رفتن به مطلب

تست سلامت کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من یک عدد گرافیک SAPPHIRE DUAL-X R9 280X خریدم بصورت دسته دوم و بدون گارانتی فروشنده به بنده یه هفته مهلت تست داده ولی میخوام خیالم از بابت گرافیک همون روز اول راحت بشه..به نظرتون با چه نرم افزاری گرافیک رو تحت فشار قرار بدم تا از سلامتش مطمئن بشم؟از همه مهمتر ممکن این نرم افزار به گرافیک آسیب بزنه ؟

ویرایش شده توسط Hamed.Madadi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما نیاز به نرم افزار نداری 

اگر یه بازی سنگین مثه Crysis 3 farcry 4 یا 3 یا بازیهای جدید 

چند ساعت گیم بزنید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دلیل این حرفم اینه که خودم کارتی داشتم که زیره تست سالم بود و تو بازی مشکل داشت 

بازی های تست من هم Farcry 3 بود با واچ داگز 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنده هم حرف جناب atisoc0936 روتایید میکنم، بهترین راه استفاده ازگیم سنگین هست که مشخص میشه مشکلی داره یانه.

نرم افزار3Mark06 هم ابزارخوبی برای تست کیفیت نمایش تصویرکارت وتست اجرای بازیها هستش که میتونید اخرین نسخه اون رواز لینک زیردریافت کنید:

http://www.softpedia.com/get/System/Benchmarks/3DMark06.shtml

لینک به دیدگاه

درسته .عزیز یک شب تا صبح بزار تو یه گیم سنگین مثل کرایسیس بمونه

لینک به دیدگاه

از نرم افزار FurMark استفاده کن. میبره گرایکو تو لود 100 درصد

دمای گرافیک رو هم چک کن هنگام لود.

لینک به دیدگاه

همونطور که دوستان گفتن تست های مصنوعی هیچ وقت مثل بازی نیست،حین بازی دما رو مونیتور کنید با GPU-Z

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام

میشه درمورد تست ها که مثل بازی نمیشه توضیح بدهید؟! 

برنامه تست مثل furemark . vally  فشاری که برروی گرافیک میارن شاید بیشتر از بازیهای سنگین باشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام

میشه درمورد تست ها که مثل بازی نمیشه توضیح بدهید؟! 

برنامه تست مثل furemark . vally  فشاری که برروی گرافیک میارن شاید بیشتر از بازیهای سنگین باشه 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=34757&hl=

لینک به دیدگاه

سلام

furmark یکی از قاتلین کارت گرافیک هست فشار بیش ازاندازه به  کارت میاره اصلا با اون تست نکنید.

بهترین و راحت ترین راه تست بازی های سنگین هست far cry4 و watch dog و.........

لینک به دیدگاه

پس طبق نظر اکثر دوستان تو بازی های سنگین تستش کنم مثلا بازی فار کرای 4 رو باز کنم بزار شب تا صبح بمونه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما با بازی تست کن ولی 2 ساعت برای تست کافیه و میتونی روزی 2 ساعت این کار را انجام بدی فقط این را هم بکم دمای اتاق و تهویه کیس هم باید خیلی خوب باشه در غیر این صورت گرافیک سالم هم باشه زیره فشار و گرمای زیاد دوام نمیاره و خراب میشه

از نرم افزارهایی که گرافیک را زیر فشار میبره به هیچ وجه استفاده نکنی که خودشون عامل خرابی هستن شما با بازی کردن مخصوصا Crysis 3 بهترین تست را انجام میدی و توی 2 ساعت راحت نتیجه کار مشخص میشه

اگر سیستمت قادر به خنک کردن کارت نیست دقت کن دما از 75 تا 80 بالاتر نره و کارت اسیب ببینه

موفق باشی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز  شما با بازی ryse:son of rome بازی رو تست کن و تنظیمات گرافیک رو بالا ببر اگر جواب داد کارت گرافیک کاملا سالمه.چون بازی فوق العاده سنگینه.

لینک به دیدگاه

دوستان گرافیک امروز به دستم رسیو بازی واچ داگز و فارکرای 3 رو روی حالت الترا تست کردم مشکلی نداشت ولی بازی بتلفیلد 4 وقتی رو حالت الترا بود دو بار کراش کرد مجبور به خاموش و روشن کردن سیستم شدم تا بیاد بالا ممکن از گرافیک باشه ...دمای گرافیک تو لود کامل از 75 بیشتر نمیشه

کراش کردن هنگام بازی بتلفیلد 4 در حالت الترا

d38zp16mw0hcml4kdc1w.jpg

ویرایش شده توسط Hamed.Madadi
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...