رفتن به مطلب

Recommended Posts

در در 26 آذر 1399 در 01:56، reza21a گفته است :

نمیدونم دوستان برچه منطقی میگن صبر کنید گرافیک 3060ti پایین میاد خودم شخصا دیدم سایتهایی مثل لیون و چند سایتهای دیگه 3060ti رو موجود داشتن بروبچ جارو زدن کلا نا موجود شد به لیون زنگ زدم میگم باز موجود میکنی میگه اصلا تاریخ مشخصی نداریم کی موجود بشه 

منم اول مثل دوستان فکر کردم که صبر کنم قیمت پایین میاد هم قیمت این گرافیک بیشتر شد هم نا موجود 

دوستانی که دنبال این گرافیک هستن الان هر جا دیدن رو هوا بزنن وگرنه میخوان یه سال خودشون سختی بدن مثل قیمت این گرافیک از ۲۵ ملیون بیاد ۲۱ تومن بشه 

اونم سری 30 کم یابه نه حتی ایران حتی کشورهای خارج به قیمت بالا میفروشن

فعلا این کارت های سری جدید . و حتی سری 2000 هم تو بازار های خارجی کمبود داره اصن تو امازون نیست بخری

فک کنم باید تا  اواسط سال بعد صبر کرد

لینک به دیدگاه

بنده مادربورد g41m-p26 ایسوس دارم.

میخواستم بدونم gtx 1050 یا gtx 1650 ساپورت میکنه؟ اگ ساپورت نمیکنه حداقل و حداکثر چ گرافیک هایی ساپورت میکنه.با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من قبلا msi gaming gtx 1650 داشتم که واقعا همه چیز تمام بود و دماش اکثرا زیر ۶۰ بود اونو چند ماه پیش فروختم   الان می خوام gtx 1650 asus dual خریداری کنم از چند نفری شنیدم که میگن عینا اسباب بازی هست و دماش هم بالاست در حد 85 اینا      الان می خوام بدونم کسی هست که تجربه استفاده این مدل کارت رو داشته باشه؟

لینک به دیدگاه

سلام میخوام گرافیک بخرم 1650 سوپر راگ 7200 tuf این کارتم 6700 هست قیمتش به نظرتون راگ میارزه بیشتر براش پولم بدم یا اصلا بین این دوتا کدوم رو بگیرم بهتره ارزش خرید بیشتری داره ممنون میشم راهنمایی کنید 

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید
من یه سیستم به مشخصات زیر دارم
i3 9100f
ASUS Prime H310M-K R2.0
ram 8 ddr4 2400
میخام یه گرافیک دست دو تمیز تو رنج قیمت 4/5تا 5 تومن براش بخرم.
چی پیشنهاد میدین؟

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، mmrza48 گفته است :

سلام خسته نباشید
i3 9100f
ASUS Prime H310M-K R2.0
ram 8 ddr4 2400
میخام یه گرافیک دست دو تمیز تو رنج قیمت 4/5تا 5 تومن براش بخرم.
چی پیشنهاد میدین؟

سلام 1050ti بهترین انتخاب هست برای شما 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ariarko گفته است :

سلام 1050ti بهترین انتخاب هست برای شما 

مرسی به نظرتون اگه یکم بیشتر هزینه کنم 1650 یاrx 580 بگیرم بهتر نیست؟بعدشم1050 tiیه عالمه مدل داره اونی که مد نظرتونه رو بگین

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mmrza48 گفته است :

مرسی به نظرتون اگه یکم بیشتر هزینه کنم 1650 یاrx 580 بگیرم بهتر نیست؟بعدشم1050 tiیه عالمه مدل داره اونی که مد نظرتونه رو بگین

سلام بنده چون کلا نویدیا رو بیشتر داشتم بیشتر تجربه ام از اونه ۱۶۵۰ فرق انچنانی با ۱۰۵۰ ti نداره این کارت مدل راگ استریکسش رو سیستم داداشمه اورواچو اینا راحت فول اچ دی رو اولترا میزنه برق انچنانی نمیخواد داغ هم‌نمیکنه ولی اگر دیگه بخاید بیشتر هزینه کنید ۱۰۶۰ ۶گیگ تو نت سرچی کنید واقعا حرف نداره واقعا قویه ولی گرونتره 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mmrza48 گفته است :

بزرگوار RX580 الان تقریبا شونه به شونه 1070 داره فریم میده ، پیشنهاد من RX580 هستش

لینک به دیدگاه

در در 5 دی 1399 در 23:56، kiarash917 گفته است :

سلام دوستان من قبلا msi gaming gtx 1650 داشتم که واقعا همه چیز تمام بود و دماش اکثرا زیر ۶۰ بود اونو چند ماه پیش فروختم   الان می خوام gtx 1650 asus dual خریداری کنم از چند نفری شنیدم که میگن عینا اسباب بازی هست و دماش هم بالاست در حد 85 اینا      الان می خوام بدونم کسی هست که تجربه استفاده این مدل کارت رو داشته باشه؟

.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mid گفته است :

بزرگوار RX580 الان تقریبا شونه به شونه 1070 داره فریم میده ، پیشنهاد من RX580 هستش

منظور من چهار گیگشه.به نظرتون واسه گیمای الان اوکیه و فریم خوبی بهم میده؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mmrza48 گفته است :

منظور من چهار گیگشه.به نظرتون واسه گیمای الان اوکیه و فریم خوبی بهم میده؟

ببینید دوست عزیز رزولوشن و مقدار فریم مورد نظرتون خیلی مهم ، ولی در کل برای بازیهای حال حاضر در رزولوشن 1080 و پایین تر مشکلی نخواهید داشت ، و بین 30 تا 60 فریم با توجه به بازی و تنظیماتش خواهید گرفت . 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من مین بود گیگابایت مدل  GA-B85-HD3-A دارم میخواستم ببینم کارت گرافیک GTX1050TI بهش میخوره یا نه 

یا چه کارت گرافیکی تو همین رنج بخرم؟

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید
i3 9100f
ASUS Prime H310M-K R2.0
ram 8 ddr4 2400
میخام یه گرافیک دست دو تمیز تو رنج قیمت 7 تا 7/5 تومن براش بخرم.
چی پیشنهاد میدین؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mmrza48 گفته است :

سلام خسته نباشید
i3 9100f
ASUS Prime H310M-K R2.0
ram 8 ddr4 2400
میخام یه گرافیک دست دو تمیز تو رنج قیمت 7 تا 7/5 تومن براش بخرم.
چی پیشنهاد میدین؟

1060

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

1060

از rx 580 8g بهتره؟و اینکه چه برند و چه مدلیش بهتره؟

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، mmrza48 گفته است :

از rx 580 8g بهتره؟و اینکه چه برند و چه مدلیش بهتره؟

از لحاظ بنچمارک 1060 قوی تره  ولی توی گیم rx 580 عملکرد بهتری داره

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان .

کارت گرافیک 3060 ti قیمت 25 تومن خوبه ؟؟

من جایی که ازش سیستممو خریدم داره بار میاره با این قیمت ، بنظرتون ارزش خرید داره ؟

ممنونم ...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ataazizi گفته است :

سلام دوستان .

کارت گرافیک 3060 ti قیمت 25 تومن خوبه ؟؟

من جایی که ازش سیستممو خریدم داره بار میاره با این قیمت ، بنظرتون ارزش خرید داره ؟

ممنونم ...

الان این قیمت نیستش

لینک به دیدگاه

جسارتا اگر دوست دارید اینجا یا تو خصوصی بفرمایید کجا هست که چنین قیمتی می‌ده؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان به فکر ارتقاع گرافیکم بودم گرافیک خودم تو گیم های 2k کم میاورد 1060 6gb 

فروختم اومدم گرافیک بگیرم تو 3 روز که بیت کویین گند از به همه چیز الا به نظر شما giga aouros 1080 extrem بگیرم  یا giga 2060 windforce oc 2xfan 

1080 دست 2 2060 نو  جفتش همون 15 تاست زیرو بالا یکم چه کنم به نظرتون  من برای گیم 2k میخوام یا اینکه صبر کنم ؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Sandor گفته است :

جسارتا اگر دوست دارید اینجا یا تو خصوصی بفرمایید کجا هست که چنین قیمتی می‌ده؟

مجموعه توس آراکس . البته تک فروشی ندارن و بار محدود دارن میارن و فقط با سیستم میفروشن .

تا جایی که من اطلاع دارم سفارششون تکمیله بازم باهاشون تماس بگیرین شاید اضافه بیارن .

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ariarko گفته است :

سلام دوستان به فکر ارتقاع گرافیکم بودم گرافیک خودم تو گیم های 2k کم میاورد 1060 6gb 

فروختم اومدم گرافیک بگیرم تو 3 روز که بیت کویین گند از به همه چیز الا به نظر شما giga aouros 1080 extrem بگیرم  یا giga 2060 windforce oc 2xfan 

1080 دست 2 2060 نو  جفتش همون 15 تاست زیرو بالا یکم چه کنم به نظرتون  من برای گیم 2k میخوام یا اینکه صبر کنم ؟

کسی نبود ؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ariarko گفته است :

سلام

به نظرم 2060 گزینه خیلی بهتری هست 

تنها مشکلی که داره حافظه 6 گیگابایتیش هست که یکسری مواقع شاید اذیت کنه مخصوصا تو اون رزولوشن 1440

اگر تو این قیمت 2060 super بصورت کارکرد بگیرین از نظر حافظه هم دیگه مشکلی نخواهید داشت و از هردوشون کمی قویتر هست

ویرایش شده توسط chaning
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...