رفتن به مطلب

Recommended Posts

با سلام 

دوستان نظرتون در مورد آینده کارت گرافیک چیه ، یه gtx970 دارم میخوام ارتقا بدم نظرم 3060 ti  هست ولی با این قیمتا ادم یکم زورش میاد پول بده به اینکارتها ، بهترین قیمتی که میتونم تو ایران پیدا کنم کجاست ، الان بگیرم یا صبر کنم ببینم وضعیت موجودی جهانی چجوری میشه ، اینم بگم زیاد وقت بازی ندارم شاید در هفته ۱۰ ساعت مثلا یه موقعه هایم تهش سه چهار ساعت

با سلام 

الان یه گرافیک gtx970  دارم زیاد برای ارتقا عجله ندارم چون مانیتورم 1600x900  هست خیلی بازیهارو با گرافیک متوسط یا خوب در حد ۶۰ فریم جواب میده 

نظر خودم ارتقا به 3070 یا 3060ti هست 

الان وضعیت بازار چجوریه؟ بنظرتون تا ۱ سال دیگه افزایش موجودی داریم که قیمتا به واقعیت نزدیک بشن ؟ 

لینک به دیدگاه

آینده رو خدا میتونه پیشگویی کنه ، اونم تو کشوری مثل ایران ، امروز تا فردا مشخص نیست چی پیش میاد ، ولی یه چیزی مشخصه با امدن قطعات جدید ، قطعات قدیمی چه بخواد چه نخواد افت قیمت پیدا میکنه ، شاید بی ربط باشه من سال 97 میخواستم رم 2 گیگ ddr2 بخرم دسته دومش 50 بود چند روز پیش یه رم 2 گیگ ddr2 خریدم 75 تومان ، در حالی که تو این 3 سال قیمت بعضی قطعات 10 برابر شده

لینک به دیدگاه

تجربه میگه هر چه زودتر بخری برنده ای. آینده رو هیچ کس ندیده. گیریم قیمت جهانی کارت گرافیک بیاد پایین. این رو هم در نظر داشته باش شاید سال بعد دلار 50 تومنی رو دیدیم اون وقت بازم میشه همین آش و همین کاسه

لینک به دیدگاه

بگیر برادر من

یکسال صبر کنی که آیا بیاد پایین آیا نیاد

اگر قصدت گرفتنه بگیر

لینک به دیدگاه

۱۶ دقیقه قبل، Zarathustra گفته است:

تجربه میگه هر چه زودتر بخری برنده ای. آینده رو هیچ کس ندیده. گیریم قیمت جهانی کارت گرافیک بیاد پایین. این رو هم در نظر داشته باش شاید سال بعد دلار 50 تومنی رو دیدیم اون وقت بازم میشه همین آش و همین کاسه

۵ دقیقه قبل، Alirezatha گفته است:

بگیر برادر من

یکسال صبر کنی که آیا بیاد پایین آیا نیاد

اگر قصدت گرفتنه بگیر

خودم نظرم روی 3060ti , بنظرتون مارک pny  قابل اعتماده ؟ یا ۲ ۳ تومن بزارم روش ایسوس و گیگابایت بگیرم ، ارزونترین جایی که میشه تهیه کرد چه از داخل یا سایتهایی که از امارات میارن میشناسین جایی رو

لینک به دیدگاه

سلام. کارت 3070 رو شرکت های مختلفی مثل asus و msi و tuf و evga و غیره به بازار عرضه کردن، میخواستم بدونم بهترینشون برای ماینینگ کدوم هست ؟

میخوام پنج عدد کارت 3070 بخرم، فروشنده گفت گارانتی همه کارت گرافیک ها به جای 36 ماه تبدیل به 3 ماه شده! آیا دروغ گفته یا واقعیت داره ؟

ویرایش شده توسط SEPEHR72
لینک به دیدگاه

29 دقیقه قبل، arvin_393 گفته است:

خودم نظرم روی 3060ti , بنظرتون مارک pny  قابل اعتماده ؟ یا ۲ ۳ تومن بزارم روش ایسوس و گیگابایت بگیرم ، ارزونترین جایی که میشه تهیه کرد چه از داخل یا سایتهایی که از امارات میارن میشناسین جایی رو

مارک pny نمیتونم بگم بده ولی شخصا دوستش ندارم

اگر تفاوتش با ایسوس در حد 3 تومنه که اصا روش فک نکن قطعا ایسوس بگیر

برای فروشگاه معتبر هم داخل تلگرام بهم یه پیام بده @alirezabedi

فقط اگر گارانتی برات اهمیت داره باید بیخیال قیمت بشی و با قیمت بالا ولی گارانتی معتبر از امثال لیون کامپیوترو ... بخری

لینک به دیدگاه

یه شخصه ۳۰۷۰ از برندهای مختلف از جمله MSI Gaming X,Asus TUF,Giga Gaming OC رو برای ماین تست کردم، اما EVGA FTW3 Ultra به طرز عجیبی با اختلاف زیاد کارت خنک و استیبلی هست. کیفیت ساختش هم که EVGA از نظر من همیشه تو یه لول دیگه بوده کارتهاش که این مدلش هم مستثنا نیست.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

راگ ایسوس یه چیز دیگس    سعی کن سری استریکس ایسوس رو تهیه کنی

لینک به دیدگاه

اینایی که میگن گرافیک رو کولبر ها واسشون میارن و کارت پلمپ کارخانه ای رو با قیمت خیلی خیلی مفتی میفروشن آیا قابل اعتمادن ؟ فروشنده همشهریمه میگه کارت رو میارم اگه فکرکردی پلمپش اصلی نیست پول رو نده

آیا راهی هست بشه پلمپ اصلی رو از تقلبی مشابه اصل تشخیص داد ؟!

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۷/۹ در ۰۸:۳۸، A.Reyhani گفته است:

سلام دوستان من یک cpu اینتل i5-4460 دارم یک رم 4 داشتم بعد یک 8 گزاشتم روش ویندوز عوض کردم گرافیک ضعیف تر از قبل شد یعنی بازی که قبلا کردم رو با تیک خاصی اجرا می کرد که قبلا ندیده بودم همه نرم افزار ها رو داره درایورشم آپدیته
الان به فکر خرید گرافیک افتادم
مادربردم هم z97-c هست بنظرتون چه کارت گرافیکی بخرم GTX 980 یا RX560 یا اگه خوب تر سراغ دارین بگین .
لازم به ذکره گرافیکی که الان دارم آنبورد هست intel 4600

980 کارت بسیار خوبیه اگه بتونید یه تر و تمیزش رو پیدا کنید.

اگه خواستید نو بخرید به نظرم یه 1060 6گیگ بگیرید.

لینک به دیدگاه

۱۱ دقیقه قبل، omrani۱۰۵۵ گفته است:

980 کارت بسیار خوبیه اگه بتونید یه تر و تمیزش رو پیدا کنید.

اگه خواستید نو بخرید به نظرم یه 1060 6گیگ بگیرید.

مگه 1060 نو پیدا میشه؟  🤔

37 دقیقه قبل، SEPEHR72 گفته است:

اینایی که میگن گرافیک رو کولبر ها واسشون میارن و کارت پلمپ کارخانه ای رو با قیمت خیلی خیلی مفتی میفروشن آیا قابل اعتمادن ؟ فروشنده همشهریمه میگه کارت رو میارم اگه فکرکردی پلمپش اصلی نیست پول رو نده

آیا راهی هست بشه پلمپ اصلی رو از تقلبی مشابه اصل تشخیص داد ؟!

نه اصلا قابل اعتماد نیستن   کارت هایی که گارانتی رسمی ندارن و به قول شما کولربر ها میارن   همون کارت های ماین شدن که دیگه هشریت خوبی ندادن  بردن یه سرویسی انجام دادن و به عنوان آکبند عمده دست جماعت انداختن :(

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، kiarash۹۱۷ گفته است:

مگه 1060 نو پیدا میشه؟  🤔

نه اصلا قابل اعتماد نیستن   کارت هایی که گارانتی رسمی ندارن و به قول شما کولربر ها میارن   همون کارت های ماین شدن که دیگه هشریت خوبی ندادن  بردن یه سرویسی انجام دادن و به عنوان آکبند عمده دست جماعت انداختن :(

طرف تضمین میده که نه ریفره نه ریپک و غیره

آیا راهی هست بشه این رو فهمید؟

لینک به دیدگاه

۸ ساعت قبل، SEPEHR۷۲ گفته است:

طرف تضمین میده که نه ریفره نه ریپک و غیره

آیا راهی هست بشه این رو فهمید؟

تضمین هارو ولش کنید     یه بار برین با گارانتی رسمی از فروشگاه معتبر یا ... تهیه کنید و تمام

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، kiarash917 گفته است:

تضمین هارو ولش کنید     یه بار برین با گارانتی رسمی از فروشگاه معتبر یا ... تهیه کنید و تمام

عزیزم حتما اختلاف قیمتش با گارانتی رسمی خیلیه، که دارم از اساتید سوال میپرسم دیگه! که آیا راهی داره مطمئن بشم پلمپ اصلیه و ریفر یا ریپک نیست؟

(اگه راهی داره دوستان اهل فن بگن. حرفه ای هایی که هر روز سخت افزار اسمبل میکنن)

ویرایش شده توسط SEPEHR72
لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، SEPEHR۷۲ گفته است:

عزیزم حتما اختلاف قیمتش با گارانتی رسمی خیلیه، که دارم از اساتید سوال میپرسم دیگه! که آیا راهی داره مطمئن بشم پلمپ اصلیه و ریفر یا ریپک نیست؟

دیگه با خودت 

از آشنایان ما  اومدن از این عمده های rx 580 یکی به عنوان آکبند خرید برا مصرف گیم    حدودا ۶ ماه قبل    الان دیگه فاتحش خونده شده      من قبلا گرافیک فرستاده بودم برا گرین با جنس ریفر تعویض شده بود    پلمپی که روش زده بودن  اصلا قابل تشخیص نبود   پاور هم فرستاده بودم اونم دقیقا همین شرایط رو داشت

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، SEPEHR۷۲ گفته است:

1650سوپر بخر، از 1060 قویتره و این برنامه هارو نداری😃

لینک به دیدگاه

۲۰ ساعت قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

طبق مطالب و مقاله های lion.tech الان کارت asus 3060ti dual مقرون به صرفه ترین کارت میان ردس

اونور آب هم هستن سایت هایی که میارن توی همین فروم هم فک کنم چند نفر هستن اگه اشتباه نکنم ولی دیگه گارانتی نداره طبیعتا و اگه خراب بشه... 

لینک به دیدگاه

53 دقیقه قبل، alireza rabbani گفته است:

1650سوپر بخر، از 1060 قویتره و این برنامه هارو نداری😃

صحبت راجع به 3070 بود عزیزم . اونم مدل ti نه . خود 3070 خالی

1 ساعت قبل، kiarash917 گفته است:

دیگه با خودت 

از آشنایان ما  اومدن از این عمده های rx 580 یکی به عنوان آکبند خرید برا مصرف گیم    حدودا ۶ ماه قبل    الان دیگه فاتحش خونده شده      من قبلا گرافیک فرستاده بودم برا گرین با جنس ریفر تعویض شده بود    پلمپی که روش زده بودن  اصلا قابل تشخیص نبود   پاور هم فرستاده بودم اونم دقیقا همین شرایط رو داشت

مرسی ممنون

این کارت های 3070 palit رو تاحالا کسی داشته ؟

قیمتش 30 تومنه !

خیلی مفته

چرا از asus و msi و غیره 10 تا 15 میلیون ارزونتره واقعا

ویرایش شده توسط SEPEHR72
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان من 5 یا 6 میل برای کارت گرافیک بودجه دارم

قطعاتم هم

i5 3470

8 g ram ddr3

h61m-vs4

لطفا راهنمایی کنین ممنون

لینک به دیدگاه

۸ دقیقه قبل، Deadgamer گفته است:

سلام دوستان من 5 یا 6 میل برای کارت گرافیک بودجه دارم

قطعاتم هم

i5 3470

8 g ram ddr3

h61m-vs4

لطفا راهنمایی کنین ممنون

1050ti تنها و بهترین گزینه...مدل پاور هم بگید

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Sabertooth گفته است:

1050ti تنها و بهترین گزینه...مدل پاور هم بگید

یه پاور هم نیاز دارم ولی جسارتا یه خورده قیمتاش بالا نیست

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Deadgamer گفته است:

یه پاور هم نیاز دارم ولی جسارتا یه خورده قیمتاش بالا نیست

تو این آشفته بازار ارزش نداره 6میلیون بدی گرافیک بخری اونوقت بخاطر پاور 1.5 تا 2 میلیونی کل سیستم به چوخ بره

بالای 450 وات از برندهای خوب براتون کفایت میکنه

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

تو این آشفته بازار ارزش نداره 6میلیون بدی گرافیک بخری اونوقت بخاطر پاور 1.5 تا 2 میلیونی کل سیستم به چوخ بره

بالای 450 وات از برندهای خوب براتون کفایت میکنه

اقتصادی ترین کارت گرافیکو معرفی میکنین ممنون💝

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...