رفتن به مطلب

فروش مادربرد P55A-UD6 گیگابایت در حد آکبند

vivid
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با درود

درسته که این برد رو برای مسابقات گیگابایت خریدم اما اورکلاکی که باهاش انجام دادم کاملاً مطمئن و بی خطر بود با توجه به پردازنده ضعیفی که داشتم و مدت زمان کوتاه زیاد نتونستم باهاش کار کنم تمام وسایل متفرقه این برد داخل بسته بندی اصلی خودشون هستند و باز نشدند و تنها برد به مدت 1 هفته استفاده شده است

با توجه به قیمت نو این برد و نیاز خودم به قیمت 265 هزار تومان میدهمش این هم عکس:

post-2798-127351750555_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

ببخشید یک سوال ؟

این مادربرد که USB3 هست اینو میدونم حالا Sata3 هم هست ؟ اگر هست چند تا پروت Sata3 داره ؟

قیمتشو یکم تخفیف میدی ؟(تقریبا 10%)

لینک به دیدگاه

با درود

درسته که این برد رو برای مسابقات گیگابایت خریدم اما اورکلاکی که باهاش انجام دادم کاملاً مطمئن و بی خطر بود با توجه به پردازنده ضعیفی که داشتم و مدت زمان کوتاه زیاد نتونستم باهاش کار کنم تمام وسایل متفرقه این برد داخل بسته بندی اصلی خودشون هستند و باز نشدند و تنها برد به مدت 1 هفته استفاده شده است

با توجه به قیمت نو این برد و نیاز خودم به قیمت 265 هزار تومان میدهمش این هم عکس:

post-2798-127351750555_thumb.jpg

من 260 خریدارم فقط هزینه تیپاکس با خودتون .

لینک به دیدگاه

ببخشید یک سوال ؟

این مادربرد که USB3 هست اینو میدونم حالا Sata3 هم هست ؟ اگر هست چند تا پروت Sata3 داره ؟

قیمتشو یکم تخفیف میدی ؟(تقریبا 10%)

لینک مادربرد :

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=1484

d4a6392108a782e9a47c0f797f95f6982.jpg

قیمت کمتر نمیتونم بدهم 100 هزار تومان زیر قیمت بازار دارم میدهم 1 هفته هم بیشتر کار نکرده!!!!!!

اگر میگفتم 200 باز هم میگفتید تخفیف!!!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

خریدار قبلی قرار بود خبری بدهد که هنوز خبری نداده!!

مین و سی پی یو هنوز موجود هست اگر کسی از قیمتی که دادم بالاتر میخواهد همینجا پیغام بده ممنون میشوم

مادربرد الان که نگاه میکنم واقعاً با نو هیچ تفاوتی نداره :mad:

سی پی یو هم که گارانتی سوخت داره دیگه چه موقعیتی از این بهتر

مادربرد: 265 هزار

پردازنده: 105 هزار

در خدمتتون هستم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...