رفتن به مطلب

مادربرد z97 pro چرا ؟!

Recommended Posts

دوست عزیز شما مبطلاع به سرطان سخت افزار هستی ولی چون هنوز اول راه هستی میشه از پیشرفتش جلوگیری کرد البته دیگه از هلن فدایی خبری نیست

شما ماشاالله همه چیز داری دنباله چی هستی ؟ :confused:

ببین فرض کن که هم کیسی را داری که دوست داری داشته باشی هم  مادربرد خوب ........حالا نشستی پشت سیستم ........این سیستم دیدی که خریدی چه کاری انجام میده که اون سیستم قبلی انجام نمیداد ؟

یا اینکه شما چه کاری را میخوای انجام بدی که این سیستم قادر به انجامش نیست و باید جند تا از قطعات فقط عوض بشن و در اصل خبری از ارتقا نیست فقط تغییره حالت هست

سیستم ارتقا نمی یابد فقط از حالتی به حالت دیگر تغییر میکند :-B

میخوای پول خرج کنی ؟ گرافیکت را بفروش یه GTX980 بخر

لینک به دیدگاه

من که نظرم عوض شد میخوام ASUS را بفروشم جاش Gigabyte بخرم :cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که نظرم عوض شد میخوام ASUS را بفروشم جاش Gigabyte بخرم :cool:

الان شما بلک داری راضی نیستی ؟ دوست داشتی پرو داشته باشی ؟

لینک به دیدگاه

=))

دوست گلم من قبلا هم گفتم

من P9X79 Deluxe دارم هم از این IV Black خوشگلتر هست هم امکاناتش برای من بهتر هست فقط بجای SLI 4 Way دارای SLI 3 Way هست

در ضمن من فقط 2 تا 3 بار قیافه مادربرد را دیدم موقع جمع کردن سیستم و موقع تمیز کردنش

استفاده من هم در حد همین سر زدن به سایت لیون و سایتهای دیگه هست + هر از چند گاهی هم GTA IV بازی میکنم اونم رو تنظیماتی که نه سیستمم تحت فشار باشه و نه گرم بشه

من خودم طرفداره محصولات گیگابایت هستم ولی خوب در مورد مادربردهای  X79 برند ASUS و MSI و AsRock  بهتر بودن تازه آواژنگ مادربردهای X79 را به تعداده خیلی محدودی وارد کرد

من هم اون موقع نه پول داشتم بخرم و نه تصمیم داشتم چنین سیستمی جمع کنم تازه پول جمع کرده بودم و X58 خریده بودم از امریکا هم یه پردازنده خریده بودم

همین حالا 2 تا سیستمهایی را که دارم اگر با قیمت منصفانه بخرن میفروشم بره چون  استفاده ای ندارم

حالا شما هم همین کار را انجام بدی بعدا به گفته های من میرسی تازه اون موقع دیگه دیره و تکنولوژی بروزتر شده

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...