رفتن به مطلب

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، Google گفته است :

2 ماهه میخوام گرافیک بخرم ! موندم که موندم !:|  یه مدت نظرم روی این بود که 1070 بگیرم ! دیدم مدل های خوب مثل گیگا یا ایسوس یا ام اس آی بالای 2.200 هستن و فقط مارک های آشغالی مثل گالاکس و ... زیر 2 تومن هستن که پشیمون شدم ! اومدم 1060 بگیرم باز دیدم مدل اکسترم گیگا 1.580 و مدل استریکس ایسوس 1.550 و گیمینگ ام اس آی 1.380 هست دیدم هیچ کدوم بالای 1.300 ارزش ندارن و باز نگرفتم ! رفتم سراغ 480 دیدم مدل های خوب مثل گیگا و ایسوس و ام اس آی بالای 1.400 هستن ، با توجه به این که این کارت از 1060 چند درصدی ضعیف تره و مصرف بیشتری هم داره باز فایده نداره با این قیمت و اصلا ارزش خرید رو در مقابل 1060 با قیمت برابر نداره به هیچ وجه !! قبلا سافایر مدل نیترو رو 1.100 میداد که ارزش خرید داشت ولی کلا چون این مارک گرافیکاش بی کیفتن ( فاجعه ) و کولینگشون فاجعه هست و پر سر و صدا اونم با قیمت 1.370 بازم 1 درصد ارزش خرید نداره نه قیمتش قیمته نه مارکش حرفی برای گفتن در مقابل گیگا ، ایسوس و ام اس آی داره چه از لحاظ کیفیت قطعات چه از لحاظ کارایی کولینگ ! کلا توش موندم چه کار کنم ؟؟؟؟ کسی راهنمایی نداره ؟؟؟؟ واقعا گیج شدم ! ( محدودیت بودجه ندارم اما میخوام یه کارت بگیرم که نسبت به قیمتش واقعا ارزش داشته باشه ) Help ! :(

من 1070 رو قطعی و اطمینانی پیشنهاد می کنم. تقریبا نسبت به قیمت کارایی معقولی داره

اگر هم محدودیت بودجه نداری ارزش داره 2900 بدی واسه 1080 هال آف فیم. از نظر جنس و کیفیت و بی صدایی تضمین می شه

اما کلا هر مدلی خواستی بگیری ام اس آی از همه ساکت تره. ساکت مطلقه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Google گفته است :

2 ماهه میخوام گرافیک بخرم ! موندم که موندم !:|  یه مدت نظرم روی این بود که 1070 بگیرم ! دیدم مدل های خوب مثل گیگا یا ایسوس یا ام اس آی بالای 2.200 هستن و فقط مارک های آشغالی مثل گالاکس و ... زیر 2 تومن هستن که پشیمون شدم ! اومدم 1060 بگیرم باز دیدم مدل اکسترم گیگا 1.580 و مدل استریکس ایسوس 1.550 و گیمینگ ام اس آی 1.380 هست دیدم هیچ کدوم بالای 1.300 ارزش ندارن و باز نگرفتم ! رفتم سراغ 480 دیدم مدل های خوب مثل گیگا و ایسوس و ام اس آی بالای 1.400 هستن ، با توجه به این که این کارت از 1060 چند درصدی ضعیف تره و مصرف بیشتری هم داره باز فایده نداره با این قیمت و اصلا ارزش خرید رو در مقابل 1060 با قیمت برابر نداره به هیچ وجه !! قبلا سافایر مدل نیترو رو 1.100 میداد که ارزش خرید داشت ولی کلا چون این مارک گرافیکاش بی کیفتن ( فاجعه ) و کولینگشون فاجعه هست و پر سر و صدا اونم با قیمت 1.370 بازم 1 درصد ارزش خرید نداره نه قیمتش قیمته نه مارکش حرفی برای گفتن در مقابل گیگا ، ایسوس و ام اس آی داره چه از لحاظ کیفیت قطعات چه از لحاظ کارایی کولینگ ! کلا توش موندم چه کار کنم ؟؟؟؟ کسی راهنمایی نداره ؟؟؟؟ واقعا گیج شدم ! ( محدودیت بودجه ندارم اما میخوام یه کارت بگیرم که نسبت به قیمتش واقعا ارزش داشته باشه ) Help ! :(

شما که کلا همه برندا رو کوبوندی، جز ام اس ای، ایسوس و گیگا گلکس برند آشغالی نیست به هیچ وجه فقط چون به اندازه برندای دیگه تبلیغات نمیکنه معروفیت اونها رو نداره وگرنه کیفیت ساخت خوبی داره، در مورد سفایر هم تا جایی که یادمه از قدیم الایام با ای ام دی بوده و فرست پارتنر ـش بوده و  اگر کیفیت ساخت نداشت مطمئنا جایگاه الانشو نداشت، الان هم نیترو پلاس یکی از بهترین مدلای 480ـه بنظرم. بنظرم اگر این کارت هایی که گفتید ارزش خرید ندارن 1070 از زوتک بگیرید، قیمت مناسبی داره مدل AMPـش

http://lioncomputer.ir/product/9018/کارت+گرافیک+زوتاک+GTX+1070+AMP+Edition/

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Google گفته است :

سلام

داداش چطور دلت میاد اینجور درمورد گالاکس و سافایر بگی؟

همانطور که دوستمون گفت 1070 کارایی بالایی داره/ من خودم msi دارم.از لحاظ کولینگ و بیصدا بودن حرف نداره.

اگه خیلی وسواس داری  میخای صبر کن سری جدید گرافیک های amd بیان

خواستی 1070 بگیری من گالاکسhof پیشنهاد میدم

ویرایش شده توسط i-Farzad
لینک به دیدگاه

!!!!!!!!!!!!!!! 

ویرایش شده توسط Google
لینک به دیدگاه

دوستان این سایت  این کارت رو با این قیمت میفروشه که خیلی کمتر از لیون هست . چرا ؟؟؟؟ معتبره سایتش  ؟؟؟ 

https://....ir/vga-msi-gtx-1070-oc-gaming-x-tf-vi-8gb

جالبه مدل غیر X گرون تره از مدل X دار !! 

https://....ir/vga-msi-gtx-1070-gaming-tf-vi-8gb

اینم خوب قیمت زده : 

https://....ir/vga-asus-rog-strix-rx-480-gaming-dciii-8gb

دوستان اگر معتبره بگید تا بخرم ! کارت 1070 گیمینگ MSI رو خیلی عالی قیمت زده ! منتظرم ... 

لینک به دیدگاه

با سلام من قبلا ichill 3x 1070 داشتم و راضی هم بودم ولی متاسفانه به دلایلی به قیمت ۱۷۵۰ دادمش.حالا یه دونه گیگا g1 gtx1070 گیر اوردم به قیمت ۱۸۰۰ البته دست دو به نظرتون این بهتره یا همون ichill به خاطر فرکانس بالاتر؟یا کلا صبر کنم واسه سری جدید amd تو این رنج قیمت.

خواهشا اساتید راهنمایی کنن ممنونم

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Google گفته است :

علیک سلام ! با منطق میگم ! کاملا واضحه ! یه سری تکنولوژی انحصاری توی ساخت بورد ها و سیستم کولینگ اون 3 مارک هست که بقیه ندارن ! جنس و کیفیت بقیه برنده ها خیلی پایین تره ! بیشتر خرابی دارن و فروششون هم کمتره در سطح دنیا ! همین سافایر در مقابل اون 3 برند انگار مال 10 سال پیشه ! هم داغ ترن و هم عمرشون کوتاه تره و هم بیشتر خرابی دارن  ! مثلا اکسترم گیگا یا استریکس ایسوس اصلا قابل مقایسه هستن با سافایر از نظر کیفیت و ... ؟؟؟؟؟ کیفیت ساخت اون 3 برند با بقیه از زمین تا آسمون هست انصافا ! الان اکثر هاردکور گیمر ها چون 24/7 گرافیک رو نیاز دارن و باید در عین حال سایلنت و خنک هم باشن از این 3 مارک میخرن . اشتباه میگم ؟؟؟ ;) پلیت اینو تری دی  سافایر  ای وی جی آی  کلاب تری دی  پاور کولر  اینا که دیگه هیچی !!!! کیفیت ساخت واقعا پایین هست ! نه که نشه استفاده کرده ولی وقتی شما طولانی مدت توی گیم های سنگین باشی تازه ضعف کیفیت پایین ساخت برد و مشکل کولینگ بد و عمر کوتاه این برندها معلوم میشه ! 

MSI  رو خودم به شخصه 1 سال داشتم از دیوار صدا در میومد ولی از کارت نه !! حرف نداره ولی مشکل اینه 1070 قیمتش 2.200 هست من بیشتر 2 تومن نیمخوام برای 1070 هزینه صرف کنم ! اون مدل 6 گیگ 1060 هم 1380 هست که با این قیمت ارزش نداره !

این برند چطوره در مقایسه با گالاکس hof ؟؟؟؟ رنج قیمتوشن نزدیکه  ... 

اول چند تا Review ببین بعد با منطق صحبت کن

فکر کنم شما داری Gigabyte FX-5200 رو با Inno3D FX-5200 مقایسه می کنی که این حرف رو میزنی

الان تو سال 2017 هستیم و هیچ شرکتی محصولی تولید نمی کنه که مشتری بپرونه 

بنده کارت گیگا هم داشتم 

سافایر هم داشتم

ایسوس هم داشتم 

ام اس ای هم داشتم

اینو تری دی

شاتل

کلاب تری دی

پلیت 

گلکسی 

در حال حاضر هم EVGA 

خیلی رک و راست میگم در کل  هیچ برندی EVGA و Saphhire نمیشه 

چون nVidia Partner و AMD Partner هستن 

شاید توی سری 10 شرکت EVGA ظعیف عمل کرده باشه ولی اگر دقت کنی اکثر کارت های کوره حرارتی نسل 400 و 200 که باقی موندن همه EVGA هستن 

در حال حاضر بنده هیچ کارت Asus GTX 480 ای توی فروم نمیبینم ولی همین چند وقت پیش یه دونه EVGA GTX 470 داشت معامله میشد

نظر بنده هم از روی استفاده شخصی 

اولین برند EVGA

Gigabyte

Asus

Sapphire

Palit

MSI

خاطرات خوبی با برند MSI ندارم

چهار دفعه دست بنده کارت MSI سوخته ولی تا الان یه کارت از برند Sapphire خراب نشده : D

به هر حال شانس سخت افزاری بنده است 

و اینو هم بگم وقتی  MSI GTX 760 TwinFrozr GamingX بنده زیر فشار میرف بعد 10 دقیقه که دما به 88 درجه میرسید ( با مرغوب ترین خمیر سیلیکن ها ) 10 تا فریم داخل بازی پایین میومد مثلا 1080 مکس ستینگ رین بو سیکس 67 فریم میانگین میومد زیر 60

ولی سافایر R9-270x همچین بلایی سرش نمیومد

خلاصه اگر منطق و نظر شخصی باشه همه یه نظری دارن

هرکسی ممکنه خاطره خوب یا بد درباره یه برند داشته باشه ولی دلیل نمیشه اون برند همیشه بد باشه یا همیشه خوب باشه

شما یه بار GALAX 1070 HOF رو امتحان کن بعد به نتیجه بنده میرسی چون خود بنده قشنگ به چشم دیدم که بعضی مواقع این برند های از نظر شما درجه دوم و ارزان ( البته توی کشور عزیز ما ایران ) از برند های درجه یک بهتر عمل کردن

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Google گفته است :

دوستان این سایت  این کارت رو با این قیمت میفروشه که خیلی کمتر از لیون هست . چرا ؟؟؟؟ معتبره سایتش  ؟؟؟ 

https://....ir/vga-msi-gtx-1070-oc-gaming-x-tf-vi-8gb

جالبه مدل غیر X گرون تره از مدل X دار !! 

https://....ir/vga-msi-gtx-1070-gaming-tf-vi-8gb

اینم خوب قیمت زده : 

https://....ir/vga-asus-rog-strix-rx-480-gaming-dciii-8gb

دوستان اگر معتبره بگید تا بخرم ! کارت 1070 گیمینگ MSI رو خیلی عالی قیمت زده ! منتظرم ... 

آره 100% معتبره خیالت راحت

زوتک هم عالیه. انتخاب اول من زوتکه

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، mahe6abe14 گفته است :

با سلام من قبلا ichill 3x 1070 داشتم و راضی هم بودم ولی متاسفانه به دلایلی به قیمت ۱۷۵۰ دادمش.حالا یه دونه گیگا g1 gtx1070 گیر اوردم به قیمت ۱۸۰۰ البته دست دو به نظرتون این بهتره یا همون ichill به خاطر فرکانس بالاتر؟یا کلا صبر کنم واسه سری جدید amd تو این رنج قیمت.

خواهشا اساتید راهنمایی کنن ممنونم

قیمتش خوبه اما قبل از خرید درست و حسابی تستش کن که سالم باشه. چونه هم بزن تا تخفیف بده

کارت ای ام دی معلوم نیست کی بیاد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Google گفته است :

علیک سلام ! با منطق میگم ! کاملا واضحه ! یه سری تکنولوژی انحصاری توی ساخت بورد ها و سیستم کولینگ اون 3 مارک هست که بقیه ندارن ! جنس و کیفیت بقیه برنده ها خیلی پایین تره ! بیشتر خرابی دارن و فروششون هم کمتره در سطح دنیا ! همین سافایر در مقابل اون 3 برند انگار مال 10 سال پیشه ! هم داغ ترن و هم عمرشون کوتاه تره و هم بیشتر خرابی دارن  ! مثلا اکسترم گیگا یا استریکس ایسوس اصلا قابل مقایسه هستن با سافایر از نظر کیفیت و ... ؟؟؟؟؟ کیفیت ساخت اون 3 برند با بقیه از زمین تا آسمون هست انصافا ! الان اکثر هاردکور گیمر ها چون 24/7 گرافیک رو نیاز دارن و باید در عین حال سایلنت و خنک هم باشن از این 3 مارک میخرن . اشتباه میگم ؟؟؟ ;) پلیت اینو تری دی  سافایر  ای وی جی آی  کلاب تری دی  پاور کولر  اینا که دیگه هیچی !!!! کیفیت ساخت واقعا پایین هست ! نه که نشه استفاده کرده ولی وقتی شما طولانی مدت توی گیم های سنگین باشی تازه ضعف کیفیت پایین ساخت برد و مشکل کولینگ بد و عمر کوتاه این برندها معلوم میشه ! 

MSI  رو خودم به شخصه 1 سال داشتم از دیوار صدا در میومد ولی از کارت نه !! حرف نداره ولی مشکل اینه 1070 قیمتش 2.200 هست من بیشتر 2 تومن نیمخوام برای 1070 هزینه صرف کنم ! اون مدل 6 گیگ 1060 هم 1380 هست که با این قیمت ارزش نداره !

این برند چطوره در مقایسه با گالاکس hof ؟؟؟؟ رنج قیمتوشن نزدیکه  ... 

والا نمیدونم شما براساس تجربه شخصی از این برندها صحبت میکنید یا واقعا تحقیقات گسترده انجام دادید

درسته که برند هایی همچون گیگا و اسوس و msi سابقه پربارتری داشتند و صاحب پتنت های زیادی هستن ولی دلیل نمیشه تولیداتشون همیشه بهترین باشه. مثلا همین برند zotac تا چند سال پیش هیچکی اسمشو نمیشناخت( توی ایران)  ولی تونست قویتزین کارت 1080 رو  وارد بازار کنه و در حال حاضر بخش زیادی از بازار جهانی دستشه. تا بوده و نبوده برند هایی همچون سافایر و xfx  و powercolor و .. جزو برترین تولیدکنندگان کارت های amd بودن. در کل اون زمان گذشت که فقط یک یا دو برند حرف اول و آخر رو میزدند.

لینک به دیدگاه

خوب دوستان با تمام این حرف ها و تفاسیر،  قیمت این کارت ها به هم نزدیکه ! کدوم رو انتخاب کنم ؟؟؟؟؟؟ 

MSI GTX 1070 ARMOR 2X OC 8GB GDDR5  قیمت 1860

GTX 1070 HOF 8GB قیمت 1990

GTX 1070 AMP Edition قیمت 1950

iChill GTX 1070 X4  قیمت 1955 ( مدل 3 فنش هم تقریبا همین قیمته !!! فرقشون چیه ؟؟؟ کدوم بهتره ؟؟ )

GALAX GTX 1070 EXOC 8GB GDDR5 قیمت 1940 

MSI GTX 1070 Gaming X Twin Frozr VI OC 8GB GDDR5 قیمت 1955 

نظر نهایی دوستان ؟؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Google گفته است :

خوب دوستان با تمام این حرف ها و تفاسیر،  قیمت این کارت ها به هم نزدیکه ! کدوم رو انتخاب کنم ؟؟؟؟؟؟ 

iChill GTX 1070 X4  قیمت 1955 ( مدل 3 فنش هم تقریبا همین قیمته !!! فرقشون چیه ؟؟؟ کدوم بهتره ؟؟ )

نظر نهایی دوستان ؟؟؟؟ 

همون اولی !

فقط به خاطر قیمت بهترش .

تفاوت این کارتها در اکثر موارد بسیار کمه .

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان بین کارت rx480 8gb و gtx1060 6gb موندم کدومو بگیرم ، اصلا برام برند فرقی نمیکنه و کارایی مهمه و میخوام برام 3 4 سالی ج بده الان 4 ساله از Gainward GTX550ti استفاده میکنم و کلی بهش فشار آوردم . خواهش میکنم بدون تعصب روی AMD و Nvidia راهنمایی کنید مرسی

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، bia2fsc69 گفته است :

سلام

دوستان بین کارت rx480 8gb و gtx1060 6gb موندم کدومو بگیرم ، اصلا برام برند فرقی نمیکنه و کارایی مهمه و میخوام برام 3 4 سالی ج بده الان 4 ساله از Gainward GTX550ti استفاده میکنم و کلی بهش فشار آوردم . خواهش میکنم بدون تعصب روی AMD و Nvidia راهنمایی کنید مرسی

درود

با توجه به ورود بازی های جدید بر پایه دایرکت ایکس 12 + وجود vram بیشتر مدل RX 480 توصیه میشه

در ضمن، مدل های قدیم - مثل سافایر 6870 یک گیگ - که مربوط به بالای 5 سال پیش هستن، هنوز که هنوزه دارن GTA V و بعضی بازی های روز رو بدون لگ میارن

کارت 1060 هم بسیار خوب هست ولی به نظر بنده برای آینده نگری مناسب نیست (هرچند کلا در گیمینگ نباید آینده نگر بود... )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

(هرچند کلا در گیمینگ نباید آینده نگر بود... )

سلام 

دقیقا  همینطوره متاسفانه  همه چیز دست  اوناست و برا خالی کردن جیب من وشما  هرسال برنامه و وضعیت حدیدی بوحود میارن  پس نگران آینده نباید بود!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/11/23, 01:17:48، Google گفته است :

نظر نهایی دوستان ؟؟؟؟ 

اولی که بک پلیت نداره

نظر من رو دومی هستش (فرکانسش از همه بیشتره و تو سری 900 هاف خیلی خوب عمل کرده با فاز بندی عالی و قطعات مرغوب ) و اگه نشد آخری مدل inno هم خوبه

راجب سوال مدل 3 فنه و 4 فنه ، فرقی ندارن فقط مدل 4 فن یه فن کوچیک بغلش داره همین

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، bia2fsc69 گفته است :

سلام

به طور کلی 480 انتخاب بهتری هستش .

اما در ایران قیمتش یه مقدار بیشتر از حد بالاست . در بازار جهانی 1060 گرونتر از 480 هستش اما توی ایران در بعضی موارد کاملا برعکسه .

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

درود

با توجه به ورود بازی های جدید بر پایه دایرکت ایکس 12 + وجود vram بیشتر مدل RX 480 توصیه میشه

در ضمن، مدل های قدیم - مثل سافایر 6870 یک گیگ - که مربوط به بالای 5 سال پیش هستن، هنوز که هنوزه دارن GTA V و بعضی بازی های روز رو بدون لگ میارن

کارت 1060 هم بسیار خوب هست ولی به نظر بنده برای آینده نگری مناسب نیست (هرچند کلا در گیمینگ نباید آینده نگر بود... )

در 2 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

به طور کلی 480 انتخاب بهتری هستش .

اما در ایران قیمتش یه مقدار بیشتر از حد بالاست . در بازار جهانی 1060 گرونتر از 480 هستش اما توی ایران در بعضی موارد کاملا برعکسه .

ممنون بابت راهنمایی پس انتخابم rx480 8gb ، کدوم برند رو پیشنهاد میکنین ک قیمت و کارایی و گارانتی مناسبی داشته باشه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، bia2fsc69 گفته است :

ممنون بابت راهنمایی پس انتخابم rx480 8gb ، کدوم برند رو پیشنهاد میکنین ک قیمت و کارایی و گارانتی مناسبی داشته باشه

خواهش میکنم

در صورتی که مدت گارانتی مد نظرتون باشه، از برند msi بگیرین 3 سال گارانتی گرین داره (ترجیحا مدل MSI RX 480 GAMING X )

در غیر این صورت برند سافایر که شریک اصلی شرکت AMD هست با گارانتی دو ساله الماس ایران توی فروشگاه موجوده ( دو مدل مختلف )

برند ASUS به دلیل قیمت غیرواقعیش و همینطور برند گیگابایت به دلایل مختلف دیگه پیشنهاد نمیشه

پیشنهاد خودم که سالهاست با گرافیک های AMD و nVIDIA کار کردم ( از AMD برند سافایر و از nVIDIA بند EVGA هست )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، bia2fsc69 گفته است :

و میتونید ایسوس مدل ساده بگیرید که فرقی با مدل او سی نداره و فقط 50 تا فرکانسش پایین تره و قیمت 1.280

در 2 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

خواهش میکنم

در صورتی که مدت گارانتی مد نظرتون باشه، از برند msi بگیرین 3 سال گارانتی گرین داره (ترجیحا مدل MSI RX 480 GAMING X )

در غیر این صورت برند سافایر که شریک اصلی شرکت AMD هست با گارانتی دو ساله الماس ایران توی فروشگاه موجوده ( دو مدل مختلف )

برند ASUS به دلیل قیمت غیرواقعیش و همینطور برند گیگابایت به دلایل مختلف دیگه پیشنهاد نمیشه

پیشنهاد خودم که سالهاست با گرافیک های AMD و nVIDIA کار کردم ( از AMD برند سافایر و از nVIDIA بند EVGA هست )

موافقم ولی مدل ام اس آی هم گرونه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

و میتونید ایسوس مدل ساده بگیرید که فرقی با مدل او سی نداره و فقط 50 تا فرکانسش پایین تره و قیمت 1.280

موافقم ولی مدل ام اس آی هم گرونه

بله ولی 1 سال نسبت به بقیه گارانتی بیشتری داره ظاهرا

البته مدل MSI با قیمت فعلی دلار، به ازای هر دلار 5714 تومن تو فروشگاه موجوده

مدل سافایر عادی با دلار 5000 تومنی

مدل گیگابایت با دلار 5836 تومنی

مدل Asus با دلار 6204 تومنی

( قیمت ها بر اساس فروشگاه های Newegg و Amazon )

در نتیجه ایده آل ترین مورد از لحاظ قیمت:

ASUS < GIGABYTE < MSI < SAPPHIRE

که بهترین قیمت رو سافایر توی ایران داره

سپاس

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

سلام و عرض خسته نباشید . من قصد دارم سیستمم رو ارتقا بدم و بودجم 1 میلیونه . یک چند تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین :

مشخصات فعلی سیستم :

* Graphic : http://uupload.ir/files/q6zq_desktop.jpg

* CPU : http://uupload.ir/files/0zox_ice_screenshot_۲۰۱۷۰۲۱۴-۱۲۵۹۲۱.png

* MainBoard : http://uupload.ir/files/4cyw_ice_screenshot_۲۰۱۷۰۲۱۴-۱۲۵۹۴۸.png

* Memory : http://uupload.ir/files/2g4c_ice_screenshot_۲۰۱۷۰۲۱۴-۱۳۰۰۰۲.png

بودجه من : 1 ملیون تومان

* فقط قصد خرید cpu و مادربورد و رم رو دارم + هدفون

کارهای من با سیستم : برای برنامه نویسی . فتوشاپ . گیم و بازی

چند سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدین :

1- با این بودجه ای که دارم برم سراغ اینتل یا ای ام دی ؟ ((800 تومان هم cpu و هم مادربورد))

2- به نظر شما با این بودجه DDR3 بهتره یا DDR4 ؟

لطفا اگر کسی هست راهنماییم کنه بیاد تلگرامم واقعا ممنون میشم :    @sadeghrjc

لینک به دیدگاه

با سلام

مشخصات سیستم من اینه :

Cpu = intel pentium dual cpu e2200 @2.20hz 2.22

Motherboard = msi n1 996 ddr2

Gpu = invidia 8400 GS

Ram = 3gb

میخواستم بازی های تقریبا متوسط مثل dota 2 و cs go رو فقط بالا بیاره و رو تنطیمات خیلی پایین حداقل فیکس باشه بودجه هم 500 تومانه ممنون میشم کمکم کنید و پاور هم نمیدونم چیه یا شاید با تعویض کارت گرافیک بتونم به هدفم برسم با تشکرو در آخر بگم این مدل cpu تا چه مدل کارت گرافیگو ساپورت میکنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...