رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام تصمیم دارم چند روز دیگه یک کارت گرافیک ان شا الله بخرم. و بودجه یک میلیون سیصد است. میخواستم بدونم کدوم کارت گرافیک رو بخرم  برای گیم بهتره استفاده هم فقط گیم و دیگر هیچ خرید کارت گرافیک انویدیا در اولیت است با تشکر و احترام.

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، mrtash گفته است :

سلام تصمیم دارم چند روز دیگه یک کارت گرافیک ان شا الله بخرم. و بودجه یک میلیون سیصد است. میخواستم بدونم کدوم کارت گرافیک رو بخرم  برای گیم بهتره استفاده هم فقط گیم و دیگر هیچ خرید کارت گرافیک انویدیا در اولیت است با تشکر و احترام.

http://lioncomputer.ir/product/9030/کارت+گرافیک+ام+اس+آی+GTX+1060+GAMING+X+6GB/

کارت بسیار عالی و قدرتمند

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، erfan82 گفته است :

سلام

میخواستم کارت گرافیک بخرم بین  ASUS GT730-2GD5-BRK Graphics Card و Gainward GTX 750 2GB DDR5 موندم کدومو بخرم.

چون مادربورم  PCI-E 2.0  رو پشتیبانی میکنه.به نظرتون کدوم بهتره؟

بودجمم 400 تومنه. مادر بوردم asus p8h61   و پردازنده intel pentium g850 .

لطفا کمک کنید. اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارید بفرمایید.

کاربریمم گیمر معمولی.

صد در صد 750 بهتره برای بازی 

خیلی از 730 قوی تره هیچ دلیل و منطقی برای خرید 730 برای شما وجود نداره

البته در اکثر بازی های پردازنده شما گلوگاه خواهد شد ، حتما به فکر i3 حداقل باشید

لینک به دیدگاه

سلام

بچهها به نظرتون بهترین گرافیک تا بودجه 1500 و البته نو باشه چیه ؟؟

میخوام بهترین باشه تو قیمتش

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، soroushpayne گفته است :

سلام

یه جورایی حد وسطه ! 1060 کمی ارزون تره و 1070 کمی گرون تر

اگه حدود 200 - 300 بذاری روش می تونی بعد از 1080 قوی ترین گرافیک گیم دنیا رو بخری

لینک به دیدگاه

سلام

مدل 1070 gainward phoenix edition قیمت خوبی داره 1750 فکر کنم. 980ti همین برند هم 1670 قیمت خورده که بازم عالیه.

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام....بهترین 1070 بازار چه مدلی هست؟؟؟ که آینده نگر هم باشه ... محدویت مالی هم ندارم ...فقط با سیستمم مچ باشه 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mohsen19x گفته است :

سلام....بهترین 1070 بازار چه مدلی هست؟؟؟ که آینده نگر هم باشه ... محدویت مالی هم ندارم ...فقط با سیستمم مچ باشه 

یکی از مدل های خوب زوتاک اکسترم هست ، یکی دیگه galax hof

شما حتما رمتون رو به 16 گیگ افزایش بدید

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/08, 08:13:23، bighero7 گفته است :

یکی از مدل های خوب زوتاک اکسترم هست ، یکی دیگه galax hof

شما حتما رمتون رو به 16 گیگ افزایش بدید

ممنون....من خودم نظرم بیشتر روی گیگا هست مگر اینکه تفاوت محسوس دیده شود  ...به نظر شما گیگا چه طور هست و چه مدلی پیشنهاد میدید 

لینک به دیدگاه

سلام

بهترین گرافیک برای i5 2500 که گلوگاه نشه چیه؟

بودجه حدود 2 تومن هست ارزش داره گرافیک بگیرم یا رد کنم بره بیام سوکت بالاتر؟

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، mohsen19x گفته است :

ممنون....من خودم نظرم بیشتر روی گیگا هست مگر اینکه تفاوت محسوس دیده شود  ...به نظر شما گیگا چه طور هست و چه مدلی پیشنهاد میدید 

گیگا گرونتره به نسبت قدرتش ، به نظر شخصی بنده گیگا هیچ برتری نسبت به زوتاک نداره جز برند . از گیگا فقط مدل های g1 و اکسترم رو توصیه میکنم

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، amir1937 گفته است :

سلام

بهترین گرافیک برای i5 2500 که گلوگاه نشه چیه؟

بودجه حدود 2 تومن هست ارزش داره گرافیک بگیرم یا رد کنم بره بیام سوکت بالاتر؟

اگه پردازنده شما مدل ضریب بسته باشه و قابلیت اورکلاک ندارید ، ارتقا به سوکت جدید ایده بدی نیست ) به شرط اینکه پردازنده ای قوی مثل 6500 یا بالاتر بخرید )

ولی اگه ضریب باز باشه وقابلیت اورکلاک داشته باشید فعلا همین پردازنده خودتون هم کاملا کفایت میکنه و تو خیلی از بازی های پا به پای پردازنده های جدید میتونن پیش بیان

البته 2500 عادی هم بدون اورکلاک فرکانس خوبی داره و بهتر از پردازنده هایی مثل 6400 هست که فرکانس پایینی دارن ، گرافیک 1060 یا rx 480 به نظر من منطقی تره برای این پردازنده 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، bighero7 گفته است :

اگه پردازنده شما مدل ضریب بسته باشه و قابلیت اورکلاک ندارید ، ارتقا به سوکت جدید ایده بدی نیست ) به شرط اینکه پردازنده ای قوی مثل 6500 یا بالاتر بخرید )

ولی اگه ضریب باز باشه وقابلیت اورکلاک داشته باشید فعلا همین پردازنده خودتون هم کاملا کفایت میکنه و تو خیلی از بازی های پا به پای پردازنده های جدید میتونن پیش بیان

البته 2500 عادی هم بدون اورکلاک فرکانس خوبی داره و بهتر از پردازنده هایی مثل 6400 هست که فرکانس پایینی دارن ، گرافیک 1060 یا rx 480 به نظر من منطقی تره برای این پردازنده 

ممنون از راهنمایی دوست گرامی 

پردازنده معمولی هست

با این اوصاف و بودجه ای که دارم اگه ارتقا هم بدم گرافیک همین در حد 1060 بتونم بردارم شایدم پایین تر، پس فک کنم خرید ی rx480 یا 1060 با همین سوکت عاقلانه تر باشه درسته؟

اگه بتونم پردازنده رو با یه سری k عوض کنم چطوره؟ شما توصیه میکنید همچین کاری رو؟

ویرایش شده توسط amir1937
لینک به دیدگاه

تا یکی دوهفته دیگه Radeon 490 معرفی میشه . 

به نظرتون صبر کنم تا اون موقع تا 1070 کمی افت کنه یا الان بخرم ؟ 

من خودم خیلی کارتای Radeon رو دوس دارم ولی مساله قیمتشه چون قراره 490 جلوی 1080 در بیاد فک نکنم قیمت تو ایران خیلی مناسب باشه واسه 490!

از طرفیم از اون موقعی که راجا کودوری از اپل برگشته خیلی اوضاع amd بهتر شده چه از نظر درایور که واقعا پشتیبانی عالی داره و چه از نظر سخت افزاری .

چیکار کنم بالاخره ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام 

من کارت گرافیک میخوام که 4 تصویر رو پشتیبانی کنه

قیمتش هم از 600 به بالا شروع میشه

اما داخل اینترنت جستجو کردم

خارجیا که تست کرده بودن 4 تصویر  رو بیشتر از 3 تا نصویر خروجی نداشت درجالی که نوشته 4 تصویر خروجی

کارت گرافیک که واقعا 4 تصویر همزمان برای مصرف عادی (نه بازی)  کسی تا الان تست کرده؟؟

افرادیکه کارت گرافیک 4 تصویره خریدن تا حالا تست کردن که 4 تصویر همزان میده یا نه؟

در جائی نوشته بود کارت گرافیک ها برای 3تصویر خروجی همزمان طراحی شدن

ویرایش شده توسط iranmax
ویرایش
لینک به دیدگاه

میتونید از دو کارت گرافیک ارزون به طور همزمان استفاده کنید ، اگرهم فقط باید یک عدد گرافیک باشه بله هست گرافیک هایی که 4 یا حتی بیشتر هم ساپورت کنه ولی گرونن

لینک به دیدگاه

...

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، amir1937 گفته است :

ممنون از راهنمایی دوست گرامی 

پردازنده معمولی هست

با این اوصاف و بودجه ای که دارم اگه ارتقا هم بدم گرافیک همین در حد 1060 بتونم بردارم شایدم پایین تر، پس فک کنم خرید ی rx480 یا 1060 با همین سوکت عاقلانه تر باشه درسته؟

اگه بتونم پردازنده رو با یه سری k عوض کنم چطوره؟ شما توصیه میکنید همچین کاری رو؟

بله گرافیک یکی از همون دو مدل رو تهیه کنید مناسبه

پردازنده هم اگه بتونید بدون خرج زیاد تعویض کنید و مادربردتون هم قابلیت اورکلاک داشته باشه خوبه که تعویض کنید ، میتونید با اورکلاک افزایش قابل توجهی در کارایی مشاهده کنید .

لینک به دیدگاه

با سلام من میخواستم 1060 بگیرم و به شدت مشکل بودجه دارم میشه قطعاتی به من پیشنهاد بدین که با کمترین هزینه بشه از کل توان 1060 استفاده کرد و قیمتش کم باشه لطفا نیاین بگین بودجه مورد نظر شما چنده هر چی کمتر بهتر اما از کل توان 1060 استفاده بشه و گرافیک رو محدود نکنه ممنون از تمام شما لطفا مشاهده کردین ی زحمتی بدین سیستمی به من پیشنهاد بدین طبق شرایطی که گفتم ممنون از همگی رم فقط 8 یا 16 باشه اگه تو گیم فرق نمیکنه همون 8

480  Rx هم بود مشکلی نیست

با تشکر

ثواب داره.

ویرایش شده توسط HaFez
لینک به دیدگاه

سلام.

من می خوام یه سیستم تقریبا Workstation ببندم! بین 4 تا 5 تومن (فقط کیس) . برنامه هایی که بیشتر باهاشون کار می کنم CPU based هستند. ولی خب به گرافیک خوب هم برای یه سری از برنامه که از توان گرافیکی بیشتر استفاده می  کنن نیاز دارم. بیشتر هزینه رو دارم روی cpu میذارم و Core i 7 6800 k مد نظرم هست و حداقل رم 16.

حالا به نظر شما چه گرافیکی انتخاب کنم؟  خیلی تو منابع خارجی جستجو کردم و مقایسه های زیادی میان 1060 و 480 دیدم.  الان کاملا موندم کدوم رو بخرم. هرچند که بیشتر 1060 رو توصیه کردن. می دونم که انودیا تو برنامه های گرافیکی عملکرد بهتری داره ولی خب حافظه گرافیکی 480 خیلی بیشتری. البته خب میشه ورژن 6 گیگی 1060 رو هم گرفت ولی اونوقت 400 یا 500 تومن اختلاف با 1070 پیدا می کنه که ارزش خریدش کم میشه.

لطفا دوستان راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

من یک کیس mini pc دارم که به یک تلوزیون 4k وصلش کردم.گرافیک الانم r7-240 هست که میتونه 4k-30 FPS  خروجی بده. نه توی گیم البته ولی همه جا خروجیش همینه چون 4k-60fps باید ورژن HDMI حداقل 2 باشه. الان میخوام یک کارت گرافیک بگیرم که بتونه 4k-60fps خروجی بده و بشه کمی هم باهاش گیم روی اجرا کرد :

750ti مدل LP داره که به کیس من میخوره لیون هم داره :

http://lioncomputer.ir/product/4917/کارت+گرافیک+گالکس+GTX+750+Ti/

فقط نمی دونم HDMI-ver2.0 داره یا نه 

1050ti هم msi مدل LP تولید کرده :

https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GTX-1050-Ti-4GT-LP.html#hero-overview

به نظرتون ارزش داره 1050ti رو بگیرم. چون فکر کنم قیمتش نزدیک به 2 برابر بشه.

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، amir_amd گفته است :

من یک کیس mini pc دارم که به یک تلوزیون 4k وصلش کردم.گرافیک الانم r7-240 هست که میتونه 4k-30 FPS  خروجی بده. نه توی گیم البته ولی همه جا خروجیش همینه چون 4k-60fps باید ورژن HDMI حداقل 2 باشه. الان میخوام یک کارت گرافیک بگیرم که بتونه 4k-60fps خروجی بده و بشه کمی هم باهاش گیم روی اجرا کرد :

بازی با 4 کی و 60 فریم؟ قوی ترین کارت بازار رو باید بگیری ! یعنی 1080 که در حدود 60 فریم می ده

این کارت هایی که گفتی با 4کی فکر نمی کنم حتی 25 فریم بتونن بدن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، amir_amd گفته است :

کنسول بگیر حتی titan x pascal هم نمیتونه تو همه با ی 60 فریم بده رو 4 کی 

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، SaeedEminem2 گفته است :

بازی با 4 کی و 60 فریم؟ قوی ترین کارت بازار رو باید بگیری ! یعنی 1080 که در حدود 60 فریم می ده

این کارت هایی که گفتی با 4کی فکر نمی کنم حتی 25 فریم بتونن بدن

در 18 ساعت قبل، Union J گفته است :

کنسول بگیر حتی titan x pascal هم نمیتونه تو همه با ی 60 فریم بده رو 4 کی 

میدونم که نمیشه 4k-60fps بازی کرد . برای بازی هم نمی خوام. خود دسکتاپ ویندوز و مرورگر و بقیه برنامه های دسکتاپ هم fps دارند و معمولا با آخرین FPS مانیتور ست میشند. مشکل اینجاست که HDMI تا قبل از ورژن 2 می تونست فقط 4k-24FPS خروجی بده و ربطی هم به قدرت کارت گرافیک نداشت حتی یک صفحه سفید رو هم اگر رابط کارت گرافیکتون HDMI 2.0 نباشه نمیشه بیشتر از 4k-24fps خروجی گرفت.

خروجی HDMI سری 10 کارتهای nvidia ورژن 2 هست ولی خروجی کارت سری 7 و خصوصا کارت که لینکش رو دادم نمی دونم .

کلا  ماکزیمم خروجی استاندارد HDMI اینجور هست :

(4096x2160 @24 Hz (1.4a برای ورژن 1.4

(3840x2160 @60 Hz (2.0 برای ورژن 2.0

24 فریم توی دسکتاپ هم اذیت میکنه من میخوام یک کارت بگیرم که 60 رو خروجی بده.

لطفا هر کس میدونه راهنمایی کنه.

ویرایش شده توسط amir_amd
لینک به دیدگاه

من دو تا سیستم دارم با این مشخصات

intel i5 4460

ram: 2*4gb ddr3

giga h97 gaming board

---------------------------------

intel q8200 quad core

ram: 2*2gb ddr2

borad : giga g41m

هر دو بدون کارت گرافیک که فعلا بالایی استفاده میکنم

یک کارت گرافیک مخام واسه گرفتن تصویر فول اچدی روی تی وی خونه با کابل اچ دی ام آی

بین کارت گرافیک gt730 GD5   -   آکبند و کارت گرافیک دست دوم ایسوس gtx550 GDDR5 یک گیگ ( قیمتشون یکیه)

کدوم پیشنهاد می کنید هدف گیمینگ نیست فقط میخام فیلمهای با کدک hevc 265 10bit رو تماشا کنم

در ضمن مشخصات هر دو سیستم رو در تخمین پاور وارد کردم حداکثر توانشون با یک کارت گرافیک در حدود 300-350 بود

بنظرتون یک پاور 450 کافیه یا باید 550 تهیه کنم ؟؟

ویرایش شده توسط alp13
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...