رفتن به مطلب

امسال میخرمش؟؟؟؟؟؟؟؟

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان عزیز @};- 

همه ما در خرید کالاهایی که خارج از توان مالیمون بوده عاجز بودیم و تبدیل به ارزو برامون شده 

هدف از ایجاد این تاپیک این بوده که برای خودمون هدف و انگیزه ایجاد کنیم و ببینیم تا اخر سال از ایجاد اولین پست و گفتن خواستمون برای دوستان قادر خواهیم بود با تلاشمون بهش برسیم یا نه

پس بیایید به خودتون قول بدید که من اینو میخوام و حتما امسال میگیرمش اینجوری مقوله ایکاش رو به نقطه صفر و کمترین حالت خودش میرسونید و چه زیباست دوستان همت شما رو ببینند

مثلا تاریخ درج ارزو دوستی باشه 94/1/1 و تاریخ براورده شدنش باشه 94/11/20  

ارزوی دست نیافتنی قبل از ایجاد هدف هر چیزی میتونه باشه از یه هارد ناقابل برای فقرا  گرفته تا خودرو چند صد میلیونی برای بعضی ثروتمندانی هم که با اینکه ادعا ثروت برای فقرا دارند ولی باز در خرید و براورده کردن ارزوشون ناتوان هستند

البته ارزش مالی خیلی از ارزوهای دوستان چندان بالا نیست ولی بدلیل اینکه خیلی ها از حساب بانکی و پس انداز برخوردار نیستند و مشکلات اقتصادی روزمره زندگی نمیزاره پس اندازی باشه تا نیازهای غیرضروری براورده بشه خواسته های مبدل به ارزو میشوند

توجه:اگه قبل از رسیدن به هدف و ارزوتون در این تاپیک پستی داده بودید حتما بعد از بر اورده شدن هدفتون در پست جدید شماره پست ارزوتون رو ذکر کنید

یکسال وقت دارید وگرنه ادم بی ..... محسوب میشید  :Dاگه نشد عیبی نداره یکسال دیگه بهت وقت میدیم بعد میگیم بی ..... هستی (این خط  برای افزایش انگیزه در شما دوست عزیز بود) 

هدف خودم

خرید فرمان حرفه ای: g27 یا T500rs و کوچ به سریz97 اینتل

به امید موفقیت 

به امید اینکه این تاپیک به خواب ابدی فرو نره  :)
ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

سلام عید همه پیشاپیش مبارک 

به احتمال زیاد یه 7850K با یه مین ایسوس 88x gamer برخرم خدایی دیگه دوران فنوم ها تموم شده 

لینک به دیدگاه

سلام عید به همتون تبریک میگم ایشالا به تمومی آرزوهای قشنگتون برسید
من خودم میخوام مانیتور بخرم حالا مدلش معلوم نیس ایشالا در سال جدید بتونم بخرمش

لینک به دیدگاه

سلام

ضمن تبریک سال نو به همه دوستان عزیز

منم یدونه G27 و یه واتر کولر کلوز لوپ مثل H100i حتما میخرم اگه خدا بخواد!

لینک به دیدگاه

سلام عیدتون مبارک

میخوام یه gtx 980 یا 970 بخرم .

و یه مانیتور 4k.

و یه کوشی htc one .

فعلا همینا. :x

ویرایش شده توسط **pouya**
لینک به دیدگاه

سلام. عیدتون مبارک.

من ارزوم اینه که:

یه دونه واتر کول هایی که پمپ دارن داشته باشم.

کیس گرین فول تاور داشته باشم.

سی پی یو اینتل core i 5 داشته باشم.

مادربرد با دو تا شکافت پی سی ای ایی x16 و مانیتور فول اچ دی 22 اینچ و دو تا رم kingston hyper 4gb 1866 mhz و سلامتی داشته باشم امید وارم به لطف خدا جور بشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت مهدی جان عزیز 

منم انشاالله یه مانیتور جدید ( حالا یا 2k یا 4k ) + یه گرافیک خوب خواهم خرید که تنها خواسته من هست و بهش نیازدارم تا اینجا و تلاش میکنیم که بهش برسیم 

البته مهدی جان بعضی وقتا علی رغم تلاشهایی که برای بدست آوردن چیزی میشه بازم نمیونی بهش برسی و این دیگه تقصیر ماها نیست و زمونه 

و مشکلات و خیلی چیزای دیگه توش دخیل هستند / مثلا همین مانیتور رو من حدود 5 ماه پیش میخواستم بگیرم که  متاسفانه یه موردی پیش اومد که

تمام بودجه کنار گذاشته شده رو به اون اختصاص دادم و بدین ترتیب نتونستم اون مانیتور رو بگیرم و خیلی هم ناراحت شدم ولی خب چه میشه کرد 

مهدی جان مشکلات و کمبودها زیاده و موانعی که باعث میشه ما به خواسته هامون نتونیم برسیم یکی دوتا نیستند که همشونم منتهی میشه به $ 

ولی خب تا اینجا امیدمونو از دست ندادیم و همچنان در حال تلاش هستیم . 

ویرایش شده توسط ᗩ☂ᗩ_ᔕᕮ7ᕮᘉ
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

منم می خوام یک گوشی و یک گرافیک خوب بخرم... یک دونه ssd هم لازم دارم...  :daydreaming:

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

سلام بر همه عزیزان . سال نو پیشاپیش مبارک

منم تو فکر خرید ماشین هستم . امیدوارم که هرچی سریعتر به این هدف برسم

لینک به دیدگاه

عقل تکرار را نمی پذیرد ، اما احساس آری
طبیعت نیز دوستدار تکرار است
طبیعت را ساخته اند از تکرار
تکرار بهار مبارک . . .

کیس گیم5 تومنی :( متاهل نباشی راحت تره ولی هم متاهلی و خرجاش هم1001 چیز دیگه :(تقریبا خیلی سخته

ویرایش شده توسط Cemetery Wishes
لینک به دیدگاه

به نام خدا

اول از همه سلامتی

شفای تمام بیماران هر نوعش

مهربونی زیاد شه بین مردم و همدیگرو دوست داشته باشند

....

منم تو ارزوی یه کیس جدید 6.5 تومنی هستم. ^_^ ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت مهدی جان عزیز 

منم انشاالله یه مانیتور جدید ( حالا یا 2k یا 4k ) + یه گرافیک خوب خواهم خرید که تنها خواسته من هست و بهش نیازدارم تا اینجا و تلاش میکنیم که بهش برسیم 

البته مهدی جان بعضی وقتا علی رغم تلاشهایی که برای بدست آوردن چیزی میشه بازم نمیونی بهش برسی و این دیگه تقصیر ماها نیست و زمونه 

و مشکلات و خیلی چیزای دیگه توش دخیل هستند / مثلا همین مانیتور رو من حدود 5 ماه پیش میخواستم بگیرم که  متاسفانه یه موردی پیش اومد که

تمام بودجه کنار گذاشته شده رو به اون اختصاص دادم و بدین ترتیب نتونستم اون مانیتور رو بگیرم و خیلی هم ناراحت شدم ولی خب چه میشه کرد 

مهدی جان مشکلات و کمبودها زیاده و موانعی که باعث میشه ما به خواسته هامون نتونیم برسیم یکی دوتا نیستند که همشونم منتهی میشه به $ 

ولی خب تا اینجا امیدمونو از دست ندادیم و همچنان در حال تلاش هستیم . 

سلام و تبریک عید خدمت عطا جان و تمام دوستان که تو تاپیک مشارکت کردند

عطا جان گفته های شما 100 درصد صحیح هستند و تو پست اولم خلاصه تمام این مشکلات رو شرح دادم خود بنده هم چند بار مثل شما این اتفاق برام افتاده و تا مرز خرید پس انداز کردم ولی به راه دیگه ای خرج شده

زیبایی و سختی های به ارزو رسیدن هم در همین مسائل هست که براش بجنگی

و همینطور خدا میدونه من برای تهیه قطعاتم چقدر تا حالا فقط سود(پول درصدی گرفتم(با نزول اشتباه نگیرید))  به مردم دادم فقط به خاطر اینکه به علایقم برسم

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و عید مبارکه همه

اگه خدا قسمت در نظر دارم یه ماشین مدل پایین بگیرم اگه وامم جور بشه

و گرافیک درست حسابی میخوام با 4 الی 8 گیگ رم دیگه

لینک به دیدگاه

والا منم میخوام سیستمو ارتقاع بدم اگر خدا بخواد..... منم موارد زیادی بوده پول پس‌انداز کردم قطعه بگیرم یه اتفاقی افتاده همرو به ناچار براش دادم ولی دیگه گذشته ها گذشته انشاءا... امسال همه عزیزان به همه ی آرزوهایشان برسند و سال خوبی داشته باشند نوروزتان مبارک

ویرایش شده توسط APEX_PREDATOR
لینک به دیدگاه

سلام دوستان سال نوتون مبارک

ارزوم برا امسال : خرید galax GTX 750 Ti oc + 4gb ram apacer 1600 + Green X Plus Eagle + GREEN GP450A-UK 80Plus Gold + 1 TB WD HDD

یعنی ایا ممکنه؟ :crying:

لینک به دیدگاه

من به هر قیمتی هست یه کیس nzxt چه nzxt s320 و چه nzxt h440 تو ۶ماهه اول سال جدید میگیرم

لینک به دیدگاه

سلام

سال نو همه ی دوستان و کاربران لیون مبارک @};-

امیدوارم این صفحه نمایش لپ تاپ و عوض کنم ! چون دیگه وقتش !! :D

لینک به دیدگاه

خرید یک کارت گرافیک بهترین مدل 980 یا  ... یا هرمدلی که قیمتش بالا نباشه زیاد

خرید 4 گیگ رم اضافه 

خرید یک تبلت برای کارهای عادی 

فعلا همینا 

لینک به دیدگاه

یه آرزویی که همیشه داشتم، هر چی خرت و پرت دور خودم جمع کردم بفروشم، نت و غیره هم تعطیل کنم، برم دشتی جنگی جایی خودمو گم گور کنم، یه کلبه تو یه مزرعه یا حالا هر چی، خسته شدیم از این تفکرات دیجیتالی ...

آرزوی دومم مشابهه، یه RV بگیرم، که خب متاسفانه تو ایران موجود نیست، برم تا هر کجا که جاده رفت ....

پ.ن : آرزوهاتون رو به دوتا گرافیک و چهارتا قطعه کامپیوتر محدود نکنید، با 4 ماه، نه 4 سال صرفه جویی و پس انداز میشه به هر هدف مادیی رسید ! آرزویی که با دو دوتا چهار تا بدست میاد آرزو نیست، یه هدف معمولیه و هدف هم فقط برنامه ریزی می خواد. به چیز های بزرگ فکر کنید، به کار های بزرگ، که خب هیچ وقت آرزو های بزرگ، 6 ماهه بدست نمیان، و خب به قولی هم هر چی رنجش بیشتر، لذتش بیشتر ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

از حاشیه رفتن خوشم نمیاد

انشاالله

1- حداقل یدونه گرافیک از 980 یا 980Ti

2- یه ماشین بهتر از ماشین الانم

3- سپردن کیس فعلیم به دست دوستان برا مدینگ کیسم

4- پردازنده درست درمونی بیاد کل پلتفرم رو عوض خواهم کرد

5- یه مانیتور هم میخوام حداکثر 4K برا بازی نبود هم فول اچ دی با آخرین تکنولوژی موجود

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

سلام

من امسال میخام یه لامبورگینی اونتدور بخرم

یه لبتاب 60 میلیونی  alienware

و یه ساعت چند میلیون رولکس

و همین لحظس که یکی میاد میگه پاشو پاشو ساعت 8صبحه

:D  :D  :D  اینا واسه فان بودا

ولی خدایی دیگه امسال میخام یه بلک بری پاسپورت بخرم

لینک به دیدگاه

ارزوی من رتبه ی سه رقمی یا بهتر کنکور هست که در پی اون یه پی سی خفن گیرم میاد!

ارزوی بلند مدت ترمم اینکه یه برنامه نویس فوق حرفه ای و بازی ساز موفق بشم و یه تغییراتی ایجاد کنم!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...