رفتن به مطلب

STRIX GTX960 یا 970 کدام یک ارزش خرید دارند (960 SLI یا 970)

اشتراک گذاری

به نظر شما کارت 960 ارزش خرید دارد یا خیر   

187 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کارت 960 ارزش خرید دارد

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان. 970 از 2 تا 960  هم قویتره.  تویه رزولوشن 1080p 5% قویره و تویه 2k به  6% میرسه و تویه 4k به 20% میرسهperfrel_3840.gif

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

منتظرم ببینم نسخه 4 گیگ چی میشه 

خوب نسخه 4 گیگ هم آش دهن سوزی نبود 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=41363

ویرایش شده توسط atisoc0936
لینک به دیدگاه

اگه خود gtx 960 به تنهایی را بخواهیم بگیم که عالیه اما در مقایسه با gtx 970 و تفاوت قیمت نه چندان زیاد خوب gtx 970 بهتره ولی جواب سوال شما بله هست

لینک به دیدگاه

960 خیلی کارته خوبی هست...منکه راضیم تازه هم خریدم فعلا تو هیچ بازی تو رزولوشن 1080 کم نمیاره و لگ نمیبینید...منم چون فعلا بودجه نداشتم 960 خریدم که بعدا یکی دیگه بهش اضافه کنم...کلا SLI کردن حال میده چه 750 باشه چه 960 چه 980 :D  ولی من در آینده اگه بخوام دوباره 800 الی 900 تومن بابت SLI کردنه کارتم بدم...اینکارو نمیکنم بجاش یه 970 میخرم که اون دیگه SLI کردنش حرف نداره :) اگه این حالت Mirror بودن رم تو حالت SLI با Directx 12 از بین بره که عالی میشه...

لینک به دیدگاه

960 خیلی کارته خوبی هست...منکه راضیم تازه هم خریدم فعلا تو هیچ بازی تو رزولوشن 1080 کم نمیاره و لگ نمیبینید...منم چون فعلا بودجه نداشتم 960 خریدم که بعدا یکی دیگه بهش اضافه کنم...کلا SLI کردن حال میده چه 750 باشه چه 960 چه 980 :D  ولی من در آینده اگه بخوام دوباره 800 الی 900 تومن بابت SLI کردنه کارتم بدم...اینکارو نمیکنم بجاش یه 970 میخرم که اون دیگه SLI کردنش حرف نداره :) اگه این حالت Mirror بودن رم تو حالت SLI با Directx 12 از بین بره که عالی میشه...

750 قابلیت sli نداره عزیز

لینک به دیدگاه

750 قابلیت sli نداره عزیز

منظووورررررررر مهمه....منظورو بچسب غلط دیکته ای نگیر... :D یعنی کلا حرکته باحالیه.

لینک به دیدگاه

منظووورررررررر مهمه....منظورو بچسب غلط دیکته ای نگیر... :D یعنی کلا حرکته باحالیه.

خوب معلوماتت زیاد شد

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

یه 970 بگیر تا پنج  شش سال خیال خودتو از بابت ارت گرافیک راحت کن بعدشم تازه کم اومد یه دونه دیگه میخری اس ال آی میکنی

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

یه 970 بگیر تا پنج  شش سال خیال خودتو از بابت ارت گرافیک راحت کن بعدشم تازه کم اومد یه دونه دیگه میخری اس ال آی میکنی

6-5 سال؟؟؟

خیلی باحال بود... :D :D :D

لینک به دیدگاه

چه جوری gtx 970  تا 5 سال دیگه جواب میده؟؟!! تا 5 سال دیگه خیلی از مانیتورها به سمت 4k میرن و با گیم های الان توی 4k کارت gtx 970 فقط 21 فریم میندازه!!! وای به حال 5 سال دیگه......... در ضمن همین الان 2تا Gtx 970 از یه gtx 980 ti ضعیفتره!!

mvo9_untitled-8.png

ویرایش شده توسط 7777
لینک به دیدگاه

درود

هر کارت گرافیکی از لحاظ کارایی و بازدهی بر فرض اینکه جدیدترین محصول شرکت باشه

نهایت دو سال جوابگو هست از لحاظ تکنولوژی و کاربرد در بازی ها

چرا؟

چون اگر اینجوری باشه nvida و amd از کجا پول در بیارن؟

مجبورا هر دوسال فناوری جدید به کار ببرن و سری جدید تولید کنن و با تبلیغات مردم مجبور به خرید کنن البته همین حالا که من دارم براتون نوت میذارم کلی مهندس و پروفسور دارن رو طرح ها و تکنولوژی های جدید کار میکنن

حتی اگر گرافیک هم به ته خط برسه میکروسافت میاد و یه راه چاره ای میده مثل دایرکتس ۱۲.۳. یا ورژن ۱۳

حالا شما ببین حتی اگرم بهترین کارت دنیارم sli یا cf کنی چه اتفاقی می افته

نهایت دو سال دیگه باید همرو نصف کمتر بفروشی تا مدل جدیتر بگیری و از تکنولوژی روز استفاده کنی

بهترین کار اینه با توجه به مانیتور و بودجه و کارای دو سال یه کارت تهیه کنیم و لذت ببریم و باقی پولمونو ذخیره برای بعدا و یا در قطعات دیگه سرمایه گذاری کنیم

در اخرم با ضرب المثل تموم میکنم

به قول معروف آدم گشنه فکر میکنه هیچوقت سیر نمیشه

حرس الکی زدن بی فایده هست

فکر نون و دلار باشید که کارت گرافیک میاد و میره

لینک به دیدگاه

درود

هر کارت گرافیکی از لحاظ کارایی و بازدهی بر فرض اینکه جدیدترین محصول شرکت باشه

نهایت دو سال جوابگو هست از لحاظ تکنولوژی و کاربرد در بازی ها

چرا؟

چون اگر اینجوری باشه nvida و amd از کجا پول در بیارن؟

مجبورا هر دوسال فناوری جدید به کار ببرن و سری جدید تولید کنن و با تبلیغات مردم مجبور به خرید کنن البته همین حالا که من دارم براتون نوت میذارم کلی مهندس و پروفسور دارن رو طرح ها و تکنولوژی های جدید کار میکنن

حتی اگر گرافیک هم به ته خط برسه میکروسافت میاد و یه راه چاره ای میده مثل دایرکتس ۱۲.۳. یا ورژن ۱۳

حالا شما ببین حتی اگرم بهترین کارت دنیارم sli یا cf کنی چه اتفاقی می افته

نهایت دو سال دیگه باید همرو نصف کمتر بفروشی تا مدل جدیتر بگیری و از تکنولوژی روز استفاده کنی

بهترین کار اینه با توجه به مانیتور و بودجه و کارای دو سال یه کارت تهیه کنیم و لذت ببریم و باقی پولمونو ذخیره برای بعدا و یا در قطعات دیگه سرمایه گذاری کنیم

در اخرم با ضرب المثل تموم میکنم

به قول معروف آدم گشنه فکر میکنه هیچوقت سیر نمیشه

حرس الکی زدن بی فایده هست

فکر نون و دلار باشید که کارت گرافیک میاد و میره

واقعا حرف درستی زدی کاملا با شما موافقم :clapping:

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

الان دیگه باید گفت بدون شک 980 TI 

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

سلام من خودم باشم یدونه 380x میگیرم چون واقعا عالیه خودم ازش استفاده میکنم نسبت به قیمتش خوبه در کل ادمو راضی میکنه مسلما از gtx960 بهتر هستش از اینم نگذریم که کارت gtx970 واقعا عالیه مخصوصا الان که قیمت ها یکم خوب شده بهترین گزینس

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

r9 380 4g

r9 390 8g

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...