رفتن به مطلب

انویدیا از "بابا بزرگ ماکسول" با 12 گیگابایت حافظه پرده برداشت(Titan X) +تصاویر جدید

Recommended Posts

• کاربر ویژه
2 هفته مانده به کنفرانس GTC 2015،انویدیا در رویداد GDC 2015 از کارت نسل آتی GeForce GTX Titan X پرده برداشت.

8lb63uxv4wud7sbiqmoq.jpg

کارت جدید GeForce GTX Titan X مقدار عظیم 12 گیگابایت حافظه ویدئوی دارد که نسبت به 6 گیگابایت GTX Titan Black Edition جهشی بزرگ محسوب می شود.بجز حافظه 12 گیگابایتی جزئیات دیگری از GeForce GTX Titan X در دست نیست اما میدانیم که از 8 میلیارد ترانزیستور تشکیل شده است.

xvy85moc163sk17ymp6f.jpg

ntqfzrmw2j581cmgnmuz.jpg

5044agd3rvrnwmqtwq0p.jpg

برای مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید

بروزرسانی 1:

این کارت مبتنی بر تراشه GM200 با اسم رمز Big Daddy Maxwell یا "بابا بزرگ ماکسول" می باشد.

منبع خبر:tweaktown
برگردان فارسی: خبات کریمی

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

خالی میبنده 10 گیگ + 2 گیگ هست :)) :))

احتمال  زیاد 3000 یا 4000 دلاری هست.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مطمئنا چیز گولاخی خواهد بود  :D

لینک به دیدگاه

Radeon R9 380Xبا HBM 2 هم فکر نکنم جلوی این کارت 

Titan X

بتونه کاری بکنه 

لینک به دیدگاه

اسم رمزش به صورت لاتین تو حلقم.

:|

این کارت با جعبش عمودی تو حلقم :|

لینک به دیدگاه

نور پردازیش خیلی خشگله.

چرا انویدا نمیگذاره سری تایتان کاستوم کولینگ بشه؟

لینک به دیدگاه

حلقاتونو ببندید پشه - مگس نره توش :laughing:  :laughing:  :laughing:

ولی حتما چیز گرونیه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نور پردازیش خیلی خشگله.

چرا انویدا نمیگذاره سری تایتان کاستوم کولینگ بشه؟

گردنش کلفته.

لینک به دیدگاه

بسیار عالی

البته این حرکت Nvidia خیلی زود انجام گرفت و طبق رسم بعد اومدن نسل بعد AMD/ATI انجام میداد اما اینطور معلومه Nvidia نمیخواد بازار رو به AMD/ATI نده بخاطر این زودتر از موعود رو نمای کرد

بی شک کارت قدرتمندی هستش اما نکته اش بچه ها گفتن قیمت بالای اونه و حتی تو خارج از کشور هرکسی نمیتونه بگیرش

واقعا مثل یک پونتیاک سری GTO خوشگله و نور پردازی و خنک کننده محشری داره تعداد پره هارو بیشتر کرده و زاویه بهش داده

امیدوارم کارت قدرتمندی ازش در بیاد و رقابت رو گرم تر بکنه - مخصوصا با اومدن Windows 10

این نکته بگم این کارت تک هسته اس در اصل جانشین TITAN نسل قبله

post-17517-0-92498300-1425503031_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

بسیار عالی

البته این حرکت Nvidia خیلی زود انجام گرفت و طبق رسم بعد اومدن نسل بعد AMD/ATI انجام میداد اما اینطور معلومه Nvidia نمیخواد بازار رو به AMD/ATI نده بخاطر این زودتر از موعود رو نمای کرد

بی شک کارت قدرتمندی هستش اما نکته اش بچه ها گفتن قیمت بالای اونه و حتی تو خارج از کشور هرکسی نمیتونه بگیرش

واقعا مثل یک پونتیاک سری GTO خوشگله و نور پردازی و خنک کننده محشری داره تعداد پره هارو بیشتر کرده و زاویه بهش داده

امیدوارم کارت قدرتمندی ازش در بیاد و رقابت رو گرم تر بکنه - مخصوصا با اومدن Windows 10

این نکته بگم این کارت تک هسته اس در اصل جانشین TITAN نسل قبله

attachicon.gif43914_01_nvidia-unveils-geforce-gtx-titan-12gb-vram-gdc-2015_full.jpg

کدوم بازار؟! amd کارت 1500 دلاری تولید نمیکنه. ضمنا این کارت برای گیمرها نیست.

لینک به دیدگاه

کدوم بازار؟! amd کارت 1500 دلاری تولید نمیکنه. ضمنا این کارت برای گیمرها نیست.

داداش گلم این کارت برای رقابت با R9 300X تولید شد

این کارت کاربر دوگانه داره اما محصول Geforce مخصوص کارهای ماتی مدیا هستش مثل ابر نرم افزار (بازی) - سری Quadro برای طراحی - سری  TESLA برای پردازش های سروری - GRID برای محاسبات استشینی.....

لینک به دیدگاه

داداش گلم این کارت برای رقابت با R9 300X تولید شد

این کارت کاربر دوگانه داره اما محصول Geforce مخصوص کارهای ماتی مدیا هستش مثل ابر افزار (بازی) - سری Quadro برای طراحی - سری  TESLA برای پردازش های سروری - GRID برای محاسبات استشینی.....

اهان پس برای رقابت با کارت حداکثر 600-700 دلاری ما میاییم کارت 1500 دلاری عرضه می کنیم!

گیمر جماعت نمیاد 1500 دلار بده یه کارت. پس مشتری این کارت ها شرکت هان.

لینک به دیدگاه

داداش گلم شرکت های قیمت در اولویت دومشونه این شرکت های میخوان قدرت نمای کنن

اینها مثل ماشین ها سوپر اسپرت ها هستن و بی شک حتی تو امریکا همه مردم لامبو ندارن و همیشه باید افراد پول دار متمایز تر از منو وشما باشن - پس برای منو شما نیست

لینک به دیدگاه

داداش گلم شرکت های قیمت در اولویت دومشونه این شرکت های میخوان قدرت نمای کنن

اینها مثل ماشین ها سوپر اسپرت ها هستن و بی شک حتی تو امریکا همه مردم لامبو ندارن و همیشه باید افراد پول دار متمایز تر از منو وشما باشن - پس برای منو شما نیست

اصلا تکلیفتون با خودتون هم مشخص نیست.

اول میفرمایید انویدیا نمیخواد بازار رو بده به amd. بعد میگید واسه قدرت نمایی و قیمت مهم نیست! خوب اگه قیمت مهم نیست پس جنگ بر سر بازار هم مهم نیست!

اگر قراره در هر پست مواضتون رو تغییر بدید که به جایی نخواهیم رسید. والسلام.

لینک به دیدگاه

اصلا تکلیفتون با خودتون هم مشخص نیست.

اول میفرمایید انویدیا نمیخواد بازار رو بده به amd. بعد میگید واسه قدرت نمایی و قیمت مهم نیست! خوب اگه قیمت مهم نیست پس جنگ بر سر بازار هم مهم نیست!

اگر قراره در هر پست مواضتون رو تغییر بدید که به جایی نخواهیم رسید. والسلام.

داداش گلم ما دو نوع بازار دادریم اگه خوب توجه کنی

1.گروه اول کسایی هستن دنبال کارت ارزون اما با کارای بالا هستن

2..گروه ذوم کسایی هستن که قدرت براشون مهمه و مهم نیست چقدر پولشه

ما و شما جز گروه اول هستیم و براتون تشریح کردم این کارتها سوپر اسپرت ها هستن و بعد هنوز قیمتش تعیین نشد - این کارت ها بهشون میگن Extreme  و بی شک برای افراد خاصه - شما به بنده بگین کدوم شرکت می یاد برای ادارش اینو بخر؟ برای چه کارشه؟ برای طراحیه که بالا گفتم خدمتت حداقل 3 محصول برای شرکت ها هستش

و مسئله بعد، بحث روانی بازاره که وقتی منه کاربر متعصبم لذت میبرم که قویترین کارت جهان مال شرکتی هستش که من روش تعصب داریم و تبلیغش میکنم و اگه بتونم میخرم و یا این شرکت رو به دوستام سفارش میکنم

همه شرکت های جهانی دنبال اینن که بگن ما بهترینم از تولید کنننده دکمه تا تسلیحات نظامی و.... پس فقط بازار، بازار پولی یا بازار من فقیر نیست داداش گلم

ان شاالله توضیح کامل و  قانع کننده بوده باشه

لینک به دیدگاه

dostan alan in bara game monaseb hast ya na? TAK HASTEIY che farghi ba baghie dare

:|

داداش گلم

محصول Geforce برای بازی هستش و بی شک بهترین و قدرتمندترین محصول Nvidia هستش

لینک به دیدگاه

2..گروه ذوم کسایی هستن که قدرت براشون مهمه و مهم نیست چقدر پولش نیستن

ما و شما جز گروه اول هستیم و براتون تشریح کردم این کارتها سوپر اسپرت ها هستن و بعد هنوز قیمتش تعیین نشد - این کارت ها بهشون میگن Extreme  و بی شک برای افراد خاصه - شما به بنده بگین کدوم شرکت می یاد برای ادارش اینو بخر؟ برای چه کارشه؟ برای طراحیه که بالا گفتم خدمتت حداقل 3 محصول برای شرکت ها هستش

و مسئله بعد، بحث روانی بازاره که وقتی منه کاربر متعصبم لذت میبرم که قویترین کارت جهان مال شرکتی هستش که من روش تعصب داریم و تبلیغش میکنم و اگه بتونم میخرم و یا این شرکت رو به دوستام سفارش میکنم

همه شرکت های جهانی دنبال اینن که بگن ما بهترینم از تولید کنننده دکمه تا تسلیحات نظامی و.... پس فقط بازار، بازار پولی یا بازار من فقیر نیست داداش گلم

ان شااللهتوضیح کامل و  قانع کننده بوده

+1

لینک به دیدگاه

nvidia:

Geforce: مالتی میدیا (گیم - کپچر و....)

Quadro: برای طراحی (Auto CAD-Maya -3DMax و....)

TESLA: کارت های پردازشی سروری (DATA Center - Internet-و......)

GRID: یک سرور مخصوص طراحی اشتراکی و محاسباتی  (Maya,3dmax و.....)

Tegra: ریز پردازنده همراه (SmartFon -  SmartCar و.....)

لینک به دیدگاه

2..گروه ذوم کسایی هستن که قدرت براشون مهمه و مهم نیست چقدر پولش نیستن

ان شااللهتوضیح کامل و  قانع کننده بوده

نکته همینجاست که اطلاع ندارید شما تایتان بین رندرکارها محبوبه به خاطر قیمت پایین ترش نسبت به کارت های حرفه ای.

اون 12 گیگ و همین طور texture unit های بیشترش باید این ایده رو در شما ایجاد میکرد که کاربرد صرفا انجام گیم نیست.

ضمنا گیمر ثروتمند اونقدرها احمق نیست که نزدیک 3 برابر قیمت 980 بپردازه برای 50 درصد افزایش فریم.

ویرایش شده توسط Core_i6
لینک به دیدگاه

نکته همینجاست که اطلاع ندارید شما تایتان بین رندرکارها محبوبه به خاطر قیمت پایین ترش نسبت به کارت های حرفه ای.

اون 12 گیگ و همین طور texture unit های بیشترش باید این ایده رو در شما ایجاد میکرد که کاربرد صرفا انجام گیم نیست.

دوست عزیز این لحن شما صحیح نیست بنده پایانامه ارشدم درباره موازی سازی دادهی بود GPGPU خواهش ی تحقیق یا سرچ کنید

شما حرف خودتون هم میزنید شما یک منبع به بنده نشون بدین که Geforce و مخصوصا Titan برای رندره؟ تمام کارتها برای رنده هستن اما Titan سری Extreme هستش و بخاطر قدرت پردازشی بالاش محبوبه نه بخاطر صرفا مخصوص رندرینگ

لطفا محصولات Nvidia رو مطالعه کنید

خواهشا موضع نگیرید و حرف منطقی بزنید - اگه منبع اصل دارید بزارید که ما هم استفاده کینم و در غیر این صورت این بحث رو تموم کنید ممون ازتون

بنده دیگه وارد حاشیه شما نمیشم و توضیح کامل دادم و نیازی به توضیح دیگه نیست و حتی محصولات انویدیا رو نام بردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

nvidia:

Geforce: مالتی میدیا (گیم - کپچر و....)

Quadro: برای طراحی (Auto CAD-Maya -3DMax و....)

TESLA: کارت های پردازشی سروری (DATA Center - Internet-و......)

GRID: یک سرور مخصوص طراحی اشتراکی و محاسباتی  (Maya,3dmax و.....)

Tegra جا افتاد  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ما که خسته شدیم انشاله این حرکت انویدیا باعث بشه amd یک اطلاعاتی رو لو بده......  ^_^

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

مال گرون بیخ ریش پولدار  :D  

اگر قدرت این خیلی خیلی زیاد باشه، میشه به سری Ti امیدوار شد...

الان یا سری Ti یا R9 390X

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...