رفتن به مطلب

**انتخاب تاثیر گذارترین کاربران لیون کامپیوتر در سال 1393 **

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

البته که همه خوبن و برای بهتر شدن فروم دارن تمام تلاششون رو میکنن

بنده اقای کریمی که واقعا زحمت و وقت زیادی برای ارسال مطالب بروز میکشن 

اقای آبیشی که ایشون هم زحمت زیادی برای ارسال مقالات متنوع و البته کاری میکشند و البته دل خوشی هم از ما نداره  :(

و عطا جان هم زحمت زیادی بر نظم نسخ دادن فروم میکشه 

از این 3 عزیز تشکر ویژه دارم .  ولی دقت داشته باشید که چیزی از ارزش های مدیران و ناظرین و دوستان دیگه کم نمیشه چون بنده بیشتر با این دوستان در تماس بودم

و یه تشکر هم از آقای حسینی که حضورا دوبار ایشون رو دیدم بسیار مودب خوش رو و محترم هستند 

به امید موفقیت بیشتر فروم 

لینک به دیدگاه

• ارسال 67
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام و درود به تمام دوستان عزیز لیونی.

واقعا تصمیم گیری خیلی سخته.

همه تو لیون کامپیوتر دارن زحمت می کشن

و من از همه شما ها سپاس گذار و ممنونم.

بنده هم عزیزانی را انتخاب میکنم.

خبات کریمی @};-

rezagtx  @};- 

atagamer @};-

Armin  @};-

atisoc0936 @};-

HeX  @};-

Hamed @};-

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان لیونی @};-

rezagtx

خبات کریمی

atagamer

HeX

Hamed

ویرایش شده توسط mahdise7en
لینک به دیدگاه

سلام وصلوات

1-خبات کریمی عزیز که واقعا محشره این پسر.سختکوش با پشتکار وخودمونی بامطالب عالی

2-آرمین جان که مطالبش واقعا خوندنی وترجمش بسیارروانه وبنظرم مدیریت توی خونشه

3-atisoc0936 مهدی عزیز بامعلومات ودانش بسیار بالا که جاهای مختلف وزیادی دیدم که کمک میکنه به کاربران

4-عطاجان هم که نیازی به تعریف نداره اصلا.همین یه دونس

البته بچه های زیادی دیگه ای هم هستن که همیشه توی کمک کردن به دیگران از همدیگه سبقت میگیرن مثل احسان بهاور><مهرزاد قائم مقامی><مهیار><و...

اگه کسی از قلم افتاد معذرت میخوام

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

از آقایان آرمین جان ، معین جان ، رضا قاسمی عزیز ، خبات گل ، عطا جان و حامد عزیز و دیگر دوستان واقعا جاداره تشکر کنم ، خدا قوت انشاله همیشه موفق باشید...  :clapping:  :big hug:

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

از نوشته ها و راهنمایی های این دوستان بهره مند شده ام:

آرمین

داداش نژاد

مهدی معتمدی

زنده یاد پوریا شعبانی :-)

راستی گرین هم چند بار تازگی زنگیدم نبودش. گفتن رفته سربازی! هر کجا هست تندرست و شاد باشه.

لینک به دیدگاه

سلام درود به همه ی بچه ها

خودم بشخصه برای اتفاقات و اخبار انتخاب کردم

سعید حسینی

Hamed

ᗩ☂ᗩ_ᔕᕮ7ᕮᘉ

rezagtx

خبات کریمی

خدای جا داره خدا قوت به هموش بگم - خدا قوت و همیشه پیروز باشید و موفق و سر بلند و شیرین کام

و به همه بچه های لیون که هر کدوم به نوبه خودشون تاثیر دادشت و در اصل همه بچه ها بهترینن و ما ازبین بهترین ها نمونه برداشتیم

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

اقایان:   خبات کریمی

reza gtx

hex

armin

atagamer

ataseven

از همه ی این عزیزان به صورت مستقیم یا غیر مستقیم چیزهای زیادی یاد گرفتم که از همشون تشکر میکنم @};-  @};-  @};- 

ویرایش شده توسط leader
لینک به دیدگاه

درود

طبق گفته های اقای حسینی عزیز که کمک کردن و پاسخ دادن به سوالات دیگران در زمینه الکترونیک وکامپیوتر گفتند و فکر کنم ملاکشون هم همین باشه دوستان همه به جناب خبات عزیز که منم خیلی دوسش دارم اگه مارو لایق بدونه رای دادن ایشالا هم که ایشون کاربر سال بشن ولی خبات جان بیشتر در زمینه خبر واطلاع رسانی به موقع پیشتاز بودن و زحمت زیادی کشیدن و در زمینه های پاسخ دادن به سوالات کاربران ایشون جواب میدادن ولی کمتر توجه میکردن وبیشتر کاربرانی مثل  ataseven  , bahman و behzadtak  rezagtx ,armin  دیده میشدن در تایپیک ها البته این نظر شخصی بنده وقصد خاصی ندارم وتمامی خانواده لیون و کاربران این سایت رو واقعا از صمیم قلبم دوست دارم وافتخار میکنم که در چنین جمعی ما هم سهیم هستیم البته اگه قابل بدونید  @};-

از اعضای لیون  همشون واقعا عالی هستن  به خصوص اقای معتمدی و اقای خسروی MRPC  

ویرایش شده توسط W/!\NTED
لینک به دیدگاه

باسلام به همه دوستان وعزیزان فروم

بنده هم  به خبات جان وجناب آرمین آبیشی عزیز رای میدم البته باقی دوستان هم خیلی زحمت کش هست نظیر جناب بهمن جان عزیز وجناب rezagtx،ata seven.بهرحال دست همگی شون دردنکنه چون دائما" از این بزرگواران چیزهای جدید دریافت میکنیم.

ویرایش شده توسط mohammad.amin89
لینک به دیدگاه

سلام به جیجرای خودم ...

این شماره بندی ها به معنای اولویت بخشی کسی نسبت به سایرین نبوده و نیست ...

1- خبات جیجر :x  :x  :x

2- آرمین جیجر :x  :x

3-معین جیجر :x  :x

4- حامد جان گل جیجر @};-  @};-  @};-  @};-  :x  :x  :x  :x

5-مگنوم جیجر :x  :x :x

6-کسری جیجر @};-  @};-  @};-  :x  :x  :x

7-عطاخان جیجر :x  :x  :x  :x

و ...

درواقع به نظرم عنوان خوب انتخاب نشده چون ممکنه کسی بوده باشه که با یک جمله تاثیر بسزایی توی کار و زندگی یک فرد ایجاد کرده باشه و بالعکس و من مطمئنم که تک تک بچه های گل فروم تاثیر گذار بوده اند ولی درصد ها ممکنه فرق کنه ...شرمنده که زیاده روی کردم ... ^_^  ^_^

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

سلام

والا اگه بخوام از میون این همه گل فقط چند گل رو انتخاب کنیم که واقعا نشدنیه و واقعا سخته 

چون تک تک دوستان از مدیران و قدیمیها تا تازه واردا همشون بر حسب دانش و اطلاعاتشون همه ماها رو کمک و یاری کردند 

و سعی کردن هر چه از دستشون برمیاد رو به اشرتک بزارن با بقیه عزیزان که جای خوشحالیست 

خب من هم باید انتخاب کنم و از میون اینه همه عزیز دوست داشتنی :

از مدیران عزیز هم که همیشه زحمت میکشن برای فروم جناب قربانی عزیز و جناب مهدی جان عزیز که همیشه علی رغم داشتن مشغله کاری و مشکلات زیاد یار و یاور ما بودند

و تلاش کردند که بهترین راهنماییها و کمک ها رو کرده باشند که جای تقدیر و تشکر داره البته ناگفته نمونه همه مدیران به نحوی تلاش میکنن و من از همین جا دستشونو میبوسم 

از دوستان عزیز و اساتید محترم هم : 

جناب ابیشی عزیز که سرور ما هستند و گل سرسبد فروم که اطلاعات ارزشمندی دارن در هر زمینه ای و همیشه کمک کردن به دوستان 

جناب کریمی بزرگوار که سنگ تموم گذاشتن در بخش مقالات و مطالب سخت افزاری و ترجمه و انتقال اخبار روز سخت افزار 

جناب قاسمی عزیز هم که معرف همه دوستانه و تلاشهای این بزرگوار رو به هیچ فراموش نمیکنم که با علاقه مثال زدنی تو عمق مطالب میرن و موشکافی میکنن 

جناب میلاد جان / جناب نادر جان / کاربر royal که اسمشونو نمیدونم متاسفانه / جناب مهدی جان / جناب رمضانی عزیز و جناب سعید جان از جمله عزیزانی بودند 

که به دوستان و کاربرای عزیز کمک و یاری رسوندن که از همشون تشکر میکنم و امیدوارم این عزیزان همیشه سالم و شاد باشن در کنار من و امثال من که به داشتنشون افتخار کنیم

اینجا جاش نیست اما باید بگم اقای عطا یکی از بهترین شخصیت هایی هستن که میشناسم جدا از ادبشون توجه خاصی به دنیا اطراف خودشون دارند 

به نظرم محبوب ترین کاربر سال هم انتخاب میکردن من به عطا رای میدادم که واقعا شخصیت خاصی دارند

باتشکر یاحق  @};-

لینک به دیدگاه

اینجا جاش نیست اما باید بگم اقای عطا یکی از بهترین شخصیت هایی هستن که میشناسم جدا از ادبشون توجه خاصی به دنیا اطراف خودشون دارند 

به نظرم محبوب ترین کاربر سال هم انتخاب میکردن من به عطا رای میدادم که واقعا شخصیت خاصی دارند

باتشکر یاحق  @};-

کاملا موافقم
لینک به دیدگاه

سلام

باید بگم آقای قاسمی واقعا نقدهای خوبی در مورد کارتهای گرافیک داشتن در میانه سال و واقعا جامع و کافی بودن و نشون از تسلطشون روی این مقوله داره

جناب ATASEVEN هم چندین بار من رو راهنمایی کردند و کمک بزرگی به من داشتن پس :

1- REZAGTX

2-ATASEVEN

@};-

لینک به دیدگاه

سلام به جیجرای خودم ...

این شماره بندی ها به معنای اولویت بخشی کسی نسبت به سایرین نبوده و نیست ...

1- خبات جیجر :x  :x  :x

2- آرمین جیجر :x  :x

3-معین جیجر :x  :x

4- حامد جان گل جیجر @};-  @};-  @};-  @};-  :x  :x  :x  :x

5-مگنوم جیجر :x  :x :x

6-کسری جیجر @};-  @};-  @};-  :x  :x  :x

7-عطاخان جیجر :x  :x  :x  :x

و ...

درواقع به نظرم عنوان خوب انتخاب نشده چون ممکنه کسی بوده باشه که با یک جمله تاثیر بسزایی توی کار و زندگی یک فرد ایجاد کرده باشه و بالعکس و من مطمئنم که تک تک بچه های گل فروم تاثیر گذار بوده اند ولی درصد ها ممکنه فرق کنه ...شرمنده که زیاده روی کردم ... ^_^  ^_^

موافقم

Nima 2007 هم بسيار خوب بودند

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showuser=2742

لینک به دیدگاه

|-)      |-)       |-)        |-) 

98923683748899530600.jpg

1- خبات کریمی

2-atosic0936

3-ᗩ☂ᗩ_ᔕᕮ7ᕮᘉ

لینک به دیدگاه

رای دادن کار سختی هست همه کاربران به نوعی برتری دارن مثل انتخاب گلی در دشت پر از گل هست

ولی کاربرانی هستن که همیشه توی لیون درخشش خاصی دارن و هر کدوم کاره خاصی را انجام میدم من به 3 نفر رای میدم البته خودم مطمئن هستم که کاربر نمونه امسال دوست عزیزم اقای خبات کریمی هست

1-خبات کریمی

2-ATA SEVEN

3-REZAGTX

شرمنده بقیه دوستان همونطور که گفتم همه به نوعی کاربر خاص و نمونه هستن ولی من کاربرانی رای دادم که بیشترین فعالیت را دارن @};- @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

درود دوستای گلم

بازم منتظر نظرات سایر کاربران هستیم

در ضمن لطف کنید نام کاربری افراد رو دقیق بنویسید که به راحتی شناسایی بشن @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...