رفتن به مطلب

تشخیص هدفن فیک Beats

vandelin
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

یکی از آشنایان یک عدد هدفن Beats تهیه کرده که در نگاه اول کاملاً مشخصه که فیک هست. اما موضوع بحث، هدفن های طرح Beats درجه بندی دارن ؟ چون فروشنده محترم این هدفن رو 280 هزار تومن ! فاکتور کرده که با توجه به اینکه با یه سرچ ساده بازه این هدفن های طرح حدود 80 هزار تومن هست، مقدار زیادی عجیب به نظر میرسه !!!

تصاویر :

post-4295-0-38735800-1427814905_thumb.jpg  post-4295-0-49873200-1427814920_thumb.jpg  post-4295-0-22046300-1427814937_thumb.jpg

بسته بندی خوب و کاملی داره، کابل اتصال به موبایل بعلاه میکروفن، تبدیل 1 به 2، تبدیل فیش 3.5 به 6 mm ، کیف و دفترچه و ....

بعلاوه اینکه خوده هدفن باتری میخوره (که اول فکر کردم وایرلس هست) که ظاهراً برای تقویت صدا بکار میره. کیفیت مناسبی هم داره.

قیمت این هدفن چقدر هست ؟ این همون نمونه های 70 80 تومنی هست ؟ 

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

دوست عزیز هدفون های بیتس اورجینال تو ایران خیلی کمیابه و قیمتاشونم وحشتناکه ... :-SS :-SS :-SS :-SS

ولی وقتی با 250 تومن میتونی سنهایزر بگیری چرا بری بیتس بخری ؟؟؟ :-? :-? :-? :-?

من خودم beyerdinamic dt235 دارم و هر چند سنهایزر نیست ولی هم حجم صدای خوبی داره و هم کیفیت مطلوب ...قیمتش هم حدود 180 ئه ... :D :D :D :D

گول ظاهر و قطعات جانبیش رو نخور ...در ضمن به هر چی شک کردی برو توی سایتش و ببین اصلا همچین چیزی موجود هست یا نه ...اگه موجود بود شماره سریالش رو توی سایت وارد کن و اگه رجیستر شد تازه مطمئن میشی که بیتسه ولی با چه کیفیتی دیگه معلوم نمیکنه ... یه سرچ تو سایت های خارجی هم بزن ببین نظرات اونا راجع به این کالا چجوریه ...ولی از من میشنوی این قیمت ارزش نداره ... :cool: :cool: :cool: :cool:

جیگرتو ... :x :x :x :x

لینک به دیدگاه

این هدفون AAA هست بعنی کپی با کیفیت اگه اشتباه نکنم و قیمتش از مدل معمولی بیشتره 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز هدفون های بیتس اورجینال تو ایران خیلی کمیابه و قیمتاشونم وحشتناکه ... :-SS :-SS :-SS :-SS

ولی وقتی با 250 تومن میتونی سنهایزر بگیری چرا بری بیتس بخری ؟؟؟ :-? :-? :-? :-?

من خودم beyerdinamic dt235 دارم و هر چند سنهایزر نیست ولی هم حجم صدای خوبی داره و هم کیفیت مطلوب ...قیمتش هم حدود 180 ئه ... :D :D :D :D

گول ظاهر و قطعات جانبیش رو نخور ...در ضمن به هر چی شک کردی برو توی سایتش و ببین اصلا همچین چیزی موجود هست یا نه ...اگه موجود بود شماره سریالش رو توی سایت وارد کن و اگه رجیستر شد تازه مطمئن میشی که بیتسه ولی با چه کیفیتی دیگه معلوم نمیکنه ... یه سرچ تو سایت های خارجی هم بزن ببین نظرات اونا راجع به این کالا چجوریه ...ولی از من میشنوی این قیمت ارزش نداره ... :cool: :cool: :cool: :cool:

جیگرتو ... :x :x :x :x

برادر تاپیک رو خوندید اصن ؟ :D

عرایضتون صحیح است، و البته کامل مشرفم به قضیه :D

بحثم سره اینه که نمونه های فیک beats چند درجه دارن تو بازار ما. وگرنه این مدل اصلش تو ایران نزدیک 1.5 میلیون قیمت داره که خب البته من از اون مدل هم زیاد خوشم نمیاد ! بگذریم البته ...

مرسی در هر حال :X:X:X

این هدفون AAA هست بعنی کپی با کیفیت اگه اشتباه نکنم و قیمتش از مدل معمولی بیشتره 

منم همین حدس رو میزنم، کیفیت بسته بندی و لوازمش خیلی بیشتر از 80 تومن میارزه، ولی خب دقیق می خوام بدونم چه درجات و قیمتی تو بازار داره :-?

لینک به دیدگاه

بیتس اورجینال بیش از 1 میلون قیمت داره. اینی که شما دارید 100% فیک هست ولی با قیمت بیشتر. احتمالا کیفیت ساختش بالاتر از بقیه فیک ها هست که همچین قیمتی خورده... اکثر فیک ها هم قیمتشون از 30 تومن شروع میشه به بالا... شما شماره سریال کالا رو توی سایت بیتس بزنید نشون میده اصله یا نه...

ویرایش شده توسط HiKa
لینک به دیدگاه

راحت ترین کار همیشه مقایسه قیمت و مشخصات محصول (مخصوصا محتویات داخل جعبه)با سایت سازنده یا سایت هایی مثل Amazon و Newegg هستش.مثلا ارزون ترین مدل Beats که من دیدم از 90 دلار شروع می شه و اونم  Beats urBeats هستش توی ایران از 440 تومن شروع می شه تا 500 تومن متفاوته.بگذریم از اینکه بیتس اصل هم همچین چیز دندون گیری نیست.در مقابل قیمتش Sennheiser خیلی بهتره ولی بازم از همه بیشتر من Panasonic رو قبول دارم در مورد کیفیت و قیمت...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیتس بالای یک میلیون  اکثر مدل هاش - فقط برای موسیقی هم خوبه برای بازی و فیلم رازور کراکن یا ایسوس روگه  -

لینک به دیدگاه

روم به دیوار، گلاب به روتون، اصن کسی متن تاپیک رو خوند ؟ :D

میدونم این فیکه، ولی سوال اینه :

فیک های Beats تو ایارن درجه بندی دارن ؟ های کپی داریم مثلاً ؟ یا aaa ؟ خب میدونم بدون شک مدل های متفاوت فیک از نظر کیفیت وجود داره، بحث اینه که تفاوت این مدل ها رو از کجا باید متوجه شیم ؟ :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فیک فیکه دوست من کسی نمیاد جنس تقبلی رو در مورد کیفتش سوال کنه-شما میتونید با پول مدل فیک این هدفون های خیلی خوبی است بخری-پاناسونیک و فیلیپس توی محدوده 100 تا 150 هدفون های خیلی خوبی دارن -من از پاناسونیک RP-djs400 برای موزیک و موقع ورزش استفاده میکنم باس کوبشی عالی داره و کیفیت بالایی در بدنه هم داره-پیشنهاد من اینه که پول جای جنس فیک ندید بهتره-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

فیک فیکه دوست من کسی نمیاد جنس تقبلی رو در مورد کیفتش سوال کنه-شما میتونید با پول مدل فیک این هدفون های خیلی خوبی است بخری-پاناسونیک و فیلیپس توی محدوده 100 تا 150 هدفون های خیلی خوبی دارن -من از پاناسونیک RP-djs400 برای موزیک و موقع ورزش استفاده میکنم باس کوبشی عالی داره و کیفیت بالایی در بدنه هم داره-پیشنهاد من اینه که پول جای جنس فیک ندید بهتره-

نه خب فیک بد داریم ، فیک خوب هم داریم، همین سننهایزر که می فرمایید با گارانتی نامداران ! فیک درجه 1 هست ! البته نه همه مدلاش.

بله، هدف مشاوره خرید نیست رضا جان، وگرنه حتی مدلهای 70 80 تومنی اصل فیلیپس هم از خیلی از مدلهای فیک کیفیت بهتری دارن ! مشکل هم اینجاست که این هدفن خریداری شده، نه اینکه بخوام ببینم خوبه بخرم یا نه ...

باز هم ممنون ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیتس کلا درجهان به این شکل هست !

original beats

ref beats

highcopy beats

copy beats

beats like copy

fake 

بازهم اسامی عجیب و غریب دیگه ای هم هست

اول از همه نسخه ارجینال که قیمتی حدودا 1.5 تا 2 تومن داره

نسخه ریفر که نسخه تعمیرشده است و تو خارج نصف قیمت بیتس ارجینال هست ولی تو ایران کم نمیزارند و بیتس ریفر رو جای بیتس ارجینال میفروشند به قیمت 2 تومن 

نسخه هایکپی هم نسخه کپی بیتس است ولی با بهترین درجه یعنی اصلا فرقی با بیتس ارجینال نداره بیتس فقط پول برند میگیره و های کپی فقط پول کیفیت اگه قیمت هدفون 1 تومن باشه هایکپی معمولا 500-600 هست 

یک سری بیتس کپی داریم با کیفیت پاینتتر نسبت به های کپی

و اما نسخه های لایک تو این نسخه ها که تو ایران هم زیاد هست مثلا تو مترو شرکت های هدفون و هندزفری سازی میان محصول خودشون رو درقالب طرح و شکل هدفون بیتس میسازند بدنه و رنگ همونه ولی کیفیت و اینا مربوط به هدفون دیگه ای هست قیمتش هم حدودا 100 تا 300 هزار تومن

یک سری بیتس هم داریم فیک هست هدفون 1 میلیونی حدودا 15 هزار تومن درمیاد از چین و تایوان وارد ایران میکنند و حدودا 50 تا 80 هزار تومن میفروشند که اشغال و افتضاح ترین هدفون هست

یعنی شما اون 80 تومن رو بدی هدفون فیلیپس بخری کیفیتش خیلی خیلی بهتر از هدفون فیک هست ! تو مترو من دیدیم طرف 2 هزار تومن هم راضی شده بده :|

لینک به دیدگاه

بیتس کلا درجهان به این شکل هست !

original beats

ref beats

highcopy beats

copy beats

beats like copy

fake 

بازهم اسامی عجیب و غریب دیگه ای هم هست

اول از همه نسخه ارجینال که قیمتی حدودا 1.5 تا 2 تومن داره

نسخه ریفر که نسخه تعمیرشده است و تو خارج نصف قیمت بیتس ارجینال هست ولی تو ایران کم نمیزارند و بیتس ریفر رو جای بیتس ارجینال میفروشند به قیمت 2 تومن 

نسخه هایکپی هم نسخه کپی بیتس است ولی با بهترین درجه یعنی اصلا فرقی با بیتس ارجینال نداره بیتس فقط پول برند میگیره و های کپی فقط پول کیفیت اگه قیمت هدفون 1 تومن باشه هایکپی معمولا 500-600 هست 

یک سری بیتس کپی داریم با کیفیت پاینتتر نسبت به های کپی

و اما نسخه های لایک تو این نسخه ها که تو ایران هم زیاد هست مثلا تو مترو شرکت های هدفون و هندزفری سازی میان محصول خودشون رو درقالب طرح و شکل هدفون بیتس میسازند بدنه و رنگ همونه ولی کیفیت و اینا مربوط به هدفون دیگه ای هست قیمتش هم حدودا 100 تا 300 هزار تومن

یک سری بیتس هم داریم فیک هست هدفون 1 میلیونی حدودا 15 هزار تومن درمیاد از چین و تایوان وارد ایران میکنند و حدودا 50 تا 80 هزار تومن میفروشند که اشغال و افتضاح ترین هدفون هست

یعنی شما اون 80 تومن رو بدی هدفون فیلیپس بخری کیفیتش خیلی خیلی بهتر از هدفون فیک هست ! تو مترو من دیدیم طرف 2 هزار تومن هم راضی شده بده :|

بنده یک دنیا از شما ممنونم ! (مثبتمون متاسفانه ته کشیده)

اینطور که من فهمیدم هدفن من نمونه 80 تومنی نیست، کیفیتش بالا نیست ولی پایین هم نیست. ولی نمیخوره های کپی هم باشه درجه دو باید باشه با این احتساب :-?

ممنون !

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...