رفتن به مطلب

Recommended Posts

وقتی تاپیک مختص به خودش هست، چرا باید هی تاپیک جدا زده بشه براش بزرگوار،

کسی باشه ، بدونه ،جواب میده بنظرم.

لینک به دیدگاه

در ۵۲ دقیقه قبل، HAM۳D گفته است :

اون که حق باشماست در زمینه نویز ولی دماش چی تو چندتا سایت دیدم یکی زده بود 75 یکی 70 برا همین گیگا برای msi زده 65؟؟

دمای فول برای Gaming OC چقدره؟؟

پاور هم پاور فعلیم رو استفاده میکنم 600وات گرین فکر کنم جواب بده چون هیچ rbg و کولر ندارم رو سیستم

از مغازه پرسیدم بعضی از سایتا هم هست

گرونه یا ارزونه؟

در کل که کارت 500 دلاری برای این قیمتا گرونه و من بشخصه ترجیح میدم یک سال صبر کنم :D

اما من هرچی زنگ زدم و حتی سرچ کردم با گارانتی اواژنگ اونم 3 ساله پیدا نکردم 35 تومن

اگه مغازه دار داره بگیرین

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Blueman6 گفته است :

سلام

بین مدل هایی که فرمودید، تاف ایسوس و گیمینگ ایکس msi مرغوب تر هستن.

طبق تجربه سری تاف ایسوس، کولینگ خیلی خوبی داره و با توجه به اینکه مادربورد هم سری تاف هست، ست خیلی خوبی میشه و بهترین گزینه همون تاف هست.

--------------------

چه وضع افتضاحی که طرف سه ساعت نیست، تاپیک زده، هنوز جوابشو نگرفته، درجا منتقل میشه به یه تاپیک عریض و طویل و به درد نخور و آرشیوی!!!!

بار n ام هم هست که گفته میشه این مساله!!!این سری در حین جواب دادن، تاپیک منتقل شد!!!

بشخصه آخرین باری بود که با این وضع به همچین تاپیک هایی جواب میدم.

سلام.

مطعما هستید که سری تاف کولینگ خوبی داره؟؟ اتفاقا اینجوری نیست و بهترین کولینگ رو توی ایسوز سری  پوسایدون و بعدش روگ داره. و توی msi سری تریو و لایتینگ که جدیدا سری سوپریم ایکس جایگزین تریو شده.

ویرایش شده توسط DM.JAGUAR
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۳ در 15:04، hosin گفته است :

در کل که کارت 500 دلاری برای این قیمتا گرونه و من بشخصه ترجیح میدم یک سال صبر کنم :D

اما من هرچی زنگ زدم و حتی سرچ کردم با گارانتی اواژنگ اونم 3 ساله پیدا نکردم 35 تومن

اگه مغازه دار داره بگیرین

چقدر صبر کنم 8 ماه صبر کردم اون قطعاتی که گفتم بالا خریدم قبل عید هنوز استفاده نکردم😐

در در ۱۴۰۰/۵/۳ در 14:15، Blueman6 گفته است :

سلام

بین مدل هایی که فرمودید، تاف ایسوس و گیمینگ ایکس msi مرغوب تر هستن.

طبق تجربه سری تاف ایسوس، کولینگ خیلی خوبی داره و با توجه به اینکه مادربورد هم سری تاف هست، ست خیلی خوبی میشه و بهترین گزینه همون تاف هست.

--------------------

چه وضع افتضاحی که طرف سه ساعت نیست، تاپیک زده، هنوز جوابشو نگرفته، درجا منتقل میشه به یه تاپیک عریض و طویل و به درد نخور و آرشیوی!!!!

بار n ام هم هست که گفته میشه این مساله!!!این سری در حین جواب دادن، تاپیک منتقل شد!!!

بشخصه آخرین باری بود که با این وضع به همچین تاپیک هایی جواب میدم.

نمیدوم چرا اینقدر tuf گرونه حتی از آروس هم گرونتر میدن 

بودجه م هم به زور برسه به 35

کسی اصفهان سراغ نداره کارت وارداتی داشته باشه؟؟

سلام بین این دو مدل کارت 3070 msi چقدر تفاوت وجود داره?

gaminig trio x

ventus 3x

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

وقتی تاپیک مختص به خودش هست، چرا باید هی تاپیک جدا زده بشه براش بزرگوار،

کسی باشه ، بدونه ،جواب میده بنظرم.

سلام

تاپیک جدید زده میشه تا مشکل و سوال عنوان و برطرف بشه و بعد از مدتی داخل تاپیک کلی و آرشیوی منتقل و ذخیره میشه.

تو تاپیک جدید بغیر از کسی که سوال میکنه و کس دیگه ای جواب میده، احتمالا تعداد بیشتری کاربر موضوع مطرح شده رو دنبال میکنن و ممکنه بدرد اونا هم بخوره.

ماهیت تاپیک آرشیوی با تاپیک بروز فرق میکنه. توی تاپیکی با ۱۶۸ صفحه، شاید صد ها نفر !!! در حال مطرح کردن موضوع مورد نظر هستن به صورت همزمان و در اینصورت کاملا واضحه چه اتفاقی میوفته.

در بعضی اوقات هم ظاهرا راهکار خوبیه برای پنهان کردن بعضی مطالب چون لابلای صفحات اون تاپیک کلی گم میشه.

ویرایش شده توسط Blueman6
لینک به دیدگاه

در ۱۳ دقیقه قبل، HAM۳D گفته است :

سلام بین این دو مدل کارت 3070 msi چقدر تفاوت وجود داره?

gaminig trio x

ventus 3x

Ventus رو پیشنهاد نمیکنم

Gaming بهتره   

ولی پیشنهاد من SUPRIM X هست

لینک به دیدگاه

در ۷ دقیقه قبل، kiarash۹۱۷ گفته است :

Ventus رو پیشنهاد نمیکنم

Gaming بهتره   

ولی پیشنهاد من SUPRIM X هست

چرا ventus نه؟؟ از نظر دما یا صدا?

gaming تو بازار نیست SUPRIM هم گرونه

لینک به دیدگاه

یکی از کاربران فروم کارت rtx3070 gamerock oc موجود دارند، بنظرم با قیمتی که برای فروش گذاشتند مورد بسیار مناسبی هست، همچنین که زیبایی خیره کننده ای داره

لینک به دیدگاه

سلام و درود

من میخوام کارت rtx 3070 ti رو خریداری بکنم، اما از اونجایی که ظرفیت گرافیکی اون 8 گیگه خیلی تو شک افتادم. چرا باید یه کارت نسل نهمی ظرفیتش برابر با کارتای نسل قبلی باشه؟ و اینکه آیا این کارت و یا حتی rtx 3080 با 10 گیگ ظرفیت، برای یکی دو سال دیگه کم نمیارن برای حافظه‌ی کمشون نسبت به بقیه کارتها؟

من خودم حس میکنم برای کسی که بخواد 4K بازی کنه شاید نتونه جوابگو باشه. میخواستم بدونم نظرتون چیه؟ آیا این کارت برای چند سال دیگه (چ با کیفیت 1080، چ 4K) اوکیه یا باید دنبال جایگزین بود؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان

بنده قصد خرید گرافیک دارم الان دارم با گرافیک انبرد روزگار سر میکنم حداکثر بودجه بنده 9 میلیون هست الان زمان مناسبی برای خرید گرافیک هست؟

یه دونه rx 580 4gb سراغ دارم 8 میلیون

یه دونه rx 570 4gb سراغ دارم 7 میلیون

و یه دونه gtx 1060 6gb سراغ 9 میلیون

نظرشما چیه کدوم ارزش خرید بیشتری دارم؟

اگه 1650 super گیربیاد چی؟

استفاده بنده هم گیم هست 1080p

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Unhappy گفته است :

سلام دوستان

بنده قصد خرید گرافیک دارم الان دارم با گرافیک انبرد روزگار سر میکنم حداکثر بودجه بنده 9 میلیون هست الان زمان مناسبی برای خرید گرافیک هست؟

یه دونه rx 580 4gb سراغ دارم 8 میلیون

یه دونه rx 570 4gb سراغ دارم 7 میلیون

و یه دونه gtx 1060 6gb سراغ 9 میلیون

نظرشما چیه کدوم ارزش خرید بیشتری دارم؟

اگه 1650 super گیربیاد چی؟

استفاده بنده هم گیم هست 1080p

سلام خرید گرافیک های کارکرده سری rx رو اصلا توصیه ندارم  ۹۹ درصدشون ماینی هستن    1060 هم باز ریسک ماین داره ۵۰ ۵۰ هست

نظر من رو 1650 super هست   از 1060 تو بعضی جا ها فریم بهتری میده   کارت بروز تری هم هست   البته دست دومش به سختی گیر میاد 

کاش یکم زود تر دست به خرید میشدی   خودم rtx 2060 رو ۲ هفته قبل  ۱۵ ملیون خریدم بعد خریدم امروز دیدم قیمتش شد ۲۵ ملیون واقعا چه خبره چرا اینقدر ؟  گناه ما ها چیه که ماینر های عزیز سودشون میکنند ما حسرتشو میخوریم😥😪😴

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

تا حدود 30 میلین تومان بهترین کارت گرافیک چیه ؟

یه چیز دیگه اینکه الان 3060 ti  از 28 داره تا 40 تومن واقعا یخلی فرقشونه تو پرفرمنس  ؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود

دوستان عزیز در شرف انتخاب یکی از کارتهای 3060 هستم و دلم میخواد از تجربه ها و نظرات شما دوستان استفاده کنم

کارتهای مورد نظر  اینها هستن

https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-3060-GAMING-X-TRIO-12G/Gallery#lg=1&slide=0

https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N3060GAMING-OC-12GD-rev-20#kf

میدونم ti بهتره میدونم 3070 بهتره   موضوع بودجه هست و شروع از پله های پایه برای درک بهتر قابلیت های کارتهای RTX

لطفا نظرات و تجارب خود رو با ذکر دلایل منطقی اعلام بفرمایید 

به عنوان اولین نفر و ذی نفع MSI رو با در نظر گرفتن تمام جوانب انتخاب میکنم  

بنظرم مدار کاملتر و لایه بندی کمتر  به نسبت گیگا داره  هیتسینک بزرگتر و فرکانس هسته هم 15 واحد بیشتر از گیگا هست

تو ریویو های زیادی که دیدم احساس کردم جهت دار دارن نظر میدن یجه تو همه تستها گیگا بالا بود یجا ام اس آی  ولی pcb کارت msi خیلی بهتر از گیگا بود 

اگر فرصت کنم دوباره سرچ هارو  پیدا میکنم و عکس اضافه میکنم  

لینک به دیدگاه

اگر راگ رو بذارم کنار قطعا خودم msi رو خودم میکنم.

لینک به دیدگاه

سلاممن هم مدتیه دارم درباره اینکه بهترین ۳۰۶۰کدومه تو اینترنت تحقیق میکنم.یا اینکه ti بهتره .

بستگی به استفاده ای که می‌کنی داره.اگه قصدت بازی تو ۱۴۴۰هستش قطعا ti . ولی خب قیمتش بالاتره و خیلی‌ها میگن ارزش خریدش در مقایسه با پولی که میدی نداره و  افزایش قیمتش ارزش تعداد فریم بیشتری که میگیری رو نداره.اما بین msi یا giga یا rog ۹۹درصد می‌گن rog از همه سرتره بعد msi بعد giga. فاکتورهای زیادی برای این رده بندی هست و فقط خنک کنندگی یا فرکانس فقط دخیل نیست.خودم به شخصه msi trio رو به همه ترجیح میدم و پولم جور شد قطعا اونو میخرم.

لینک به دیدگاه

به عنوان کسی که هر دو نوع برند کارتو داشتم. هر جفتشون یه شکلن به چشمم. جفتشون مشکل فن دارند. ولی این طوری که من دیدم MSI تغییرانی در فن ها بعد از 4 سال ایجاد کرده(خود فن نه طراحی هیت سینک).

ولی گیگابایت همچنان همون فن های آشغال قبلی رو داره استفاده میکنه. زود هم خراب میشن.

پس MSI . 

نگران بوست هم نباشید خنک باشه کارتتون ممکنه حتی بیشتر گیگا بوست بشه.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

باسلام 

دوستان گیمر  حداقل  گرافیک  که برا این مانیتور فریم خوبی بده   چه انتخابی میتونه باشه  ؟

34uc79g   2560*1080 144 hz

لینک به دیدگاه

در ۸ دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

باسلام 

دوستان گیمر  حداقل  گرافیک  که برا این مانیتور فریم خوبی بده   چه انتخابی میتونه باشه  ؟

RTX 3060Ti یا RTX 3070

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان و اساتید سلام

میشه یکی عکس پایین رو برای من توضیح بده؟

توی سایت سازنده بیشترین کلالک جی پی یو عملا 2340 ثبت شده، ولی چطور مال من داره تا 2480 بالا میره؟؟؟ 🤔

منم که نه اوری کردم نه چیزی نصب کردم

RDR2_2021_09_24_03_10_31_115.thumb.jpg.16222b86941127cb9713f042e7e952bf.jpg

در ۱۴۰۰/۷/۲ در 03:25، rahmanshahi گفته است:

دوستان و اساتید سلام

میشه یکی عکس پایین رو برای من توضیح بده؟

توی سایت سازنده بیشترین کلالک جی پی یو عملا 2340 ثبت شده، ولی چطور مال من داره تا 2480 بالا میره؟؟؟ 🤔

منم که نه اوری کردم نه چیزی نصب کردم

RDR2_2021_09_24_03_10_31_115.thumb.jpg.16222b86941127cb9713f042e7e952bf.jpg

دوستان، نظری، صحبتی چیزی 😁

لینک به دیدگاه

۴ دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

شاید بخاطر بوست شدن cpu تو شرایط خاص این اتفاق میوفته خیلی ناراحتی میتونم 1060 خودمو بدون اینکه چیزی سر بگیرم تعویض کنم باهات(اونم چون دلم برات میسوزه ها😅)

لینک به دیدگاه

۱۴ دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

دوست عزیز این بوست که نوشتن یعنی مقدار تضمین شده هست و این مقدار حتما باید باشه بالاتر از این هر مقداری باشه بستگی به کیفیت چیپ می تونه بیشتر باشه و در هر کارتی متفاوت هست خلاصه اینکه خودشون هر چیپ رو با توجه به کیفیتش رو تا جایی که مطمعن هست اورکلاک می کنن و هر کارت هم متغیر هست این مورد چیز عجیبی نیست و انویدیا از سری پاسکال این مورد رو داشته

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۶/۳۰ در ۱۱:۲۲، ferdosi گفته است:

باسلام 

سلام

rx6700 xt 

قیمتش بسیار مناسبتره و از 3070 قویتره

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من یک cpu اینتل i5-4460 دارم یک رم 4 داشتم بعد یک 8 گزاشتم روش ویندوز عوض کردم گرافیک ضعیف تر از قبل شد یعنی بازی که قبلا کردم رو با تیک خاصی اجرا می کرد که قبلا ندیده بودم همه نرم افزار ها رو داره درایورشم آپدیته
الان به فکر خرید گرافیک افتادم
مادربردم هم z97-c هست بنظرتون چه کارت گرافیکی بخرم GTX 980 یا RX560 یا اگه خوب تر سراغ دارین بگین .
لازم به ذکره گرافیکی که الان دارم آنبورد هست intel 4600

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید. مادر بردم ایسوس زد 170 میخوام بدونم تا چه پردازنده ای ساپرت میکنه. ک نسبت ب اون ی کارت گرافیک حدود 20 تا 25. میل.  بگیرم ک گلوگاه چیه میگن نکنه خخخ. و اینکه پاور مورد نظر رو هم بگید. تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...