رفتن به مطلب

فروش zotac 9800 gt 1gb

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یه کارت گرافیک 9800 زوتاک 1 گیگ به فروش می رسد. تمیز کمتر از 1 سال کار کرده 1 سال هم از گارانتیش باقی مونده

با کسر 25% از قیمت 100000 به فروش میرسد.

در صورت تمایل یا پیشنهاد قیمت تماس بگیرید : 09139082154

لینک به دیدگاه

دوست عزیز طبق عرف بازار قطعه ای که بیشتر از 4 ماه کار کرده 35% و اونی که بیشتر از 6ماه کار کرده 45% ازش کم میشه.

قیمتون برای کارتی نزدیک به 1 سال کار کرده 1 ذر ه زیادی بالاست.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز طبق عرف بازار قطعه ای که بیشتر از 4 ماه کار کرده 35% و اونی که بیشتر از 6ماه کار کرده 45% ازش کم میشه.

دوست عزیز می شه توضیح بدید که کجا چنین عرفی تعریف شده؟!!!!!

فکر کنم طبق عرفی که شما می فرمایید کالایی که 3 سال کارکرده باشه فروشنده باید یه چیز روش بذاره بفروشه.

طبق عرف 30-35% کسر قیمت کالای دست دوم رو مغازه دار می خره و به دلیل اینکه اینجا کالا بدون واسطه معامله می شود فروشنده قیمت رو تعیین می کند که معمولا بین 25-15 % می باشد.

ویرایش شده توسط vaziri69
لینک به دیدگاه

فکر کنم طبق عرفی که شما می فرمایید کالایی که 3 سال کارکرده باشه فروشنده باید یه چیز روش بذاره بفروشه.

طبق عرف 30-35% کسر قیمت کالای دست دوم رو مغازه دار می خره و به دلیل اینکه اینجا کالا بدون واسطه معامله می شود فروشنده قیمت رو تعیین می کند که معمولا بین 25-15 % می باشد.

اگه اينطوري بود که همه ماهي يک قطعه عوض مي کردن

قطعه ببري بيرون جز کلافگي و سر کله زدن با کسبه که اکثرا هم چيزي از سخت افزار نمي دونند نيست

و اينجا ديگه خيالت راحته قطعه رو مي دي دست مصرف کننده

لینک به دیدگاه

درود

ببخشید قصد اسپم دادن ندارم ولی کارت ایشون نوش 130 تومنه و عرف هم اگر واقعا انقدر تمیز باشه و گارانتی هم داره 35 درصدش کم میشه که به راحتی 85 تومن میرزه

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

سلام

امکانش هست از خوده کارت عکس بذارید ؟

این مدل زوتاک هست دیگه ؟

http://pdde.zotac.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_images.tpl&product_id=112&category_id=29&option=com_virtuemart&Itemid=1

لینک به دیدگاه

نه دوست عزیز 45% اخرشه. من این رو از دوستم که خودش فروشگاه فروش سخت افزار دارد تو پاساز ایران پرسیدم .حالا تو فورم ممکنه 35% کم شه چون مصرف کننده میخره.

ولی 15-25 % برا قطعه 1 سال کا کرده زیادی پایینه ^^

این را در جواب دوستت عزیز vaziri69  گفتم و قصد اسپم ندارم

ویرایش شده توسط lo.fiction
لینک به دیدگاه

عکس از کارت بذار،اور شده؟؟؟؟؟؟

85 هستم.

ویرایش شده توسط morteza_m2n
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

اقا کارتو فروختید یا هنوز موجوده؟؟

90 به بالا میخرم از گلستان

پیغام بدید لطفا

ویرایش شده توسط rezax2x
لینک به دیدگاه

اگه تمیزه بنده 85 خریدارم اصفهان هستم حضوری تحویل میگیرم

درضمن قیمت آکبند این کارت 128 تومنه

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

دوباره قصد فروش این کارت رو دارم به بالاترین پیشنهاد فروخته میشه 90 قیمت پایه. جعبه نداره اما تمام وسایلش کاممله @};-

لینک به دیدگاه

تا برج 2 سال 90 گارانتی هم داره. وسایلش هم شامل : 1 سی دی بازی سی دی 3dmark vantage کابل مولکس به 6 پین . تبدیل hdmi و دو نوع کابل s-video هستش

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...