رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام داداش

من خودم کارت گرافیک سافایر RX6600xt Nitro پلاس خریدم .

فقط میتونم بگم فوق العاده محشره ! و گاه حتی از 3060Ti هم قوی تر و بهتر عمل میکنه ( بوست دما و ... )

الان که واقعا" قیمت rx6600xt خوب شده ... چشم بسته بخر ! الان دوران طلاییه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۴۷ دقیقه قبل، invoker گفته است:

سلام داداش

فقط میتونم بگم فوق العاده محشره ! و گاه حتی از 3060Ti هم قوی تر و بهتر عمل میکنه ( بوست دما و ... )

صرفاً جهت خنده: 

یکی هست گیر داده میگه 3060ti از کارت من که 6900xt هست قویتره و بیشتر فریم میده، میگه توی یوتیوب هست 

لینک به دیدگاه

۵ دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

صرفاً جهت خنده: 

یکی هست گیر داده میگه 3060ti از کارت من که 6900xt هست قویتره و بیشتر فریم میده، میگه توی یوتیوب هست 

البته درتسش رو بازگو نکردیا شیطون :)

در واقع اینطور گفته بیا خونمون یه 3060Ti دارم از RX6900XT توام بیشتر FPS میده :D

فانوسن اگه غیر اینه بگو 🤣😂 

شاد باشین...

لینک به دیدگاه

RX6600XT کارت بسیار خوبیه

اگه پولش رو داری همین الان بخر

کارتهای آینده،قیمت دلار و بیت کوین رو بیخیال در لحظه زندگی کن😉

میانگین فریم بنجمارک ۱۲ بازی 1080P از کانال یوتیوب  Hardware Unboxed1674604781_Screenshot_-_YouTube.thumb.jpg.642abf7ccd48c1d113ac7e236006695f.jpg

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، adele۷۲ گفته است:

RX6600XT کارت بسیار خوبیه

اگه پولش رو داری همین الان بخر

کارتهای آینده،قیمت دلار و بیت کوین رو بیخیال در لحظه زندگی کن😉

میانگین فریم بنجمارک ۱۲ بازی 1080P از کانال یوتیوب  Hardware Unboxed1674604781_Screenshot_-_YouTube.thumb.jpg.642abf7ccd48c1d113ac7e236006695f.jpg

من احتیاج زیادی ندارم فقط فکر میکنم داره گرون میشه و من دیگ نمیتونم بخرم برای همین قصد خرید دارم مرسی از کمکتون و 6650xt هم قیمت با 6600xt هست بهتره اونو بخرم نمیدونم چرا وارد نمیشه داخل امازون موجوده منتظر بمونم بیاد

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

من قصد خرید کارت گرافیک داشتم که به این مورد بر خوردم.اول نظره خودم رویه 3060 بود ولی قیمتا تو این چند روز خیلی تغییر کرد.حالا با اینکه مادربردم pcie 3.0 هست,نظرم رویه rx 6600xt.حالا اینا به کنار.

این مدل بدون گارانتی چقد ریسک داره و کلان بدون گارانتی چجوریه؟ماین شده و کاکرده نیست؟

SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon™ RX 6600 XT

لینک به دیدگاه

خبری نیست ،کارت  رو تهیه کنید ،گارانتی هم پیشو گرفتن و به نتیجه رسیدن تو ایران سخته،کارتی که از فروشگاه یا سایت معتبر تهیه بشه،مشکلی نداره .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان
به‌صرفه‌ترین گرافیک 3060 که میشه تهیه کرد به نظرتون چه رنج قیمته؟ بدون گارانتی البته
تو همین فروم یا فروم همسایه به نظرتون پیدا میشه؟

لینک به دیدگاه

من یوتیوبر هستم و فقط از دوتا بازی ماینکرافت و روبلاکس ویدیو میسازم. بین دوتا کارت گرافیک ZOTAC RTX 3060 twin edge 12GB و MSI RX 6600 Meh 2x گیر کردم. از یک طرف RX 6600 قیمتش کمتره و برای کار من هم قدرتش کافیه (ریکورد گیم پلی ماینکرافت یا روبلاکس با کیفیت 1080p60fps و ادیت ویدیوها توی پریمیر). البته 3060 قوی تر و زمان بیشتری میتونه منو پشتیبانی کنه اما تنها چیزی که ازش میترسم اینه که میگن کارت گرافیک های زوتک صدا ایجاد میکنه و نمیخوام صدای زیاد فن کارت گرافیک موقع ضبط ویدیو باشه.

کسایی که از برند زوتک داشتن، صدای فنش طوری هست که بخواد توی میکروفون بیاد؟ (فاصله 40-50 سانتی‌متری کیس تا میکروفون)

cpu سیستم هم i5-12600K هست

ویرایش شده توسط that nice guy
لینک به دیدگاه

۵۹ دقیقه قبل، that nice guy گفته است:

من یوتیوبر هستم و فقط از دوتا بازی ماینکرافت و روبلاکس ویدیو میسازم. بین دوتا کارت گرافیک ZOTAC RTX 3060 twin edge 12GB و MSI RX 6600 Meh 2x گیر کردم. از یک طرف RX 6600 قیمتش کمتره و برای کار من هم قدرتش کافیه (ریکورد گیم پلی ماینکرافت یا روبلاکس با کیفیت 1080p60fps و ادیت ویدیوها توی پریمیر). البته 3060 قوی تر و زمان بیشتری میتونه منو پشتیبانی کنه اما تنها چیزی که ازش میترسم اینه که میگن کارت گرافیک های زوتک صدا ایجاد میکنه و نمیخوام صدای زیاد فن کارت گرافیک موقع ضبط ویدیو باشه.

کسایی که از برند زوتک داشتن، صدای فنش طوری هست که بخواد توی میکروفون بیاد؟ (فاصله 40-50 متری کیس تا میکروفون)

cpu سیستم هم i5-12600K هست

از برند خیلی اطلاعی ندارم ولی من بودم 3060 میگرفتم

فقط یه سوال

40-50 متر فاصله؟!؟!

منظورتون سانتی متر نیس دقیقا؟ :| 

40-50 متر که خیلیه یه خونه 120 متری از این سر تا اون سرش هم 50 متر نیس :| 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام
دوستان قصد خرید گرافیک 6700xt را دارم
پاورم در حال حاضر cooler master B600 هستش و دو عدد خروجی 8 پین داره
به نظرتون تا یکی دو ماه کارمو راه میندازه تا بعدش یک پاور 700 یا 750 از همین برند بخرم؟

لینک به دیدگاه

خب

پاورم 500 واته کولرمستره

سی پی یوم هم 11400f 

3 تا کارت الان تو یه رنج هستن و مارو گیج کردن کدوم مناسب تره

یکی 3050 که معرف حضوره یکیش 2060 اون یکیش هم 6600 

از طرفی 1080p فقط پلی میدم وی رم 6g 2060 برام مشکل نیست و به نسخه 12 گیگی 2060 حس خوبی ندارم ترجیح میدم 3050 رو بخرم😐

تا حدود یه ماه دیگه بازار چقد بالا پایین میشه ینی در نهایت میخوام ارزونترینشونو بخرم نظر شما چیه

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، ArtoriasSs گفته است:

خب

پاورم 500 واته کولرمستره

سی پی یوم هم 11400f 

3 تا کارت الان تو یه رنج هستن و مارو گیج کردن کدوم مناسب تره

یکی 3050 که معرف حضوره یکیش 2060 اون یکیش هم 6600 

از طرفی 1080p فقط پلی میدم وی رم 6g 2060 برام مشکل نیست و به نسخه 12 گیگی 2060 حس خوبی ندارم ترجیح میدم 3050 رو بخرم😐

تا حدود یه ماه دیگه بازار چقد بالا پایین میشه ینی در نهایت میخوام ارزونترینشونو بخرم نظر شما چیه

6600XT یا 6700XT کارکرده بگیر کارو جمع کن

لینک به دیدگاه

به نظرتون 6650xt تو ایران به اندازه ای میاد که قیمتش مناسب بشه و ارزش صبرو داشته باشه یا همین 6600xt رو بخریم

تو لیون که اومده🤔(قیمتش هم که طبق معمول ارزش نداره) 

image.png.7bf6f43e4dcad3493a600b8e1d759f5d.png

بعد کدوم مدل 6600xt بهتره از این سه تا

image.png.584cee40c67c150ff5d588fca01591a7.png

ویرایش شده توسط ArtoriasSs
لینک به دیدگاه

۵۴ دقیقه قبل، ArtoriasSs گفته است:

به نظرتون 6650xt تو ایران به اندازه ای میاد که قیمتش مناسب بشه و ارزش صبرو داشته باشه یا همین 6600xt رو بخریم

همین 6600xt رو بخرید البته اگه از نو بودنش مطمئن هستید ،

بین اون سه مدل هم خودم باشم msi mech رو برنمیدارم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز

میخوام گرافیک دست دوم بگیرم

بین این سه گزینه کدوم بهتره ؟

XFX Radeon Rx 590 GME 8GB سه فن

ایسوس DUAL RX5500 XT O8G EVO GAMING دوفن

سافایر مدل RX580 حافظه 8 گیگابایت دو فن

برای استفاده شخصی و بازی میخوام

ویرایش شده توسط Alexander.Mahone
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

از دوستان اهل فن و باتجربه یه سوال در مورد کیفیت برندهای نه چندان معروف کارت گرافیک داشتم.
از بین برندهای زیر، تجربه کار با کدوم رو داشتید؟ میزان دوام و دما و خراب شدگی این برندها به چه صورته؟

PNY

Palit

Gainward

Inno3D

Zotac

Colorful

مشخصا منظورم کارت‌های RTX 3000 هست

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با درود

کارت گرافیک می خوام تهیه کنم اما مشکلم اینه که سیستمم تقریبا قدیمی هست می خواستم بدونم با توجه به این سیستم قویترین کارت گرافیکی که ارزش داره براش خریداری کنم از سری انویدیا چی هست ؟

cpu=i7- 4770k

Ram=16 gig 2400mhz

hard = ssd 500 G

power =Green 650w

ممنون میشم راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط dooste.man83
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام وقت بخیر

گرافیک در حد متوسط برای سیستم مینی کیس HP میخواستم که بازی های رددد2 و GTA online رو اجرا کنه 

Core i7 6700

Ram 16GB

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۶/۶ در 22:20، dooste.man83 گفته است:

با درود

کارت گرافیک می خوام تهیه کنم اما مشکلم اینه که سیستمم تقریبا قدیمی هست می خواستم بدونم با توجه به این سیستم قویترین کارت گرافیکی که ارزش داره براش خریداری کنم از سری انویدیا چی هست ؟

cpu=i7- 4770k

Ram=16 gig 2400mhz

hard = ssd 500 G

power =Green 650w

ممنون میشم راهنمایی کنید

شما سی پی یوتون خیلی قویه و هر گرافیکی براش مناسبه، فقط پاورتون باید براش کافی باشه.

4 ساعت قبل، Sina.Ahmadi گفته است:

سلام وقت بخیر

گرافیک در حد متوسط برای سیستم مینی کیس HP میخواستم که بازی های رددد2 و GTA online رو اجرا کنه 

Core i7 6700

Ram 16GB

میتونین یه ۱۶۵۰ بگیرین، در حد متوسطه و نه بیشتر

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید.  من میخواستم بگم که من میخوام ی گرافیک بخرم که موندم و بودجه به اون چیزی که میخوام بخرم میرسه اینه من rx6700xt بخرم برند ای ام دی یا rtx3060 ti  برند انویدیا. بعدش چرا بعضی ها میگن ای ام دی خوب نیس این واقعیت داره برای چی ممنون میشم بگید؟

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۶/۲۰ در 05:48، Mr علی گفته است:

سلام خسته نباشید.  من میخواستم بگم که من میخوام ی گرافیک بخرم که موندم و بودجه به اون چیزی که میخوام بخرم میرسه اینه من rx6700xt بخرم برند ای ام دی یا rtx3060 ti  برند انویدیا. بعدش چرا بعضی ها میگن ای ام دی خوب نیس این واقعیت داره برای چی ممنون میشم بگید؟

سلام.

100 درصد که 6700xt بهتره و قدرت بالاتری هم داره. ولی اگه میخواید کارهای گرافیکی انجام بدید بهتره که 3060ti رو بخرید تا مشکلی از لحاظ همخوانی با برنامه ها نداشته باشه.

ولی اگه برای بازی میخواید و بودجه رو هم دارید پس 6700xt رو بخرید.

این که خوب نیست واقعیت نداره ولی از لحاظ درایور کارت گرافیک یک مقدار مشکلات اولیه داره که با آپدیت های بعدی که میده درست میشه.

لینک به دیدگاه

دوستان من بالاتر این سوال رو پرسیدم کسی پاسخ نداد

دوستان اهل فن و باتجربه یه سوال در مورد کیفیت برندهای نه چندان معروف کارت گرافیک داشتم.
از بین برندهای زیر، تجربه کار با کدوم رو داشتید؟ میزان دوام و دما و خراب شدگی این برندها به چه صورته؟

PNY

Palit

Gainward

Inno3D

Zotac

Colorful

مشخصا منظورم کارت‌های RTX 3000 هست

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه راهنمایی میخواستم من بعد کلی مقایسه بین کارتها با توجه به پولم رسیدم به ۲۰۶۰ سوپر برند گیگابایت که ۸ گیگ حافظه داره،حالا به ۲۰۶۰ برند evga دیدم با ۱۲ گیگ حافظه به نظرتون واسه گیم کدومش بهتره 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...