رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، Sandor گفته است :

سلام دوستان وقتتون بخیر

یه سوال داشتم از اهالی قدیمی اهل فن یا اهالی ساکن خارج از ایران

می‌خواستم بدونم برند EVGA در زمینه کارت گرافیک چطوریاس؟

طبق نگاهی که به ظاهر کارت‌هاش کردم طراحی خیلی ساده و بعضا ضایعی دارن. قیمتشونم نسبت به برندهای دیگه خیلی پایین‌تره. علت خاصی داره؟ آیا نسبت به برندهای دیگه کیفیت قطعات به کار رفته درشون بهتره؟ یا بدتر؟ یا فرقی نداره؟

Evga از شرکای اصلی انویدیاست خودم اولین انتخابم همین کارت بود که توی خاورمیانه موجود نیست (قبلا وارد کشور میشد) 

مثل سافایر برای amd ،

evga برای انویدیا

لینک به دیدگاه

در در 13 آبان 1398 در 14:12، dmk گفته است :

ممنون عزیز

چند مورد پرسش دارم

یکی اینکه

ddr 6

بودن گرافیک با مشخصات سیستمی که عرض کردم  مشکلی نداره

دوم بحث گلوگاه ایجاد کردن نداره

و بحث دیگه هم اینکه، با توجه به قوی نبودن سیستمم، اگر گرافیک رده بالایی

تهیه کنم  و بعد که سیتم عوض کردم، نیاز به تغییر گرافیک نداشته باشم درست هست یا نه

از 8 تا 10 تومن برای گرافیک کنار بذارم، کار عاقلانه ای هست یا نه

به طور کلی همیچین سیتمی در چه حدی هست

دوست عزیز گرافیک بالاتر از 1060 و بالاتر از RX580 برای شما گلوگاه هست شما باید اول باندل رو ارتقا بدین برای گرافیک قویتر 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

Evga از شرکای اصلی انویدیاست خودم اولین انتخابم همین کارت بود که توی خاورمیانه موجود نیست (قبلا وارد کشور میشد) 

مثل سافایر برای amd ،

evga برای انویدیا

evga ,و   inno3d  برای انویدیا اصلا به خوبی سافایر برای AMD کار نمیکنن کارتای سفایر همیشه جزو کاستوم های خوبه AMD بوده 

لینک به دیدگاه

سلام 

بنظرتون اگه این سیتمو بگیرم بعدن میتونم بدون هیچ مشکلی کارت گرافیکشو ارتقاع بدم؟ 

I5 9400f 

Mb: b360 hd3

Rx580 

G. Skill v 2*8

Power : 650 uk

ویرایش شده توسط M. Azadi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، M. Azadi گفته است :

سلام 

بنظرتون اگه این سیتمو بگیرم بعدن میتونم بدون هیچ مشکلی کارت گرافیکشو ارتقاع بدم؟ 

I5 9400f 

Mb: b360 hd3

Rx580 

G. Skill v 2*8

Power : 650 uk

بله مشکلی ندارید

چه گرافیکی برای آینده مد نظر دارید که بهتره اون زمان پاور هم تعویض کنید و یه پاور سرحال بگیرید البته اگه پاور فعلی مشکلی نداشته باشه ایرادی نداره

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بله مشکلی ندارید

چه گرافیکی برای آینده مد نظر دارید که بهتره اون زمان پاور هم تعویض کنید و یه پاور سرحال بگیرید البته اگه پاور فعلی مشکلی نداشته باشه ایرادی نداره

راستش هنوز این سیستنو نخریدم

رم و کارت گرافیک رو میخوام دست دو بگیرم

پاور هم650 گرین نو میگیرم

کارت رو هم احتمالا 1080یا 1660ti شایدم5700xt

البته این واسه یک سال یه دو سال بعده  فعلا دنبال کارت 580 دست دو و کم کارم

ویرایش شده توسط M. Azadi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 57 دقیقه قبل، M. Azadi گفته است :

راستش هنوز این سیستنو نخریدم

رم و کارت گرافیک رو میخوام دست دو بگیرم

پاور هم650 گرین نو میگیرم

کارت رو هم احتمالا 1080یا 1660ti شایدم5700xt

البته این واسه یک سال یه دو سال بعده  فعلا دنبال کارت 580 دست دو و کم کارم

پاور سری پلاس بگیرید جدیدتر و بهتره

برای کارتهای سری بعد هم کافیه پاور

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

مثل سافایر برای amd ،

evga برای انویدیا

در 3 ساعت قبل، Slasher گفته است :

evga ,و   inno3d  برای انویدیا اصلا به خوبی سافایر برای AMD کار نمیکنن کارتای سفایر همیشه جزو کاستوم های خوبه AMD بوده 

بلاخره من جواب اصلی سوالم رو نگرفتم، این برند یا حتی Inno 3D; که می‌گید از برندهای دیگه مثل ایسوس یا گیگا بهتر هستند؟ اگر آره چقدر بهتر هستند و چرا؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، Sandor گفته است :

بلاخره من جواب اصلی سوالم رو نگرفتم، این برند یا حتی Inno 3D; که می‌گید از برندهای دیگه مثل ایسوس یا گیگا بهتر هستند؟ اگر آره چقدر بهتر هستند و چرا؟

من که در گذشته evga با کیفیت خوبش میشناختم inno 3d که درستش کارتهاش خوشگلن ولی به کیفیتش شک دارم

evga اگه بهتر از بقیه برندها نباشه بدتر نیست البته هر شرکتی تو یه سری خوب میزنه تو سری دیگه گند میزنه و یه سری عالی کار میکنه باید از تجربه کسانی که گرفتن یا بررسی ها متوجهش شد

مثلا خود ایسوس توی سری 200 amd کولر 3 فنش مشکل طراحی داشت و از رفرنس دما بالاتر بود ، الانم سری تاف دو فنه اینجوری هستن

خودم اگه دلار گرون نشده بود اینو از امازون سفارش داده بودم

https://www.amazon.com/EVGA-GeForce-Ultra-Gaming-06G-P4-1667-KR/dp/B07RJGK1PW/ref=sr_1_1?keywords=06G-P4-1667-KR&qid=1558385259&s=gateway&sr=8-1&th=1

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

من که در گذشته evga با کیفیت خوبش میشناختم inno 3d که درستش کارتهاش خوشگلن ولی به کیفیتش شک دارم

evga اگه بهتر از بقیه برندها نباشه بدتر نیست البته هر شرکتی تو یه سری خوب میزنه تو سری دیگه گند میزنه و یه سری عالی کار میکنه باید از تجربه کسانی که گرفتن یا بررسی ها متوجهش شد

مثلا خود ایسوس توی سری 200 amd کولر 3 فنش مشکل طراحی داشت و از رفرنس دما بالاتر بود ، الانم سری تاف دو فنه اینجوری هستن

خودم اگه دلار گرون نشده بود اینو از امازون سفارش داده بودم

https://www.amazon.com/EVGA-GeForce-Ultra-Gaming-06G-P4-1667-KR/dp/B07RJGK1PW/ref=sr_1_1?keywords=06G-P4-1667-KR&qid=1558385259&s=gateway&sr=8-1&th=1

راستش مشکل منم بیشتر همین طراحی کارتهاشه. زیادی ساده نیستن؟ ضمن اینکه قیمتشون نسبت به برندهای دیگه پایین تره

قصدم اینه که بگم یه نفر مسافرتی از خارج برام بیاره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Sandor گفته است :

راستش مشکل منم بیشتر همین طراحی کارتهاشه. زیادی ساده نیستن؟ ضمن اینکه قیمتشون نسبت به برندهای دیگه پایین تره

قصدم اینه که بگم یه نفر مسافرتی از خارج برام بیاره

از نظر زیبایی که من خیلی دوستش داشتم البته مدلهای بالاتر و تاپ ظاهرشون یکمی بهتره و 3 فنه هستن ولی خوب توی ظاهر به نظرم gaming z msi بهتره از همشون که همه اینا بر میگرده به سلیقه و علاقه به برند

الان کدوم مدل پایینتره ؟ همین مدلی که لینک 299 دلار قیمت داره که msi gaming x هم همین قیمته البته قبلا 10 دلار تخفیف خورده بود مدل evga

بقیه مدلهای دو فنه متاسفانه بک پلیت ندارن و به نظرم همین مدل بهتره

چه مدلی مد نظر دارین (سری) 2060 یا ...؟

لینک به دیدگاه

معجزات کشور ما

1660s دویست تومن ارزان تر از 2060 و  یه تومن گران تر از 1660ti
image.thumb.png.3d726fb86334405e4fd2d4fb06d33cd9.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

معجزات کشور ما

1660s دویست تومن ارزان تر از 2060 و  یه تومن گران تر از 1660ti
image.thumb.png.3d726fb86334405e4fd2d4fb06d33cd9.png

نمیخوام توجیه کنم ، اما اون 1660s با دلار گرونتر آمده.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

از نظر زیبایی که من خیلی دوستش داشتم البته مدلهای بالاتر و تاپ ظاهرشون یکمی بهتره و 3 فنه هستن ولی خوب توی ظاهر به نظرم gaming z msi بهتره از همشون که همه اینا بر میگرده به سلیقه و علاقه به برند

الان کدوم مدل پایینتره ؟ همین مدلی که لینک 299 دلار قیمت داره که msi gaming x هم همین قیمته البته قبلا 10 دلار تخفیف خورده بود مدل evga

بقیه مدلهای دو فنه متاسفانه بک پلیت ندارن و به نظرم همین مدل بهتره

چه مدلی مد نظر دارین (سری) 2060 یا ...؟

من می‌خوام 1660 ti یا 2060 Super بگیرم. از خارج از ایران ولی چون بودجم خیلی نیست می‌خوام با قیمت مناسب بگیرم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، angel of death گفته است :

نمیخوام توجیه کنم ، اما اون 1660s با دلار گرونتر آمده.

image.thumb.png.d994820f5cf21ce6b7bf22a296c5fd5b.png

image.thumb.png.479669bc2666158eba8675aefb266ad2.png

این قیمت خرده فروشی
وارد کننده  یکماه پیش قبل از گرانی دلار جنس با قیمت عمده وارد کرده
این ظلم قابل دفاع ؟

ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

image.thumb.png.d994820f5cf21ce6b7bf22a296c5fd5b.png

image.thumb.png.479669bc2666158eba8675aefb266ad2.png

این قیمت خرده فروشی
وارد کننده  یکماه پیش قبل از گرانی دلار جنس با قیمت عمده وارد کرده
این ظلم قابل دفاع ؟

البته صحبت این بود که چرا قیمتاشون به هم نمیخوره این سه تا ! نه اینکه سه برابر قیمت توی ایران میدن به من و شما ! که قطعا قیمت ، قیمت واقعه ای نیست.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بزرگوار و خوبم.

میخواستم بپرسم برای راه اندازی سیستم های گیم نت که بازیای تحت شبکه امروزی راحت و روان انجام بدن و هزینه سرسام اور هم رو دستمون نزارن چه گرافیکی پیشنهاد میدین؟میخوام از پس حداقل ها بر بیاد و حداقل تا عید سال اینده بازیارو جواب بده.تعداد سیستم ها بین 8 تا 12 تاست که با توجه به بودجه هر سیستم تعداد کم و زیاد میشه قاعدتا.ممنون میشم جواب بدین دمتون گرم

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Sandor گفته است :

برند های EVGA و Inno3D شریک های اصلی انویدیا برای تولید کارت گرافیک هستن توی سری 20 فعلا خوب کار کردن البته Inno3D تو ایران خیلی ناشناختس معمولا هم کارتاش کوتاه گارانتی میشه ( نبود قطعاتش) EVGA هم تاحالا ندیدم گارانتی شه سری 10 و 20 درکل کیفیتشون خوبه ولی نه درحد سفایر برای AMD کاستوم های سفایر از ایسوز و گیگا هم بهترن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Slasher گفته است :

برند های EVGA و Inno3D شریک های اصلی انویدیا برای تولید کارت گرافیک هستن توی سری 20 فعلا خوب کار کردن البته Inno3D تو ایران خیلی ناشناختس معمولا هم کارتاش کوتاه گارانتی میشه ( نبود قطعاتش) EVGA هم تاحالا ندیدم گارانتی شه سری 10 و 20 درکل کیفیتشون خوبه ولی نه درحد سفایر برای AMD کاستوم های سفایر از ایسوز و گیگا هم بهترن 

evga قبلا وارد میشد و اگه اشتباه نکنم 2 سال گارانتی داشتن و حتی میگفتن کارتو اورکلاک کنید اگه سوخت یکی جایگزین میدیم

بعد از مشکلات سری 1000 که باعث سوختن و اتیش گرفتن بعضی کارتهاش شد اومدن 6 تا سنسور روی کارتهای نصب کردن که دیگه مشکلی نداشته باشن از همون موقع این سری دیگه وارد نشد

البته میتونه فشار سایر واردکننده ها که باشه که نذاشتن نمایندگی evga کار کنه  و به نظر میومد خدمات خوبی هم میدادن البته همه اینها در حد شنیدنه و خودم تجربشو نداشتم

لینک به دیدگاه

سلام میخوام یک کارت گرافیک بگیرم میخوام بدونم بهترین کارت کدوم میشه که که به سیستمم بخوره 

پاور 530 گرین 

سی پی یو icor 3 7100

مادر برد asus h 110 nk 

ram 8G crucial 2400

فقط میخوام هم خوانی داشته باشن

لینک به دیدگاه

در در 28 آذر 1398 در 22:07، rasstar گفته است :

سلام میخوام یک کارت گرافیک بگیرم میخوام بدونم بهترین کارت کدوم میشه که که به سیستمم بخوره 

پاور 530 گرین 

سی پی یو icor 3 7100

مادر برد asus h 110 nk 

ram 8G crucial 2400

1660s

1660ti

rx5700

vega 56

rx580

rtx2060

لینک به دیدگاه

در در 28 آذر 1398 در 04:08، lbpm گفته است :

سلام دوستان بزرگوار و خوبم.

میخواستم بپرسم برای راه اندازی سیستم های گیم نت که بازیای تحت شبکه امروزی راحت و روان انجام بدن و هزینه سرسام اور هم رو دستمون نزارن چه گرافیکی پیشنهاد میدین؟میخوام از پس حداقل ها بر بیاد و حداقل تا عید سال اینده بازیارو جواب بده.تعداد سیستم ها بین 8 تا 12 تاست که با توجه به بودجه هر سیستم تعداد کم و زیاد میشه قاعدتا.ممنون میشم جواب بدین دمتون گرم

یعنی از اساتید کسی نیست که جواب مارو بده و مارو راهنمایی کنه؟جواب بقیرو میدید جواب مارو نمیدید ی جور بی احترامی حساب میشه.ما شاید امتیاز نداشته باشیم ولی 5 سال عضو سایتیم حداقل ی جواب میدادین بد نبود.

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، lbpm گفته است :

یعنی از اساتید کسی نیست که جواب مارو بده و مارو راهنمایی کنه؟جواب بقیرو میدید جواب مارو نمیدید ی جور بی احترامی حساب میشه.ما شاید امتیاز نداشته باشیم ولی 5 سال عضو سایتیم حداقل ی جواب میدادین بد نبود.

سوالتون یه مقدار گنگه. چقدر بودجه دارید؟ رزولیشن و رفرش ریت مانیتورا چیه؟ چه بازیایی قراره رو سیستم ریخته بشه؟ 

اگه فقط کانتر و دوتا 2 هست کارت گرافیکای 1660Super, 1660Ti, Rx580 تا چند سال جواب میده رو 1080 تنظیمات متوسط به بالا و بین 60 تا 100 فریم. چون تو گیمنت قرار نیست بازی روز پلی بدی فک کنم تا چند سال پاسخگو نیازتون باشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 ساعت قبل، rasstar گفته است :

پاور 530 گرین 

سی پی یو icor 3 7100

مادر برد asus h 110 nk 

ram 8G crucial 2400

چقدر بودجه دارید ؟ مدل دقیق پاور و چقدر کار کرده

متاسفانه بعضیها ناآگاهانه پیشنهادات غیر منطقی میدن ، با این پاور چجوری 5700 راه اندازی میشه کرد ؟ حتی برای 580 هم مشکل سازه این پاور

حالا گلوگاه پردازنده براشون به کنار مخصوصا 5700 و 2060 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 25 دقیقه قبل، lbpm گفته است :

چقدر بودجه و چه بازیهایی توی چه رزلوشنی انجام میدید ؟

پیشنهادم سری g رایزن هستش مثل رایزن 3200g یا با هزینه بیشتر 3400g

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...