رفتن به مطلب

لپ تاپ asus g56jk

Recommended Posts

سلام و خسته نباشید

بنده با قیمت حدود 3.7 برای لپ تاپ گیمینگ رسیدم به ایسوس g56jk مدلی که 4gb گرافیک دارد
چندتا سوال مهم داشتم ممنون میشم به ان ها پاسخ دهید

1: کیفیت صفحه نمایش این مدل گیمینگ با توجه به ips ومات بودن با کیفیت هست و از زاویه کنار مشکلی ندارد و رنگ ها تغییر نمیکنند وبرای بازی و فیلم مناسب است؟

2: سیستم کولینگ این مدل با توجه به یک فنه بودن باز هم میتواند گرمای گرافیک و سی پی یو رو به طر کامل و خوب خارج کنه؟

3: گرافیک gtx 850m 4gb میتواند اغلب بازی های سنگین رو روی گرافیم high اجرا کنه و لگی مشاهده نشود؟

4: کیفیت اسپیکر های این مدل بسار خوب و با کیفیت هستند؟

5: ایا واقعا این لپتاب برای گیم هست؟ یعنی نوع مادربرد و قطعات به کار رفته درون آن برای گیم طراحی شده اند و میتوانند گرمای بالایی رو تحمل کنند؟؟؟ یا فقط همون لپتاپ n56 هست که فقط رنگ ان مشکی شده است؟؟

خیلی ممنون میشم که به همه ی سوالاتم پاسخ دهید
وبابت سوالات زیاد عذر میخواهم 

لینک به دیدگاه

سلام. توی نسخه B این دستگاه، کیفیت صفحه نمایش عالی هست و میتونه نیاز های کاربر رو بر طرف بکنه. پنلش هم چون IPS هست مشکلی از لحاظ زاویه دید نداره. کولینگ دستگاه هم متوسط رو به بالا هست. نمیشه ازش انتظار داشت با چند ساعت بازی سنگین لپ تاپ کاملا خنک بمونه... هر لپتاپی هم باشه داغ میکنه. گرافیک هم یک پردازنده رده متوسط هست و نباید ازش انتظار داشت همه بازی های سنگین رو 1080p High اجرا بکنه، ولی اگه قانع هستید میتونید با تنظیمات دستی توی بازی هایی که گرافیک جوابگو نیست کمی گرافیک بازی رو پایین بیارید تا مشکلی نداشته باشید. کیفیت اسپیکر های این مدل خوب و با کیفیت هستند اما انتظار سیستم صوتی فوق العاده رو نداشته باشید چون این لپ تاپه... بهتره برای کاربرد گیمینگ از هدست های کیفیت بالا استفاده کنید. در مورد گیمینگ بودن لپتاپ همه جا اشاره شده که گیمینگ هست و جای سوال نداره.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام. توی نسخه B این دستگاه، کیفیت صفحه نمایش عالی هست و میتونه نیاز های کاربر رو بر طرف بکنه. پنلش هم چون IPS هست مشکلی از لحاظ زاویه دید نداره. کولینگ دستگاه هم متوسط رو به بالا هست. نمیشه ازش انتظار داشت با چند ساعت بازی سنگین لپ تاپ کاملا خنک بمونه... هر لپتاپی هم باشه داغ میکنه. گرافیک هم یک پردازنده رده متوسط هست و نباید ازش انتظار داشت همه بازی های سنگین رو 1080p High اجرا بکنه، ولی اگه قانع هستید میتونید با تنظیمات دستی توی بازی هایی که گرافیک جوابگو نیست کمی گرافیک بازی رو پایین بیارید تا مشکلی نداشته باشید. کیفیت اسپیکر های این مدل خوب و با کیفیت هستند اما انتظار سیستم صوتی فوق العاده رو نداشته باشید چون این لپ تاپه... بهتره برای کاربرد گیمینگ از هدست های کیفیت بالا استفاده کنید. در مورد گیمینگ بودن لپتاپ همه جا اشاره شده که گیمینگ هست و جای سوال نداره.

موفق باشید.

ممنون دوست عزیز

فقط یه سوال

لنوو شرکت خوبی هست؟

میشه به لپتاب های گیمینگش اعتماد کرد؟

برد و قطعاتش مخصوص گیم هست یا فقط از نوع کعمولی

خیلی جاها خوندم میگن لنوو خوب نیس درسته؟

نظرم روی lenono Y5070 هم هست

ممنون

لینک به دیدگاه

عزیز مدل های گیمینگ headset دارن انگار.

کیفیت نمایشگر از هر لحاظ عالیه فقط کوچیکه و اگرم 17 بگیرید سنگین هستش و پیشنهادم اینه مانیتور IPS و موس و کیبورد بگیرید .

من خودم از لپتاپ فقط خروجی گرفتم..خودم N550 دارم.ضمنا به N56 هم فکر کنید جز اینکه صفحه نمایش باکیفیت ولی TN داره از لحاظ برد هیچ تفاوتی نداره و میتونید عکس بردهاشون رو با ذکر مدل جستجو کنید.

برد N56 با G56 تفاوتی نداره مگر اینکه بقول دوستمون نسخه B داشته باشه که شاید برای N56 ها هم اومده باشه.

N56 باتری یکسانی داره و با تفاوتش SSD بگیرید که عمر باتری و کارایی بره بالا.

ویرایش شده توسط vbigdeli
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و خسته نباشید

بنده با قیمت حدود 3.7 برای لپ تاپ گیمینگ رسیدم به ایسوس g56jk مدلی که 4gb گرافیک دارد

چندتا سوال مهم داشتم ممنون میشم به ان ها پاسخ دهید

1: کیفیت صفحه نمایش این مدل گیمینگ با توجه به ips ومات بودن با کیفیت هست و از زاویه کنار مشکلی ندارد و رنگ ها تغییر نمیکنند وبرای بازی و فیلم مناسب است؟

2: سیستم کولینگ این مدل با توجه به یک فنه بودن باز هم میتواند گرمای گرافیک و سی پی یو رو به طر کامل و خوب خارج کنه؟

3: گرافیک gtx 850m 4gb میتواند اغلب بازی های سنگین رو روی گرافیم high اجرا کنه و لگی مشاهده نشود؟

4: کیفیت اسپیکر های این مدل بسار خوب و با کیفیت هستند؟

5: ایا واقعا این لپتاب برای گیم هست؟ یعنی نوع مادربرد و قطعات به کار رفته درون آن برای گیم طراحی شده اند و میتوانند گرمای بالایی رو تحمل کنند؟؟؟ یا فقط همون لپتاپ n56 هست که فقط رنگ ان مشکی شده است؟؟

خیلی ممنون میشم که به همه ی سوالاتم پاسخ دهید

وبابت سوالات زیاد عذر میخواهم 

سلام

این نظر شخصی من هستش در مورد لپ تاپ گیمینگ حداقل زیر 10 تومن

1- مشکل دمایی دارن

2- اونجور که انتظار میره در مورد اجرای بازی ها، نمیتونه و نتونست من رو قانع کنه

3- مانیتور زیر 17 اینچ به  درد بازی نمیخوره

4- بهترین کولر رو براش تهیه کنین نهایت 2-3 درجه دماش رو میاره پایین

5- یه مورد دیگه DDR5 باشه نه DDR3 !!!

برا همین من ارزشی برا خرید نمیبینم

دوستانی هم که اعتراض دارن به این مورد لطفاً در پ.خ مطرح کنن تا تاپیک از مسیر اصلی خودش خارج نشه

( مثلاً ایسوس در حد تو نمیدونه که این رو اینجوری زده ؟؟ جواب : عزیزم بهتر از من میدونه فقط خواسته ما وقتی همچین سیستمی میگیرم برای بازی خیلی بیشتر از اونی هست که کارخونه برا این در نظر گرفته

آقا این لینکش، خودش تست کرده فلان بازی رو اینم دماش و فریمش ؟؟ !!  چواب : عزیز دلم برا چه مدت ؟؟ ببینم موقع تست شما اونجا بودی ؟؟؟ گفتم که این نظر شخصی من هستش منی که روزی با سیستم 5-6 ساعت متوسط گیم میزنم با آخرین تنظیمات و انواع تهویه هوا ، الان میخوام رو لپ تاپ اجرا کنم !!!  به نظر شما منطقی هستش این کارم ؟؟؟؟ و ....  )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

موفق باشید.

کاملاً موافقم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز درمورد گرافیک زیاد حساب نکن..من خودم n56 دارم گرافیکش 760 2g بازیارو روی 1080 جزییات بالا نمیاره میره زیر 30 فریم...اگه لپ تاپ فقط واسه گیم میخوای با 4 تومن که گیمینگ پیدا نمیشه..

مثلا بازی ac unity رو سر medium با 1280 میتونست بزور بیاره...اینارو میگم یعنی ب اندازه 30 فریم بیارهاااا..یا ryse هم همینطور..کلا برا بازی های سنگین اصلا سرش حساب نکن

ویرایش شده توسط NIMAH
لینک به دیدگاه

دوست عزیز درمورد گرافیک زیاد حساب نکن..من خودم n56 دارم گرافیکش 760 2g بازیارو روی 1080 جزییات بالا نمیاره میره زیر 30 فریم...اگه لپ تاپ فقط واسه گیم میخوای با 4 تومن که گیمینگ پیدا نمیشه..

مثلا بازی ac unity رو سر medium با 1280 میتونست بزور بیاره...اینارو میگم یعنی ب اندازه 30 فریم بیارهاااا..یا ryse هم همینطور..کلا برا بازی های سنگین اصلا سرش حساب نکن

ممنون

البته گرافیک شما اونقدر هاهم قوی نیس

مدل گرافیک لپتاب G56JK GTX 850 4GB است که خیلی نسبت به مدل شما قوی تر هست

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

این نظر شخصی من هستش در مورد لپ تاپ گیمینگ حداقل زیر 10 تومن

1- مشکل دمایی دارن

2- اونجور که انتظار میره در مورد اجرای بازی ها، نمیتونه و نتونست من رو قانع کنه

3- مانیتور زیر 17 اینچ به  درد بازی نمیخوره

4- بهترین کولر رو براش تهیه کنین نهایت 2-3 درجه دماش رو میاره پایین

5- یه مورد دیگه DDR5 باشه نه DDR3 !!!

برا همین من ارزشی برا خرید نمیبینم

دوستانی هم که اعتراض دارن به این مورد لطفاً در پ.خ مطرح کنن تا تاپیک از مسیر اصلی خودش خارج نشه

( مثلاً ایسوس در حد تو نمیدونه که این رو اینجوری زده ؟؟ جواب : عزیزم بهتر از من میدونه فقط خواسته ما وقتی همچین سیستمی میگیرم برای بازی خیلی بیشتر از اونی هست که کارخونه برا این در نظر گرفته

آقا این لینکش، خودش تست کرده فلان بازی رو اینم دماش و فریمش ؟؟ !!  چواب : عزیز دلم برا چه مدت ؟؟ ببینم موقع تست شما اونجا بودی ؟؟؟ گفتم که این نظر شخصی من هستش منی که روزی با سیستم 5-6 ساعت متوسط گیم میزنم با آخرین تنظیمات و انواع تهویه هوا ، الان میخوام رو لپ تاپ اجرا کنم !!!  به نظر شما منطقی هستش این کارم ؟؟؟؟ و ....  )

خیلی ممنونم بابت توضیحات

البته اینو هم ذکر کنم که یه وقت فکر نکنید من گیمری هستم که مثلا 3 یا4 ساعت یه ریز پای لپتاب باشم :D

اگه تو روز کلا شب تا صبحشو جمع کنید شاید به یک ساعت و نیم برسه اونم نه هر روز

ینی با این اوصاف جوابگوی نیازه من هست؟

ممنون

کلا ایسوس خوبه؟ و بعد از خرید ادمو راضی میکنه؟

لینک به دیدگاه

من 760 هستش برا شما 850 این دو تو یه رده هستند..اگه برا شما 860 یا بالا تر باشه قوی تر حساب میشه..تنها مزیت گرافیک شما 4گیگ بودنشه که اونم زیاد به کار نمیاد...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ممنونم بابت توضیحات

البته اینو هم ذکر کنم که یه وقت فکر نکنید من گیمری هستم که مثلا 3 یا4 ساعت یه ریز پای لپتاب باشم :D

اگه تو روز کلا شب تا صبحشو جمع کنید شاید به یک ساعت و نیم برسه اونم نه هر روز

ینی با این اوصاف جوابگوی نیازه من هست؟

ممنون

کلا ایسوس خوبه؟ و بعد از خرید ادمو راضی میکنه؟

واس 1-2 ساعت تو مشکلی نیست . ولی میگم حتماً مراقب دما باشین. مخصوصاً از قسمت تنظیمات power مقدار مثرف پردازنده رو رو 75% تنظیم کنین. یا اینکه به این قسمت دست نزنید ولی تنظیمات بازی رو متوسط باشه

من کلاً از ایسوس راضی هستم ( قبلاً سامسونگ داشتم / اداره همکارام لنوو دارن - خونه دو تا ایسوس هست / و الانم برا خودم msi هستش ). اینم در نظر بگیرین باز یه 10-15% مونده به شانس که چی از آب در بیاد!!!

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

من لب تابم apache ge60 هستش و گرافیکشم gtx 850 m 2gig ddr5 هستش من بازی کالاف ادونس را روی high بازی کردم خیالت از نظر قدرت راحت 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://www.aparat.com/v/GloyR

احرای بازی Far Cry ۴ روی پردازنده گرافیکی GTX ۸۵۰M

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

خیلی ممنونم از همه بابت مشاورتون

ممنون

فقط این گرافیک ddr5 2gb 850gtxm از کارت گرافیک ddr3 4gb gtx850m چندرصد قوی تره؟ ینی خیلی فاصله شون هست؟

بعضیا میکن این یه فنه بودنش زیاد نمیتونه خوب کولینگ کنه تو بازی راسته؟؟؟

لینک به دیدگاه

اگه نظر منو میخوای واسه گیمینگ لبتاب نگیر سیستم بردار یه سیستم لبتاب 8 تومنی رو میتونی با یه دسکتاپ 5 تومنی جم کنی بماند که فرضا 780 لبتاب حتی قدر 770 دسکتاب هم قدرت نداره !

لینک به دیدگاه

اگه نظر منو میخوای واسه گیمینگ لبتاب نگیر سیستم بردار یه سیستم لبتاب 8 تومنی رو میتونی با یه دسکتاپ 5 تومنی جم کنی بماند که فرضا 780 لبتاب حتی قدر 770 دسکتاب هم قدرت نداره !

دوست عزیز سیستمو نمیتونم جمع کنم و به خاطر کارم به لپتاب نیاز دارم

درضمن گفتم که روزی 2 ساعت بیشتر یازی نمیکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...