رفتن به مطلب

از خاطرات خوب و بد چهارشنبه سوری بگید؟

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان گل

خاطرات که زیاده ولی بر میگرده به زمانی که خشنترین ابزار چهارشنبه سوری زمان شیطنت ما دارت هوایی بود

از اونایی که گوگرد کبریت رو توش پر میکردیم مینداختیم هوا  میخورد زمین صدا میداد 

یادش بخیر وقتی زیادی کبریت پر میکردیم یا جنس مخزنش خوب نبود مثل پوست موز باز میشد =))

اون موقع بیشتر سوزوندن خار و چوب مرسوم بود جنگ در حد بتل 4 هنوز راه نیفتاده بود :D

والا پر کردن گاز کاربیت تو بادکنک از ار پی جی هم بدتره / انتحاری بکنن این مدل خودشون سالم میمونن شعاع دور و برشون داغون میشه  =))

از بد هاش که نمیگم چون چیزی از اون دوران به یاد نمیارم

ولی اولی مورد بدش که به زمان خدمتم بر میگرده سوختن صورت یکی از هم خدمتیها و دوست نزدیکم بود که خیلی بچه گلی هم بود 

جوری بود که اثر سوختن برای همیشه تو صورتش موند

دومین خاطرم یه پیکان عروسک داشتم اشتباه کردم تو اون روز بردم بیرون و یکی با نارنجکت زد به بدنه سر همین مورد یه کتک کاری مفصل هم شد

وقوع حادثه خیابان هاشمی :D

شادیه ســـــــــــوری هست دیگه :(

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

کلا از این روز خیلی خوشم نمی اد ( در واقع جوری که مردم برگذار می کنن خوشم نمی اد ) 

ما کا ساعت 7 با 10 نفر از فامیل داریم می ریم فیلم Interstellar رو توی سینما پردیس زندگی ببینیم حالش رو ببریم بعدش هم توی خونه ی ما گیم نت راه می افته =))  5 نفره پای بتل 4 می خوایم بترکونیم ساعت 12 هم یه چند تا از این فانوس ها هوا کنیم و دوباره بریم پای بازی  =))

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

کلا از این روز خیلی خوشم نمی اد ( در واقع جوری که مردم برگذار می کنن خوشم نمی اد ) 

ما کا ساعت 7 با 10 نفر از فامیل داریم می ریم فیلم Interstellar رو توی سینما پردیس زندگی ببینیم حالش رو ببریم بعدش هم توی خونه ی ما گیم نت راه می افته =))  5 نفره پای بتل 4 می خوایم بترکونیم ساعت 12 هم یه چند تا از این فانوس ها هوا کنیم و دوباره بریم پای بازی  =))

بابا شما دیگه کی هستید ... =))  =))

لینک به دیدگاه

ما هم که با بچه ها میریم مسجد و کارای فرهنگی تا نزدیکای صب :)

لینک به دیدگاه

یادم نمیاد در عمرم روز چهارشنبه اخر سال از خونه بیرون رفت باشم  =))  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یادم نمیاد در عمرم روز چهارشنبه اخر سال از خونه بیرون رفت باشم  =))  :D

منم همین طور 

لینک به دیدگاه

یک زمانی خیلی شیطون بودم .دو بار هم تقریبان تا آستانه ترکیدم رفتم. بزرگر شدم و آدم شدم.!!اینم خاطره من

:laughing: :laughing:

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

خاطره بد که اصلا از این روز ندارم ، همش خاطره خوبه

با بچه های محله جمع میشدیم ، یه اتیش خیلی بزرگ درست میکردیم ، بعدش هم نوبت ترقه %-(  و تایر اتیش زدن و رقص و شادی  :D  :laughing: آخرش هم با خوردن سیب زمینی اتیشی تموم میکردیم (واسه خودمون رسم و رسوم داشتیم  :D) خلاصه یکی از خوش ترین لحظه ها زندگی همین چهارشنبه سوری بود 

ولی خب توی این چند سال دیگه ذوق و شوق از بین رفت ، و از اون دوست های قدیمی هم دور شدم ، و کلا حسی به زندگی نیست  :(

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...