رفتن به مطلب

مشاور در خرید 980

Recommended Posts

سلام دوستان

خرید یک عدد کارت 980 دارم ،اون چه مد نظر خودم هست http://www.evga.com/Products/Product.aspx?pn=04G-P4-5988-KR اینه

اگه پیشنهاد بهتری دارید لطفا سریع بگین فرصت برای خرید کمه.

لینک به دیدگاه

همین برندی که انتخاب کردین یکی از بهترین هاست!

منتها پیدا کردنش تو ایران سخته 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان

خرید یک عدد کارت 980 دارم ،اون چه مد نظر خودم هست http://www.evga.com/Products/Product.aspx?pn=04G-P4-5988-KR اینه

اگه پیشنهاد بهتری دارید لطفا سریع بگین فرصت برای خرید کمه.

مگه میخای رکورد اورکلاک بزنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به نظر من با قیمت 800 دلاری این کارت منطقی تره که 200 دلار هم بگذارید روش و TITAN X بگیرید که حدود 30 درصد از این قوی تره و مموریش هم که 3 برابر این هستش  :D  کلا ارزش 200 دلار بیشتر رو نسبت به این کارت داره.

لینک به دیدگاه

همین برندی که انتخاب کردین یکی از بهترین هاست!

منتها پیدا کردنش تو ایران سخته 

از ایران قصد خرید ندارم دوست عزیز.

مگه میخای رکورد اورکلاک بزنید

نه فقط میخوام یه چیز خوب داشته باشم اصلا اهل اور این چیزا نیستم

زوتک فروشگاه موجود داره 3 فنه 2050 به نظرم ارزش خریدش به شدت بالاست.

قیمتش هم عالیه

دنبال یه چیز خوب و تا پ هستم از لحاظ فرکانس و سایز چیزهای زوتک اصلا در سطح Evga نیست فقط به نظرم تنها مزیتش قیمتشه

سلام به نظر من با قیمت 800 دلاری این کارت منطقی تره که 200 دلار هم بگذارید روش و TITAN X بگیرید که حدود 30 درصد از این قوی تره و مموریش هم که 3 برابر این هستش  :D  کلا ارزش 200 دلار بیشتر رو نسبت به این کارت داره.

اره اول نظر خودمم همین بود ولی ظاهرا همه مدلاش رفرنسه و فک کنم دمای زیاد و از همه مهمتر صدای زیادی تولید کنه

لینک به دیدگاه

نه فقط میخوام یه چیز خوب داشته باشم اصلا اهل اور این چیزا نیستم

دوست عزیز این کارت , توسط اورکلاکرها , برای اورکلاکرها ساخته شده :D

اگر شما قصد اورکلاک کردن این کارت اون هم تحت مایع و نه بصورت استاک ندارید , خرید این کارت با این قیمت ,خیلی عذر میخوام حماقت محضه

همچنین برای خرید این کارت از EVGA باید فردی که میخره , قبلا یک کارت high-end دیگه از EVGA خریده باشه و اونو توی سایت EVGA رجیستر کرده باشه پس تهیه اش بسیار بسیار مشکله ( این مورد واسه پیش خرید کارت بوده و الان اینطور نیستش)

با قیمت 800 دلاری این کارت , شما میتونید 2تا gtx 970 رو SLI کنید که اگر گرونترین کارت 970 رو هم بخرید, از این کارت ارزونتر درمیاد و پرفورمنس بسیار بالاتری به شما میده.

@};-

ویرایش شده توسط alint
لینک به دیدگاه

این رو بگیرید خیلی خیلی عالی هست توی بنجمارک ها اول هست.

Inno3D iChill GTX 980 Ultra OC Black Accelero Hybrid S

البته من توی فروشگاهای آمازون یا نوی اگ ندیدم.

بعد از اون هم

Zotac GTX 980 OC AMP! Extreme Edition

اونی که شما میگی  مدار قدرت خیلی پیشرفته داره برای اورکلا   اصلا کلا برای اور ساخته شده.

شما اگر کارت اور نیست یکی از این 2 تایی که بند پیش نهاد دادم رو بگیر بهترین ها هستن.

لینک به دیدگاه

نظر من اينه که دوتا 970 رو sli کنين. هزينه کمتر و کاراى بيشتر

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این کارت , توسط اورکلاکرها , برای اورکلاکرها ساخته شده :D

اگر شما قصد اورکلاک کردن این کارت اون هم تحت مایع و نه بصورت استاک ندارید , خرید این کارت با این قیمت ,خیلی عذر میخوام حماقت محضه

همچنین برای خرید این کارت از EVGA باید فردی که میخره , قبلا یک کارت high-end دیگه از EVGA خریده باشه و اونو توی سایت EVGA رجیستر کرده باشه پس تهیه اش بسیار بسیار مشکله ( این مورد واسه پیش خرید کارت بوده و الان اینطور نیستش)

با قیمت 800 دلاری این کارت , شما میتونید 2تا gtx 970 رو SLI کنید که اگر گرونترین کارت 970 رو هم بخرید, از این کارت ارزونتر درمیاد و پرفورمنس بسیار بالاتری به شما میده.

@};-

بنده قبلا یه دونه 970 FTW خریدم و نهایتا ریجستر میکنم. بخاطر مشکل حافظه میخوام بفروشم 970 و به جاش 980 بخرم

این رو بگیرید خیلی خیلی عالی هست توی بنجمارک ها اول هست.

Inno3D iChill GTX 980 Ultra OC Black Accelero Hybrid S

البته من توی فروشگاهای آمازون یا نوی اگ ندیدم.

بعد از اون هم

Zotac GTX 980 OC AMP! Extreme Edition

اونی که شما میگی  مدار قدرت خیلی پیشرفته داره برای اورکلا   اصلا کلا برای اور ساخته شده.

شما اگر کارت اور نیست یکی از این 2 تایی که بند پیش نهاد دادم رو بگیر بهترین ها هستن.

ترجیح میدم از برند Evga بخرم

نظر من اينه که دوتا 970 رو sli کنين. هزينه کمتر و کاراى بيشتر

از 970 خاطره خوبی ندارم الان Evga 970 ftw دارم

لینک به دیدگاه

کینگ پین برای شما پول دور ریختن هست! برند evga هم برترین برند کارت گرافیک دنیاست.

به نظر بنده 980 ftw رو بردارین که برای کسی که خودش قصد اور نداره بهترین و به صرفه ترین انتخاب هست.

http://www.evga.com/Products/Product.aspx?pn=04G-P4-2986-KR

لینک به دیدگاه

خب تصمیم گرفتم اینو بخرم

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814487084

دوستان بازم اگه نظر دیگه ای دارند لطف کنند مطرح کنند.

لینک به دیدگاه

یه سئوال واسم پیش اومده.

این کارت شما چی داره که برند های تو بازار خودمون ندراه ینی مثلا چه برتری نسبت به اینا داره؟

:-?

کارتی که میخوام بخرم یا کارتی که الان دارم ؟

لینک به دیدگاه

اگه منظورتون اون 980 که میخوام بخرم از نظر کم صدا بودن فن تو دور بالا و فرکانس بیشتر و بالاخره یه جورایی پکیج شده ی usa هستش  :D  چیب های حافظشم سامسونگه

لینک به دیدگاه

اگه منظورتون اون 980 که میخوام بخرم از نظر کم صدا بودن فن تو دور بالا و فرکانس بیشتر و بالاخره یه جورایی پکیج شده ی usa هستش  :D  چیب های حافظشم سامسونگه

شما بیخودی اینقدر حساسیت به خرج میدید خدای نکرده که نمیخواید قلب پیوند بزنید.برید یه مدلش رو بخرید که کیفیشو ببرید

لینک به دیدگاه

شما بیخودی اینقدر حساسیت به خرج میدید خدای نکرده که نمیخواید قلب پیوند بزنید.برید یه مدلش رو بخرید که کیفیشو ببرید

این آخرین خرید من بعنوان یه مجرد پس میخوام یه چیزی بخرم که بدستم نوه هام برسه واسه همین خیلی حساس شدم  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه چرخی تو ریویو های Titan X بزنی میبینی که صدای فنش اصلا زیاد نیست و باز هم میگم ارزش 200 دلار بیشتر رو کاملا داره. ظاهرش هم که حرف نداره  :D

لینک به دیدگاه

یه چرخی تو ریویو های Titan X بزنی میبینی که صدای فنش اصلا زیاد نیست و باز هم میگم ارزش 200 دلار بیشتر رو کاملا داره. ظاهرش هم که حرف نداره  :D

کاملا موافقم.....البته r9 295x2 هم نسبت به قیمت فوق العاده هست... کم صدا به دلیل واتر کولینگ و قدرت به مراتب بیشتر  Titan X  و659 دلار !

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814202108

لینک به دیدگاه

:-?  در چه حده مثلا؟

لینک به دیدگاه

خدایی اینو ول کنی بری EVGA بخری؟  :-?

7ummzicbpr7cn5eyczhh.jpg

البته جسارت نباشه, هر کس یه سلیقه ای داره  @};-

لینک به دیدگاه

خدایی اینو ول کنی بری EVGA بخری؟  :-?

7ummzicbpr7cn5eyczhh.jpg

البته جسارت نباشه, هر کس یه سلیقه ای داره  @};-

به قول شما هر کس سلیقه ای داره ولی Evga برندی معروفی و ف کنم امتحان خودشو پس داده.

لینک به دیدگاه

سلام مجدد به دوستان عزیز

با توجه به خبر هایی که از 980ti شنیدم فعلا تصمیم گرفتم دست نگه دارم

به نظرتوت قیمت حدودی این کارت چقده و این که ایا اونودیا اجازه میده مدل غیر مرجع توسط سایر سازندگان بیاد یا فقط رفرنس؟

لینک به دیدگاه

سلام مجدد به دوستان عزیز

به نظرتوت قیمت حدودی این کارت چقده و این که ایا اونودیا اجازه میده مدل غیر مرجع توسط سایر سازندگان بیاد یا فقط رفرنس؟

منم همین رو می خواستم بهت بگم...من خودم می خواستم G1 بردارم به خاطر خنکیش ولی با نزدیک شدن 980ti فعلا صبر می کنم...من احتمال می دم 980ti روی 700-800 باشه...و مدل های غیر Refrence هم احتمال زیاد میان...

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

سلام مجدد به دوستان عزیز

یه کارت 960 یا 970 یا 290 که خیلی ارزون تر باشه نسبت به 980 بگیر.

ارزش نداره این همه خرج با توجه به عرضه ی کارت های 16 نانومتر در 2016.

لینک به دیدگاه

من بودم جا شما یک کارت 970 فعلا میگرفتم  :) در ضمن 970 مشکل میموریی زیاد مهم نیست بنچمارک ها نگاه کنید بهتر هست  :)

لینک به دیدگاه

من بودم جا شما یک کارت 970 فعلا میگرفتم  :) در ضمن 970 مشکل میموریی زیاد مهم نیست بنچمارک ها نگاه کنید بهتر هست  :)

970 دارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...