رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، pc gamer69 گفته است :

بله درسته مشکل دما داره و بهتره gtx 1060 بخرین.

به نظر من قیمتاشون خیلی کم فاصله داره اما قدرتش زیاد فاصله داره پس rx480 بهترین گزینه است

اینکه ۴۸۰ قوی تر هست درسته اما به نظرتون نسبت به ۱۸۰ تومن اضافه ایی که نسبت به گیگا ۴۷۰ یا ام اس آ پرداخت میکنم کارایی داره برام? منظورم اون پرفورمنس اضافه به کارم میاد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما باید ببینید چه بازیهایی رو در چه رزولوشنی میخواید بازی کنید. حداقل fps قابل بازی معمولا 40 در نظر گرفته میشه و از طرفی معمولا بالای 60 یا 70 فریم دیگه خیلی برای اغلب کاربرا قابل تشخیص نیست. در حال حاضر میشه گفت تو رزولوشن 1080 و با جزئیات مناسب و حتی بالا، کارت rx470  تو تمام بازیها کاملا جواب میده ( 50 به بالا فریم میده) و کارت 480 شاید خیلی مزیتی نداشته باشه در عمل. ولی مثلا ممکنه یکی دوسال دیگه بازیها سنگین تر بشن جوری که مثلا 470 30fps  بده و 480 حدود 40. اونجاست که همین اختلاف 10 فریم به معنی اینه که با 470 نمیتونید عملا بازی کنید و قطعا 480 ارزش 200 تومن اضافه رو داره. 

لینک به دیدگاه

کارت گرافیک مناسب بازی، توی رنج قیمت 400 - 500 تومن چی هست؟

الان روی گرافیک آنبورد (Intel(R) HD Graphics 4400) دارم GTA V رو روی پایین‌ترین کیفیت و بار رزولوشن 1280 با فرم نسبتا خوب بازی میکنم.

با کارت گرافیک 500 تومنی چقدر میتونم وضعیت رو بهتر کنم؟!

سی‌پی‌یو i3-4150

رم 8 گیگابایت

ویرایش شده توسط MortezaKing
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، MortezaKing گفته است :

کارت گرافیک مناسب بازی، توی رنج قیمت 400 - 500 تومن چی هست؟

الان روی گرافیک آنبورد (Intel(R) HD Graphics 4400) دارم GTA V رو روی پایین‌ترین کیفیت و بار رزولوشن 1280 با فرم نسبتا خوب بازی میکنم.

با کارت گرافیک 500 تومنی چقدر میتونم وضعیت رو بهتر کنم؟!

سی‌پی‌یو i3-4150

رم 8 گیگابایت

دسته دو 750ti یا gtx 950

از برند رقیب هم دسته دو کارت 270x

لینک به دیدگاه

دوستان بهترین گرافیک با قیمت 200 تومن کدومه؟

هم نو هم کارکرده که اگه اختلاف دوتا گرافیک زیاد بود همون کارکرده بگیرم

مانیتور 1360*768

سی پی یو هم AMD Phenom II X4 955

ویرایش شده توسط Alir3za
لینک به دیدگاه

سلام دوستان من یک سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید بنده یک عدد پاور چهارصد و هشتاد گرین دارم که با یک پین چهار به مادربورد وصل و چهار پین دیگه ازاده یعنی این هشت پین از یک سیم میاد که دوتا چهار پین است و یک کابل شش پین هم ازاد دارم سوال من اینه الان که میخوام مادربرد b250 بگیرم همراه با کارت rx470 که نیاز به برق هشت پین داره ایا  امکانش هست؟ مثلا اون دوتا. چهارپین رو به این بزنم و سوال دیگه اینه مادربرد جدید برق سیپی یو چند پین میخواد؟ اگه چهار پین بخواد من ازاد ندارم یه شش پین میمونه که قاعدتا داخل چهآر پین نمیره

لینک به دیدگاه

اقایون داداشا من گراف قبلیم رو فروختم برای بازی کردن روی رزولیشن ۱۹۲۰*۱۰۸۰ تنظیمات های ۴۷۰ چه قد جواب میده تفاوت قیمت برای من بین ۴۸۰ و ۴۷۰ سیصد تومنه کدوم رو بگیرم خواهشن امشب بگین

Sent from my H60-L04

مشخصات سیستمم
I5 3470
Ram 2*4 1600 corssair
MSI b75ag43
PSU corssair vs550
لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

اقایون داداشا من گراف قبلیم رو فروختم برای بازی کردن روی رزولیشن ۱۹۲۰*۱۰۸۰ تنظیمات های ۴۷۰ چه قد جواب میده تفاوت قیمت برای من بین ۴۸۰ و ۴۷۰ سیصد تومنه کدوم رو بگیرم خواهشن امشب بگین

Sent from my H60-L04

مشخصات سیستمم
I5 3470
Ram 2*4 1600 corssair
MSI b75ag43
PSU corssair vs550

بهترین راه برای پی بردن به کیفیت اجرای بازی ها این هست که برید Youtube و اسم بازی و مدل کارت گرافیکی رو جستجو کنید. مثلا:
Hitman 2016 gameplay RX 470

شما حتی با rx 480 مجبور خواهید بود در بعضی بازی ها، بعضی تنظیمات رو کاهش بدید برای اینکه بتونید روان 60 فریم بگیرید.

لینک به دیدگاه

بهترین راه برای پی بردن به کیفیت اجرای بازی ها این هست که برید Youtube و اسم بازی و مدل کارت گرافیکی رو جستجو کنید. مثلا:
Hitman 2016 gameplay RX 470

شما حتی با rx 480 مجبور خواهید بود در بعضی بازی ها، بعضی تنظیمات رو کاهش بدید برای اینکه بتونید روان 60 فریم بگیرید.

نه منظور من این هست که اگ ۴۷۰ فول اچ دی جوابه و ۴۸۰ مال رزولیشن های بالاتره خب نگیرم به هر حال من فورس هستم رو گیگا هر دو رو این تفاوت قیمت و سیستم من کدومش منطقی هست نگیرم بعد بگن سر این اختلاف چرا بالاتر نگرفتی

Sent from my H60-L04

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

نه منظور من این هست که اگ ۴۷۰ فول اچ دی جوابه و ۴۸۰ مال رزولیشن های بالاتره خب نگیرم به هر حال من فورس هستم رو گیگا هر دو رو این تفاوت قیمت و سیستم من کدومش منطقی هست نگیرم بعد بگن سر این اختلاف چرا بالاتر نگرفتی

Sent from my H60-L04

خود AMD ادعا داره که rx480 بازی ها رو در 1440p راحت اجرا می کنه!! ولی چه بازی هایی رو .... بماند!
ولی واقعیت این هست که برای اجرای روان همه بازی های روز در رزولوشن 1440p شما نیاز به کارت 1070 دارید.

rx470 اسما برای 1080 طراحی شده اما شما باید در بعضی بازی ها از خیر تنظیمات گرافیکی  ultra بگذرید. (خوب بعضی بازی ها رو هم با حداکثر تنظیمات با 60 میاره)
کارت های 1060 و 480 پرچمداران برای بازی در 1080p هستن. با این وجود حتی در این روزولوشن در بعضی بازی ها کم میارن. (Ghost Recon Wildlands) 

اما با کم کردن بعضی از تنظیمات عجیب و غریب گرافیکی در بعضی بازی ها (که اصلا در کیفیت فرق آنچنانی هم ندارن) می تونید تقریبا در تمام بازی ها فریم ثابت 60 بگیرید. منظور از کم کردن این هست که مثلا Ultra رو بیارید بذارید روی Very High اونم در بعضی موارد حساس مثل Shadows یا Shadow Resolution 

ویرایش شده توسط meepo
لینک به دیدگاه

خود AMD ادعا داره که rx480 بازی ها رو در 1440p اجرا راحت می کنه!! ولی چه بازی هایی رو .... بماند!
ولی واقعیت این هست که برای اجرای روان همه بازی های روز در رزولوشن 1440p شما نیاز به کارت 1070 دارید.
rx470 اسما برای 1080 طراحی شده اما شما باید در بعضی بازی ها از خیر تنظیمات گرافیکی  ultra بگذرید. (خوب بعضی بازی ها رو هم با حداکثر تنظیمات با 60 میاره)
کارت های 1060 و 480 پرچمداران برای بازی در 1080p هستن. با این وجود حتی در این روزولوشن در بعضی بازی ها کم میارن. (Ghost Recon Wildlands) 

اما با کم کردن بعضی از تنظیمات عجیب و غریب گرافیکی در بعضی بازی ها (که اصلا در کیفیت فرق آنچنانی هم ندارن) می تونید تقریبا در تمام بازی ها فریم ثابت 60 بگیرید. منظور از کم کردن این هست که مثلا Ultra رو بیارید بذارید روی Very High اونم در بعضی موارد حساس مثل Shadows یا Shadow Resolution 

خب پس تا اینجا قبول دو تا سوال دیگه پیش اومد برام ۴۸۰ برای این سیستم من ردیفه ایا میکشه و اینکه یه موقعی میگفتن مادربورد خراب میکنه فقط شایعه بود؟ واین شایعه فقط روی مدل رفرنس بود

Sent from my H60-L04

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

خب پس تا اینجا قبول دو تا سوال دیگه پیش اومد برام ۴۸۰ برای این سیستم من ردیفه ایا میکشه و اینکه یه موقعی میگفتن مادربورد خراب میکنه فقط شایعه بود؟ واین شایعه فقط روی مدل رفرنس بود

Sent from my H60-L04

در مورد مشکل گرفتن برق اضافی از مادربرد، این مشکل روی نسخه رفرنس بود و بعد از یک هفته با یک آپدیت درایور حل شد. مدل های کاستوم که به هیچ وجه این مشکل رو ندارن. 

در مورد کشیدن که شما با i5 هیچ مشکلی از نظر گلوگاه با 480 نخواهید داشت. فقط بحث رم هست که اگر واقع بینانه نگاه کنیم الان تقریبا 80-90 درصد بازی ها با رم 8 کاملا اوکی اجرا میشن. بعضی موارد خاص هست که نیاز به 16 گیگ دارن (اگه بخاید میشه حتی شمردشون). اگر بخواید باندل رو تعویض کنید خوب صد در صد بهتر خواهد شد ولی به نظرم ارزش هزینه اضافی رو نخواهد داشت و همین سیستم شما خیلی خوب جواب میده. 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من یک سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید بنده یک عدد پاور چهارصد و هشتاد گرین دارم که با یک پین چهار به مادربورد وصل و چهار پین دیگه ازاده یعنی این هشت پین از یک سیم میاد که دوتا چهار پین است و یک کابل شش پین هم ازاد دارم سوال من اینه الان که میخوام مادربرد b250 بگیرم همراه با کارت rx470 که نیاز به برق هشت پین داره ایا  امکانش هست؟ مثلا اون دوتا. چهارپین رو به این بزنم و سوال دیگه اینه مادربرد جدید برق سیپی یو چند پین میخواد؟ اگه چهار پین بخواد من ازاد ندارم یه شش پین میمونه که قاعدتا داخل چهآر پین نمیره

لینک به دیدگاه

اقا من تصمیم به خرید ۴۷۰ گرفتم ایسوس به نظرم خیلی خنک تر از گیگاس درسته
یه ایسوس کارکرده هست ۸۴۵ و گیگا اک ۸۹۹ تست هایی که من دیدم نشون میده گیگا از ایسویه به مراتب گرم تره و۷۲ رو میزنه و اون ۶۸ کدومو بگیرم
Sent from my H60-L04

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت اساتید محترم

مشاوره می خواستم برای خرید کارت گرافیک مناسب برای بازی فیفا 17 و در آینده فیفا 18

من سیستمم دارای مشخصات زیر است

cpu amd athlon (tm) 2 x2 255 processor 3.10 ghz

رم  8 گیگ  ddr3

پاور گرین 600 وات

ویرایش شده توسط reza254
لینک به دیدگاه

سلام میخوام گرافیک zotac gtx750 ti gddr5  رو بندازم روی مادربورد H61m-s2p-R3 ایا ساپورت میکنه اگه نمیکنه چی پیشنهاد میدید قیمت بین ۴۰۰تا ۵۵۰

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mohammad011 گفته است :

سلام میخوام گرافیک zotac gtx750 ti gddr5  رو بندازم روی مادربورد H61m-s2p-R3 ایا ساپورت میکنه اگه نمیکنه چی پیشنهاد میدید قیمت بین ۴۰۰تا ۵۵۰

بله ساپورت میکنه و هیچ مشکلی نخواهید داشت

لینک به دیدگاه

سلام خواستم ببینم کدوم از اینا بهتره؟

http://lioncomputer.ir/product/9718/کارت+گرافیک+ایسوس+ROG+STRIX-RX480-O8G-GAMING/

http://lioncomputer.ir/product/9372/کارت+گرافیک+سافایر+NITRO%2B+RX+480+8GB/

http://lioncomputer.ir/product/10203/کارت+گرافیک+ام+اس+آی+RX+480+GAMING+X+Twin+Frozr+VI+8GB/

در حالت عادی sapphire از همه بهتره ولی دماش 75 ولی دمای msi و asus  65

و اگه اورکلاک کنیم sapphire که اصلا نمیشه به دلیل دمای بالا ولی درمورد msi و asus تا 1420 mhz میشه آورد و دمای زیر70

ولی sapphire خودش کارخونه اورکلاک شده ولی اگه asus و msi رو خودمون اورکلاک کنیم هم قویتر میشه هم دمای کمتر

من نمیدونم اگه اورکلاک کردن دستی آسون و مشکلی پیش نمیاد msi یا asus بگیرم یا اگه مشکلی پیش میاد اورکلاک دستی sapphire بگیرم که اورکلاک کارخونه هست

من تا حالا اورکلاک نکردم ولی تو youtube دیدم که با نرم افزار خود کارت ها (after burner و twick ) خیلی راحت میشه اورکلاک کرد یعنی اگه بگیرم منم میتونم اورکلاک کنم؟

اگر اورکلاک کنیم به مقدار power بیشتر نیاز داره ؟ پاور من http://lioncomputer.ir/product/5085/پاور+گرین+550+وات+GP550A-UK/

تقریبا چند ماه دیگه rx580 میاد ایران؟ خودش نمیخوام بگیرم ولی تو قیمت rx480 خیلی تاثیر داره از وقتی که معرفی شده کارت asus و sapphire قیمتشون 30 تومن کم شده با اومدن 580 کمتر هم میشه

لینک به دیدگاه

دوستان من رفتم کارت گرافیک rx480بخرم گفتن که با مادربرد وسی پی یو اینتل مچ نیست وکارایی خوبی بهت نمیده وبهتره که gtx های انویدیا بندازی اگه این حرف غلطه دلیل رو بگید که بتونم بهطرف بگم راستی core i3 7100 با این گرافیک گلوگاه نیست؟وبعد از مدتی از قدرتش کاسته نمیشه

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، amirghz گفته است :

دوستان من رفتم کارت گرافیک rx480بخرم گفتن که با مادربرد وسی پی یو اینتل مچ نیست وکارایی خوبی بهت نمیده وبهتره که gtx های انویدیا بندازی اگه این حرف غلطه دلیل رو بگید که بتونم بهطرف بگم راستی core i3 7100 با این گرافیک گلوگاه نیست؟وبعد از مدتی از قدرتش کاسته نمیشه

کاملا اشتباه فرموده مشکلی نداره هیچ ربطی بین مچ بودن این دو نیست دلیل از این واضح تر اینکه از بچه های این فروم خیلی ها سی پی یو اینتل با گرافیک amd دارن واقعا این حرف هایاگر ایشون مغازه دار هست مسخره هست?

نظر شخصیم اینه که کارت های انویدا فروشنده رو دستش باد کرده همچین حرفی زده

ویرایش شده توسط alireza3dshadow
لینک به دیدگاه

راستی core i3 7100 با این گرافیک گلوگاه نیست؟وبعد از مدتی از قدرتش کاسته نمیشه

لینک به دیدگاه

میگه اون کمکی که cpuبه gpu های کارت انویدیا میکنه به ای ام دی نمیکنه.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amirghz گفته است :

راستی core i3 7100 با این گرافیک گلوگاه نیست؟وبعد از مدتی از قدرتش کاسته نمیشه

نه کاملا جوابگو هست اگر کاربری فقط گیم باشه

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، amirghz گفته است :

درود

هیچ ربطی نداره دوست من ! دلیلشم اینه که مدرکی واسه اثبات این قضیه وجود نداره ! میتونید بنچمارک ها رو ببینید، اگرم حتی 1 درصد اینجوری بود برندها کلی تبلیغ میکردند سر این قضیه ! 

شما به مغازه دار بگید چرا بهتر مچ میشه ؟ شاید از علم غیب خبر داره ایشون ما رو هم مطلع کرد ! 

در مورد bottleneck هم چرا ! دوست من 6100 داره البته با 1060 میگفت 20 درصد میشه ! شاید مال شما کمتر باشه

ویرایش شده توسط Ivory king
لینک به دیدگاه

ببخشید با مادربرد asus b250 pro که جدید اومده ورم8 گیگfury2400 ,وکارت گرافیکrx480 8gigوسی پی یوcore i3 7100بازی های روز رو میتونم رو یولترا اجرا کنم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...