رفتن به مطلب

سایت جدید تبلیغاتی لیون ادس lionads.net افتتاح شد

Recommended Posts

درود دوستان

خیلی وقت بود که میخواستیم یه سایت تبلیغاتی بزنیم تا شما دوستان به راحتی بتونید از طریق اون سایت کالا و خدمات خودتون رو بدون منت برای فروش بگذارید . از اینرو یک سایت تبلیغاتی به ادرس www.lionads.net یا www.lionads.ir اماده کردیم که شما دوستان به راحتی این کار و انجام بدید .

در دید اول شبیه خیلی از سایتهای تبلیغاتی هستش ولی تفاوتهایی داره مثلا :

1 - گذاشتن پنج عکس از محصول و کالاتون

2 - ایجاد یک بازی جالب برای این سایت که امکان داره خیلیها رو پولدار کنه (تعجب نکنید توضیح میدم )

3 - گذاشتن اگهی دایگان .

4 - استفاده از سیستم حراجی لیون برای معامله کالاتون .

اینها مهمترین چیزهایی بودن که این سایت داره .

حالا دوستان میدونم که به گزینه 2 گیر میدن . من در پست بعدی این مطلب رو توضیح میدم :)

لینک به دیدگاه

خوب دوستان میدونم که کنجکاو شدین خوب حق میدم و توضیح میدم .

دوستان توضیح به شرح زیره :

شماره گذاری میکنم تا درک ساده بشه و مطالب شلوغ نشه .

1 - کسانیکه در سایت لیون ادس تبلیغ 7 ستاره داشته باشن در این بازی شرکت داده خواهند شد .

2 - این مبلغ فقط برای تبلیغات دریافت خواهد شد نه برای بازی

3 - 70 درصد پولی که پرداخت میکنید لیون کامپیوتر اون رو در بازی شرکت میده برای تشویق بیشتر برای گذاشتن تبلیغ .

توضیح بازی :

فعلا بازی به شرح زیر انجام میشه تا بعد یه برنامه هایی داریم براش :

1 - کسانیکه در بازی هستن 15 عدد رو به دلخواه بین عدد 1 تا 90 انتخاب میکنن و برای من پیغام خصوصی میکنن .

2 - ما زمان بازی رو در یک ساعت و روز مشخص اعلام میکنیم .

3 - وقتی بازی در ساعت خاص شروع شد ما یک تاپیک برای اجرای بازی ایجاد میکنیم .

4 - مدیر بازی اعداد رو در چت باکس بالا به صورت رندوم اعداد 1 تا 90 رو به طور تصادفی میخونه ( چت باکس بالا در هر 10 ثانیه به صورت اتوماتیک رفرش میشه و بدون رفرش صفحه برای کاربران نمایش داده میشه )و کاربران بدونه اینکه کسی از اعدادشو خبر داشته باشه اگر عدد مورد نظر خوانده شده توسط مدیر جزء اون 15 تا عدد انتخاب کاربر بوده باشه اون رو تیک بزنه و برای خودش مشخص کنه .

5 - هر کسی زودتر اعدادش رو تیک زد سریع در تاپیکی که برای اعلام برنده مشخص شده اعلام کنه که برنده شده و اون رو با کلمه win میتونه مشخص کنه . اینرو بگم که هر کسی زودتر پست win رو بزنه در مسابقه برنده میشه و نفرات بعدی که پشت بندش بزنن متاسفانه برنده نخواهند بود چون امکان اینکه در این بازی چند نفر هم زمان 15 تا عدد خودشون رو تیک بزنن هستش

6 - کل مبلغ موجودی که اول بازی مشخص میشه به نفر برنده پرداخت خواهد شد .

در مورد مبلغ مورد نظر :

1 - به طور مثلا اگر 10 نفر اگهی 7 ستاره بند در اصل هر تبلیغ 14000 تومان خواهد بود و 10 نفر جمعا 140000 تومان پول دادن .

2 - 70 درصده 140000 تومان میشه 98000 تومان

3 - پس در بازیکه 10 نفر شرکت داشته باشن 98000 تومان به نفر برنده میرسه

نکته : همینطور اگر 100 نفر در بازی شرکت کنند مبلغ مورد نظر 980000 تومان خواهد بود که به نفر برنده میرسه .

در اینده برنامه های زیادی برای این سایت و بازی داریم .

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

برای شروع این بازی و راه اندازیه سایت لیون ادس ما چند نفر از دوستان رو انتخاب کردیم که اینجا این دوستان رو معرفی میکنم و با هم برنامه ریزی میکنیم و به اتفاق یه روز و ساعتی رو برای بازی مشخص میکنیم تا ببنیم چطور انجام میشه .

مبلغ گذاشته شده در این بازی برای تست 100000 تومان توسط لیون کامپیوتر هستش :

دوستان ممنون میشم که امادگیشون رو برای اجرای بازی اعلام کنن . تا من اسامی رو بنویسم :

MR PC - yemojud - reza fallah - Maximus - DOMINATOR - Alireza_PC - Ultra Extreme - AL! REZA - MaKenZi - as2008

فعلا این دوستان رو دعوت میکنیم که در این بازی با ما باشن تا تستی باشه برای ادامه این کار .

ساعت اجرای بازی هم که فکر کنم حدودا 2 ساعت طول بکشه حدودا با هم به توافق میرسیم

لینک به دیدگاه

در ضمن دوستان کسی نمیخواد پولی برای اگهی واریز کنه این مبلغ 100000 تومان از طرف لیون کامپیوتر هستش و به برنده هدیه میشه تا این سیستم تست بشه .

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

دوستان بنده خیلی مایلم که نظر شخصیه شما رو در مورد این سایت تبلیغات و نحوه تبلیغ اون و بازی که براش در نظر گرفتیم رو بدونم .

ممنون میشم

لینک به دیدگاه

تاریخ اولین بازی روز سه شنبه ساعت 7 تا 9 غروب چطوره ؟

لطفا تمام دوستان اعداد 1 تا 90 انتخابیه خودشون رو بهم بدن در پیغام خصوصی و برای پس فردا امادگیشون رو اعلام کنن .

لینک به دیدگاه

درود

جناب حسینی بنده اعداد انتخابیم رو براتون پیغام خصوصی کردم

باتشکر :)

لینک به دیدگاه

درود جناب حسینی

بنده هم اعداد مد نظرم رو پیغام خصوصی فرستادم خدمتتون.

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان گلم

ما در حال طراحی این بازی هستیم که حتی با وزارت ارشاد صحبت شده و بعد از اتمام و اجرای سایت اون رو به این ارگان میدیم تا مجوزش رو هم بگیریم که خیال همه راحت بشه .

امید به خدا دوستان نگفتید ساعت اجرای بازی خوبه ؟ چون دو تا از دوستان گفتن که ساعتش تغییر کنه بهتره نظرتون چیه ؟

لینک به دیدگاه

نمي دونم چرا اين بازي منو ياد دورنا ميندازه :):)

درسته چون خودشه عزیز .

ولی اینترنتیش .

دوستان هر کسی برای فردا اماده هستش اعلام کنه اینجا تا رای بگیریم . برای فردا فقط ساعت 7 تا 9 میتونیم بازی رو اجرا کنیم ولی برای روز دیگه هم اگر تمایل داشته باشید میشه . ولی اگر اکثریت به ساعت و روزی رای بدن بر طبق همون عمل میشه و اگر کسی حضور نداشته باشه مشکلی نداره و همون جائزه رو با تعداد نفرات کمتر بر گذار میکنیم

لینک به دیدگاه

درود

بنده با زمان فردا ساعت 7-9 مشکلی ندارم

لینک به دیدگاه

بنده متاسفانه نیستم. از همین الان از دسترس خارج میشم. تا پنجشنبه.

اگر میتونستم شرکت کنم واقعا خوشحال میشدم.

به هر حال نظر جمع دوستان و عزیزان مهم تر هست.

بنده هم تمام تلاشم رو میکنم که بتونم تو مسابقه شرکت کنم.

ولی اگر نشد دیگه ببخشید آقای حسینی/شرمنده ی شما میشم.

بنده تو پ خ هم گفتم. واقعا ایده ی بشدت جالبی هست که فضای خشک سایتهای تبلیغاتی رو از بین میبره.

با پشتکاری که از آقای حسینی سراغ دارم مطمئنا جالب تر هم خواهد شد.

لینک به دیدگاه

سلام ..

بنده هم در ساعت تعیین شده در بازی حضور دارم و مشکلی از این بابت نیست !!

اعداد رو هم پیغام خصوصی کردم براتون آقای حسینی ..

با تشکر.

لینک به دیدگاه

درود :

من كه اعداد رو خدمت جناب حسيني اعلام كردم و لي احتمال آمدنم 50 درصد هست

ویرایش شده توسط Alireza_Pc
لینک به دیدگاه

جناب حسینی کس دیگه ای هم می تونه شرکت کنه؟ یا فقط همون کسایی که اعلام کریدن؟

لینک به دیدگاه

جناب حسینی کس دیگه ای هم می تونه شرکت کنه؟ یا فقط همون کسایی که اعلام کریدن؟

درود

دوست گلم فعلا برای تست و اجرای این بازی از این دوستان دعوت کردیم و بعد از اتمام این بازی شرایط رو برای شما دوستان فراهم میکنیم حتما و توضیح بیشتری خواهیم داد .

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

دوستان اگر میتونن امروز شرکت کنن و اگر نتونستن امید به خدا در دوره های بعد میتونن شرکت کنن .

لینک به دیدگاه

سلام

سعید جان به نظر من داشتم یک برنده کمه فکر کنید رقابت طری باشه که فقط به خاط کوچکترین تفاوت بین چند نفر یک نفر برنده بشه

من هم اعداد رو فرستادم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

سعید جان به نظر من داشتم یک برنده کمه فکر کنید رقابت طری باشه که فقط به خاط کوچکترین تفاوت بین چند نفر یک نفر برنده بشه

من هم اعداد رو فرستادم

موفق باشید

درود

علی جان هر کسی زودتر در پست بعد از من اعلام برنده کنه برنده محسوب میشه و ممکنه که اعداد چند نفر مثل هم باشه و با خوندن یک عدد چند نفر با هم برنده بشن و تمام اعدادشون رو پر کرده باشن ولی اونی که زودتر پست میده و اعلام win میکنه برنده محسوب میشه . تازه من اعدادتون رو اینجا دارم و اگر کسی اشتباه کرده باشه از بازی اخراج میشه و بازی رو با بقیه افراد ادامه میدیم .

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی عزیز بنده هم اگه مشکلی پیش نیاد مشکلی ندارم اعداد هم که فرستادم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...