رفتن به مطلب

بلواسکرین های فضاحت!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سامولیکم 

سیستمم اخیرا هر از گاهی (مثلا 20روز یک بار) بلو اسکرین میده  یعنی نمیده نمیده وقتی به یه جا کیلید میکنه هی بلو میده!

مثلا با مرورگر کروم میخوام برم pt و پروفایلمو  و پ.خ ها مو ببینم تا میرم بلو اسکرین میده  (حالا امروز رو این مسئله کیلید کرده بود) ولی بخش های دیگه سایت نه! با همون مرورگر میرم فروم های دیگه و......بلو نمیده! سیستم رو ریست میکنم مدتی خاموش میکنم ولی باز چیزی درست نمیشه! 

سری قبل سر باز کردن عکس بلو اسکرین میداد! 

کم اتفاق مییفته بلو بده  ولی وقتی بلو میده دیگه بیخیال نمیشه! 

راه حلی هم نمییابم  جز اینکه خاموش میکنم فرداش بعد 10-12ساعت روشن میکنم خودش درست میشه :|

:wacko: این بلو اسکرین چیست که همه عالم دیوانه اوست؟ :wacko:

ویرایش شده توسط JarOoBarghi
لینک به دیدگاه

به غیر از موضوع ویروس و تست رم ها درایوی که ویندوزت روش نصب هست و همین برنامه رو از نظر داشتن بد سکتور تست کن

لینک به دیدگاه

سیستم  اصن ویروس نداره! تروجان هم از کار کشیدن زیاد رَم مشخص میشه که اونم رویت نشده!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه تصویر از بلو اسکرین بذارین

لینک به دیدگاه

چند تا دلیلی که من باهاش مواجه شدم تا حالا اینها هستن

1-بهم ریختن تنظیمات کارت شبکه یا LAN حالا Wireless یا سیمی فرقی نداره

2-داشتن و استفاده کردن از کارت شبکه مجزا و غیر استاندارد

3-وجوده ریسیور کارت و تنظیمات اشتباه در قسمت شبکه

4-داشتن رمهای رده متوسط یا کیفیت پایین که بیشتر با رمهای Corsair این مشکلات پیش میاد رمهای Corsair مشکل سازگاریشون با مادربرد با استارت شدن یا نشدن سیستم معلوم نمیشه بلکه موقع کار BlueScreen میدن

موردی را که شم دارید باید بررسی کنیم اگر هیچ کدام از این موارد شامل حاله سیستمی که داری نمیشن

لینک به دیدگاه

آخه بدبختی اینجاست فقط رو یه مورد خاص کیلید میکنه و بلو میشه! مثلا تا میخوام برای تاپیک فروش کارت گرافیکم بلو میده! هزار و یک جور  کار دیگه با pc میکنم بلو نمیده! 

این حرکت رو پیشنهاد میکنید؟

لینک به دیدگاه

اگر این رو امتحان نکردید یه تستی کنید شاید موقتا مشکلتون برطرف بشه. باتری بایوس مینبرد رو در بیارید دوباره جا بزنید. ببینید مشکل موقتا برطرف نمیشه !

لینک به دیدگاه

تست کنید ببنید همون لینک با مرورگر دیگه مشکل داره یا نه ؟

چه مرورگری استفاده میکنید؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...