رفتن به مطلب

Recommended Posts

اقا خیلی ممنون از دوستان گرامی ولی اخرسر رفتم GTX 970 GIGA G1 گرفتم :)

مبارکه کارت خوبیه  @};-

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان ایا من این قطعات رو گرون خریدم؟

xfx 6870 2gb

e8400

green 535 a

همگی 570 ت

(البته یه گرافیک 210 و یه E4500 و green 380 رو به قیمت 140 بهش دادم و 430 تومن سر دادم)

من قصد دارم یه باندل دست دوم 1150 با cpu i3 41xx با 450 تومن میشه خرید تو بازار تهران؟ یا از همین فوروم؟

ویرایش شده توسط Masoud96
لینک به دیدگاه

سلام دوستان چه کارت گرافیکی برای این سیستم پیشنهاد می دید؟

Asus M5A97 Evo R2

CPU:  AMD FX 6100 6x 3.3 GHz

Ram:  4GB 1333 silicon power

WD 320GB SATA 3Gb

Power: Green GP380A

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان ایا من این قطعات رو گرون خریدم؟

xfx 6870 2gb

e8400

green 535 a

همگی 570 ت

(البته یه گرافیک 210 و یه E4500 و green 380 رو به قیمت 140 بهش دادم و 430 تومن سر دادم)

من قصد دارم یه باندل دست دوم 1150 با cpu i3 41xx با 450 تومن میشه خرید تو بازار تهران؟ یا از همین فوروم؟

درود دوست عزیز

تقریبا 100 تومن گرونتر به شما داده!

منظور شما از باندل کیس کامل هست یا فقط پردازنده و مادربرد؟

اگر پردازنده و مادربرد هست که میشه با 450 دست دو اون قطعات رو پیدا کرد.

حالا شما هم توی فروم تاپیک خرید بزنید هم توی بازار دنبالش بگردید.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان چه کارت گرافیکی برای این سیستم پیشنهاد می دید؟

Asus M5A97 Evo R2

CPU: AMD FX 6100 6x 3.3 GHz

Ram: 4GB 1333 silicon power

WD 320GB SATA 3Gb

Power: Green GP380A

سلام دوست عزیز.

حداکثر بودجه شما چقدر هست؟

لینک به دیدگاه

حدود 300

راستش دوست عزیز پاور شما هم قدیمی هست و هم ضعیف!

پاور برای کارت گرافیک کابل چند پین داره؟

لینک به دیدگاه

راستش دوست عزیز پاور شما هم قدیمی هست و هم ضعیف!

پاور برای کارت گرافیک کابل چند پین داره؟

پاور پین جداگانه برا کارت گرافیک نداره!

خب پاور و کارت گرافیک خوب که هر دو حدود 650 تومن باشن معرفی کنید برای این سیستم تا همخوانی خوبی برای اجرای بازی های با کیفیت خوب باشند.

اگه قطعه ای دیگه ضعیف هست ممنون میشم بگید.

لینک به دیدگاه

خب پاور و کارت گرافیک خوب که هر دو حدود 650 تومن باشن معرفی کنید برای این سیستم تا همخوانی خوبی برای اجرای بازی های با کیفیت خوب باشند.

خب حالا شد.

پاور: Green gp550a-UK ‎80‎ Plus Gold‏ به قیمت 220 تومان.

کارت گرافیک: Gigabayte R7‎ ‎260x ‎2g GDDR5 WF x2 به قیمت 445 تومان.

اگر 4 گیگ رمی که فرکانس و تایمینگ برار با رم دیگری دیگه اضافه کنید سیستم بسیار خوبی برای بازی خواهید داشت.

سؤالی بود در خدمتم.

ویرایش شده توسط اشک سیاه
لینک به دیدگاه

عزیز شما به دوستان زیاد توجه نکنید! :-?

یک کارت گرافیک GTX750ti تهیه کنید با قیمت حدود 550 تومن!

نیازی هم به تعویض پاور ندارید(بشرط سالم بودم پاورتون!)

مصرف سیستم شما با در نظر گرفتن گرافیک 750ti و پردازنده شما و یک هارد و یک SSD و یک رایتر و  4 تا دیوایس USB و 2 تا فن 120mm تازه به مرز 300 وات  میرسه!

اینم مدرک:

ap5e_power3.jpg

خب حالا شد.

پاور: Green gp550a-UK ‎80‎ Plus Gold‏ به قیمت 220 تومان.

کارت گرافیک: Gigabayte R7‎ ‎260x ‎2g GDDR5 WF x2 به قیمت 445 تومان.

اگر 4 گیگ رمی که فرکانس و تایمینگ برار با رم دیگری دیگه اضافه کنید سیستم بسیار خوبی برای بازی خواهید داشت.

سؤالی بود در خدمتم.

و شما دوست عزیز!

میشه بپرسم هدف شما از معرفی کارتی ضعیفتر، با مصرف برق بیشتر چیه که کاربر رو مجبور به تعویض پاور میکنه!!؟؟

GTX750ti تا 20% قویتر از 260x هست! ولی مصرف برقش حدودا 50% کمتره...

لینک به دیدگاه

عزیز شما به دوستان زیاد توجه نکنید! :-?

یک کارت گرافیک GTX750ti تهیه کنید با قیمت حدود 550 تومن!

نیازی هم به تعویض پاور ندارید(بشرط سالم بودم پاورتون!)

مصرف سیستم شما با در نظر گرفتن گرافیک 750ti و پردازنده شما و یک هارد و یک SSD و یک رایتر و 4 تا دیوایس USB و 2 تا فن 120mm تازه به مرز 300 وات میرسه!

اینم مدرک:

ap5e_power3.jpg

و شما دوست عزیز!

میشه بپرسم هدف شما از معرفی کارتی ضعیفتر، با مصرف برق بیشتر چیه که کاربر رو مجبور به تعویض پاور میکنه!!؟؟

GTX750ti تا 20% قویتر از 260x هست! ولی مصرف برقش حدودا 50% کمتره...

سلام دوست عزیز.

اول از همه بگم من کسی رو مجبور نکردم فقط پیشنهاد دادم!!!!

ضمنا از کاربری با تجربه ای مثل شما بعیده که واسه پاوری که در زمان آکبند بودنش گواهی نامه استاندارد داشته که بهش هیچ اعتمادی نیست! تازه معلوم نیست چند سال استفاده شده و چقدر از قدرتش باقی مونده رو میگید نیازی به تعویضش نیست!!!

ضمنا پاوری که من معرفی کردم80‎ Plus Gold ‎‏ داره و واسه هم الان هم چند سال بعد آینده نگری کردم!

درسته کارت ضعیفتر معرفی کردم ولی ایمنی سیستم رو حفظ کردم!!!

البته عکس شما!

دوست عزیز کاربر Marandi‏ تصمیم با شماست.

لینک به دیدگاه

ویرایش پست تکراری!

ویرایش شده توسط اشک سیاه
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

اول از همه بگم من کسی رو مجبور نکردم فقط پیشنهاد دادم!!!!

ضمنا از کاربری با تجربه ای مثل شما بعیده که واسه پاوری که در زمان آکبند بودنش گواهی نامه استاندارد داشته که بهش هیچ اعتمادی نیست! تازه معلوم نیست چند سال استفاده شده و چقدر از قدرتش باقی مونده رو میگید نیازی به تعویضش نیست!!!

ضمنا پاوری که من معرفی کردم80‎ Plus Gold ‎‏ داره و واسه هم الان هم چند سال بعد آینده نگری کردم!

درسته کارت ضعیفتر معرفی کردم ولی ایمنی سیستم رو حفظ کردم!!!

البته عکس شما!

دوست عزیز کاربر Marandi‏ تصمیم با شماست.

عزیز پاور اگه درست ازش استفاده بشه و اورلود نشه مشکلی پیش نمیاد!

تا 3 روز پیش پاوری که استفاده میکردم روی یکی از سیستم ها پاور GP430A گرین بود که فکر کنم سال 86 خریداری شده!

و هنوزم بدون مشکل داره کار میکنه و دلیل تعویض خرید پاور Corsair VS650 و گرافیک GTX970 بوده.

یه پاور 535 وات گرین هم دارم که فکر کنم اونم حداقل سال 86~87 خریداری شده و اونم روی سیستم دفترم هر روز حداقل 12 ساعت کار میکنه.

منم نگفتم مجبور کردید!

همون پیشنهادی که دادید، باید از روی حساب کتاب باشه، اینطور نیست؟

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال، دوتا تایتان ایکس هیدروکوپر ارزش خرید بیشتری داره یا دوتا 980ti Asus یا Giga?!?

لینک به دیدگاه

عزیز پاور اگه درست ازش استفاده بشه و اورلود نشه مشکلی پیش نمیاد!

تا 3 روز پیش پاوری که استفاده میکردم روی یکی از سیستم ها پاور GP430A گرین بود که فکر کنم سال 86 خریداری شده!

و هنوزم بدون مشکل داره کار میکنه و دلیل تعویض خرید پاور Corsair VS650 و گرافیک GTX970 بوده.

یه پاور 535 وات گرین هم دارم که فکر کنم اونم حداقل سال 86~87 خریداری شده و اونم روی سیستم دفترم هر روز حداقل 12 ساعت کار میکنه.

منم نگفتم مجبور کردید!

همون پیشنهادی که دادید، باید از روی حساب کتاب باشه، اینطور نیست؟

خب اونکه صد در صد، باید از روی حساب و کتاب باشه.

دوست عزیز من نمیگم پاور گریین یا هر پاوری حتما بعد از مرور زمان فرسوده و از کار افتاده میشوند!

خودتون میگید پاور 535 وات گریین رو در دفترتون استفاده کردین و تا الان دوام آورده،

در ولی مصرف گیمینگ فشار خیلی زیادتری به پاور میارد و عمر پاور رو صد در صد کم میکنه و فرسوده و با مصرف معمولی و دفتری شما خیلی فرق داره!

دوست عزیز اگر پاور دوستمون از اون دسته از پاورهای فرسوده باشه کل سیستمش میسوزه!!!

و در کلام آخر دوست عزیزم، لطفا کمی دلسوزانه تر به دیگران پیشنهاد قطعات سیستم بدید.

پاینده باشید.

لینک به دیدگاه

قطعا کارت 980‎ ti‏ چون با وجود اختلاف قیمت زیاد بین این دو کارت تفاوت کارایی زیادی نیست!

حالا قیمت تایتان ایکس هیدروکوپر چند هست؟

ویرایش شده توسط اشک سیاه
لینک به دیدگاه

خب اونکه صد در صد، باید از روی حساب و کتاب باشه.

دوست عزیز من نمیگم پاور گریین یا هر پاوری حتما بعد از مرور زمان فرسوده و از کار افتاده میشوند!

خودتون میگید پاور 535 وات گریین رو در دفترتون استفاده کردین و تا الان دوام آورده،

در ولی مصرف گیمینگ فشار خیلی زیادتری به پاور میارد و عمر پاور رو صد در صد کم میکنه و فرسوده و با مصرف معمولی و دفتری شما خیلی فرق داره!

دوست عزیز اگر پاور دوستمون از اون دسته از پاورهای فرسوده باشه کل سیستمش میسوزه!!!

و در کلام آخر دوست عزیزم، لطفا کمی دلسوزانه تر به دیگران پیشنهاد قطعات سیستم بدید.

پاینده باشید.

عزیز حالا داره تو دفتر کار میکنه!

تا سال 92 روی سیستمی کار میکرد که گرافیکش GTX470 بود.

لینک به دیدگاه

قطعا کارت 980‎ ti‏ چون با وجود اختلاف قیمت زیاد بین این دو کارت تفاوت کارایی زیادی نیست!

حالا قیمت تایتان ایکس هیدروکوپر چند هست؟

4400
لینک به دیدگاه

:) بابا ول کنین شما هم گیر سه پیچ دادین به همدیگه

مشاورتون رو بدین اون طرف مشاورتون خودش عقل و شعور داره پیشنهادی که منطقیتر و بصرفه تر و مناسبتره انتخاب میکنه

لینک به دیدگاه

4400

اوه اوه اوه چه قیمت تند و تیزی! ..... دوست عزیز یک وقت سمت این کارت با این قیمت نرید که با وجود 980‎ ti‏ اصلا تاکید میکنم اصلا ارزش خرید نداره!

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

اشک سیاه و babak1388 مرسی بخاطر نظر هر دو شما  @};-

من دیروز کارت گرافیک دوستم که zotac GT 630 2GB بود استفاده کردم گفتم شاید جواب بده به سیستمم ولی اصلا راضی نبودم ! 

لینک به دیدگاه

یک کارت گرافیک GTX 750ti قویتره یا دو کارت گرافیک Gigabayte R7‎ ‎260x ‎2g GDDR5 WF x2 که CrossFire شدن؟

من کارت گرافیکی میخوام که بعدا برای ارتقا مجبور نباشم بفروشمش و فقط با کارت دیگه SLI یا CrossFire کنم!

لینک به دیدگاه

یک کارت گرافیک GTX 750ti قویتره یا دو کارت گرافیک Gigabayte R7‎ ‎260x ‎2g GDDR5 WF x2 که CrossFire شدن؟

من کارت گرافیکی میخوام که بعدا برای ارتقا مجبور نباشم بفروشمش و فقط با کارت دیگه SLI یا CrossFire کنم!

اگر بنا به کراس کردن دوتا 260x هست که قیمتش تا 950 میره بالا !! به جاش میتونی 960 بگیری ! هم بهتره هم جدید تر هم ساپورت بهتره .

یا اگر مشکل پاور و سی پی یو ( گلوگاه) نداشته باشی میتونی 290x از بچه ها دست دو تهیه کنی . یکی فک کنم همین الان 950 میده توی فروم .

اگر از 1 تومن میتونی بیشتر بدی 970 .

و اینکه بین این دوتایی که گفتی . صد در صد 750ti . مصرف برق کمتر . خنک تر و کارایی  به نسبت ( توی بعضی تایتل ها ) بهتر .

http://gpuboss.com/gpus/Radeon-R7-260X-vs-GeForce-GTX-750-Ti

فریم در بازیهای مختلف :

http://www.anandtech.com/bench/product/1044?vs=1130

لینک به دیدگاه

یک کارت گرافیک

GTX 750ti

قویتره یا دو کارت گرافیک

Gigabayte R7‎ ‎260x ‎2g GDDR5 WF x2

که CrossFire

شدن؟

درود.

دوست عزیز، در کارتهایی در این رنج قیمت SLI ‎‎& CFX‏ اصلا پیشنهاد نمیشه!

اگر پاور مناسب رو خریداری کردید و بودجه لازمه را داشتید میتونید کارت 750‎ ti‏ رو تهیه کنید.

سؤالی داشتید در خدمتم.

لینک به دیدگاه

سلام مجدد خدمت همه دوستان عزیز

بنده با کمک و راهنماییهای شما(مخصوصا کاربر اشک سیاه عزیز) کارت گرافیک zotac gtx970 extreme core edition و پاور green 650 gold uk رو خریدم

فعلا که همه چی اکی هست

فقط به نظرتون چجوری کارت رو تست کنم و از سلامت کاملش مطمئن بشم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...