس و بگیرم بغلم ببرم بیرون!

و واقعا ممنون از راهنمایی تون خیلی کار ساز بود خیلی ممنون :)

یه سوال دیگه هم داشتم

من کارت گرافیکم یکی از پره های فنش شکسته مشکلی ایجاد میکنه؟

قربونت داداش @};-

پیشنهادم اینه بهت مین رو باز کن که بتونی تسلط بهتری داشته باشی از بغل نگاش کن و با اعصابی آروم و با حوصله صافش کن.اصلاعجله نکن

نه مشکلی خاصی پیش نمیاد فقط صدا میکنه اگه تکه شکستشو داری با چسب بجسبونش

لینک به دیدگاه

قربونت داداش @};-

پیشنهادم اینه بهت مین رو باز کن که بتونی تسلط بهتری داشته باشی از بغل نگاش کن و با اعصابی آروم و با حوصله صافش کن.اصلاعجله نکن

نه مشکلی خاصی پیش نمیاد فقط صدا میکنه اگه تکه شکستشو داری با چسب بجسبونش

ممنون از راهنمایی تون حتما باید همین کارو بکنم چون دیشب اومدم یه دستی بجونبونم دیدم هیچ جوره نمیشه

باید مین رو باز کرد

بازم دمت گرم داداش

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایی تون حتما باید همین کارو بکنم چون دیشب اومدم یه دستی بجونبونم دیدم هیچ جوره نمیشه

باید مین رو باز کرد

بازم دمت گرم داداش

کاری داشتی درخدمتم.خبرشو بده @};- @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...