رفتن به مطلب

تقاضای راهنمایی در مورد خرید اسکنر

Recommended Posts

با سلام

راستش من میخواستم یک اسکنر تهیه کنم ولی موضوع اینه که اسکنر و پرینتر چیزهایی هست که من

هیچ چیز ازشان نمیدونم . برای همین میخواستم در صورت امکان در این ضمینه یک راهنمایی به من کنید.

چون من اسکنر را برای کارهای شخصی میخواستم سرعت اسکن اون اصلا برایم مهم نیست ولی چون یک

کم وسواسی هستم میخواهم کیفیت اسکن کردن در حد حرفه ای باشه و مو لای درزش نره . حالا موندم که

چه اسکنری را تهیه کنم در ضمن میخواهم بشه با اسکنر از نگاتیو هم اسکن کرد . اگه شما در این ضمینه من

را راهنمایی کنید خیلی متشکر میشم .

لینک به دیدگاه

دوست گلم اسکنر از 70 تومان هستش تا چند میلیون تومان اگر میخواید مو لادرزش نره باید میلیون خرج کنید پس مقدار هزینتون رو بفرمایید تا چیزی پیشنهاد بدیم که تا اون قیمت مو لادرزش نره :mad:

لینک به دیدگاه

دوست گلم اسکنر از 70 تومان هستش تا چند میلیون تومان اگر میخواید مو لادرزش نره باید میلیون خرج کنید پس مقدار هزینتون رو بفرمایید تا چیزی پیشنهاد بدیم که تا اون قیمت مو لادرزش نره :mad:

بابا مگه چکار میکنه که چند میلیون تومان

من حدود 150-160 میتونم هزینه کنم

لینک به دیدگاه

بابا مگه چکار میکنه که چند میلیون تومان

من حدود 150-160 میتونم هزینه کنم

اوکی

همیشه هزینه خیلی اهمیت در انتخاب کالا داره واسه همین برای اینکه وقت کسی گرفته نشه دقیق میپرسم .

این مدلها هستش تو بازار : با قیمتهای حدودی

HP 4010 = 146

HP 4050 = 182

canon 5600f = 174

لینک به دیدگاه

یک سوال داشتم این canon 5600s چه فرقی با اون canon 5600f داره که شما خودتان میفروشین

چون راستش من نتونستم مشخصاتی برایش پیدا کنم .

لینک به دیدگاه

آقای حسینی بین HP 4050 و Canon 5600f به نظر شما کدام کیفیت اسکنش بهتر هست .

لینک به دیدگاه

آقای حسینی بین HP 4050 و Canon 5600f به نظر شما کدام کیفیت اسکنش بهتر هست .

درود

دوست عزیز باور کنید که بنده تست نکردم و بهترین راه اینه که به ریویو ها مراجعه کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...