رفتن به مطلب

Recommended Posts

میدونم اینجا ایرانه و چیزی درست نمیشه ولی این چندوقته بخاطر ریزش ماینینگ قیمتا واقعا کمتر شده. خواستم ببینم الان صبر کردن ارزش داره برا پایین تر اومدن قیمت کارتهای سری 3000؟

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۴/۲۰ در 19:43، Slasher گفته است :

جدی گفتم والا....

عزیز من 2060 میخوای بخری استفاده کنی در کنارش ماینم باهاش بکنی ؟ حتما هم بهت گفتن درآمد نجومی داره ماین کردن....

بله، ۱۶۵۰ سوپر رو میخام بفروشن یه چیزی روش بزارم ، ۲۰۶۰ دوال ایسوس بگیرم با ۶ گیگ حافظه.

ضمناً بله ماین هم در نظر دارم که قبلا سر خرید ۱۶۵۰ سوپر خورد تو ذوقم که گفتن برای ماین مناسب نیست و سری rtx مناسبه درسته؟

الانم میخام گهگاهی  گیم مختصر با جزییات متوسط باهاش انجام بدم و ماینینگ هم گهگاه.

اینم شنیدم که میگن ، حافظه کارت گرافیکی حرف اولو میزنه ، هر چه بیشتر برای ماینینگ بهتر ، ولی بنظر خودم معماری جدیدتر کارت + حافظه ،مطرحه درسته؟

در در ۱۴۰۰/۴/۲۰ در 19:43، Slasher گفته است :

جدی گفتم والا....

عزیز من 2060 میخوای بخری استفاده کنی در کنارش ماینم باهاش بکنی ؟ حتما هم بهت گفتن درآمد نجومی داره ماین کردن....

بله، ۱۶۵۰ سوپر رو میخام بفروشن یه چیزی روش بزارم ، ۲۰۶۰ دوال ایسوس بگیرم با ۶ گیگ حافظه.

ضمناً بله ماین هم در نظر دارم که قبلا سر خرید ۱۶۵۰ سوپر خورد تو ذوقم که گفتن برای ماین مناسب نیست و سری rtx مناسبه درسته؟

الانم میخام گهگاهی  گیم مختصر با جزییات متوسط باهاش انجام بدم و ماینینگ هم گهگاه.

اینم شنیدم که میگن ، حافظه کارت گرافیکی حرف اولو میزنه ، هر چه بیشتر برای ماینینگ بهتر ، ولی بنظر خودم معماری جدیدتر کارت + حافظه ،مطرحه درسته؟

لینک به دیدگاه

در ۶ ساعت قبل، Saeed۱۹۸۰ گفته است :

داداش ماین کارتو نابود میکنه نکن ( 24 ساعت روز 7 روز هفته کارت با فن 70% روی لود 100% داره کار میکنه, کارت نابود میشه!! ) - بعد کارت 2060 اصن توجیه نداره ماین کنی باهاش 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۴/۱۸ در ۱۶:۵۷، ghasemi۹۸ گفته است :

درود بر شما

من سیستم خود چند سال پیش برای کار تهیه کردم الان می خوام بعضی اوقات با گیم لوپ بازی کنم و بازی مثل کال اف و... دنبال یک کارت گرافیک با قیمت اقتصادی و  خوب میگردم

مشخصات مادر برد اینجا فرستادم اگر اطلاعات دیگری هم می خواید بفرمایید

Screenshot 2021-07-09 165541.jpg

کسی جواب ما رو نمیده؟

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۴/۲۱ در 18:10، Slasher گفته است :

داداش ماین کارتو نابود میکنه نکن ( 24 ساعت روز 7 روز هفته کارت با فن 70% روی لود 100% داره کار میکنه, کارت نابود میشه!! ) - بعد کارت 2060 اصن توجیه نداره ماین کنی باهاش 

پس چه سری هایی بالاخره مناسبن ؟ سری ۳۰۰۰ آخرین مدل اونم چند تا که ریگ ببندیم و چند صد ملیونی خرج کنیم؟؟؟

این ارتق

در در ۱۴۰۰/۴/۲۲ در 16:27، Saeed1980 گفته است :

پس چه سری هایی بالاخره مناسبن ؟ سری ۳۰۰۰ آخرین مدل اونم چند تا که ریگ ببندیم و چند صد ملیونی خرج کنیم؟؟؟

ضمناً مجبورم جهت تبدیل به احسن، از سوپر ۱۶۵۰ به rtx ،کوچ کنم.چه با ماین چه بی ماین!

نهایتاً سرمایه ای بود ، خرید و فروش ارز مجازی انجام میدم، البته اونم به وقتش که الان بی سر و سامان و ضرر ده شده و صبر میکنم تا آینده نزدیک چی پیش میاد.

لینک به دیدگاه

در ۱۷ ساعت قبل، ghasemi۹۸ گفته است :

کسی جواب ما رو نمیده؟

مدل cpu

مقدار رم

مدل و وات پاور

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۴/۱۸ در ۱۶:۵۷، ghasemi۹۸ گفته است :

درود بر شما

من سیستم خود چند سال پیش برای کار تهیه کردم الان می خوام بعضی اوقات با گیم لوپ بازی کنم و بازی مثل کال اف و... دنبال یک کارت گرافیک با قیمت اقتصادی و  خوب میگردم

مشخصات مادر برد اینجا فرستادم اگر اطلاعات دیگری هم می خواید بفرمایید

Screenshot 2021-07-09 165541.jpg

رم سی پی یو و پاورتون چیه و چقدر میتونین هزینه کنید برای کارت

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۴/۲۲ در ۱۱:۰۳، ghasemi۹۸ گفته است :

کسی جواب ما رو نمیده؟

در در ۱۴۰۰/۴/۲۳ در ۰۴:۲۰، Sabertooth گفته است :

مدل cpu

مقدار رم

مدل و وات پاور

در در ۱۴۰۰/۴/۲۳ در ۲۳:۰۳، moly گفته است :

رم سی پی یو و پاورتون چیه و چقدر میتونین هزینه کنید برای کارت

Intel(R) Core(TM) i5-6400 CPU @ 2.70GHz

8Gb DDr3

پاور میدونم گرین هست ولی مدل و مشخصاتش نمیدونم ولی پشت سیستم نوشته بود 230v Only

لینک به دیدگاه

درود؛

نظرتون راجع به برند Palit چیه (خوبه؟) و این rtx 2060 تولیدی این شرکت با گارانتی ۳ ساله حامی؟

http://www.barsamkala.com/کارت-گرافیک/3412-کارت-گرافیک-پلیت-مدل-palit-dual-rtx2060-6g.html

در در ۱۴۰۰/۴/۳۰ در 16:05، Saeed1980 گفته است :

درود؛

نظرتون راجع به برند Palit چیه (خوبه؟) و این rtx 2060 تولیدی این شرکت با گارانتی ۳ ساله حامی؟

http://www.barsamkala.com/کارت-گرافیک/3412-کارت-گرافیک-پلیت-مدل-palit-dual-rtx2060-6g.html

ضمنا خیلی عذر میخام اینجا این سوال رو مطرح میکنم ، اینکه مشابه سایت ایسام که واسطه بین خریدار و فروشنده هست ، سایت مطمئن دیگه ای هست؟ گرافیک فعلی احتیاج بفروش دارم که قیمت حدود 13 تومن داره و خریدار با این قیمتهای گرافیک توایمو سام کمه خیلی کمه.ممنونم.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

برای سیستمم یه کارت گرافیک لازم دارم - به نظرتون بهترین انتخاب چی میتونه باشه تا حداکثر فریم و جزئیات رو بتونم تو بازیا بگیرم و اینکه قشنگ 4-5 سال از گرافیک بیمه باشم ؟

INTEL CORE I7 -6700K 

MAXIMUS Viii HERO Z170 - LGA 1151

RAM:2*8GIG TRIDENT Z 320 MH

POWER : V750 COOLER MASTER - GOLD 80PLUS

ویرایش شده توسط soroushpayne
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۹ دقیقه قبل، soroushpayne گفته است :

سلام دوستان 

برای سیستمم یه کارت گرافیک لازم دارم - به نظرتون بهترین انتخاب چی میتونه باشه تا حداکثر فریم و جزئیات رو بتونم تو بازیا بگیرم و اینکه قشنگ 4-5 سال از گرافیک بیمه باشم ؟

INTEL CORE I7 -6700K 

MAXIMUS Viii HERO Z170 - LGA 1151

RAM:2*8GIG TRIDENT Z 320 MH

POWER : V750 COOLER MASTER - GOLD 80PLUS

درود

بالاترین انتخاب که 3090 هست و میتونید با بالاترین تنظیمات و فریم بازی کنید

ولی سیپیوتون ضعیفه دیگه و فک نکنم بتونه گرافیک بالای 3070 رو به خوبی درگیر کنه و بیشتر از اون گلوگاهه

لینک به دیدگاه

درود

البته ۴-۵ سال زمان زیادی هست برای ارتقا ندادن قطعات کامپیوتر، با توجه به سرعت رشد تکنولوژی، به نظر بنده RTX 3070 

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

محدوده بودجه تعیین نکردی شما

با این وضعیت خب گرانترین گرافیک ها خواسته شما رو تامین میکنه

ولی مشکل اون سی پی یو نسل ششم شما هست که خیلی ازش انتظار دارید اون هم برای 4-5 سال آینده

به نظر من شما به دنبال یک سیستم دارای رابطه متعادل گرافیک و سی پی یو باشید

اولین قدم مادربورد - سی پی یو رو عوض میکردم و میرفتم سراغ نسل یازده 

ولی باز بودجه رو مشخص کنید راحت تر راهنمایی میشید از سوی کاربران

لینک به دیدگاه

در ۷ ساعت قبل، Ehsan.k گفته است :

محدوده بودجه تعیین نکردی شما

با این وضعیت خب گرانترین گرافیک ها خواسته شما رو تامین میکنه

ولی مشکل اون سی پی یو نسل ششم شما هست که خیلی ازش انتظار دارید اون هم برای 4-5 سال آینده

به نظر من شما به دنبال یک سیستم دارای رابطه متعادل گرافیک و سی پی یو باشید

اولین قدم مادربورد - سی پی یو رو عوض میکردم و میرفتم سراغ نسل یازده 

ولی باز بودجه رو مشخص کنید راحت تر راهنمایی میشید از سوی کاربران

اینکه میگم تا 4-5 سال جوابگو باشه نه اینکه تو سال 4 یا 5 با 120 فریم لانچ بشه بازیا دیگه یه چیزی باشه حداقل 30-40 فریم رو بده

بودجه هم تا 20-25 تومن میخوام بزارم واسش

لینک به دیدگاه

در ۲ دقیقه قبل، soroushpayne گفته است :

اینکه میگم تا 4-5 سال جوابگو باشه نه اینکه تو سال 4 یا 5 با 120 فریم لانچ بشه بازیا دیگه یه چیزی باشه حداقل 30-40 فریم رو بده

بودجه هم تا 20-25 تومن میخوام بزارم واسش

27 تومن بتونی هزینه کنی ۳۰۷۰ti بهترین گزینه هست.

لینک به دیدگاه

در ۶ ساعت قبل، zen گفته است :

27 تومن بتونی هزینه کنی ۳۰۷۰ti بهترین گزینه هست.

3070ti کجا ؟؟؟؟

یه سوال هم دارم 3070 میخوام بگیرم مدل گیگا oc خوبه از نظر دما و صدا با گارانتی آواژنگ 35

لینک به دیدگاه

در ۲۸ دقیقه قبل، HAM۳D گفته است :

3070ti کجا ؟؟؟؟

یه سوال هم دارم 3070 میخوام بگیرم مدل گیگا oc خوبه از نظر دما و صدا با گارانتی آواژنگ 35

دبی

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۲ در 23:36، zen گفته است :

دبی

چطوری میشه خرید کرد؟

سلام به همگی قصد خرید 3070 رو دارم ولی تو برندش موندم

لطفا راهنمایی کنید بین asus tuf یا giga gaminig oc یا msi ventus یا gaming trio از نظر دما و نویز

مثلا هر کدام از این کارتا تو فول لود بازیها دما چقدر میره و همین طور صدا

خودم کارت 970 گیگا windforce دارم نه از نظر نه دما مشکلی نداشتم دما حداکثر تا 68 میرفت

خب مدل گیگا اروزن تره که با گارانتی 3 ساله 35 تومن میشه اون دوتا رو نمیدونم

قبلا دوستان میگفتن که وارداتی ارزون تر در میاد ولی ندیدم هنوز. اصفهان کسی رو میشناسید که کارت وارداتی داشته باشه؟

واقعا خرید اینترنتی برام مشکله پول کمی هم نیست وقتش رو هم ندارم 24 ساعته تست کنم باید همه قطعات رو اسمبل کنم ترجیحم خرید حضوریه

ممنونم که راهنمایی میکنید

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

کارت Gaming OC یه شاهکار به تمام معناس ! همچنین کارت های باکیفیت MSI که از دما و نویز خیلی پایینی برخوردار هستن !

از نظر من هر چه که میخری ایسوس نخر ... دونستن دلیلش هم سال ها زمان میبره ...

الباقی قطعاتت چیه ؟! دقت کن سیستم گلوگاه نشه !

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، invoker گفته است :

درود دوست عزیز

کارت Gaming OC یه شاهکار به تمام معناس ! همچنین کارت های باکیفیت MSI که از دما و نویز خیلی پایینی برخوردار هستن !

از نظر من هر چه که میخری ایسوس نخر ... دونستن دلیلش هم سال ها زمان میبره ...

الباقی قطعاتت چیه ؟! دقت کن سیستم گلوگاه نشه !

ممنون

خودم فقط از گیگا چه کارت چه مادربرد استفاده کردم تا الان .ولی رو دما و صدا حساسم که بعضیا تو فروم های مختلف میگفتن خنک نمیکنه و دماش رو 80 هم میره همین مدل Gaming OC

بقیه قطعات رو هم گرفتم فقط در حد تست گذاشتم با کارت همه رو اسمبل کنم اینا قطعاته

i5 10400  -  مادربردtuf b460 plus gaming -  رم 2*8 3000 

لینک به دیدگاه

در ۳ دقیقه قبل، HAM۳D گفته است :

ممنون

خودم فقط از گیگا چه کارت چه مادربرد استفاده کردم تا الان .ولی رو دما و صدا حساسم که بعضیا تو فروم های مختلف میگفتن خنک نمیکنه و دماش رو 80 هم میره همین مدل Gaming OC

بقیه قطعات رو هم گرفتم فقط در حد تست گذاشتم با کارت همه رو اسمبل کنم اینا قطعاته

i5 10400  -  مادربردtuf b460 plus gaming -  رم 2*8 3000 

ببینین دوست عزیز کارت آکبند با کاربرد گیمینگ محاله ظرف 2.3 سال مشکل نویز و یا دما واسش پیش بیاد !!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بحث اصلی طراحی کولینگ هستش که همیشه گیگا و MSI صدر نشین بودن و هستن !

( ولی ایسوس تو چندین سری و مدل خراب کرد که دوست ندارم سر این موضوع بحث کنم واسه همین تایید نمیکنم )

سی پی یو شما در اصل واسه 3060 و 3060tI کفایت میکنه و مناسبه و احتمالا تو فول لود 3070 گلوگاه شه !

پاور به اعنوان اصلی ترین قطعه مصارف گیمینگ رو از یاد نبر داش ! پاور شما باید حداقل 750 وات Gold باشه

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، HAM۳D گفته است :

لطفا راهنمایی کنید بین asus tuf یا giga gaminig oc یا msi ventus یا gaming trio از نظر دما و نویز

خودم کارت 970 گیگا windforce دارم نه از نظر نه دما مشکلی نداشتم دما حداکثر تا 68 میرفت

قبلا دوستان میگفتن که وارداتی ارزون تر در میاد ولی ندیدم هنوز. اصفهان کسی رو میشناسید که کارت وارداتی داشته باشه؟

واقعا خرید اینترنتی برام مشکله پول کمی هم نیست وقتش رو هم ندارم 24 ساعته تست کنم باید همه قطعات رو اسمبل کنم ترجیحم خرید حضوریه

ببخشید کجا با گارانتی 3 ساله اواژنگ 3070 میدن 35 تومن ؟

لینک به دیدگاه

در ۵۴ دقیقه قبل، invoker گفته است :

ببینین دوست عزیز کارت آکبند با کاربرد گیمینگ محاله ظرف 2.3 سال مشکل نویز و یا دما واسش پیش بیاد !!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بحث اصلی طراحی کولینگ هستش که همیشه گیگا و MSI صدر نشین بودن و هستن !

( ولی ایسوس تو چندین سری و مدل خراب کرد که دوست ندارم سر این موضوع بحث کنم واسه همین تایید نمیکنم )

سی پی یو شما در اصل واسه 3060 و 3060tI کفایت میکنه و مناسبه و احتمالا تو فول لود 3070 گلوگاه شه !

پاور به اعنوان اصلی ترین قطعه مصارف گیمینگ رو از یاد نبر داش ! پاور شما باید حداقل 750 وات Gold باشه

اون که حق باشماست در زمینه نویز ولی دماش چی تو چندتا سایت دیدم یکی زده بود 75 یکی 70 برا همین گیگا برای msi زده 65؟؟

دمای فول برای Gaming OC چقدره؟؟

پاور هم پاور فعلیم رو استفاده میکنم 600وات گرین فکر کنم جواب بده چون هیچ rbg و کولر ندارم رو سیستم

در 24 دقیقه قبل، hosin گفته است :

ببخشید کجا با گارانتی 3 ساله اواژنگ 3070 میدن 35 تومن ؟

از مغازه پرسیدم بعضی از سایتا هم هست

گرونه یا ارزونه؟

لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، HAM۳D گفته است :

سلام

بین مدل هایی که فرمودید، تاف ایسوس و گیمینگ ایکس msi مرغوب تر هستن.

طبق تجربه سری تاف ایسوس، کولینگ خیلی خوبی داره و با توجه به اینکه مادربورد هم سری تاف هست، ست خیلی خوبی میشه و بهترین گزینه همون تاف هست.

--------------------

چه وضع افتضاحی که طرف سه ساعت نیست، تاپیک زده، هنوز جوابشو نگرفته، درجا منتقل میشه به یه تاپیک عریض و طویل و به درد نخور و آرشیوی!!!!

بار n ام هم هست که گفته میشه این مساله!!!این سری در حین جواب دادن، تاپیک منتقل شد!!!

بشخصه آخرین باری بود که با این وضع به همچین تاپیک هایی جواب میدم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...