رفتن به مطلب

Recommended Posts

الان rx 480 مشکل گرمایی نداره کدوم برندش از همه بهتره؟ بخشید خیلی میپرسم میخوام سرم کلاه نره

لینک به دیدگاه

مغازه دار میگفت تجربه میگه که رادعون با اینتل کارکرد خوبی نداره وهمه لپ تاپ ها از gtx واینتل استفاده میکنن نه ازamd و اینتل

لینک به دیدگاه

درود

بدون جانب داری فعلا بهترین ایراد (قبل از ارائه rx 580 و محصولات جدید nVIDIA به بازار) RX 480 8G هست

ترجیحا برند سافایر (چون پارتنر تخصصی AMD هست)

منتظر باشین ممکنه آپدیت بایوس RX 580 به همین 480 هم بخوره (مثل XFX و اون جریان) منتها باید دید توان تغذیه و حرارت با اون آپدیت چطور میشه

اینطوری کسی که 480 میخره، یک سال جلوتر هست، هم از نظر آپدیت، هم از نظر این‌که با دایرکت ایکس 12 راندمان بهتری نسبت به رقیب داره ( البته اگه رقیب درایور بهینه ای بده و فرموری مطلوب اراده بده تا توی DX12 هم فریم خوبی بگیره عالی میشه)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دو تا سوال داشتم.

آیا سی پی یو ci3 7100 برای گیم مناسبه؟ با 8 گیگ رم و کارت گرافیک4 گیگ  gtx 1050 ti   ??    

بعد این تکنولوژی twin frozr vi که تو کارت گرافیکای msi هست برای  خنک کنندگی بهتر کارت گرافیک هست؟ ارزششو داره این مدل رو بگیری نسبت به مدل معمولیgtx 1050 ti ؟

فقط 40 هزار تومن اختلاف داره با مدل  معمولیti 1050

ویرایش شده توسط galexyman1985
لینک به دیدگاه

کارت گرافیک  gtx 960  لپ تاپ با چه کارتی توی کامپیوتر دکستاپ برابری میکنه؟

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت اساتید محترم مشاوره می خواستم برای خرید کارت گرافیک مناسب برای بازی فیفا 17 و در آینده فیفا 18 من سیستمم دارای مشخصات زیر است cpu amd athlon (tm) 2 x2 255 processor 3.10 ghz رم 8 گیگ ddr3 پاور گرین 600 وات

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/03, 01:38:02، emprator227 گفته است :

حدودا gtx 750ti

http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-960M-vs-Nvidia-GTX-750-Ti/m27242vs2187

http://gpuboss.com/gpus/GeForce-GTX-960M-vs-GeForce-GTX-750-Ti

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/03, 01:38:02، emprator227 گفته است :

من دارم 1 یا 2 فریم از 750 ti بیشتره کلا لپتاپ بدرد گیم نمیخوره تو fullhd که بالا 30 فریم حتی اگه low بزاری نمیگیری من watch dogs 2 رو مدیوم hd گذاشتم دارم با 30 فریم بازی میکنم الانم دارم سیسنم جمع میکنم 4 تومن بخوای بدی واسه لپ تاپ میتونی pc با 1060 یا 480 برداری که 3 برابر 960 قدرتشه

اگه استفاده داخل خونه و برای گیمینگ داری desktop بردار ولی اگه میخای حمل کنی لپتاپ

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان کارت r7 260x xfx 2gb دارم

آیا بفروشم 7850 بگیرم ؟ یا صبر کنم چیزه بهتری بگیرم ؟ 

بودجه 300 تا 370 80 هستکارت های دیگه ایی فکر میکنید میشه  ؟

ممنون

ویرایش شده توسط chaning
لینک به دیدگاه

سلام دوستان
خب بالاخره بعد از کلی انتظار پول من جور شد گرافیکو بخرم
خب اولش خیلی گیج بودم که چی میخوام و از gtx 980ti پریدم rx480 بعدش به gtx 1070 و حالا هم تصمیم نهاییمو گرفتم که 1080 بگیرم
می خواستم این مدلو بگیرم که متاسفانه تخمشو ملخ خورده ولی خداییش بهترین 1080 همین بود
GIGABYTE GTX 1080 Xtreme Gaming Water cooling 8GB GDDR5X
اما مهم نیست تازه بهترم شد که گرافیک 2.400.000 تومنی رو نمیخرم 4 میلیون
حالا من برام این چند تا سوال پیش اومده که بین این 2 تا کدوم بهتره ؟
AORUS GTX 1080 Xtreme Edition WF3X OC 8GB GDDR5X
ZOTAC GTX 1080 AMP! Extreme 8GB GDDR5X
خب چیزایی که من میدونم اینه که فرکانس پردازنده ی ائورس بالاتره و سرعت حافظه ی زوتاک بالاتره اما دیگه نمیدونم چه برتری های دیگه ای نسبت به هم دارن
و اینم بگم که بیش از 100 تا تست رسمی و غیر رسمی دیدم که زوتاک تو بازی فریم بیشتری میداد
خب من تو گرافیک اگر بخوام به 5 تا چیز اهمیت بدم 4 تای اول قدرت گرافیکه چون فریم برام خیلی مهمه و یکی اخری خنک کنندگیشه
چون اهل اورکلاکم نیستم
گرافیکو فقط و فقط و فقط واسه بازی می خوام مثلا برام خیلی مهمه که تو کوانتوم برک یا مافیا 3 یا واچ داگز 2 یا دئوس اکس  رو ریزولوشن فول اچ دی 60 فریم با بالاترین تنظیمات گرافیکی بگیرم و پایین تر نره
لذا از دوستان کمال خواهش رو دارم که منو راهنمایی کنن که کدوم دو مدل بهتره و ایا به مادربرد asus z97-k progamer x5 و پاور 700 وات میخوره یا نه
ممنون میشم دوستان عزیز راهنمایی کنن

ویرایش شده توسط REL
لینک به دیدگاه

سلام 

دوستان

راجع به قدرت این 2 کارت میتونید راهنمایی کنید؟ که به جز ظاهر و اینا توی قدرت هم تفاوت خاصی توی اجرای بازی ها دارن با هم؟ از نظر فریم دهی توی بازی ها تفاوت خاصی دارن یا نه؟ اگر تفاوت دارن چند فریم بیشتر یا کمتر؟

ASUS ROG STRIX-GTX1070-8G-GAMING
MSI GTX 1070 ARMOR 2X OC 8GB GDDR5

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، BLACKYSG گفته است :

سلام 

دوستان

راجع به قدرت این 2 کارت میتونید راهنمایی کنید؟ که به جز ظاهر و اینا توی قدرت هم تفاوت خاصی توی اجرای بازی ها دارن با هم؟ از نظر فریم دهی توی بازی ها تفاوت خاصی دارن یا نه؟ اگر تفاوت دارن چند فریم بیشتر یا کمتر؟

سلام رفیق
ببین برای دیدن فریم بازیها بهترین کار اینه که بری تستای رسمی یوتیوبو ببینی و یا بری این سایت ( https://www.techpowerup.com/reviews/?category=Graphics Cards ) و اونجا مدل گرافیکو بزنی و ببینی که رو بازیهای مختلف چند فریم میده و با هم مقایسه کنی
ازنظر خنک کنندگی هم باز میتونی تستای دماشو تو همون یوتیوب یا همون سایت بالا ببینی ولی خب خنک کنندگی ایسوز بهتره و خب سه فنه هم هست
خب حالا من یه چیز 2 2 تا 4 تا بهت بگم که سلیقه ای هم نباشه ببین قیمتا رو که فکر کنم بدونی ایسوز 2 تومنه و ام اس ای 1.850.000 و از نظر خنک کنندگی و قدرت و فریم و در کل از همه نظر ایسوزه بهتره
اما بهترین گرافیک 1070 که خیلی بهتر از اینا باشه و من تو تستا دیدم حدود 10 الی 20 فریم از ایسوز هم بالاتره این مدله GigaByte GeForce GTX 1070 Xtreme WF3X 8GB GDDR5 که خب خیلی بهتره مثلا :
سرعت حافظه ی گیگا :8316 مگاهرتز
سرعت حافظه ی ایسوز : 8008 مگاهرتز
سرعت حافظه ی ام اس ای : 8008 مگاهرتز
یا
فرکانس هسته ی گیگا : 1898
فرکانس هسته ی ایسوز : 1835
فرکانس هسته ی ام اس ای : 1746
خب ببین این تفاوت ها تو فرکانس حافظه و فرکانس هسته خیلی مهمه که حدود 10 الی 20 فریم بیشتر میده
پس الان ام اس ای حذفه
ولی تصمیم گیرنده ی نهایی خودتی
اگر 400 تومن بیشتر داری که گیگا بهترین گرافیکه تو 1070 و گیگاها همیشه خنک بودن
اگر نداری که همون ایسوز
اگرم برات دما خیلی مهمه بهتره که یه گرافیکی بگیری که watercooling باشه که بشدت خنکه و خیلی می تونی اورکلاکش کنی
دوستان عزیز دیگه براشون سوء تفاهم نشه و خدایی نکرده فکر نکنن من عشق گیگا هستم که میگم بهترینه
من خودم gtx 1080 zotac amp! extreme دارم
امیدوارم تونسته باشم راهنمایی کرده باشم

ویرایش شده توسط REL
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، REL گفته است :

سلام دوستان
خب اولش خیلی گیج بودم که چی میخوام و از gtx 980ti پریدم rx480 بعدش به gtx 1070 و حالا هم تصمیم نهاییمو گرفتم که 1080 بگیرم
می خواستم این مدلو بگیرم که متاسفانه تخمشو ملخ خورده ولی خداییش بهترین 1080 همین بود
خب چیزایی که من میدونم اینه که فرکانس پردازنده ی ائورس بالاتره و سرعت حافظه ی زوتاک بالاتره اما دیگه نمیدونم چه برتری های دیگه ای نسبت به هم دارن
و اینم بگم که بیش از 100 تا تست رسمی و غیر رسمی دیدم که زوتاک تو بازی فریم بیشتری میداد
خب من تو گرافیک اگر بخوام به 5 تا چیز اهمیت بدم 4 تای اول قدرت گرافیکه چون فریم برام خیلی مهمه و یکی اخری خنک کنندگیشه
چون اهل اورکلاکم نیستم
گرافیکو فقط و فقط و فقط واسه بازی می خوام مثلا برام خیلی مهمه که تو کوانتوم برک یا مافیا 3 یا واچ داگز 2 یا دئوس اکس  رو ریزولوشن فول اچ دی 60 فریم با بالاترین تنظیمات گرافیکی بگیرم و پایین تر نره
لذا از دوستان کمال خواهش رو دارم که منو راهنمایی کنن که کدوم دو مدل بهتره و ایا به مادربرد asus z97-k progamer x5 و پاور 700 وات میخوره یا نه

دوستان عزیز دیگه نیازی به راهنمایی نیست رفتم خریدم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، REL گفته است :

سلام رفیق
ببین برای دیدن فریم بازیها بهترین کار اینه که بری تستای رسمی یوتیوبو ببینی و یا بری این سایت ( https://www.techpowerup.com/reviews/?category=Graphics Cards ) و اونجا مدل گرافیکو بزنی و ببینی که رو بازیهای مختلف چند فریم میده و با هم مقایسه کنی
ازنظر خنک کنندگی هم باز میتونی تستای دماشو تو همون یوتیوب یا همون سایت بالا ببینی ولی خب خنک کنندگی ایسوز بهتره و خب سه فنه هم هست
خب حالا من یه چیز 2 2 تا 4 تا بهت بگم که سلیقه ای هم نباشه ببین قیمتا رو که فکر کنم بدونی ایسوز 2 تومنه و ام اس ای 1.850.000 و از نظر خنک کنندگی و قدرت و فریم و در کل از همه نظر ایسوزه بهتره
اما بهترین گرافیک 1070 که خیلی بهتر از اینا باشه و من تو تستا دیدم حدود 10 الی 20 فریم از ایسوز هم بالاتره این مدله GigaByte GeForce GTX 1070 Xtreme WF3X 8GB GDDR5 که خب خیلی بهتره مثلا :
سرعت حافظه ی گیگا :8316 مگاهرتز
سرعت حافظه ی ایسوز : 8008 مگاهرتز
سرعت حافظه ی ام اس ای : 8008 مگاهرتز
یا
فرکانس هسته ی گیگا : 1898
فرکانس هسته ی ایسوز : 1835
فرکانس هسته ی ام اس ای : 1746
خب ببین این تفاوت ها تو فرکانس حافظه و فرکانس هسته خیلی مهمه که حدود 10 الی 20 فریم بیشتر میده
پس الان ام اس ای حذفه
ولی تصمیم گیرنده ی نهایی خودتی
اگر 400 تومن بیشتر داری که گیگا بهترین گرافیکه تو 1070 و گیگاها همیشه خنک بودن
اگر نداری که همون ایسوز
اگرم برات دما خیلی مهمه بهتره که یه گرافیکی بگیری که watercooling باشه که بشدت خنکه و خیلی می تونی اورکلاکش کنی
دوستان عزیز دیگه براشون سوء تفاهم نشه و خدایی نکرده فکر نکنن من عشق گیگا هستم که میگم بهترینه
من خودم gtx 1080 zotac amp! extreme دارم
امیدوارم تونسته باشم راهنمایی کرده باشم

ممنونم عزیز

من این سایت رو رفته بودم ولی خب متاسفانه 1060 armor رو زده ولی 1070 رو نزده

من بحثم بودجه  واینا نیست

فقط میخوام بدونم بین اون 2 کارت که گفتم از نظر فریم دهی چه قدر باهم تفاوت دارن و آیا تفاوت خاصی توی فریم دهی دارن با هم اون 2 کارت یا مثلا در حد 3 فریم اختلاف دارن

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، BLACKYSG گفته است :

ممنونم عزیز

من این سایت رو رفته بودم ولی خب متاسفانه 1060 armor رو زده ولی 1070 رو نزده

من بحثم بودجه  واینا نیست

فقط میخوام بدونم بین اون 2 کارت که گفتم از نظر فریم دهی چه قدر باهم تفاوت دارن و آیا تفاوت خاصی توی فریم دهی دارن با هم اون 2 کارت یا مثلا در حد 3 فریم اختلاف دارن

ببین بین اون 2 تا کارت ایسوزه از همه نظر بهتره حتی تو فریم هم بین 5 الی 15 فریم ( بستگی به بازی داره ) بیشتره و اون گیگائه هم حداقل بین 10 تا 20 فریم از ایسوزه بیتشره و از همه بهتره یعنی اینطوری بگم تو مافیا 3 یا واچ داگز 2 قشنگ 20 الی 30 فریم بیشتر میگیری با اون گیگا
اما فکر نکنم کوانتوم برکو با تنظیمات گرافیکی تا خرخره بالا یا همون الترا 60 فریم بدن ولی گیگائه رو فول اچ دی کوانتومو به احتمال 70 درصد به بالا بالای 50 فریم میده یا رو 60 قفل میشه در هر حالتی
خلاصه بخوای تقریبی حساب کنی ایسوز از ام اس ای 10 فریم بیشتره ( حالا ممکنه بین 15 تا 5 نوسان کنه ) و گیگا هم حدود 10 الی 20 فریم از جفتشون بیشتره ( تو FALLOUT 4 تا 25 فریم هم بالاتر رفته ) و گفتم قبلا هم گیگاها خنک هستن

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، BLACKYSG گفته است :

سلام 

دوستان

سلام

در هر صورت کارت ایسوس قدرت بیشتری داره و نسخه ی گیمینگ هست و خنک کننده ی بهتری داره . فقط فریم مهم نیست .

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/11, 21:00:13، REL گفته است :

سلام دوستان
چون اهل اورکلاکم نیستم

سلام اگر سیستمتون با 1080 مشکلی نداره مدل AORUS GTX 1080 Xtreme Edition WF3X OC 8GB GDDR5X خریداری کنید .

الباقی مشخصات  سیستم ؟ :

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، BEHNAM F.A.P گفته است :

سلام اگر سیستمتون با 1080 مشکلی نداره مدل AORUS GTX 1080 Xtreme Edition WF3X OC 8GB GDDR5X خریداری کنید .

الباقی مشخصات  سیستم ؟ :

سلام خریدم تموم شد رفت
حدود 10 فریم از ائورس بیشتر بود
خب بقیه سیستمم
CPU INTEL CORE I7 4790K
MOTHERBOARD ASUS Z970K PROGAMING X5
16GB RAM 2400MHZ DDR3
POWER HUNTKEY 700W DC

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، REL گفته است :

سلام خریدم تموم شد رفت
حدود 10 فریم از ائورس بیشتر بود
خب بقیه سیستمم
CPU INTEL CORE I7 4790K
MOTHERBOARD ASUS Z970K PROGAMING X5
16GB RAM 2400MHZ DDR3
POWER HUNTKEY 700W DC

امیدوارم که  از خریدتون راضی باشید .با  این  مشخصات خصوصا پاور پیشنهاد من 1070 هست ولی مشکلی هم نیست :)

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، BEHNAM F.A.P گفته است :

امیدوارم که  از خریدتون راضی باشید .با  این  مشخصات خصوصا پاور پیشنهاد من 1070 هست ولی مشکلی هم نیست :)

ممنونم
بله مصرف زوتاک 270 واته ولی ائورس 150 وات
با ائورس مصرف سیستمم میشد 630 وات
راضی که بله خیلی
دهن تمام بازیا رو سرویس کردم تا خرخره کشیدم بالا زیر 80 90 فریم نمیان
خیلیاشون بالای 120 فریم میدن
بجز کوانتوم برک که بین 60 و 70 فریم میده
و دئوس اکس که بین 70 و 80 فریم نوسان داره

ویرایش شده توسط REL
لینک به دیدگاه

دوستان بین MSI Gaming X و Galax HOF کدوم بهترن در کارت 1070؟
کسی هست که این کارت ها رو داشته باشه؟
قیمت اینا اومده پایین 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، meepo گفته است :

دوستان بین MSI Gaming X و Galax HOF کدوم بهترن در کارت 1070؟
کسی هست که این کارت ها رو داشته باشه؟
قیمت اینا اومده پایین 

مشخصات سیستمتون چیه ؟

galax  قیمت کمتری نسبت به تواناییش داره و فرکانسش از msi بیشتره تقریبا همرده ی MSI GTX 1070 GAMING Z و msi هم عالیه وکلا هردو بی رقیبن .

اگر به سیستمت جوره  انتخاب با خودت 

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، BEHNAM F.A.P گفته است :

مشخصات سیستمتون چیه ؟

galax  قیمت کمتری نسبت به تواناییش داره و فرکانسش از msi بیشتره تقریبا همرده ی MSI GTX 1070 GAMING Z و msi هم عالیه وکلا هردو بی رقیبن .

اگر به سیستمت جوره  انتخاب با خودت 

سیستم از نظر گلوگاه فکر نکنم مشکلی ایجاد کنه. i7 7700 دارم با 16 گیگ رم. 
فقط بحث پاور هست که پاورم 600 گرین برنز هست. البته خود galax یا MSI پاور پیشنهادی رو زدن 500 وات. 
بیشتر راجع به ارزش خرید می خواستم بدونم. بحث گارانتی، دما، نویز و ایرادات احتمالی که بعضا توسط دوستانی که یک قطعه خاص رو می خرن گزارش میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...