رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام

برای سیستم زیر کارت

Sapphire NITRO RX 460 4GB GDDR5

بهتره یا کارت 1050؟

SSD : Samsung 960 Evo PCIe NVMe M2 SSD 250 
CPU : AMD Ryzen 5 1600 AM4 
Motherboard : MSI B350 TOMAHAWK AM4 B350 
HDD : Seagate Barracuda 2TB 64MB Buffer 
RAM : Kingston HyperX FURY 16GB 8GBx2 2400Mhz CL15 DDR4 
Power : Cooler Master B700 Ver.2 80Plus Power Supply 
لینک به دیدگاه

باسلام دوستان سیستم من اینه core i3 7100 ومادربردasus b250 primورم 8 ddr4و پاورde580الان موندم بین دوراهی که rx480asusبخرم یا rx580ببنید الا قیمت 8 گیگ این rx480شده 1500,نمیدونم چرا انقد زیاد شد 300 رفت روش الان کدومه بگیرم بهتره به سی پی یو هم بخوره تو اینده هم حسرت نخورم:8_laughing:

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، amirghz گفته است :

باسلام دوستان سیستم من اینه core i3 7100 ومادربردasus b250 primورم 8 ddr4و پاورde580الان موندم بین دوراهی که rx480asusبخرم یا rx580ببنید الا قیمت 8 گیگ این rx480شده 1500,نمیدونم چرا انقد زیاد شد 300 رفت روش الان کدومه بگیرم بهتره به سی پی یو هم بخوره تو اینده هم حسرت نخورم:8_laughing:

سلام

1060 بگیر داداش،اگه میخای 1500 بدی به 480،بهتره 100بزاری روش 1070 زوتک بگیری.

باندل موس و کارت گرافیک ام اس آی GTX 1060 GAMING X 6GB

یدونه ماوس گیمینگ هم هدیه داره.

کسی بخاد 1060 بگیره بهترین فرصته از دست ندین.

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/20, 19:56:15، amirghz گفته است :

با این وضعیتی که سر قیمت های کارت های AMD اومده و با توجه و عنایت! به پردازنده شما، با دوستمون Sniper موافقم..
1060 می تونه گزینه بهتری برای شما باشه
شما با این پردازنده 1070 بخرید تا حدودی دچار گلوگاه میشه این کارت. ولی 1060 مشکلی نخواهد داشت. پاور هم که کافی هست

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Astrix گفته است :

چرا کارتهای AMD یهو اینقدر نایاب شدن؟

درود

چون عزیزان ماینر همشو خریدن و چند ماه بعد که کارتها اساسی مورد عنایت  قرار گرفتن،به اسم در حد آک و با قیمت نزدیک آک،توی بازارچه بفروش می رسونند!

لینک به دیدگاه

الان این 1060 نمیشه sli کرد بعد مادربرد من قابلیت corssefire داره میخوام یکم اینده نگر تر باشم بنظرتون تا اخر این ماه نسخه ایسوس rx580 سه فنه میاد تو بازار اگه بیاد با چه قیمتی هست.

لینک به دیدگاه

من میخوام کارت تا حد 13600 بخرم همون دورو ور rx 480 یا rx580 ولی متاستفانه با این اوصاف که انقد رفته رو یه rx480 ادم نمیدونه چی بخره بهتره بره سری زوتاک 1070 بگیره ولی پولش نمیرسه خیلی بد شده بازار کامپیوتر

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amirghz گفته است :

الان این 1060 نمیشه sli کرد بعد مادربرد من قابلیت corssefire داره میخوام یکم اینده نگر تر باشم بنظرتون تا اخر این ماه نسخه ایسوس rx580 سه فنه میاد تو بازار اگه بیاد با چه قیمتی هست.

پاور شما برای SLI و یا Crossfire کافی نیست. 
به نظر من افرادی که سیستم میان رده دارند نباید به فکر2 کارت باشن. بعد از مدتی کارتی خواهد اومد که با قیمت معقول تر (کمتر از 2 برابر 1060) عملکرد نزدیک به 2 برابر 1060 یا 480 رو خواهد داد
برای مثال کسی که 960 خریده بود و می خواست بعد از مدتی یک 960 دیگه هم بخره با اومدن نسل جدید کارت ها ارزش خرید 2 کارت کلا ازش گرفته شد.

لینک به دیدگاه

الا ن rx580 میتونم نسخه سافایر نیترو با این پاور تبدیل بگیرم شش پینو استفاده کنم مشکلی نداره؟

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، amirghz گفته است :

من میخوام کارت تا حد 13600 بخرم همون دورو ور rx 480 یا rx580 ولی متاستفانه با این اوصاف که انقد رفته رو یه rx480 ادم نمیدونه چی بخره بهتره بره سری زوتاک 1070 بگیره ولی پولش نمیرسه خیلی بد شده بازار کامپیوتر

درود

1070 کارکرده بگیرید

لینک به دیدگاه

رفقا بین Zotac 1070 Amp  و نسخه Extreme  موندم !200 هزارتومن تفاوت دارند که برای من اگر بشه صرفه جویی کرد خیلی خوبه. آیا اکستریم ارزششو داره ؟ تا حدود 1800 چه کارتی پیشنهاد میکنید؟ 

لینک به دیدگاه

دوستان برم ولی عصر تو بازار رضا میتونم rx580یا rx480گیر بیارم بعد بنظرتون 980tiمیتونه تو اینده مثل اینا عمل کنه قیمت حدودیش چنده؟

لینک به دیدگاه

بعد تا اخر این ماه امکانش هست اینا دوباره با قیمت اولیشون موجود شن

لینک به دیدگاه

دوستان شاید جای سوالم اینجا نباشه

ببخشید نمیدونستم کجا بپرسم

Evga 980ti classified دارم 

آکبند

چند قیمت میخوره الان؟ :(

میشه فروخت؟ 

3خریدم بوده

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Pc Gaming گفته است :

دوستان شاید جای سوالم اینجا نباشه

ببخشید نمیدونستم کجا بپرسم

Evga 980ti classified دارم 

آکبند

چند قیمت میخوره الان؟ :(

میشه فروخت؟ 

3خریدم بوده

آکبند؟
کارکرده هاش حدود 1400 فروش میرفتن (با ارزون شدن 1070 احتمالا باز هم پایین تر اومده قیمتشون)

لینک به دیدگاه

gtx1070 قوی تره تازه اونوقت 980tiبخواد دست دومش انقد باشه اصلا نمیرزه تازه مارکevga

لینک به دیدگاه

دوستان Zotac 1080 amp extreme به نظرتون نهایتاً چقدر کاهش قیمت خواهد داشت با وجود موجود شدن 1080ti و وگا و حتی نسل جدید 1080 و ... در آینده ای نزدیک؟

مثلا کسی که الان این کارت رو 2400 می‌خره، سال دیگه این‌موقع چقدر کاهش قیمت داره کارکرده یا نوی اون؟ ( نمی‌گم ضرر، چون همیشه کاهش قیمت وجود داره، شما 77k رو ببینین از 2تومن اومد روی 1200 و ... توی چند وقت، هرچند نوسان پردازنده خیلی شدیدتر از گرافیکه)

و مهمترین سوال بنده اینه که، اگه کسی قصد داره اواسط تیر یا اواسط مرداد سیستم بگیره، برای اینکه این تخفیف رو از دست نده، به نظرتون این کارت رو بگیره یا بذاره همون موقع گرافیک رو با سیستم خریداری کنه!؟

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، meepo گفته است :

آکبند؟
کارکرده هاش حدود 1400 فروش میرفتن (با ارزون شدن 1070 احتمالا باز هم پایین تر اومده قیمتشون)

اره داداش اکبند

:((((

خیلی بد شد

پس استفاده کنم بهتره :(

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

دوستان Zotac 1080 amp extreme به نظرتون نهایتاً چقدر کاهش قیمت خواهد داشت با وجود موجود شدن 1080ti و وگا و حتی نسل جدید 1080 و ... در آینده ای نزدیک؟

مثلا کسی که الان این کارت رو 2400 می‌خره، سال دیگه این‌موقع چقدر کاهش قیمت داره کارکرده یا نوی اون؟ ( نمی‌گم ضرر، چون همیشه کاهش قیمت وجود داره، شما 77k رو ببینین از 2تومن اومد روی 1200 و ... توی چند وقت، هرچند نوسان پردازنده خیلی شدیدتر از گرافیکه)

و مهمترین سوال بنده اینه که، اگه کسی قصد داره اواسط تیر یا اواسط مرداد سیستم بگیره، برای اینکه این تخفیف رو از دست نده، به نظرتون این کارت رو بگیره یا بذاره همون موقع گرافیک رو با سیستم خریداری کنه!؟

دوستان کسی اطلاع نداشت؟

ترقه بازی داره تموم میشه ها

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

دوستان کسی اطلاع نداشت؟

ترقه بازی داره تموم میشه ها

به نظر من صبر کن 

چون قاعدتا سره 1080ti هم همین بلا میاد ک سره 1080 اومد

البته اگر صبرت زیاد باشه :))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...