رفتن به مطلب

st1000dm003 آیا سری Barracuda هارد seagate است

mehdi.d
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من دیروز یک هارد 1 ترابایت Seagate خریداری کردم با گارانتی 2 ساله سازگار ارقام مدل هاردم st1000dm003  هست داخل گوگل که این شماره مدل سرچ میکنم این مدل Barracuda  نمایش میدهد اما روی هارد نه مقدار بافر هارد درج شده نه اینکه اسم Barracuda  فقط قسمت بالا هارد درج شده Seagate Desktop HDD 1000GB داخل سایت Seagate هم که سریال وارد کردم تاریخ انقضا هارد را تا 7 مارس 2017 درج کرد برنامه HD Tune Pro  هم دور هارد 7200 نمایش داد حالا سئوال من اینه که این هارد سری Barracuda  است با توجه به اینکه اسمی از Barracuda   رو هارد درج نشده با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

کلا seagate به هاردای Barracuda همون desktop hdd میگه!  مثل این

میخوای خیالت راحت شه برو اینجا چک کن.

لینک به دیدگاه

کلا seagate به هاردای Barracuda همون desktop hdd میگه!  مثل این

میخوای خیالت راحت شه برو اینجا چک کن.

خیلی ممنون چک کردم همون Barracuda نمایش داد @};- 

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام داداش منم 5ماه پیش همین هاردو خریدم.گارانتیش هم سازگار بود.تماس گرفتم گفتن درسته،تو سایت سیگیت چک کردم دیدم درسته! ولی آخه برچسب روی هارد یجوریه...نوشته ها بی کیفیت چاپ شدن!

یجایی خوندم نوشته بود اولین نشانه تقلبی بودن اینه که متن برچسب ها بی کیفیت باشه! تازشم سرچ میکنم ظاهر برچسب این هارد با باراکودای دیگه فرق داره! این سفیده با کلی توضیحات ولی تو سایت ها رنگیه با دوتا نوشته!

الان واسه شمام اینجوری بود؟؟

5ماهه دارم بزور تحملش میکنم اصن دلم راضی نشده!!!!

Sent from my C6903 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...