رفتن به مطلب

خرید کیت xspc

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

ازکجا میتونم یک کیت کامل xspc تهیه کنم ..

با توجه به قیمتی که تو جهان هست با قیمتی که تو ایران هست 180 درجه فرق میکنه 

حالا چه مدلی بگیرم بهترین کیفیت و بی سرو و صدا باشه ؟

کورسیر چطوره ؟

لینک به دیدگاه

سلام

نمایندگیش عقیق رایانه هستش.اقای ارمین ابیشی هم دارن فکر کنم به ایشون یه پی ام بده.

کورسیر هم خوبه ولی به پای xspc نمیرسه

ویرایش شده توسط leader
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

ازکجا میتونم یک کیت کامل xspc تهیه کنم ..

با توجه به قیمتی که تو جهان هست با قیمتی که تو ایران هست 180 درجه فرق میکنه 

حالا چه مدلی بگیرم بهترین کیفیت و بی سرو و صدا باشه ؟

کورسیر چطوره ؟

سلام . 

میتونید بصورت جداگانه تهیه کنید و که شرکت عقیق رایانه به صورت رسمی وارد میکنه با گارانتی البته قیمتها واقعا بالاست برای مثال تنها یک عدد رادیات که بهترین مدلش بین دو مدل AX360 یا RX360 هست بین 400 الی600 تومن هست . 

هر فیتینگ بین 20 الی 30 تومنه فکر میکنم اگر بخایم یک کیت کامل رو حساب کنیم با بهترین ست حدودا بشه با 1/800/000 تومان جمع کرد البته با 1/500/000 هم میشه که خب با توجه به تفاوت اجناس فرق داره و بستگی به انتخاب رادیات ، انتخاب پمپ و مخزن و... داره . 

کورسیر اگر بگیرید دیگه جزو واترکولینگ کاستوم حساب نمیشه و میتونید یه واتر H100i بگیرید با هزیینه ای تنها 500 تومن . 

خب توی تستایی که خودم بین دو واتر H100i و واترهای کاستونم که حدود 1/800/000 هزینه کرده بودم مقایسه کردم توی لود حدود 10 درجه با واتر H100i و 280L فرق داره . 

البته توی اورکلاک سیپیو هم با واتر کاستوم محدودیت های دما برداشته میشه و راحت میشه برای 24/7 برای مثال 4790K روی 4/7 بسته به ولتاژ پایینتر 4/8 تنظیم کرد با دمای کاملا ایده ال . 

البته آرمین جان هم از همان عقیق رایانه تهیه میکنند تنها شرکتی که محصولات XSPC رو وارد میکنه تنها شرکت عقیق رایانه هست و اگر بخواین به صورت شخصی هم وارد کنین باز اونم خیلی هزینه بر هست اما اگر شما بخواین با کمترین هزینه ست XSPC رو تهیه کنید باز هم هنمان 1/400/000 خرج داره که البته خب اگر کیتی بخرین که 1/800/000 هزینه داشته باشه در آینده اگر بخواین گرافیک هم اضافه کنید دیگه محدودیتی نخواهید داشت و فقط با تهیه ی دو تا فیتینگ خواهید توانست گراف رو هم اضافه کنید.  

ویرایش شده توسط EHSAN BAHAVAR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://forums.sakhtafzarmag.com/threads/16153-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3-%D8%A7%D8%B3-%D9%BE%DB%8C-%D8%B3%DB%8C-XSPC

:x

خرید ست کامل همون طور که احسان جان گفتن خیلی خرج داره 

من کلا از XSPC به بلاک سیپیو بسنده کردم 

و به جای رادیات از رادیات بخاری پیکان استفاده کردم(که از بهزاد تک گرفتم)

و پمپ آکواریوم 

و شیلنگ تراز متری 1.500

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...