رفتن به مطلب

انتشار 15 تصویر 4k باشکوه از GTA5

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

در اقدامی برای تحمل پذیرتر کردن،شاید هم تحمل ناپذیرتر کردن تاخیر در عرضه GTA5،بسته به میزان صبوری شما راک استارگیمز مجموعه جدیدی از شات های باشکوه نسخه PC بازی Grand Theft Auto 5 با وضوح 4K  را منتشر کرده است.  

Grand-Theft-Auto-5-Gets-Fresh-4K-Screens

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

4k؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  :D

تحمل ناپذیر تر شد...  *dry#

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

4k؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  :D

تحمل ناپذیر تر شد...  *dry#

خداییش  :wacko:

لینک به دیدگاه

والا کسایی که از دوسال پیش تا ب حال رو کنسول بازیش کردن خوب میدونن این تصاویر InGame نیست و مرتبط هست با CutScense ها و فوتومود هاست 

لینک به دیدگاه

1-چون قابل بازی به صورت اول شخص هسش پس ارزش صبر کردنو داره

2-چون مثه شرکتهای دیگه فقط به فکر پول نیس و میخاد به بهترین شکل ممکن بهینش کنه پس ارزش صبر کردنو داره

3-چون GTA هس پس صدر درصد ارزش صبر کردنو داره

4چون open worldــه پس ارزش صبر پردنو داره

"حالا پس همه بشینیم و تا اومدنش صبر کنیم :rolleyes:

لینک به دیدگاه

:eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  :x  :x  :x  :x  :x  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

1-چون قابل بازی به صورت اول شخص هسش پس ارزش صبر کردنو داره

2-چون مثه شرکتهای دیگه فقط به فکر پول نیس و میخاد به بهترین شکل ممکن بهینش کنه پس ارزش صبر کردنو داره

3-چون GTA هس پس صدر درصد ارزش صبر کردنو داره

4چون open worldــه پس ارزش صبر پردنو داره

"حالا پس همه بشینیم و تا اومدنش صبر کنیم :rolleyes:

والا ما هم به خاطر همین 4تا دلیل رو کنسول ps4 خریدیمش بعد دیدم به لطف اینوری ها سرورهاش فیلتر شده فروخیتم !

حتی سایتش هم فیلتر کردن! 

وقتی ارزش داره به نظر من که نوآورای داشته باشه رو pc ! وعلا از لحاظ محتوا و امکانات و ...هیچ تفاوتی با نسخه کنسول ها نداره وفقط پورت شده 

الان رو pS4 بعد ار کیریسمس 2-3تا آپدیت اومده که محتوا رو گسترش داده و راکستار گفته از این خبرا رو PC نیست

فک کنم تنها نو اوریش قفل DRM ش رو نسخه PC ست  :cool:  ^_^  :cool:

ویرایش شده توسط JarOoBarghi
لینک به دیدگاه

والا ما هم به خاطر همین 4تا دلیل رو کنسول ps4 خریدیمش بعد دیدم به لطف اینوری ها سرورهاش فیلتر شده فروخیتم !

حتی سایتش هم فیلتر کردن! 

وقتی ارزش داره به نظر من که نوآورای داشته باشه رو pc ! وعلا از لحاظ محتوا و امکانات و ...هیچ تفاوتی با نسخه کنسول ها نداره وفقط پورت شده 

الان رو pS4 بعد ار کیریسمس 2-3تا آپدیت اومده که محتوا رو گسترش داده و راکستار گفته از این خبرا رو PC نیست

هیچ کنسولی تو جزییات و امکاناتی که بازی های پی سی میده یک دهم هم نمیشه مثل تمام بازیهایی که تا حالا ارائه شده !!! تو بازی با کنسول انگار دست و پا بسته ای!

پس الکی سعی در حمایت از کنسول نداشته باش ;)

لینک به دیدگاه

یک سوال خارج از بحث. چرا من نمیتونم برم تاپیک (تشکر از کاربران در آخر سال...)؟

لینک به دیدگاه

هیچ کنسولی تو جزییات و امکاناتی که بازی های پی سی میده یک دهم هم نمیشه مثل تمام بازیهایی که تا حالا ارائه شده !!! تو بازی با کنسول انگار دست و پا بسته ای!

پس الکی سعی در حمایت از کنسول نداشته باش ;)

فونت رو بویلد نکن تو مانیتورم جا نمیشه:D 

یه نمونه مثال بزنید لوفدن  :cool:

من دارم در جهت بالا بردن  اطلاع  عموم پایرت خوران عزیز پست میدم  :big hug:

لینک به دیدگاه

فونت رو بویلد نکن تو مانیتورم جا نمیشه :D

یه نمونه مثال بزنید لوفدن  :cool:

من دارم در جهت بالا بردن  اطلاع  عموم پایرت خوران عزیز پست میدم  :big hug:

فقط یه نمونش که سطح اطلاعات خودت بالا بره بعد سطح اطلاعاته بقیه رو بالا ببری ;)

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=39016&page=1

ویرایش شده توسط ahmad111
لینک به دیدگاه

حتی سایتش هم فیلتر کردن! 

:Dبریم کنسول بگیریم حالا عایا؟ :D

تا اون موقع بازیای دیگرو انجام میدیم و تا بیاد اومدم که بازیش میکنیم پچ و آپدیتم نداشت اشکالی نداره-تا بیادم شاید دوباره تا اون موقع سیستمو :D تیونینگ :D  کنیم دوباره.

ویرایش شده توسط Cemetery Wishes
لینک به دیدگاه

فقط یه نمونش که سطح اطلاعات خودت بالا بره بعد سطح اطلاعاته بقیه رو بالا ببری ;)

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=39016&page=1

خخخ این هاردلاین نسخه Betaش بره ps4 رو 900 ــــــه عین bf4 که بتاش رو 900 بود ریلیزش رو 1080p  

لیست 1080p های ps4 رو بخوام بذارم در یک پست نمیگنجه:D  در اون تاپیک هم توضیح دادم البته 

البته خرج با پی سی به1080 رسیدن رو 60فریم رو مقایسه کن با قیمت PS4 که 90% بازیهایش ب راحتی رو 1080 و 60فریم ران میشه  *dry#

:D

تا اون موقع بازیای دیگرو انجام میدیم و تا بیاد اومدم که بازیش میکنیم پچ و آپدیتم نداشت اشکالی نداره-تا بیادم شاید دوباره تا اون موقع سیستمو :D تیونینگ :D  کنیم دوباره.

این پورت از کنسولا به پی سی هم شده یه موضل اساسی :mad: که باعث افت کیفیت میشه ولی بازم اشکال نداره چه میشه کرد

مشکل اونDRMست! فیفا 15شهرویور اومد هنوزم که هنوز ـه خوب کرک نشده!(بماند عده ای در نت و مغازه ها نسخه دمو رو به اسم نسخه کامل میفروشن:D) 

لینک به دیدگاه

خخخ این هاردلاین نسخه Betaش بره ps4 رو 900 ــــــه عین bf4 که بتاش رو 900 بود ریلیزش رو 1080p  

لیست 1080p های ps4 رو بخوام بذارم در یک پست نمیگنجه :D  در اون تاپیک هم توضیح دادم البته 

البته خرج با پی سی به1080 رسیدن رو 60فریم رو مقایسه کن با قیمت PS4 که 90% بازیهایش ب راحتی رو 1080 و 60فریم ران میشه  *dry#

مشکل اونDRMست! فیفا 15شهرویور اومد هنوزم که هنوز ـه خوب کرک نشده!(بماند عده ای در نت و مغازه ها نسخه دمو رو به اسم نسخه کامل میفروشن :D) 

عزیز دل اولا 1080 کجا 4k کجا اونم با نهایت جزییات اگه اونم برسه که شاید قبلا به 1080 میرسیده ولی بذار بازیها جدید بیان ببینم اون موقع هم همین حرف رو میگی

دوما منم دقیقا گفتم کنسول دست و پا بسته ای یکی از دلیلاش همینه پی سی تا کم اورد یه گرافیک میندازی روش و تموم! ولی کنسول چی؟

لذتی که بازی با موس و کیبورد داره عمرا دسته بازی بچه دبستانی نداره!

شما من هرچی دلیل برات بیارم راضی نمیشی چون عشق کنسول هستی و فریم و این حرفا هم برات مهم نیست

در مورد قفل هم اگه داشته باشه قول میدم زیر یه هفته میزننش نمیتونی طرفدارای gta رو با فیفا یکی بدونی!!

لینک به دیدگاه

یک سوال خارج از بحث. چرا من نمیتونم برم تاپیک (تشکر از کاربران در آخر سال...)؟

چون به احتمال قوی توسط مدیرانحذف شده :D

لینک به دیدگاه

لیست 1080p های ps4 رو بخوام بذارم در یک پست نمیگنجه :D  در اون تاپیک هم توضیح دادم البته 

مشکل اونDRMست! فیفا 15شهرویور اومد هنوزم که هنوز ـه خوب کرک نشده!(بماند عده ای در نت و مغازه ها نسخه دمو رو به اسم نسخه کامل میفروشن :D) 

عزیز اولا دیگه بحثو منحرف نکنین دوما اگه بخوایی من براتون میفرسم نسخه کامل کرک شدشو(خودم نرم افزاری دارم و روزی فلان تا ازش میفروشم) *dry#

لینک به دیدگاه

عزیز دل اولا 1080 کجا 4k کجا اونم با نهایت جزییات اگه اونم برسه که شاید قبلا به 1080 میرسیده ولی بذار بازیها جدید بیان ببینم اون موقع هم همین حرف رو میگی

دوما منم دقیقا گفتم کنسول دست و پا بسته ای یکی از دلیلاش همینه پی سی تا کم اورد یه گرافیک میندازی روش و تموم! ولی کنسول چی؟

لذتی که بازی با موس و کیبورد داره عمرا دسته بازی بچه دبستانی نداره!

شما من هرچی دلیل برات بیارم راضی نمیشی چون عشق کنسول هستی و فریم و این حرفا هم برات مهم نیست

در مورد قفل هم اگه داشته باشه قول میدم زیر یه هفته میزننش نمیتونی طرفدارای gta رو با فیفا یکی بدونی!!

نمایشگری که 4K ساپورت کنه به تنهایی اندازه 3تا کنسول هزینه داره! حالا هزینه  خوده قطعاتی که 4K بده به کنار! 

فکر میکنی چرا Rog rg8رو با اون قیمت ساختن! :D 

لذتی هم که در بازیهای Exclusive هست در هیچی نیست:P 

قفل رو هم بشکونی قبل Play باید ریحستر راک استار بشی:D  ( این قانون ـه راکستار ـه برای ONE-PS4-PC  و کولن NeXt Generation ها ) 

لینک به دیدگاه

:Dبریم کنسول بگیریم حالا عایا؟ :D

این پورت از کنسولا به پی سی هم شده یه موضل اساسی :mad: که باعث افت کیفیت میشه ولی بازم اشکال نداره چه میشه کرد

عزیز کی همچین حرفی زده که سازنده بازی یه بازی رو از روی نسخه کنسولش پورت میکنه؟!!!

سورس همیشه از طریق پی سی نوشته میشه و رندر و همه با پی سی انجام میشه و کامپایلر تبدیل میکنه برای کنسولها !!!

و وقتی میگن پورت کردن بازی رو از یه کنسول که شرکت سازنده بازی اونو واسه پی سی نداده باشه که با یه نرم افزار صورت میگیره که بازم نه هر بازی ای!!!

دلیل تاخیر بازی مثل gta هم همین اضافه کردن جزییات بسیار بالا و امکانات بیشمارش نسبت به کنسول هست و نه هیچ دلیل دیگه و گرنه اگه فقط به پورت کردن تنها بود که همون 2 سال قبل واسه پی سی هم داده بودن

لینک به دیدگاه

والا از مردمانی که 1500 تومن بیشتر پول بازی ندادن انتظاری بیش از این نیست  :D 

امکانات بیشمارش نسبت به کنسول هست

اینو یه مثال بزن اگه میشه:D 

خوده راکستار گفته خبری از محتوا و DLC رو PC نخواهد بود شما از کجا این اخبار رو به دنیا مخابره کردی:D

ویرایش شده توسط JarOoBarghi
لینک به دیدگاه

والا از مردمانی که 1500 تومن بیشتر پول بازی ندادن انتظاری بیش از این نیست   :D

اینو یه مثال بزن اگه میشه :D 

خوده راکستار گفته خبری از محتوا و DLC رو PC نخواهد بود شما از کجا این اخبار رو به دنیا مخابره کردی :D

شما برید اوردرتونه جمع کنید

فکر کنم سالی یه بازی میخری نه؟

خخخخخخ

لینک به دیدگاه

نمایشگری که 4K ساپورت کنه به تنهایی اندازه 3تا کنسول هزینه داره! حالا هزینه  خوده قطعاتی که 4K بده به کنار! 

فکر میکنی چرا Rog rg8رو با اون قیمت ساختن! :D

لذتی هم که در بازیهای Exclusive هست در هیچی نیست :p

قفل رو هم بشکونی قبل Play باید ریحستر راک استار بشی :D  ( این قانون ـه راکستار ـه برای ONE-PS4-PC  و کولن NeXt Generation ها ) 

ما بحث قیمت نداشتیم از اول

بحث بحثه انعطافه و گرنه هر کسی به جیب خودش نگا میکنه!!

و با پی سی هزاران کار میتونی انجام بدی نه بازی تنها ولی کنسول چی؟ به این موارد هم از نظر قیمتی توجه کنی بد نیست!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...