رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 4 ساعت قبل، Mey67 گفته است :

سلام 

یه گرافیک میخوام فقط برای اجرای فیفا ۲۱ با کیفیت بالا ..بصورت انلاین

مانیتورم ال جی مدل E2250T کع میتونید مشخصات ببنید

سوالم اینه بین gtx1050 2 و gtx 1050 ti

برای اجرای این بازی با توجه ب نوع مانیتورم..تفاوتی هست یا نه

سراغ 1050 معمولی نرید اصلا.دلتون خواست مدل ti مناسبه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، lordinvo1380 گفته است :

سراغ 1050 معمولی نرید اصلا.دلتون خواست مدل ti مناسبه

خب بین این مدل ASUS CERBERUS-GTX1050TI-A4G Graphics Card

با این

ASUS ROG STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING Graphics Card

تفاوت زیاده؟

و اینکه مین p5p4tle سی پی یو q9400

میدونم قدیمیه..ولی بازی مدنظر منم فقط اجرای فیفاست با کیفیت عالی بدون مشکل..

اگه کافی ک هیچ.. اگه لازمه ب ارتقای باندله... چه سوکتی پیشنهاد دارید تقریبا نزدیک ب قدرت i5 3570

که بشه مین و cpu بصورت اک و اورجینال تهیه کرد

اخع مین برد سوکت 1155  دیگه تولید نداره..همه دست دوم و وارداتین یا تولید بصورت کپی و ن اورجینال..واسه این نمیشه اعتماد کرد..

برا همین دنبال باندل و سوکت مشابه قدرت i5 3570 و هزینه حداکثر ۲ تومن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mey67 گفته است :

خب بین این مدل ASUS CERBERUS-GTX1050TI-A4G Graphics Card

با این

ASUS ROG STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING Graphics Card

تفاوت زیاده؟

و اینکه مین p5p4tle سی پی یو q9400

میدونم قدیمیه..ولی بازی مدنظر منم فقط اجرای فیفاست با کیفیت عالی بدون مشکل..

اگه کافی ک هیچ.. اگه لازمه ب ارتقای باندله... چه سوکتی پیشنهاد دارید تقریبا نزدیک ب قدرت i5 3570

که بشه مین و cpu بصورت اک و اورجینال تهیه کرد

اخع مین برد سوکت 1155  دیگه تولید نداره..همه دست دوم و وارداتین یا تولید بصورت کپی و ن اورجینال..واسه این نمیشه اعتماد کرد..

برا همین دنبال باندل و سوکت مشابه قدرت i5 3570 و هزینه حداکثر ۲ تومن

عزیز بین اون دو مدل که اشاره کردین قطعا استریکس بهتر هست ولی اون یکی هم کارت خوبیه ب قیمت می ارزه.سری msi gaming x هم گیر آوردین خوبه

در مورد پردازنده به نظرم چون میخواین آنلاین بازی کنین ضعیف باشه و نتونین ماکزیمم گرافیک روان بازی کنین.

بخواین حد اکثر دو میلیون برا باندل نو تهیه کنین چیزی دستتون رو نمیگیره چون کف کف کف قیمت برد حدود 1 تومن هست و با باقیش cpu جالبی نمیشه تهیه کرد.پیشنهادم تهیه همون باندل 3570 یا 3470هست .ولی خب باید از شخص مطمئن خرید کنید

ویرایش شده توسط lordinvo1380
لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید مادر برد من اینه

ga h61ms2p 

سیپیوم 

I3 3240 

یکی از دوستان گفت هرچقد گرافیک بالاتر بخری بدردت نمیخوره بخاطر سیپیوت بهترین کارت گرافیکی که مادربردم ساپورت کنه و زیاد بازی شاخم نمیخوام پلی بدم در سطح ساده چیه من تو ذهنم rx 550 یا 1050ti یا مدل سادشه

لینک به دیدگاه

سلام
دوستان اطلاع دارید 2080 Ti کی قرار حدودا هست دوباره موجود بشه تو ایران؟

2 هفته اس تمام سایتا رو زیرو رو میکنم نیست

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، itsParhaM گفته است :

سلام
دوستان اطلاع دارید 2080 Ti کی قرار حدودا هست دوباره موجود بشه تو ایران؟

2 هفته اس تمام سایتا رو زیرو رو میکنم نیست

اینطور که بحث بود گمرک هنوز اجازه  ورود قطعات کامپیوتر رو نداده 

ولی درکل دیگه خریدش ارزش نداره وقتی نزدیک به ورود rtx3000هستیم 

فعلا که وضعیت مشخصه ....تا مهر و آبان منتظر باش شاید مددی شد😀

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام ببخشید من چه گرافیک برای i5 8400 بزارم که گلوگاه نشه و rx580  و 1650 و 1660 و اینکه پاور 500 وات کولر مستر کافی است

لینک به دیدگاه

سلام دوستان کارت msi 1080 ti aero دست دوم میخوام بگیرم این کارت خوبه؟ از دماش بخاطر تک فن بودنش میترسم... 

ویرایش شده توسط Bahrambm9
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 9 مرداد 1399 در 01:03، amir1155 گفته است :

سلام ببخشید من چه گرافیک برای i5 8400 بزارم که گلوگاه نشه و rx580  و 1650 و 1660 و اینکه پاور 500 وات کولر مستر کافی است

داداش یه سایت هست به اسم gpucheck.com که توی اون میتونی سی پی یو و کارت ها رو بزنی تا درصد گلوگاه رو نشون بده در کل اگه  گلوگاه حدود 10 درصد و زیر اون بود یعنی مشکلی نداره بالای 10 درصد ارزش نداره که برای اون کارت هزینه کنی چون پرفورمنس کافی رو از کارت ها نمیگیری . حالا من کارت ها و سی پی یو رو تو اون سایت زدم نتیجه به این شکل بود:

برای rx 580 8gb و 1650 گلوگاه نیست ولی برای 1660 درست 10 درصد گلوگاهه اما پرفورمنس 1660 با سی پی یو شما بهتر از بقیه ی کارت هاست در کل اگه پول 1660 رو داری اون رو بخر هر چند پیشنهاد میشه نسخه سوپر اون کارت رو بگیری اگه هم نه که rx 580 8gb گزینه ی خوبیه . 1650 توصیه نمیشه چون با توجه به قیمتش کارایی نداره. به جای 1650 میتونی 1650 سوپر رو بخری.

پاور 500 وات برای همه ی کارت ها کافیه ولی اگه rx 580 رو برداشتی بهتره حداقل 530 یا 550 وات انتخاب کنی چون مصرفش از اون یکی کارت ها کمی بیشتره.

ویرایش شده توسط Faker
لینک به دیدگاه

در در 11 مرداد 1399 در 18:27، Bahrambm9 گفته است :

سلام دوستان کارت msi 1080 ti aero دست دوم میخوام بگیرم این کارت خوبه؟ از دماش بخاطر تک فن بودنش میترسم... 

نمی‌دونم دیر شده یا نه ولی توجه داشته باش ۸۰ درصد 1080ti ها ماین هستن. اونا که شخصی دارن کمتر پیش می‌یاد بفروشن که ارتقا بدن با این قیمتا

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام. این کارت  PH GTX 1650S O4G وضعیتش چجوریه. هیت سینک نداره  و  دماش هم من تو یوتیوب دیدم کلا سری فونیکس خیلی دمای بالایی داره.  در ضمن نسخه زوتاک هم هست که اورکلاک نیست ولی دمای اون بهتره در ضمن هیتسینک داره ولی اون صداش زیاده. کلا من دنبال 580 هشت گیگ بودم ولی  همشون دسته دوم و قیمت بالا هست.  دوستانی که این کارت رو باهاش کار کردن نظرشون رو بگن ممنون میشم. من هم بازی استفاده می کنم ولی  اولویت کارم با فایل های سنگین تو فوتوشاپ و ایلوستریتر هست به علاوه ممکنه سراغ زیبراش هم برم. خلاصه بگید کدومشون رو بگیرم  ممنون.

ویرایش شده توسط 19Mojtaba89
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 10 شهریور 1399 در 15:39، 19Mojtaba89 گفته است :

سلام. این کارت  PH GTX 1650S O4G وضعیتش چجوریه. هیت سینک نداره  و  دماش هم من تو یوتیوب دیدم کلا سری فونیکس خیلی دمای بالایی داره.  در ضمن نسخه زوتاک هم هست که اورکلاک نیست ولی دمای اون بهتره در ضمن هیتسینک داره ولی اون صداش زیاده. کلا من دنبال 580 هشت گیگ بودم ولی  همشون دسته دوم و قیمت بالا هست.  دوستانی که این کارت رو باهاش کار کردن نظرشون رو بگن ممنون میشم. من هم بازی استفاده می کنم ولی  اولویت کارم با فایل های سنگین تو فوتوشاپ و ایلوستریتر هست به علاوه ممکنه سراغ زیبراش هم برم. خلاصه بگید کدومشون رو بگیرم  ممنون.

دوست عزیز اولویتتون تو کارای سنگین هست پیشنهاد نمیشه دیده شده ار ایکس ۵۸۰و جی تی ایکس ۱۶۵۰ همین مدل که میگین از شدت گرما به pciمادربورد چسپیدن ! سیپیو ای که مد نظر هست رو بگین تا بهتر راهنمای کنم کارت پیشنهادیم که ارزون باشه gtx 1060 6gb zotac دسته دوم یا مالتینا بگیرید سیپیو رو بگید تا کمکتون کنم 

#سیستم_ها_هم_جون_دارند

در در 9 مرداد 1399 در 01:03، amir1155 گفته است :

اگر برای گیمینگ میخاید و کارای سنگین پیشنهاد من gtx 1060 6gb حتماً شیش گیگ بگیرید چون قویتر از سه گیگ هست با سیپیو تون هم خیلی خوب مچ میشه و ۶۰درصد سیپیو آزاد میمونه و همین باعث میشه سیپیو داغ نکنه پاورتون هم مشکلی ندارن تو فورم دست دوم هست کارتی که گفتم با واسطه لیون بگیرید 

#سیستم_ها_هم_جون_دارند

ویرایش شده توسط Aewdie
لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید، برای سی پی یو amd 64 x2 dual core 5200  بالاترین کارت گرافیک که میشه باهاش مچ بشه چیست؟ قیمت تا سقف 3 میلیون تومان 

مثلا گرافیک های gt 730 یا 740 و یا gts 450, می توانند با این پردازنده کارایی خوبی داشته باشند؟ 

مدل مادربرد m2n-e sli

Ram 4gb

پاور 500w

لینک به دیدگاه

در در 20 مرداد 1399 در 21:54، Faker گفته است :

داداش یه سایت هست به اسم gpucheck.com که توی اون میتونی سی پی یو و کارت ها رو بزنی تا درصد گلوگاه رو نشون بده در کل اگه  گلوگاه حدود 10 درصد و زیر اون بود یعنی مشکلی نداره بالای 10 درصد ارزش نداره که برای اون کارت هزینه کنی چون پرفورمنس کافی رو از کارت ها نمیگیری . حالا من کارت ها و سی پی یو رو تو اون سایت زدم نتیجه به این شکل بود:

برای rx 580 8gb و 1650 گلوگاه نیست ولی برای 1660 درست 10 درصد گلوگاهه اما پرفورمنس 1660 با سی پی یو شما بهتر از بقیه ی کارت هاست در کل اگه پول 1660 رو داری اون رو بخر هر چند پیشنهاد میشه نسخه سوپر اون کارت رو بگیری اگه هم نه که rx 580 8gb گزینه ی خوبیه . 1650 توصیه نمیشه چون با توجه به قیمتش کارایی نداره. به جای 1650 میتونی 1650 سوپر رو بخری.

پاور 500 وات برای همه ی کارت ها کافیه ولی اگه rx 580 رو برداشتی بهتره حداقل 530 یا 550 وات انتخاب کنی چون مصرفش از اون یکی کارت ها کمی بیشتره.

ممنون تصمیم همون 1650s

در 7 ساعت قبل، Aewdie گفته است :

دوست عزیز اولویتتون تو کارای سنگین هست پیشنهاد نمیشه دیده شده ار ایکس ۵۸۰و جی تی ایکس ۱۶۵۰ همین مدل که میگین از شدت گرما به pciمادربورد چسپیدن ! سیپیو ای که مد نظر هست رو بگین تا بهتر راهنمای کنم کارت پیشنهادیم که ارزون باشه gtx 1060 6gb zotac دسته دوم یا مالتینا بگیرید سیپیو رو بگید تا کمکتون کنم 

#سیستم_ها_هم_جون_دارند

اگر برای گیمینگ میخاید و کارای سنگین پیشنهاد من gtx 1060 6gb حتماً شیش گیگ بگیرید چون قویتر از سه گیگ هست با سیپیو تون هم خیلی خوب مچ میشه و ۶۰درصد سیپیو آزاد میمونه و همین باعث میشه سیپیو داغ نکنه پاورتون هم مشکلی ندارن تو فورم دست دوم هست کارتی که گفتم با واسطه لیون بگیرید 

#سیستم_ها_هم_جون_دارند

با توجه نسل و گارانتی چون من تا الان 7 گرافیک خراب کردم به نظرم 1650s که دوستمون گفت بهتر 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام من میخوام یه کارت گرافیک 2 گیگابایتی مدل gt1030 بگیرم بنظرتون msi بگیرم یا زوتک؟ حالا ب  فرض اینکه یکیشونو خریدم تو battlefield v و frtnite و کلا اینجور گیم ها با چه تنظیماتی چند fps میده؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه سیستم دارم 

cpu Core i5-3470 3.6gh

ram :32 ddr3

ولی کارت گرافیک مجزا نداره میخواستم بدونم شما چی پیشنهاد میدین یه چیزی باشه اذیت نکنه

نرم افزار های مورد استفاده 

ویژوال استودیو 

پریمیر

افتر افکت 

فتوشاپ

3dmax

یونیتی 

•  
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، amirali. گفته است :

سلام من میخوام یه کارت گرافیک 2 گیگابایتی مدل gt1030 بگیرم بنظرتون msi بگیرم یا زوتک؟ حالا ب  فرض اینکه یکیشونو خریدم تو battlefield v و frtnite و کلا اینجور گیم ها با چه تنظیماتی چند fps میده؟

سلام، برند زیاد مهم نیست، کولینگ، فرکانس، سایز مناسب با کیس و قیمت مهمه، باید بررسی کنین

فریم هم فقط به کارت گرافیک مربوط نیست که بتونیم جواب بدیم، مدل دقیق پردازنده و رم و البته رزولوشن مانیتور تون رو هم باید بنویسین

برای مثال بتلفیلد v با پردازنده i3 7100 و رم ۱۶ گیگ ۲۴۰۰، روی فول‌اچ‌دی و کیفیت مدیوم ۴۷ و کیفیت High مقدار ۳۱ فریم میده، اینکه قطعات شما ضعیف تر یا پایین‌تر یا حتی بالاتر از این باشن می‌تونه توی فریم تاثیر داشته باشه و اون رو بالا یا پایین ببره

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

سلام، برند زیاد مهم نیست، کولینگ، فرکانس، سایز مناسب با کیس و قیمت مهمه، باید بررسی کنین

فریم هم فقط به کارت گرافیک مربوط نیست که بتونیم جواب بدیم، مدل دقیق پردازنده و رم و البته رزولوشن مانیتور تون رو هم باید بنویسین

برای مثال بتلفیلد v با پردازنده i3 7100 و رم ۱۶ گیگ ۲۴۰۰، روی فول‌اچ‌دی و کیفیت مدیوم ۴۷ و کیفیت High مقدار ۳۱ فریم میده، اینکه قطعات شما ضعیف تر یا پایین‌تر یا حتی بالاتر از این باشن می‌تونه توی فریم تاثیر داشته باشه و اون رو بالا یا پایین ببره

سلام cpu:i3 8100 tray ram:8gb 2400mhz رزولوشن مانیتورهم 1920x1440 هست البته رم 1gb اشغال شده در ضمن از خود لیون کامپیوتر اگه موجود بشه و چیز دیگه ای نظرم رو جلب نکنه میخوام بخرم این هم مشخصات مدلی که میخوام بخرم

پردازنده مرکزی GT 1030 با 384 هسته CUDA

فرکانس پردازنده گرافیکی در حالت پایه/بوست : 1265/1518 مگاهرتز

2 گیگابایت حافظه GDDR5 با رابط 64 بیتی

فرکانس موثر حافظه : 6008 مگاهرتز

رابط PCI-E 3.0 16X با خروجی های HDMI 2.0b و DisplayPort 1.4

پشتیبانی از HDCP نسخه 2.2

ابعاد : 159 × 69 × 19 میلیمتر با اشغال یک شکاف توسعه PCI

منبع تغذیه پیشنهادی : 300 وات

توان مصرفی : 30 وات بدون نیاز به کانکتور تغذیه خارجی

پشتیبانی از DirectX 12 و OpenGL 4.5

حالا تقریبا چند فریم میده؟

ویرایش شده توسط amirali.
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان و اساتید عزیز سلام

قصد دارم کارت گرافیکم رو ارتقا بدم و یک دوربین گوپرو هیرو 5 هم دارم که اونم روش میخوام بدم به صورتی که خیلی هزینه نقدی پرداخت نکنم... به هرحال تاپیکش توی بازاچه رو اینجا زدم:

مشخصات سیستم بنده توی امضام هست بازم میارم اینجا:

نقل قول

Cpu = Intel 4770K _____ GPU = Asus 1050ti _____ Memo = 24GB 1600 (2X8-2X4)_____ Mobo = Gigabyte Ga-H97-D3H _____ Power = Green Gp-480a-Eu _____ Ssd = 120GB Corsair _____ Hdd = 2TB WD Green _____ Case = Green X1 Basic

توی این فرصت میخواستم از دوستان مشاوره بگیرم که چه نکاتی مد نظرم باشه و برای معاوضه به چه نکاتی توجه کنم؟ من نکات زیر رو برای خودم مهم میدونم آیا از نظر دوستان چیزی از قلم افتاده:

• ماین نشده باشه
  • تعمیر نشده باشه
  • پلمپ باشه
  • جعبه داشته باشه
  • گارانتی تموم نشده باشه
  • مهلت تست داده بشه

برخی دوستان بهم میگن اصلاْ نیازی به ارتقاء نداره سیستم. من میخوام باهاش MSFS 2020 با فریم بالای 60 استریم کنم. از طرفی هم قصد هزینه زیاد ندارم. بنظرتون دوربین رو خودم جدا بفروشم بهتر هست؟ آیا سیستم من باتل نک خاصی نداره؟ مثلاْ باس رم ها کم نیست؟ مادربرد مشکلی نداره؟ پاور کم نمیاد؟ خنک کاری چطور؟

هر نکته و مشاوره‌ای به نظرتون میرسه دریغ نفرمایید هر چند کوچک.

لینک به دیدگاه

rtx2060 گزینه خوبیه

پاورتم بستگی داره چقد کار کرده باشه اگه میتونی خروجی هاشو با مولتی متر اندازه بگیر ببین چقدر افت کرده

ولی یه پاور 600 به بالا بگیری بد نیست

ویرایش شده توسط Nova Black
لینک به دیدگاه

برای رم 4 چطور چه گرافیکی خوبه

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید 

در حد 12 الی 14 نیاز به کارت گرافیک برای کار های رندر نیاز دارم ، مادربورد z390p تهیه کردم ، چه مارکی رو تهیه کنم بهتره؟

ضمن اینکه این مادربورد من دوتا گرافیک ساپورت میکنه فک کنم ، میشه از دوتا کارت گرافیک 8 گیگ استفاده کرد ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید ♥

لینک به دیدگاه

سلام دوستان وقت بخیر 

من یک مینی کیس lenovo mtq45nk دارم با مشخصات 

رم ۴ گیگ 

cpu core 2 dou e84000

چه کارت گرافیکی براش بخرم؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید 🙏

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام یه سوال داشتم قدیم اینطوری بود که  نسخه فاندر ادیشن معمولا به عنوان اپشن ارزون بود  و باید نسخه های کاستوم رومیخردی

اما برای  سری 30 دارم خیلی چیزای متفاوتی توی یوتویب میبینم  علاوه بر این مشکل کرش کردن کارت ها موقع اورکلاک هم هست.

به نظر شما 3090 نسخه فاندر ادیشن بهتره  یا کاستوم ادیشن ها ؟ تو یوتویب که نگاه میکنم از کولرش خیلی تعریف میکنن ...

حالا  اگر کاستوم ادیشن رو پیشنهاد میکنید کدوم شرکت و کدوم مدلش همین الان ایسوس چند مدل داره و من کاملا گیج شدم چی رو انتخاب کنم ؟!؟

بلعه بیگ نوی هم اضافه شد به معادله :D

ویرایش شده توسط sesto
لینک به دیدگاه

سلام بزرگواران

گرافیک تا بودجه 17ت که تا یک دهه ی آینده، بشه بازیا رو با تنظیمات مدیوم و حتی کمتر [بدون دردسر و مشکل] اجرا کرد، چیست؟ با رسم شکل، توضیح دهید. :D

سیستم برای خودم نیست و مشخصاتش ایناست:

i5-6600

GTX 760

Asus B150M-C

DDR4 2x8GB

پاور هم مثل اینکه Green 550

در در 13 آبان 1399 در 11:15، Rasoul.A گفته است :

سلام بزرگواران

گرافیک تا بودجه 17ت که تا یک دهه ی آینده، بشه بازیا رو با تنظیمات مدیوم و حتی کمتر [بدون دردسر و مشکل] اجرا کرد، چیست؟ با رسم شکل، توضیح دهید. :D

سیستم برای خودم نیست و مشخصاتش ایناست:

i5-6600

GTX 760

Asus B150M-C

DDR4 2x8GB

پاور هم مثل اینکه Green 550

🤔

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...