رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 10 ساعت قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود

بین  کارت گرافیک  1080 و   1070ti    با توجه  تفاوت  قیمت کدوم را پیشنهاد میکنید ؟ 

هر دو کارت گرافیک  8 گیگ هستند . 

1070TIبهتره مدل جدید تر از1080 هست واندازه فریمشون(FPS)  اختلاف انچنان نداره ودر بعضی جاها 1070TIبهتر ظلاهر میشه شما بین این دو بدون شک برو1070TIبردار

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

1070TIبهتره مدل جدید تر از1080 هست واندازه فریمشون(FPS)  اختلاف انچنان نداره ودر بعضی جاها 1070TIبهتر ظلاهر میشه شما بین این دو بدون شک برو1070TIبردار

درود

به خاطر تفاوت 500 تومانی که 1080 گرونتر هست  ، 1070 ti  بردارم  یا واقعا  توی عمل هم همین طور هست ؟

قیمتش برام مهم نیست 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود

به خاطر تفاوت 500 تومانی که 1080 گرونتر هست  ، 1070 ti  بردارم  یا واقعا  توی عمل هم همین طور هست ؟

قیمتش برام مهم نیست 

نگاه کن بین 1070tiبا1080عادی اختلاف انچنانی نیست نهایت اختلاف 10 fpsبیشتر هست که عملا شما چیزی احساس نمیکنی و وقتی این طوری باشه 500بیشتر خرج کردن پول تو جوب ریختنه شما اگر 500 تومن بیشتر داری برو برا 1070tiیه واتر کولر360mmبگیر که همون اختلافم ازبین که میره هیچ بهترم عمل میکنه چون وقتی واتر کولر داشته باشی کارت خنک تر میشه درنتیجه خیلی بهتر نتیخه میدهاگه دیدی هم کم میده چون واتر کولر داره شما یه ضرره اورکلاک میکنی(البته رو حالت گیم شما بزار اگر جواب نگرفتی اونوقت برو رو اوور)نتایج همون 1080بهترشم بدست  میاری شک داری یه ضرره ویدیو هایی که که تو اینتر نت هست نگاه کن و خودت قضاوت کن ببین می ارزه 500 بیتشر بدی شما همون 1080 که میگیری گرماش زیاده بخاطر همین سفارش میکنن که باهاش واتر کولر بگیرین تا عملکرد بهتری داشه باشه

اگر شما به غیر از خرید خود 1080 پول واتر کولر درست و حسابی در حد خودش داری برو 1080 بگیر ولی زیاد اختلاف چشم گیری پیدا نمیکنه که شما متحول بشی 

لینک به دیدگاه

سلام من بودجه کمی دارم و میخام یه کارت گرافیک ارزون و کارآمد برای بازی بگیرم و هر چی گشتم فقط مدل های زیر رو دیدم که هم قدرتشون خوب باشه هم کارایی شون 

Msi-Rx 460-2gb oc

Asus-Rx 550-2 ya 4 gb

Asus-Mini R7 360-2gb

Gigabyte-Gt 1030-2gb (ya model haye digare 1030)

حالا اینکه کدوم بهتر و به صرفه تره رو نمی دونم اگه میشه راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Maximan_IR گفته است :

سلام من بودجه کمی دارم و میخام یه کارت گرافیک ارزون و کارآمد برای بازی بگیرم و هر چی گشتم فقط مدل های زیر رو دیدم که هم قدرتشون خوب باشه هم کارایی شون 

Msi-Rx 460-2gb oc

Asus-Rx 550-2 ya 4 gb

Asus-Mini R7 360-2gb

دوست عزیز شما کارت دست دوم gt1050میتونی بگیری ولی اگه نو میخوای بگیری gt10430مناسب هست

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

دوست عزیز شما کارت دست دوم gt1050میتونی بگیری ولی اگه نو میخوای بگیری gt10430مناسب هست

ولی به من گفتن r7 360 از gt1030 قوی تره بهتر نیست اونو بگیرم؟

لینک به دیدگاه

در در 1397/02/13, 14:28:10، Maximan_IR گفته است :

ولی به من گفتن r7 360 از gt1030 قوی تره بهتر نیست اونو بگیرم؟

نه دوست عزیز gt1030 بهتره ولی دوست داری ازبقیه بپرس واینکه gt1030ایسوس بگیر بهتره 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

کارت ایسوس RX560-O4G-EVO رو الان لیون تخفیف گذاشته و من هم مدتی هستش دنبال کارت گرافیک هستم به نظرتون قیمتش مناسبه (1039000) و اینکه در مقایسه با r9 280x asus چطوری هستش؟

بودجه هم فعلا اندازه قیمت همین کارتی که لیون میفروشه.

کلا پیشنهادی بود خوشحال میشم بشنوم و اینکه بیشتر دنبال کارت های AMD و مخصوصا سری r9 هستم (به دلیل ظاهر و قیمت بهتری که نسبت به نسل جدید دارند و اینکه کارکردشون راحت پیدا میشه).

با تشکر

ویرایش شده توسط ASTS
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ASTS گفته است :

سلام

کارت ایسوس RX560-O4G-EVO رو الان لیون تخفیف گذاشته و من هم مدتی هستش دنبال کارت گرافیک هستم به نظرتون قیمتش مناسبه (1039000) و اینکه در مقایسه با r9 280x asus چطوری هستش؟

کلا پیشنهادی بود خوشحال میشم بشنوم و اینکه بیشتر دنبال کارت های AMD و مخصوصا سری r9 هستم (به دلیل ظاهر و قیمت بهتری که نسبت به نسل جدید دارند و اینکه کارکردشون راحت پیدا میشه).

با تشکر

شما یه کم بیشتر خرج کن 1050 ti بردار !!  که کاملا برتری داره

تازه 1050 ti هم همون 1100 هست قیمتش اما قدرتش خیلی بیشتر از 560 فکر کنم حدود 30 درصد !!

لینک به دیدگاه

در در 1397/02/13, 10:41:39، Maximan_IR گفته است :

Msi-Rx 460-2gb oc

Asus-Rx 550-2 ya 4 gb

Asus-Mini R7 360-2gb

دوست عزیز به ترتیب قدرت

460

360

550

1030

پیشنهاد میشه اگه بودجه 460 دارید همون تهیه کنید قابل مقایسه با اینا نیست ! و خیلی قوی تر و اگر نتونستید قطعا 360 بخرید چون  حدود 40  و 20 درصد از اون دوتا گزینه بعدی قوی تره

البته بین 1030 و 550 قطعا 1030 چون الان قیمت 550 الکی فضاییه ! و اینکه در گیم اصلا با هم فرقی ندارن تازه بعضی بنچمارک ها کمی 1030 { خیلی کم } بهتره

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/27, 02:31:17، حمید رضا احمدی گفته است :

سلام ،

آیا تهیه   خنک کننده مایع علاوه بر خنک کننده بادی   برای کارت گرافیک ذیل  لازم و ضروری هست ؟

https://www.asus.com/Graphics-Cards/ROG-POSEIDON-GTX1080TI-P11G-GAMING

مثل خنک کننده  واتر فورس گیگا  1080 TI  فکر کنم برای این دستگاه هم مناسب باشه ولی نمیدونم اصلا خنک مجزا برای تهیه موجوده ؟

https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N108TAORUSX-W-11GD-rev-10-11#kf

ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید.

MSI 1080 ti  X trio هم قیمت بهتری داره هم کلا خیلی خیلی برتری داره

بعدشم فکر نکنم واتر کولر این گرافیک توی ایران باشه !

لینک به دیدگاه

سلام ،

آیا تهیه   خنک کننده مایع علاوه بر خنک کننده بادی   برای کارت گرافیک ذیل  لازم و ضروری هست ؟

مثل خنک کننده  واتر فورس گیگا  1080 TI  فکر کنم برای این دستگاه هم مناسب باشه ولی نمیدونم اصلا خنک مجزا برای تهیه موجوده ؟

لینک به دیدگاه

سلام ،

لینک به دیدگاه

سلام ،

لینک به دیدگاه

در در 1397/02/07, 23:35:49، Naser.Morsali گفته است :

سلام خدمت دوستان

بنده قصد خرید کارت گرافیک دارم با بودجه 1600 تا 1800 

حوزه کاریم هم معماری مدلسازی و رندر هست بیشتر برای کار تو ویوپورت نرم افزا های 3Dmax-Autocad-Revit و همچنین photoshop -after effect

الان انتخاب های پیش روم با توجه به بودجه و تحقیق و قیمت های تو تاپیک های فروش میتونم  1060 6 گیگ یا 980 بگیرم ..... 

اینم بگم اصلا اهل گیم با کامپیوتر نیستم  یکبار هم گیمی تو سیستم نصب ام نکردم (ما فقط خلافمون تو گیم نهایتن کلش رویاله1f603.png)

حالا از دوستان اهل فن سوالم اینه کدوم منطق خرید داره و انتخاب بهتری نسب به کار و بودجه ام ضمنا" اینم اضافه کنم که معمولا 980 گارانتی نداره و 1060 داره  .... ممنون میشم راهنمایی کنید 

برای رندرینگ و کار های 3 بعدی  کارت های گرافیک Quadro  خیلی بیشتر  نتیجه میده تا این کارت های گیمینگ

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ASTS گفته است :

سلام

با تشکر

سلام دوست عزیز منم دنبال کارت با قیمت خوب و مناسب بودم تا لیون 1050 تی ای رو تخفیف زد و خریدم امروز هم که ارسال مجانی هم هست 

ببینید 560 تو بیشتر چیا از 1050 تی ای ضعیفتره شما میتونید 1050 تی ای گالاکس رو بردارید که لیون زده 999 هزار تومان جمع جور و خنک مطمعن باشین که پشیمون نمیشن چون گالاکس هم یکی از بهترین مارکهای موجود بازار هست و حمال 

اینم بنچ مارک از هر دوکارت

5,914 ----------GeForce GTX 1050 Ti          

4,475----------Radeon RX 560

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، hosin گفته است :

شما یه کم بیشتر خرج کن 1050 ti بردار !!  که کاملا برتری داره

تازه 1050 ti هم همون 1100 هست قیمتش اما قدرتش خیلی بیشتر از 560 فکر کنم حدود 30 درصد !!

اگه دیگه بخوام 1100 برای ti 1050 بدم خوب یکم دیگه هم میرم روش oc میگیرم چون الان یکی از کاربرها asus ti 1050 oc اکبند رو میده 1440

پس دنبال r9 ها نباشم؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Shoaeib گفته است :

ظاهر کارت هم برام مهمه و اینکه اگه یه کارت مناسب سری R9 پیدا کنم البته رده بالا اونوقت اختلافشون با این ti 1050 چقدر میشه؟ و کلا اگه دیگه گزینه ای نباشه و مجبور نشم ترجیح میدم یه AMD بگیرم.

مرجع مقایسه کارت گرافیک ها کجاست؟ هر سایتی یه چیزی نشون میده کدومشون قابل استناد تر هستش؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

ظاهر کارت هم برام مهمه و اینکه اگه یه کارت مناسب سری R9 پیدا کنم البته رده بالا اونوقت اختلافشون با این ti 1050 چقدر میشه؟ و کلا اگه دیگه گزینه ای نباشه و مجبور نشم ترجیح میدم یه AMD بگیرم.

مرجع مقایسه کارت گرافیک ها کجاست؟ هر سایتی یه چیزی نشون میده کدومشون قابل استناد تر هستش؟

من بهاینجا نگاه میکنم

http://www.guru3d.com/articles-categories/videocards.html

و پیشنهادم زیاد دنبال مدل اوسی و غیره نباشید ملاک اول قدرت خود گرافیک و چیپ هستش بعدش خنکی و نویز در مراحل بعدی ظاهر اینا اما باید به بودجت نگاه کنی ببینی کدوم به جیبت میخوره یعنی با کمترین بیشترین کارایی بگیری نهایت بوجتون هم بگین بهتر میشه نظر داد

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز 

برای مقایسه کارت r9 280x و 1050ti بگم که این دو کارت تقریبا قدرت یکسانی دارند ولی اگر برای گیم بخواید بهتون 1050ti رو پیشنهاد میکنم.در اکثر بازی ها 2 تا 12 فریم بیشتر r9 میده و البته تو بازی های کمی r9 نسبت به 1050ti چند فریم حدود 2 تا 4 فریم بیشتر میده. به هر حال برای گیم 1050ti قوی تره و مصرف انرژی و برق کمتری نسبت به r9 داره.

و سری های رده بالای r9 مثل r9 290 یا r9 390خیلی قوی تر از 1050ti هستند.

بنده برای مقایسه کارت ها این سایت رو پیشنهاد میکنم. 

http://gpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-R9-280X-vs-Nvidia-GTX-1050-Ti/2192vs3649

که قطعات دیگر رو هم میتونید مقایسه کنید. 

ویرایش شده توسط ShQringQn
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام حسن جان

ممنون از توضیحاتت

حداکثر بودجه هم 1000000 حالا 200 300 تومان بالاتر.

من چون از این کارت های OC اطلاعی ندارم گفتم بپرسم چون مثلا یه اختلاف قیمتی دارند و خوب می ارزه به پرفورمنسش؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است :

سلام عزیز

خوب این چند فریم بنظرتون ارزش هزینه بیشتر رو داره؟( دما و مصرف رو  فاکتور بگیریم)

سری های رده بالا رو با چه قیمت هایی میشه پیدا کرد و اینکه قیمت به کارایی کدومشون مناسب تره؟

خیلی ممنون از شما

ویرایش شده توسط ASTS
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ASTS گفته است :

اگه دیگه بخوام 1100 برای ti 1050 بدم خوب یکم دیگه هم میرم روش oc میگیرم چون الان یکی از کاربرها asus ti 1050 oc اکبند رو میده 1440

پس دنبال r9 ها نباشم؟

سلام دوست عزیز کلا دنبال سری R9 نباش چون خیلی داغن  و من خودم ایسوز  R9 390 8GB استریک داشتم کارت داغی بود حتی براش کیس خنک گرفتم ولی بازم ازیت میکرد 

اگه بودجشو داری همین الان برو رو لینک پایین و خریدتو نهایی کن با این وضعیت دلار و بازار نابسامان ایران که اصلا نمیشه بهش اعتماد کرد یه دفعه دیدی شنبه کارت 1050 تی ای شده دومیلیون که اصلا بعید هم نیست

https://www.lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کارت-گرافیک/nvidia/galaxy---galax/کارت-گرافیک-گالاکس-gtx-1050-ti-oc-88.html

قیمتش 999 هزار تومنه و هزینه پستش هم تا پایان روز شنبه مجانی هست خود کارت هم الان 200 تومن ارزونتر میخری خوبیش به اینه که دیگه اک هست و ماین و اور هم نشده با خیال راحت خریدش کن همین امروز

ویرایش شده توسط Shoaeib
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

سلام عزیز

خوب این چند فریم بنظرتون ارزش هزینه بیشتر رو داره؟( دما و مصرف رو  فاکتور بگیریم)

سری های رده بالا رو با چه قیمت هایی میشه پیدا کرد و اینکه قیمت به کارایی کدومشون مناسب تره؟

خیلی ممنون از شما

برای سوال اولتون باید بگم که نه ارزش آن چنانی نداره که هزینه بیشتر کنید همونطور که گفتم تقریبا قدرتشون اندازه هم هستن. اگر هر کدوم رو ارزون تر پیدا کردید اون رو بخرید. اما اگر هم شده ارزش داره 100 تومن بیشتر هزینه کنی و بری 1050ti بخری چون مصرف انرژی و دما اون نسبت به r9 خیلی کمتره. در غیر این صورت هر کدوم که ارزون تر بود بخر. 

و در مورد سوال دوم 

رده های بالا رو مثل r9 290 یا r9 390 یا سری x همین دو کارت که ذکر کردم رو میتونید کار کرده اش رو تو رنج 1100 تا 1500 پیدا کنی. 

و نسبت به کارایی و به صرفه بودن من r9 290x یا r9 390x رو پیشنهاد میکنم که تو همین فروم یا جاهای دیگه دیدم تو این چند ماه 1200 یا 1400 میفروختن. البته این ها کارت های رده بالای r9 هستند و بایدم براشون هزینه زیادی کرد. مثلا همین r9 390x تقرییا هم قدرت Rx580

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...