رفتن به مطلب

Recommended Posts

مرسی فقط یه سوال دیگه. از بین برند های 750Ti از نظر دما و مقرون به صرفه بودن و اینجور چیزا که مطرحه کدومشون بهتره؟ بعد از نظر ساپورت DX12 بین برند ها تفاوتی هستش؟ 

این بهتر از بقیه نیست؟ 

Galax 750ti oc یکی از ارزونترینها بود کارت خوبی هم بود ظاهرا خود فروشگاه لیون دیگه ناموجود کرده اما اگر بخوای فک کنم بتونی از جاهای دیگه تهیه کنی این مدل توئین فروزر MSI هم خیلی خوبه کلا کولینگ توئین فروزرش معمولا خیلی کارآمده. از نظر ساپورت DX12 بین برندها تو یه مدل جی پی یو فرقی نیست.

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

مرسی فقط یه سوال دیگه. از بین برند های 750Ti از نظر دما و مقرون به صرفه بودن و اینجور چیزا که مطرحه کدومشون بهتره؟ بعد از نظر ساپورت DX12 بین برند ها تفاوتی هستش؟ 

این بهتر از بقیه نیست؟ 

سلام دوست عزیز

از بین برند های 750ti از نظر اقتصادی زوتک و گلکسی از همه ارزونتره و از لحاظ کولینگ و کیفیت ام ای ای از همه بهتره تفاوت قیمتش با کلکسی 60 تومنه.نه دایرکت ایکس واسه همه یکسانه .

لینک به دیدگاه

یعنی از بین این سه تا MSI بگیرم؟ EVGA که کلاکش بیشتر هست بهتر نیست؟ مدل FTW دقیقا چه فرقی داره؟؟ (قیمتش با Superclocked یکیه)  (نمیخوام خودم اورکلاک کنم به هیچ وجه، دو تا فن زیاد نیست واسه استفاده معمولی گیم بدون اورکلاک؟)

http://lioncomputer.ir/product/4495/Zotac+GTX+750+Ti+2GB+GDDR5/

http://lioncomputer.ir/product/4913/EVGA+GTX+750+Ti+Superclocked+2GB+GDDR5/

http://lioncomputer.ir/product/3847/%D8%AC%DB%8C+%D8%AA%DB%8C+%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3+750+%D8%AA%DB%8C+%D8%A7%DB%8C+%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF+%D8%A7%D9%85+%D8%A7%D8%B3+%D8%A7%DB%8C+%D8%AA%D9%88%DB%8C%DB%8C%D9%86+%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%B1/

ویرایش شده توسط Albis
لینک به دیدگاه

دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه؟ میخوام اگه خدا بخواد فردا این کارتو سفارش بدم 

لینک به دیدگاه

دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه؟ میخوام اگه خدا بخواد فردا این کارتو سفارش بدم 

اگر قیمت اون مدل EVGA بالاتر از MSI نیست و اصلا هم اورکلاک نمیکنی همون EVGA رو بگیر که کلاکش بالاتره یه فن هم جوابشو میده بین MSI و ZOTAC ام اس آی بهتره هم کولینگش هم کلاکش ۳۰تومن بیشتر میرزه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من یه بودجه ی 2800 دارم و این سیستم رو

میخوام ارتقاءش بدم بدون محدودیت به نظر شما چه کارت گرافیکی براش بندازم کاربردم گیمه سی پی یوم i7 4770 مادربردم h87-hd3 هست و رم 8 گیگ 1600 جیل و هارد 1 ترا بدون اس اس دی کارت قبلیم 750 ti پاورمم 460 گیرین پاور بودجش جداست

لینک به دیدگاه

در ضمن بنده یه 750 ti دارم مشتری داره اگه بالاتر پیشنهاد بده کسی تقدیم میشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من یه بودجه ی 2800 دارم و این سیستم رو

میخوام ارتقاءش بدم بدون محدودیت به نظر شما چه کارت گرافیکی براش بندازم کاربردم گیمه سی پی یوم i7 4770 مادربردم h87-hd3 هست و رم 8 گیگ 1600 جیل و هارد 1 ترا بدون اس اس دی کارت قبلیم 750 ti پاورمم 460 گیرین پاور بودجش جداست

اگه این سیستمت هست که نیازی به آپ کردن مادربرد و سی پی یو و حتی رم هم نداری . پاور عوض کن و گرافیک بگیر .

اگه 2800 داری پیشنهاد میکنم 980ti بگیر و خودتو چن سالی بیمه کن . اس اس دی هم برای تسریع سیستم خوبه ولی یه چیز واجب نیس .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز توجه داشته باشید درحال حاضر کارت های سری GM2xx ازخانواده کارت های NVIDIA و کارت گرافیک های AMD با معماری GCN 1.1 همانند R7 260/R9 290/R9 300 از تمامی ویژگی های Directx12 پشتیبانی می کنند و تنها کارت های خانواده مکسول سری GM2xx همانند GTX980 وGTX970 قادربه پشتیبانی کامل ازDirectx12.1 هستند!!

بنابراین کارت های سری 700 انویدیا و کارت های سری AMD HD7000/R9 280 برای خرید پیشنهاد نمی شوند

post-5233-0-32012100-1437985074_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بهترین گرافیک تو رنج 1 تومن کارکرده الان چیه؟؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بهترین گرافیک تو رنج 1 تومن کارکرده الان چیه؟؟

علیک سلام برادر

قطعا کارت Gtx ‎970 هست، البته اگه گیر بیاد!( به جز مدل zotac ‎‏ دو فن چون خیلی گرمه )

ولی اگه 300 بزاری روش 970 اکبند میتونی بگیری.

لینک به دیدگاه

علیک سلام برادر

قطعا کارت Gtx ‎970 هست، البته اگه گیر بیاد!( به جز مدل zotac ‎‏ دو فن چون خیلی گرمه )

ولی اگه 300 بزاری روش 970 اکبند میتونی بگیری.

مرسی داداش از راهنمایی ولی میدونم اگه 1 تومن دیگه برازم روش میشه 980 گرفت :D

در همون حد گفتم 1 تومن حالا فوقش 100 تومن بیشتر برا یکی از دوستام  میخام

ویرایش شده توسط Mehran-Gamer
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

1- اقا giga gts250 رو چند بر میدارند

2- دست دوم asus 5850 ارزش داره 280 تومان؟

3- ارزش داره این ارتقا؟

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

سلام.بین هدست Logitech G430 7.1 و هدست Razer Kraken 7.1 Chroma کدوم رو پیشنهاد می کنید و بی زحمت دلیلش رو هم بیان بفرمایید.ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام.بین هدست Logitech G430 7.1 و هدست Razer Kraken 7.1 Chroma کدوم رو پیشنهاد می کنید و بی زحمت دلیلش رو هم بیان بفرمایید.ممنونم

مشاوره تخصصی در خرید کارت گرافیک فقط در این تاپیک:|
لینک به دیدگاه

مرسی داداش از راهنمایی ولی میدونم اگه 1 تومن دیگه برازم روش میشه 980 گرفت :D

در همون حد گفتم 1 تومن حالا فوقش 100 تومن بیشتر برا یکی از دوستام میخام

(داداش شما اگه 2 میل هم داشتید به شما 980 پیشنهاد نمیدادم چون تفاوت کارایی این کارت با 970 تقریبا 700-800 بیشتر نمی ارزه)

داداش دو راه بیشتر ندارید، یا 970 دست دو پیدا کنید یا با افزایش بودجه آکبند تهیه کنید.

یک وقت سمت 960 چهار گیگ نرید که اصلا منطق خرید نداره.

لینک به دیدگاه

◄مشاوره تخصصی در خرید کارت گرافیک فقط در این تاپیک►

یکی جواب مارم بده!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

1- اقا giga gts250 رو چند بر میدارند

2- دست دوم asus 5850 ارزش داره 280 تومان؟

3- ارزش داره این ارتقا؟

علیک سلام دوست عزیز

1.‏ با توجه به اینکه ‏ dx10 ساپورت میکنه، فکر کنم بیشتر از 100 تومن نمی ارزه!

2.‏ کارت قدرتمندی هست با توجه به قیمت ولی قدیمی هم هست! دوست عزیز اگر بنده به جای شما بودم کمی صبر میکردم و بودجم افزایش میدادم و کارت 750‎ ti‏ از برندهای ارزون آکبند و یا دست دو تهیه میکردم.

3.‏ تفاوت قدرت این دو کارت میشه گفت زیاد هست ولی بهتر کارت بروزتر تهیه کنید مثل 750‎ ti.

سؤالی بود در خدمتم.

لینک به دیدگاه

علیک سلام دوست عزیز

1.‏ با توجه به اینکه ‏ dx10 ساپورت میکنه، فکر کنم بیشتر از 100 تومن نمی ارزه!

2.‏ کارت قدرتمندی هست با توجه به قیمت ولی قدیمی هم هست! دوست عزیز اگر بنده به جای شما بودم کمی صبر میکردم و بودجم افزایش میدادم و کارت 750‎ ti‏ از برندهای ارزون آکبند و یا دست دو تهیه میکردم.

3.‏ تفاوت قدرت این دو کارت میشه گفت زیاد هست ولی بهتر کارت بروزتر تهیه کنید مثل 750‎ ti.

سؤالی بود در خدمتم.

1- اینو 140 دادم رفت

2- الان گراف ندارم برای بازی می خواهم (البته من گرافو جوری بر میدارم که با کمی سود بتونم بدم بره و کلا زود زود تعویض می کنم)

3- 750 ارزون ترینش 580 تومانه یعنی 300 تومان باید بزرام روش :O

الان یعنی 5850 با این قیمت خوبه؟

EVGA GTX460 768MB DDR5 چطور یکی از کاربرا میگه 240

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

1- اینو 140 دادم رفت

2- الان گراف ندارم برای بازی می خواهم (البته من گرافو جوری بر میدارم که با کمی سود بتونم بدم بره و کلا زود زود تعویض می کنم)

3- 750 ارزون ترینش 580 تومانه یعنی 300 تومان باید بزرام روش :O

الان یعنی 5850 با این قیمت خوبه؟

EVGA GTX460 768MB DDR5 چطور یکی از کاربرا میگه 240

خب پس اگه گرافیک بروز نمی تونید تهیه کنید مشکلی نیست.

نه سمت 460 که 768 مگ داره نرو که خیلی برای بازیهای روز کمه!!!

همون 5850 رو بگیر( مبارک باشه )

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

خب پس اگه گرافیک بروز نمی تونید تهیه کنید مشکلی نیست.

نه سمت 460 که 768 مگ داره نرو که خیلی برای بازیهای روز کمه!!!

همون 5850 رو بگیر( مبارک باشه )

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام   سوال من از اساتید لیون اینه که بین r9 290 و 780ti کدومشون از هر لحاظ بهتره واسه گیم  

و همچنین پشتیبانی از direct x12 ممنون میشم  راهنماییم کنین.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

گرافیک XFX AMD 6870 2gb  سالم ، اور نشده و بدون کارتون چقدر قیمت میخوره؟؟

برای بازی های نسل هشتمی خوبه؟

اگه نه تا رنج 400 هزار تومن چه کارتی رو پیشنهاد میکنید ( دست دوم )

ویرایش شده توسط Masoud96
لینک به دیدگاه

حدودای 400 فقط دنبال 750 TI باش

که خیلی خوبه

بله، کاملا موافق هستم.

لینک به دیدگاه

سلام سوال من از اساتید لیون اینه که بین r9 290 و 780ti کدومشون از هر لحاظ بهتره واسه گیم

و همچنین پشتیبانی از direct x12 ممنون میشم راهنماییم کنین.

علیک سلام

بنده استاد نیستم ولی اینارو میدونم.

کارت 780‎ ti‏ قویتره ولی چون انویدیا سری 7xx‏ از رده خارج کرده پس پشتیبانی نرم افزاری درست و حسابی نداره مثل سری 9xx.

به نظر بنده اگر هیچ کدوم از این کارت ها را نگرفتید بهتر کارت 970 بگیرید چون از هر دو کارت قدرتمندتر و کم مصرفتر و خنکتر و پشتیبانی نرم افزاری بهتری دارد.

سؤالی بود در خدمتم.

ویرایش شده توسط Legend Killer
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...