رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام دوستان  برای حدودا تا 1 تومن یه خورده بالا و پایین چی پیشنهاد میدین؟ بازی هم کم میکنم

مشخصات سیستم هم:

giga gaming 3

ram:24 g ripjaws 3200

power: green 850

cpu: i5 6600

+DeepCool CAPTAIN 240 White AiO

Hdd: 1t*3+3T+500g

ویرایش شده توسط mohsen.haftom
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Pc Gaming گفته است :

به نظر من صبر کن 

چون قاعدتا سره 1080ti هم همین بلا میاد ک سره 1080 اومد

البته اگر صبرت زیاد باشه :))

ممنون

صبر تا نهایتا یک‌ماه می‌تونم...

یعنی اواسط تا اواخر تیر

دوستان مشاور حالا که مشاوره نیازه تشریف ندارن :(

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

ممنون

یعنی اواسط تا اواخر تیر

اگر نهایتا یک ماه هست که به نظرم 1080 zotac رو همین الان بخر

چون تموم بشه واقعا حیفه با این قیمت

لینک به دیدگاه

من میخواستم سی پی یو i5 7500 بگیرم.اما الان که مشخصات فضایی Ryzen 5 1500x رو دیدم با اون قیمت مناسبش خیلی دو دل شدم. نظر دوستان چی هست؟ 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Pc Gaming گفته است :

اگر نهایتا یک ماه هست که به نظرم 1080 zotac رو همین الان بخر

چون تموم بشه واقعا حیفه با این قیمت

سپاس

دوستان دیگه بجز این دوست عزیز نظری ندارن؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

ممنون

یعنی اواسط تا اواخر تیر

رفیق اگه این دوستمون بخواد برای 1080ti اونقدری صبر کنه که قیمتش بشه مثله 1080 که باید سال بعد کارت بگیره!

در در 1396/03/22, 15:16:09، EHSANRF گفته است :

دوستان Zotac 1080 amp extreme به نظرتون نهایتاً چقدر کاهش قیمت خواهد داشت با وجود موجود شدن 1080ti و وگا و حتی نسل جدید 1080 و ... در آینده ای نزدیک؟

مثلا کسی که الان این کارت رو 2400 می‌خره، سال دیگه این‌موقع چقدر کاهش قیمت داره کارکرده یا نوی اون؟ ( نمی‌گم ضرر، چون همیشه کاهش قیمت وجود داره، شما 77k رو ببینین از 2تومن اومد روی 1200 و ... توی چند وقت، هرچند نوسان پردازنده خیلی شدیدتر از گرافیکه)

و مهمترین سوال بنده اینه که، اگه کسی قصد داره اواسط تیر یا اواسط مرداد سیستم بگیره، برای اینکه این تخفیف رو از دست نده، به نظرتون این کارت رو بگیره یا بذاره همون موقع گرافیک رو با سیستم خریداری کنه!؟

دوست خوبم سلام .

به نظرم بهتره که همون موقع کل سیستم رو یک جا تهیه کنی. قیمت 1080 قطعا بالاتر نمیره بلکه پایین تر هم بیاد تا اون موقع (خودمم میخوام اواخر تیر کارت بگیرم)

اما راجع به کاهش قیمت برای اینکه یه مقدار تخمینی دستت بیاد میتونی قیمت کارت 980 رو مقایسه بکنی در طول زمان که پرچم دار نسل قبل بود .در کل به نظرم شمایی که میخوای تابستون امسال سیستم تهیه کنی به فکر کاهش قیمت قطعات طی یک سال آینده نباش پون طبیعیه ؛ به خصوص کارت گرافیک که معمولا سرعت کاهش قیمتش بعد از یه مدتی زیاد میشه.

در ضمن ، اصلا نگران تموم شدن یا نشدن کارت AMP! Extreme نباش . اگرم تموم شد MSI Gaming X هست کارت های iChill هست و .... ! که همشون توی عملکرد نهایتا ممکنه 5 فریم تفاوت داشته باشن. در نتیجه اصلا مهم نیست که حتما زوتاک بگیری مگه اینکه علاقه شخصیت به این کارت باشه.

ویرایش شده توسط nikghalb
لینک به دیدگاه

سلام دوستان من میخوام ی گرافیک 1050ti بگیرم اما مانیتورم فقط کابل vga میخوره بنظرتون میتونم از تبدیلhdmi to vga استفاده کنم؟؟؟

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه سوال داشتم میخواستم بدونم برای بازی سازی باید از کدوم موتور های بازی سازی استفاده کرد برای کارت های amd ؟ کارت من amd هست

میخوام بدونم کم میاره یا مناسب هست برای بازی سازی تا حد متوسط ؟

لینک به دیدگاه

دوستان گرافیک باز ، یه مشاوره فنی بدن به ما لطفا

من یه سیستم میخوام جمع کنم، اصلا هم نه کار گرافیکی میخوام باهاش انجام بدم نه کار گیمینگ (PS4 دارم و کلا به کارای گرافیکی و رندر گیری و طراحی سه بعدی و ... نه علاقه ای دارم نه کار خواهم کرد توش)

کاربرد اصلیم برنامه نویسی هست و برنامه های شبیه سازی مثل vm و... حالا شاید بعدا بخوام از موتور بازیسازی unity هم استفاده کنم و ...

به نظرتون خرید کارت گرافیک مجزا برا بنده واجبه یا همون گرافیک مجتمع پردازنده جواب میده؟پردازنده مد نظرم i5-7600K هست

اصلا نمیخوام هزینه اضافه انجام بدم و دنبال دردسر الکی (دانلود درایور و آپدیت و ....) باشم

لینک به دیدگاه

دوستان من برای گیم حتما باید rx480 asus oc روبخرم ایا میتونم اکبندش رو گیر بیارم یا کلا گیر نمیاد.ادم تو بازار ولی عصر تهران اشنا داشته باشه چی؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/18, 16:00:31، nikghalb گفته است :

سلام به همه عزیزان نماز و روزه هاتون قبول باشه ان شاالله

دوستان به شدت به کمکتون نیاز دارم:

من قصد خرید کارت گرافیک دارم و بین 1070 و 1080 گیر کردم.اگه برم سراغ 1070 از نظر مالی خیلی خیلی راحت ترم در صورتیکه بخوام 1080 بگیرم یه مقدار مشکل پیدا میکنم ولی شدنیه و میتونم 1080 بگیرم.

حالا چرا با وجود اینکه میتونم 1080 بگیرم شک کردم بین این دو؟ جدیدا که تو فروم چرخ میزنم و مطالب دوستان رو میخونم ، به اصطلاحی برخوردم به نام Overkill که قبلا هم در فروم های خارجی به چشمم خورده بود. از اونجایی که  رزولوشن مانیتور بنده 1080×2560  هستش (همون Full HD خودمون!) دوستان به این موضوع اشاره کردن که 1080 برای FHD اتلاف قدرت هستش و 1070 برای FHD مناسب تره.

از طرفی من نظرم روی این موضوع هستش که اگه 1080 بگیرم تا سال های بیشتری میتونم بازی با کیفیت بالا انجام بدم و به قولی آینده نگرانه تره. این موضوع هم قابل ذکره که احتمال اینکه روزی بخوام مانیتور 2K تهیه کنم هست اما بسیار بسیار ضعیف و حداقل تا 2 3 سال آینده نخواهد بود. 

حالا از دوستان حرفه ایمون میخوام نظرشون رو بیان کنن بلکه منم از این بلاتکلیفی در بیام.

پیشاپیش از نظراتتون ممنونم

خیلی ممنون که این سوال دو مطرح کردی من هم دقیقا تو همین شرایط بودم و میخواستم همین سوالو بپرسم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، CleverM گفته است :

خیلی ممنون که این سوال دو مطرح کردی من هم دقیقا تو همین شرایط بودم و میخواستم همین سوالو بپرسم

به بنچمار های کارت ۹۸۰ و ۹۷۰ تو بازی های جدید نگاه کن به جوابت میرسی

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال داشتم اینکه کارت های amd چرا نسبت به کارت های nvidia اینقدر پرش درصد استفاده دارن مثلا من با cpu i3 توی گیم مثلا از 99 میاد روی 1 بلافاصله میره روی 50 درصد و دوباره میاد روی مثلا 7 درصد کارتم هم Rx580 8gb هست

ولی با همین i3 و کارت 1060 این پرش خیلی خیلی کمتر هست و فریم دهی بهتر میشه با اینکه 580 قوی تر از 1060 هست

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ted mosby گفته است :

دوستان یه سوال داشتم اینکه کارت های amd چرا نسبت به کارت های nvidia اینقدر پرش درصد استفاده دارن مثلا من با cpu i3 توی گیم مثلا از 99 میاد روی 1 بلافاصله میره روی 50 درصد و دوباره میاد روی مثلا 7 درصد کارتم هم Rx580 8gb هست

ولی با همین i3 و کارت 1060 این پرش خیلی خیلی کمتر هست و فریم دهی بهتر میشه با اینکه 580 قوی تر از 1060 هست

داداش مدلش اونجوریه  کارت 470 بنده هم مدام یوزیجش میاد روی صفر و 100 میشه ولی افت فریمی ندارم چون فرکانس مموری و GPU ثابت میمونه

ویرایش شده توسط Astrix
لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Astrix گفته است :

داداش مدلش اونجوریه  کارت 470 بنده هم مدام یوزیجش میاد روی صفر و 100 میشه ولی افت فریمی ندارم چون فرکانس مموری و GPU ثابت میمونه

بله 470 برای منم تست کردم درست مثل 1060 بود با i3 خودم یعنی مشکلی از نظر افت فریم نداشت ولی الان 580 رو با i5 تست کردم درست بود ولی مثل اینکه i3 براش خیلی گلوگاه میشه

تو بازی battlefield 1 بالاترین تنظیمات با i3 فریم دائم از 60 میاد روی 30 تا 40

ولی با i5 زیر 80 نمیاد

کلا i3 خیلی ضعیفه برای rx 580

ویرایش شده توسط ted mosby
لینک به دیدگاه

سلام دوستان
i3 4160 و rx480 گلوگاه میشه به نظرتون ؟
شنیدم مقداری ولی نه خیلی محسوس؛ کسی اطلاعات بیشتر داره ؟

ویرایش شده توسط A7Up
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، A7Up گفته است :

سلام دوستان

شاید چیزی در حدود 20 درصد، حالا مقداری کمتر یا بیشتر...

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، A7Up گفته است :

سلام دوستان

خیلی احساس میشه به شکلی که بنده الان RX 580 دارم با 4170 i3

ولی توی بازی battlefield 1 فریم از 60 تا 30 تغییر میکنه

در صورتی که 580 بالای 100 فریم میده به شکل میانگین توی battlefield 1

لینک به دیدگاه

دوستان امکان هست که چون مادربرد من pci e 2 هست و 3 نیست از کارت rx 580 ام کمتر از توانش مصرف بشه ؟

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، ted mosby گفته است :

خیلی احساس میشه به شکلی که بنده الان RX 580 دارم با 4170 i3

ولی توی بازی battlefield 1 فریم از 60 تا 30 تغییر میکنه

در صورتی که 580 بالای 100 فریم میده به شکل میانگین توی battlefield 1

درسته

دارم دنبال یک جایگزین مناسب ولی نه گران برای 4160 میگردم

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، A7Up گفته است :

درسته

دارم دنبال یک جایگزین مناسب ولی نه گران برای 4160 میگردم

i5 4460 جایگزین خوبی برای i3 4160 میتونه باشه .

با 1060و rx480 که گلوگاه مطمئنا نمیشه و با 1070 هم تا جایی که من دیدم مشکلی نداره.

نظر؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان سیستم فعلی من این هست 

cpu : amd fx 8250

board : msi 970a-g43

power : 600watt green

ram 2X4 gskill ddr3

میتونم1070 بندازم روی این سیستم ؟گلوگاه اینا نشه ؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، s.j-rez گفته است :

سلام دوستان سیستم فعلی من این هست 

cpu : amd fx 8250

board : msi 970a-g43

power : 600watt green

ram 2X4 gskill ddr3

میتونم1070 بندازم روی این سیستم ؟گلوگاه اینا نشه ؟

سلام دوست عزیز

میتونید استفاده کنید و مقداری ممکنه گلوگاه بشه ولی باز فکر نکنم مشکل خاصی براتون پیش بیاد . البته بهتره اگر امکانش رو داشتید پردازنده رو در اینده  ارتقا بدید

لینک به دیدگاه

سلام

سیستم من در حال حاضر مشخصاتش اینه و کارت گرافیک نداره. خواستم بدونم بخوام بازی gears of war 4  رو در حد معمولی ران کنم به چ کارت گرافیکی حداقل نیاز مندم ؟ حداقل کارت گرافیکی میتونم خریداری کنم  رو بفرمایید نمیخوام هزینه زیادی کنم چون کارم بازی نیس ( این هم چون با gears 3 خاطره دارم میخوام بگیرم : D )

مادربرد : ASUS Z97-K

پردازنده i7 4790k

رم : Corsair XMS3 8GB 1600

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، sinasfd گفته است :

سلام

سیستم من در حال حاضر مشخصاتش اینه و کارت گرافیک نداره. خواستم بدونم بخوام بازی gears of war 4  رو در حد معمولی ران کنم به چ کارت گرافیکی حداقل نیاز مندم ؟ حداقل کارت گرافیکی میتونم خریداری کنم  رو بفرمایید نمیخوام هزینه زیادی کنم چون کارم بازی نیس ( این هم چون با gears 3 خاطره دارم میخوام بگیرم : D )

مادربرد : ASUS Z97-K

پردازنده i7 4790k

رم : Corsair XMS3 8GB 1600

سلام

تا چقدر براش کنار گذاشتی >؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...