رفتن به مطلب

سرعت 512 اسیاتک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همه بچه های لیون و بازم عید به همگی تبریک عرض می کنم @};-

می خواستم مشورتی بکنم با همه

بچه ها به نظر شما این سرویس خوبه بگیرم:

512 یک ساله 6 گیگ در ماه و از 2 بود یا 4 تا 10 نیم بها و قیمتم 50 تومان(آسیاتک)

به نظرتون خوبه الان مخابرات سرعت 2 مگ دارم تا 200 میره در کل نه بیشتر حتی کمترم میشه و الان خیلی واسه شارژ کردن اینترنت دادم :(

ولی راستی 512 آسیاتک سرعتش تا چند میره؟کسی داشته؟

ممنون از همگی

موفق باشین :x

---------------------------------------------

پست آپدیت شد:

سلام خدمت بچه های لیون

بچه ها اینو باید رو چی تنظیم کنم؟ip بنده هم همون 192 است و مودلشم d-link است.گفتم دیگه تایپک جدا نزم :D

post-18126-0-28166700-1427661703_thumb.jpg

ممنون بچه ها

موفق باشین :x

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

سلام

512 تا 300-400 ميره ولي 6 گيگ کمه زود تموم ميشه.

لینک به دیدگاه

سلام

512 تا 300-400 ميره ولي 6 گيگ کمه زود تموم ميشه.

سرعتش پس برای دانلود خوبه درسته؟

6 گیگ در ماه آره ولی فکر کنم این تنها سرویس ارزونش باشه فوقش سه گیگ اضافه می گیرم

راستی این طرحی است که نمایندگی شهرمون برای آسیاتک داده و آسیاتکم تایید کرده ولی هنوز تو سایتشون نیست :D

به نظر شما بگیرم الان من سرعت 2 مگ مخابرات دارم تا 300 نمیره :D

ممنون از شما

موفق باشی :x :x @};- @};-

لینک به دیدگاه

از بچه ها کسی دیگه می دونه راهنمایی کنه خیلی ممنونشم میشم :x :x

لینک به دیدگاه

بچه ها فقط بگید چی کار کنم  6 گیگ کمه

:crying:

لینک به دیدگاه

دادا به نظر من شاتل بگیر 6ماهه سرعت 512 که بین 400 تا 600 میره 14گیگ هر 6 ما هم 80 تومن باید بدی و اگه تموم شد میتونی شارز کنی دوباره و شبا هم از ساعت 1 تا 8 صبح رایگانه... :)

من هم دقیقا همینو دارم شبا بین 6 تا 10 گیگ دانلود میکنم :D  :)  :x

شاتل بهترینه @};-

لینک به دیدگاه

دادا به نظر من شاتل بگیر 6ماهه سرعت 512 که بین 400 تا 600 میره 14گیگ هر 6 ما هم 80 تومن باید بدی و اگه تموم شد میتونی شارز کنی دوباره و شبا هم از ساعت 1 تا 8 صبح رایگانه... :)

شاتل بهترینه @};-

داداش والا شاتل داشتم اینجا اصلا جواب نمیده داداش و خیلی ضرر کردم بابتش

ولی آسیاتک خیلی جواب میده داداش

داداش به نظرت 512 تا چند میره سرعتش تا 400 میره؟زنگ زدم گفت بین 100 تا 150 گفت خطت خوب باشه بیشتر هم میره

یکی از بچه ها اینجا سرعت 256 داره تا 200 میره :D

داداش به نظرت چی کار کنم؟

موفق باشی :x @};-

لینک به دیدگاه

سلام

من ماهه قبل 10 مگ اسیا تک داشتم سرعت دانلودم 1 مگ و 200 کیلوبایت در ثانیه بود الان 128 گرفتم سرعتم همونه فرق نمیکنه.

ولی تو ساعت شب سرعت فرق میکنه.

اگه از سایت های داخلی در ساعت رایگان دانلود کنی مثل سافت 98 سرعت همون 1 مگو 200 کیلوبایت و سرور های خارجی سرعت محدود میشه.

مثلا 10 مگ از 250 بیشتر نمیشه.

4 مگ 200

و بترتیب.

مثلا من در ساعت رایگان اگه بخوام فیلم بگیرم میرم سایت هستی دانلود حداقل سرعت 800 کیلوبایت.

باز اگه سوالی داشتی در خدمتیم.

لینک به دیدگاه

سلام

پارس انلاین سرعت 128 رو بگیری اگه خطت جواب بده تا 16 مگا بیت بهتون سرعت میده.سرعت اینترنت من تو ساعاتی که ترافیک کمه به 1.6 و 1.7 مگا بایت هم می رسه

فقط دانلود شبانش رایگان نیست و یک سوم حساب می شه اما تقریبا کاهش سرعت نداره و از ساعت 2 شب تا 7 صبح 18 گیگ می تونی دانلود کنی(اگر خطت تا 16 مگ جواب بده)

ویرایش شده توسط tnt132
لینک به دیدگاه

نه از مخابرات به هیچ وجه نگیر. 128 اسیاتک س#گ شرف داره به 1 گیگا بیت مخابرات :)

لینک به دیدگاه

شاتل هم یکی از فامیلام داره 2 مگ و سرعت دانلودم واقعیه همون 2 مگه حدود 240 تا بیشتر نمیره

لینک به دیدگاه

سلام

یه بنده خدایی یه تاپیک تو همینجا گذاشته بود که اینترنت 3g ایرانسل رو با مودم میگرفت  و میگفت شبی 8 گیگ دانلود می کنه

یکی دیگه هم میگفت با 5 تا سیم کارت این کار رو کرده بود و شبی حدود 50-60 گیگ میگرفت

ظاهرا هم 1 هفته ای نا محدودش 10 تومن بود و ماهانه 40 تومن براش می افتاد و نامحدود 2 روزه هم داشت

ولی بعد از یکی دو روز تاپیک کلا رفت !!!

کلا می خواستم بگم یه همچین آپشنی هم هست اگه واقعا شدنی هست بگید ما هم بگیریم

لینک به دیدگاه

هر گیگ آسیا تک چنده ؟

ویرایش شده توسط Sir.DarKNesS
لینک به دیدگاه

شاتل بهترینه @};-

سلام .واقعا شباکه رایگان شما 6 تا 10 گیگ دانلود داری؟ من شاتل دارم اگه 4 شب پشت سر هم شبی 1 گیگ دانلود کنی محدودت میکنن.درضمن بهترین خط بدون نویزش 4مگش در ساعات غیررایگان 600 به زور میرسه و2مگش هم 350

لینک به دیدگاه

سلام. من 2 مگابیت مخابرات دارم و سرعت دانلودش در ساعات رایگان (1 شب تا 7 صبح) بین 300 تا 700 کیلوبایت هست و تقریباً میشه گفت خیلی از شبا تا 11 گیگ هم میشه دانلود کرد ولی بعضی وقتا که مناسبت سیاسی خاصی هست سرعت در حد دیال آپه تقریباً که البته خیلی کم در طول سال اینطوری میشه.

جدیداً میخواستم از آسیاتک بگیرم ولی تو سایت سخت افزار مقاله ای دیدم که میگه خیلی سرعتش افتضاحه:

لینک مقاله

لینک دوم که تایپیک مفیدی برای بدست آوردن اطلاعاتی در مورد آسیاتک هست.

ویرایش شده توسط mehdysms
لینک به دیدگاه

سلام .واقعا شباکه رایگان شما 6 تا 10 گیگ دانلود داری؟ من شاتل دارم اگه 4 شب پشت سر هم شبی 1 گیگ دانلود کنی محدودت میکنن.درضمن بهترین خط بدون نویزش 4مگش در ساعات غیررایگان 600 به زور میرسه و2مگش هم 350

آره دادا من همیشه 3گیگ شارز میکنم نزدیکه 12/13 گیگ واسم شب با سرعت 400/550 آزاد میکنه بعد هم اگر محدودم کنه سرعت میشه 100/250 

من طی 2 شب بازیه THIEF 2014 رو دانلود کردم

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها پرسیدم گفت سرعت 512

تا 500 یا 600 میره خیلی خوبه همینو می گیرم :D

لینک به دیدگاه

آره دادا من همیشه 3گیگ شارز میکنم نزدیکه 12/13 گیگ واسم شب با سرعت 400/550 آزاد میکنه بعد هم اگر محدودم کنه سرعت میشه 100/250 

باشه. لابد شاتل باشاتل فرق میکنه.

لینک به دیدگاه

سلام. من 2 مگابیت مخابرات دارم و سرعت دانلودش در ساعات رایگان (1 شب تا 7 صبح) بین 300 تا 700 کیلوبایت هست و تقریباً میشه گفت خیلی از شبا تا 11 گیگ هم میشه دانلود کرد ولی بعضی وقتا که مناسبت سیاسی خاصی هست سرعت در حد دیال آپه تقریباً که البته خیلی کم در طول سال اینطوری میشه.

جدیداً میخواستم از آسیاتک بگیرم ولی تو سایت سخت افزار مقاله ای دیدم که میگه خیلی سرعتش افتضاحه:

لینک مقاله

لینک دوم که تایپیک مفیدی برای بدست آوردن اطلاعاتی در مورد آسیاتک هست.

سلام داداش خدمت شما والا اینجا شهر ما که خیلی خوب جواب داده یعنی بهتر شده نمی دونم

ولی سرعت 512 تا 500 یا 600 میره و اینجا مخابرات خیلی بد شده

من که قرار همین آسیاتک بگیرم :D

خلاصه ممنون داداش

لینک به دیدگاه

کسی از بچه ها آسیا تک داره نظری بده در این مورد که آیا سرعت واسه سایت های خارجی هم یکی است یا نه کم تره :( باز تو شک افتادم :(

لینک به دیدگاه

سلام داداش اسیاتک انتخاب بسیار خوبی هست من هم از شاتل گرفتم هم از مخابرات جفتشون بدرد نمیخورن شاتل که استاد خالی کردن جیب هست من سرویس 4 مگشو داشتم  مثلا شبها رایگان......... سرعتم رو 2kb بود :| مخابراتم قطعی زیاد داره سرعتشم زیاد خوب نیست الان اسیا تک دارم سرویس 2 مگش با 10 گیگ ترافیک و از 2 تا8 رایگان نسبتا راضیم ازش سرعتش رو 1.5 مگ هست رو سایتهای خارجی هم زیاد افت نداره شبا هم 300 دانلود میکنم فکر کنم بهترین انتخاب باشه

ویرایش شده توسط APEX_PREDATOR
لینک به دیدگاه

شاتل بهترینه @};-

داداش شوخی نکن :D

شاتل الان دو سه ماه هست سرعت شبانه ش رو واقعی کرده من 1 مگ دارم  بزور 100 تا میده که در اصل باید 128 تا بده (قبلا 250 الی 300 بود)

من از خرداد پارسال تا وسطای دی شبی 5 الی 7 گیگ میگرفتم دوبار دوتا 20 روز محدود شدم

الان بیشتر از 2 3 گیگ بگیری چند روز سرعتت میاد روی 20 اب از گلوت پایین نمیره =))

توی این 9 ماه 180 گیگ ترافیک مصرف کردم میشه ماهی 20 گیگ

بعد شما با ماهی 3 گیگ سرعت تون بازه؟ :D

لینک به دیدگاه

سلام داداش اسیاتک انتخاب بسیار خوبی هست من هم از شاتل گرفتم هم از مخابرات جفتشون بدرد نمیخورن شاتل که استاد خالی کردن جیب هست من سرویس 4 مگشو داشتم  مثلا شبها رایگان......... سرعتم رو 2kb بود :| مخابراتم قطعی زیاد داره سرعتشم زیاد خوب نیست الان اسیا تک دارم سرویس 2 مگش با 10 گیگ ترافیک و از 2 تا8 رایگان نسبتا راضیم ازش سرعتش رو 1.5 مگ هست رو سایتهای خارجی هم زیاد افت نداره شبا هم 300 دانلود میکنم فکر کنم بهترین انتخاب باشه

سلام داداش خیلی ممنون برای بنده که 512 می گیرم و سرعت تا 500 و 600 است شبا چقدر است؟راستی شب ها هم که نیم بها است و ماهی هم 6 گیگ و یک ساله 50 تومان که واقعا با نیم بها می ارزه به این مخابرات :Dفقط سرعت برای سایت های خارجی و شب ها ممکنه چقدر بشه؟ :-? یکی از بچه ها اینجا می گفت من 512 دارم سرعتم تا 1.5 است :D آسیاتک :D

ممنون داداش

لینک به دیدگاه

جالبه که شما همه فکری میکنید الا این هزینه 6 -7 ساعت روشن بودن لپتاپ یا پی سی در طی شب

بیرون با 2-3 تومن میتونی هر فیلمی رو روی dvd بخری اونوقت آدم برق و هزینه Adsl برای دانلود بزاره .  من که منطقی توش نمیبینم

سرعت واقعی دانلود2 مگ حدود 256 باید باشه  اینکه شما میبینی بعضی سایتا دنلود رو باز میزارن بخاطر دلایل خاصی هست  . خیلیا نمیدونن تا گوشی و کامپیوتر غیر آپدیتشون رو وصل میکنن چجوری  حجمشون تموم میشه  و باید کلی هزینه بدن بابت حجم اضافی

بماند  من 512 مخابرات داشتم سرعت منطقی داره 64 دانلودشه  با 3 گیگ ترافیک ماهی 12500  الان 1 مگ کردم ماهی 14000 با 128 دانلود راضی هم هستم .لطفا دوستان مغرضانه برخورد نکنید  قطعی سرویس مخابرات به مراتب از تمام سرویسها کمتره  چون اولا خودشون رو شاه راه نت قرار دارند و تمام پرووایدر ها دارن از داخل خود مخابرات به شما سرویس میدن فقط رانژه کردن های خط تلفن شما از هم جداست پس منطقی نیست شما فکر کنید که شرکتهای دیگه اصلا قطعی ندارن و فقط مخابرات قطعی داره !

دانلودر ها باید بگردن دنبال راه های فریب  مثل این سیمکارتهای  اینترنتی   و با خرید 2-3تا از اینا  تو 1 ماه خودشونو دار بزنن  :D  تو همین فروم چند روز پیش یه بنده خدایی چند کلمه ای گفت ولی ظاهرا نمیخواست دست زیاد بشه خوب توضیح نداد 

ولی راه های بهتری هم هست  موفق باشی

لینک به دیدگاه

آق هر کاری میکنی پارس انلاین نگیر

من رو شاتل فوقش ماهی مثلا 15 تومن حجم اضافی میخریدم تغییر دادم پارس انلاین ماهی 50 تومن حجم میخرم

سرعتم بالا پایین میشه قطع و وصل میشه ،

پشتیبانیش تازگی ها بهتر شده ولی احترام نمیزارن یه دفعه 1 هفته اینترنت نداشتم هرچی زنگ زدم هیچی به هیچی!

اللن اومدم واسه شمال شاتل گرفتم همون استفاده رو میکنیم تا به حال شارژ نکردم

شاتل هم پشتیبانیش خوبه هم خدمات هم کیفیتش، یعنی واقعا راضی کنندس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...