رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

واقعا این کارت خنکه GALAX GTX 960 OC 2GB GDDR5 ؟؟؟

عجیبه مدل گیگابایت 2 تا کانکتور میخوره این یکی.

گارانتیش هم که متاسفانه....چیزی ندارم بگم :wacko: .

و جالبه یکدونه ویدیو از این کارت تو یوتوب نیست یعنی یک کاربر هم نگرفته حتی ازش تست بزاره انباکس بزاره هیچی.

والا به خدا من پول با بدبختی جمع کردم اینو بخریم اخر از حرارت پوکید چه کنیم من مهم برای حرارت کم و خنکی هست تا چیز دیگه.

سلام

یکی از بچه های فروم فکر کنم این مدل رو خریده بود اما یوزرش یادم نیست  :-? اگه دارن این تاپیک رو میبینن دریغ نکنن از تست :دی

اگه کارایی کلی خود 960 رو بخواید چندتا تست برای دما و کارایی با g1 اش گرفته بودم

توی ویدئو های سایت لیون آنباکس نکردن این مدلی رو که میخواین؟

لینک به دیدگاه

واقعا این کارت خنکه GALAX GTX 960 OC 2GB GDDR5 ؟؟؟

عجیبه مدل گیگابایت 2 تا کانکتور میخوره این یکی.

گارانتیش هم که متاسفانه....چیزی ندارم بگم :wacko: .

و جالبه یکدونه ویدیو از این کارت تو یوتوب نیست یعنی یک کاربر هم نگرفته حتی ازش تست بزاره انباکس بزاره هیچی.

والا به خدا من پول با بدبختی جمع کردم اینو بخریم اخر از حرارت پوکید چه کنیم من مهم برای حرارت کم و خنکی هست تا چیز دیگه.

سلام

این کارت تا چند روز پیش ارزش خرید زیادی داشت چون قیمتش 745 بود ام الان...

در حال حاضر منطقی ترین کارت 960 زوتک هست Zotac GTX 960 2GB GDDR5 .بیشتر از این برای 960 هزینه نکن چون با 200 بیشتر از این میتونی 780ti بخری.

لینک به دیدگاه

سلام

یکی از بچه های فروم فکر کنم این مدل رو خریده بود اما یوزرش یادم نیست  :-? اگه دارن این تاپیک رو میبینن دریغ نکنن از تست :دی

اگه کارایی کلی خود 960 رو بخواید چندتا تست برای دما و کارایی با g1 اش گرفته بودم

توی ویدئو های سایت لیون آنباکس نکردن این مدلی رو که میخواین؟

نه نیست اصلا توی یوتوپ هم وجود نداره توی یوتوب هست نسخه بلک ادیشنش ولی این نسخه نیست.

سلام

این کارت تا چند روز پیش ارزش خرید زیادی داشت چون قیمتش 745 بود ام الان...

در حال حاضر منطقی ترین کارت 960 زوتک هست Zotac GTX 960 2GB GDDR5 .بیشتر از این برای 960 هزینه نکن چون با 200 بیشتر از این میتونی 780ti بخری.

زوتک من وقتی شرایطمو به هر فروشنده ای که گفتم خودشون هم داشتن زوتک برای فروش گفتن نگیر حرارتش بالاست بعدشم زوتک توی تستی که سایت بنچمارک کرده بود توی یوتوب هم بود زوتک از همه برند های 960 داغ تر بود توی بازی مترو لست نایت حرارتش 80 بود من کارت بگیرم حرارتش بالا باشه و بسوزه دیگه هیچ وقت نمیتونم بخرم.

لینک به دیدگاه

نه نیست اصلا توی یوتوپ هم وجود نداره توی یوتوب هست نسخه بلک ادیشنش ولی این نسخه نیست.

زوتک من وقتی شرایطمو به هر فروشنده ای که گفتم خودشون هم داشتن زوتک برای فروش گفتن نگیر حرارتش بالاست بعدشم زوتک توی تستی که سایت بنچمارک کرده بود توی یوتوب هم بود زوتک از همه برند های 960 داغ تر بود توی بازی مترو لست نایت حرارتش 80 بود من کارت بگیرم حرارتش بالا باشه و بسوزه دیگه هیچ وقت نمیتونم بخرم.

داداش مارو گرفتیا :D

سه تا پست در مورد GALAX 960 دادم تو همین تاپیک . در مورد جواب دادنش توی بازیها . دماش و خیلی چیزای دیگه . یه دوری بزن چن صفحه قبل . بخون لطفا !

http://www.guru3d.com/articles_pages/kfa2_geforce_gtx_960_exoc_review,16.html

در مورد دما :

The card's temperature under heavy game stress stabilized at roughly 63 Degrees C range

در مورد نویز و صدا :

Once the card is in a fully stressed status (in-game) it reaches roughly 39 dBA. This is a very quiet level, you can barely hear something like airflow.

در مورد کارایی :

Overall it will be a fun and sweet Full HD gaming product and yeah, though the specs are a little less exciting, really we are not disappointed by the performance if 1920x1080 is your gaming domain.

اینا از guru

(البته این exoc هست اونی که توی سایته oc هست . اختلافش شاید یک یا دو فریم باشه ولی کلا یکی هستن )

اینم مقایسش از نظر فرکانسی و ...

http://www.techpowerup.com/gpudb/b3207/galax-gtx-960-oc.html

تجربه شخصی منم که توی پست های قبل هست !!

لینک به دیدگاه

داداش مارو گرفتیا :D

سه تا پست در مورد GALAX 960 دادم تو همین تاپیک . در مورد جواب دادنش توی بازیها . دماش و خیلی چیزای دیگه . یه دوری بزن چن صفحه قبل . بخون لطفا !

http://www.guru3d.com/articles_pages/kfa2_geforce_gtx_960_exoc_review,16.html

در مورد دما :

The card's temperature under heavy game stress stabilized at roughly 63 Degrees C range

در مورد نویز و صدا :

Once the card is in a fully stressed status (in-game) it reaches roughly 39 dBA. This is a very quiet level, you can barely hear something like airflow.

در مورد کارایی :

Overall it will be a fun and sweet Full HD gaming product and yeah, though the specs are a little less exciting, really we are not disappointed by the performance if 1920x1080 is your gaming domain.

اینا از guru

(البته این exoc هست اونی که توی سایته oc هست . اختلافش شاید یک یا دو فریم باشه ولی کلا یکی هستن )

اینم مقایسش از نظر فرکانسی و ...

http://www.techpowerup.com/gpudb/b3207/galax-gtx-960-oc.html

تجربه شخصی منم که توی پست های قبل هست !!

اتفاقا پست های شما رو خوندم به خدا پول بزور جمع کردم حق بدین ادم دست و دلش بترسه البته مدل exoc اینطوری مشخصات بالا که خودتون گفتین ترخدا شما دارین چند وقت دارین کارت خنکی هست میدونم تکراری هست حرفم. :wacko:

لینک به دیدگاه

عزیزان این کارت های که دو پین برق میخوره پس ارزش خرید نداره ؟چون گفته بودن برق زیاد میگیره.

لینک به دیدگاه

درمورد حرف دوستتون، من بعید میدونم اینطور باشه چون الان همه ی شرکت ها دارند دست به دست هم میدن که وابستگی کارت گرافیک به پردازنده ها کم بشه!!!!

مثلا حدف اصلی مایکروسافت از عرضه Dx12 کم کردن وابستگی کارت گرافیک را به پردازنده هست!

متأسفانه هر کاری کردم نتونستم مشخصات سیستمتون رو در امضاء ببینم!!!

تنها راه اینه که مشخصات سیستمتون رو بنویسید دوست عزیز.

اینم مشخصات:

CPU:INTEL CORE i7 4790K

MB:GIGABYTE Z97X-SOC FORCE

GPU:GIGABYTE GTX 970 G1 GAMING

RAM:CORSAIR 2*4G 1600MHZ CL11

PSU:GREEN 850B-OC

لینک به دیدگاه

عزیزان این کارت های که دو پین برق میخوره پس ارزش خرید نداره ؟چون گفته بودن برق زیاد میگیره.

سلام دوست عزیز این کارت رو بخر واقعا به صرفه هست سایت هم معتبره برند هم که دیگه گفتن نداره!

http://www.dfmrendering.com/online-shopping/video-graphic-cards/evga-geforce-gtx-960-supersc-acx-2-0-plus.html

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز این کارت رو بخر واقعا به صرفه هست سایت هم معتبره برند هم که دیگه گفتن نداره!

http://www.dfmrendering.com/online-shopping/video-graphic-cards/evga-geforce-gtx-960-supersc-acx-2-0-plus.html

شما خوش سلیقه ای ها ولی من چون جای گرم هستم حرارت این کارت کمی بالاست وگرنه این کارت شاهکاره.

لینک به دیدگاه

سلام بلاخره به کمک یکی از دوستان در همین سایت موفق شدم معرفی کامل GALAX GTX 960 OC 2GB GDDR5 رو گیر بیارم در عکس زیر میزارم یک توضیحی بدین که عکس زیر چی گفته واقعا ممنون.

8h0e2my5rbm31zb6z9jj.png

لینک به دیدگاه

شما خوش سلیقه ای ها ولی من چون جای گرم هستم حرارت این کارت کمی بالاست وگرنه این کارت شاهکاره.

توی ریویوها اگه توجه کنی میبینی همه گفتن کارت توی لود سایلنت هست ..شما فن رو خودت تنظیم کنی دما قطعا پایین میاد!یه سایت با 100 دور فن دما رو 50 زده بود!!توی این سایت کارت روی سایلنت نبوده نویز هم از گیگا دو فنه کمتر هست!http://www.hardwareluxx.com/index.php/reviews/hardware/vgacards/34652-reviewed-evga-gtx-960-4gb-supersc-acx-20.html?start=4

لینک به دیدگاه

اینم مشخصات:

CPU:INTEL CORE i7 4790K

MB:GIGABYTE Z97X-SOC FORCE

GPU:GIGABYTE GTX 970 G1 GAMING

RAM:CORSAIR 2*4G 1600MHZ CL11

PSU:GREEN 850B-OC

خب سیستم خیلی سر حالی داری فقط نمیدونم چرا برای این سیستم رم 1600 با CL‎11 گرفتید!؟ (البته خیلی مهم نیست)

کارت شما برای رز 1920x1080 کاملا مناسب هست و نیازی به Sli‏ نیست، ولی اگر قصت بازی در رز 2k‏ یا 4k‏ رو دارید sli‏ این کارت منطقی هست.

نکته: بازی هایی نظیر Cod:‎ AW ‎‎& Gta v‏ برای 1080p Ultra‏ به صورت کاملا روان به رم بالای 10 گیگ نیاز هست!!!

مثلا همین بازی Cod:‎ AW Ultra ‎1080p ss16x‏ تقریبا 14 گیگ رم استفاده میکنه!!!

توصیه میکنم برای بهترین کارایی در بازیهای حال و آینده رم سیستم تون رو به 16 گیگ افزایش بدید.

سؤالی بود در خدمتم دوست عزیز.

ویرایش شده توسط Legend Killer
لینک به دیدگاه

سلام بلاخره به کمک یکی از دوستان در همین سایت موفق شدم معرفی کامل GALAX GTX 960 OC 2GB GDDR5 رو گیر بیارم در عکس زیر میزارم یک توضیحی بدین که عکس زیر چی گفته واقعا ممنون.

8h0e2my5rbm31zb6z9jj.png

لینک به دیدگاه

8h0e2my5rbm31zb6z9jj.png

درود

دوست عزیز در این عکس این کارت رو در سنگین ترین تست یعنی فورمارک قرار دادن ( مطمعن باش در هیچ بازی اینقدر فشار به کارت نمیاد ) که کارت در دمای اتاق 25 درجه از 69 درجه بالاتر نرفته!!!

که این خیلی عالی هست !

میدونم قبلا کارت گرافیکت بر اثر گرما سوخته و برای همین خیلی بیش از اندازه نگران دمای کارت هستی!

ولی مطمعن باش این کارت در سنگین ترین بازی ها هم مشکلی از بابت دما نخواهد داشت ( تو رو جای برادر خودم میدونم و بهت میگم در خرید این کارت شک نکن )

امیدوارم دیگه نگران نباشی چون همه چیز این کارت مخصوصا دماش خیلی خوب هست.

موفق باشی.

ویرایش شده توسط Legend Killer
لینک به دیدگاه

نمیدونم چه حکمتی تو برند GALAX هست؟

این کارت فسقلی رو ببینین :

677bd60d-1590-469c-955e-57816d0ae962.jpg

با MSI من تو کارایی برابره!!!! دما هم بالای 70 نمیره :|

لینک به دیدگاه

خب سیستم خیلی سر حالی داری فقط نمیدونم چرا برای این سیستم رم 1600 با CL‎11 گرفتید!؟ (البته خیلی مهم نیست)

کارت شما برای رز 1920x1080 کاملا مناسب هست و نیازی به Sli‏ نیست، ولی اگر قصت بازی در رز 2k‏ یا 4k‏ رو دارید sli‏ این کارت منطقی هست.

نکته: بازی هایی نظیر Cod:‎ AW ‎‎& Gta v‏ برای 1080p Ultra‏ به صورت کاملا روان به رم بالای 10 گیگ نیاز هست!!!

مثلا همین بازی Cod:‎ AW Ultra ‎1080p ss16x‏ تقریبا 14 گیگ رم استفاده میکنه!!!

توصیه میکنم برای بهترین کارایی در بازیهای حال و آینده رم سیستم تون رو به 16 گیگ افزایش بدید.

سؤالی بود در خدمتم دوست عزیز.

با سلام.

دوست من ss16x حتی با کارت گرافیک های قوی تر هم دور از منطق بنظر میاد چون همونطور که مستحضر هستین این بازی ها بشدت fps محور هستند (fps کمتر از 60 برای عناوین cod نابخشودنی هست , همچمنین در نظر داشته باشین movement و حتی recoil اسلحه ی شما به fps مرتبط هست و 125 که در cod 4 استاندارد بود در این نسخه هم مزیت هایی خواهد داشت و شما اگه بخواین gameplay رو فدای کیفیت بصری بیشتر در بازی سبک action\fps کنین زیاد منطقی بنظر نمیاد پس در بیشتر موارد supersampling off هست و در این صورت این بازی در resolution full hd مقدار 4976 ram و همچنین 3450 vram استفاده میکنه http://www.hardwarepal.com/call-duty-advanced-warfare-benchmark-performance/ پس میشه نتیجه گرفت مشخصات سیستم ایشون کاملا مناسب هست برای این بازی .اما بااین کاهش هزینه ها بخصوص در زمینه ی رم بنده هم مثل شما افزودن به رم رو از لحاظ اهمیت در اولویت قرار میدم چون حتی اگه در حال حاضر به ندرت ازش استفاده بشه اما مواردی مانند ramdisk برای کاربری غیر از گیم خریدش رو توجیه میکنه.درمورد sli هم متاسفانه باید عرض کنم حتی sli 970 هم نمیتونه به روان اجرا شدن بازی ها کمک کنه و ناچار هستین تنظیمات رو در بیشتر موارد medium قرار بدین تا بتونین به 60fps برسین.جدا از اون تا وقتی امکان جمع شدن vram هر دو کارت نباشه در 4k و با تنظیمات ultra دچار تیک زدن میشن حتی اگر average fps مناسبی داشته باشن.در هر حال از دید بنده فعلا کوچ به 4k حداقل برای گیمینگ اصلا منطقی نیست مگر اینکه متمایل به پرداخت هزینه های غیر منطقی باشین و همونطور که فرمودین کارت گرافیک ایشون برای full hd کاملا مناسب هست. رمشون هم تفاوتی بین 2400 و 1600 در گیمینگ در حال حاضر مشاهده نمی کنن اما cl رو فکر میکنم براحتی دستی بتونن مقداری کم کنن هرچند هیچ نیازی هم نیست.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

درمورد حرف دوستتون، من بعید میدونم اینطور باشه چون الان همه ی شرکت ها دارند دست به دست هم میدن که وابستگی کارت گرافیک به پردازنده ها کم بشه!!!!

مثلا حدف اصلی مایکروسافت از عرضه Dx12 کم کردن وابستگی کارت گرافیک را به پردازنده هست!

متأسفانه هر کاری کردم نتونستم مشخصات سیستمتون رو در امضاء ببینم!!!

تنها راه اینه که مشخصات سیستمتون رو بنویسید دوست عزیز.

با شما موافق هستم و در حال حاضر این وابستگی محدودیت هایی ایجاد کرده و باید از میان برداشته بشه.از طرفی دیگر تلاش برای استفاده ی بهینه تر از تمام هسته های پردازنده رو هم باید در نظر داشت و در نهایت هردو باید در یک راستا پیش برند تا هیچ کدام bottleneck ایجاد نکنند.بهترین کار این هست که کمی صبوری کنین و منتظر بازی ها و نرم افزار هایی که کامل برای win10وdx12 بهینه شدند باشین.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

بنده تصمیم گرفتم با یخورده صبر و افزایش بودجه GTX970 رو بگیرم

حالا میخواستم ببینم شما چه پاوری برای این کارت پیشنهاد میدهید؟

و همچنین چه برندی برای خرید 970؟

آیا 970 های برند زوتاک هم دارای گرمای بالا هستند؟(منظورم اون دوتا کارت سه فنی هست که الان تو سایت موجوده)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

بنده تصمیم گرفتم با یخورده صبر و افزایش بودجه GTX970 رو بگیرم

حالا میخواستم ببینم شما چه پاوری برای این کارت پیشنهاد میدهید؟

و همچنین چه برندی برای خرید 970؟

آیا 970 های برند زوتاک هم دارای گرمای بالا هستند؟(منظورم اون دوتا کارت سه فنی هست که الان تو سایت موجوده)

سلام دوست عزیز

1.‏ کار درستی میکنید برای 970 صبر میکنید.

2.‏ اگر بودجه محدودی دارید بنده پاور Green gp650a-Uk ‎80‎ Plus Gold‏ پیشنهاد میکنم که خیلی مناسبه.

3.‏ خیر دوست عزیز فقط مدل دو فن زوتاک گرمای وحشتناکی داره نه مدل های دیگش.

بهترین مدل 970 زوتاک این مدل هست که به شدت قدرتمند هست!

مدل؛ Zotac gtx ‎970‎ Amp‎! Extreme Core Edition‏ هست با قیمت 1\449 تومن!

اگه بودجتون نمیرسه مدل Omega Edition‏ رو بگیرید که اینم خوبه.

سؤالی بود در خدمتم.

ویرایش شده توسط اشک سیاه
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

1.‏ کار درستی میکنید برای 970 صبر میکنید.

2.‏ اگر بودجه محدودی دارید بنده پاور Green gp650a-Uk ‎80‎ Plus Gold‏ پیشنهاد میکنم که خیلی مناسبه.

3.‏ خیر دوست عزیز فقط مدل دو فن زوتاک گرمای وحشتناکی داره نه مدل های دیگش.

بهترین مدل 970 زوتاک این مدل هست که به شدت قدرتمند هست!

مدل؛ Zotac gtx ‎970‎ Amp‎! Extreme Core Edition‏ هست با قیمت 1\449 تومن!

اگه بودجتون نمیرسه مدل Omega Edition‏ رو بگیرید که اینم خوبه.

سؤالی بود در خدمتم.

ممنون از شما به خاطر پاسخهای کامل و دقیقتون

فقط ببخشید

در مورد شماره 2 گفتید اگر محدودیت بودجه دارید این پاور رو انتخاب کنید.یعنی اینم هنوز لب مرزه؟

و همچنین با وجود کارت msi که الان قیمتش 1445000 هست بازم انتخاب درست کارت زوتاک است؟

بازم ممنون

ویرایش شده توسط amir_s
لینک به دیدگاه

ممنون از شما به خاطر پاسخهای کامل و دقیقتون

فقط ببخشید

در مورد شماره 2 گفتید اگر محدودیت بودجه دارید این پاور رو انتخاب کنید.یعنی اینم هنوز لب مرزه؟

و همچنین با وجود کارت msi که الان قیمتش 1445000 هست بازم انتخاب درست کارت زوتاک است؟

بازم ممنون

خواهش میکنم دوست عزیزم.

نه دوست عزیز پاور کاملا قدرتمند هست کم نمیاره که هیچی حتی میتونید اورکلاک هم انجام بدید، پس خیالتون راحت باشه.

کارت زوتاک که 1\449 تومن هست شاید باورتون نشه ولی از مدلهای Msi ‎‎& Giga G1‎ ‎‎& Asus Strix.... فرکانس بالاتری داره و قدرتمندتر هست با خنک کننده خوب !!!!!!

حتی دوستانی هستند که حاظر هستند کارت Giga ‎970‎ G1 خودشونو بدند و اون مدل زوتاک را بگیرند!!!!!

پس با خیال راحت خرید کنید و لذت ببرید.

لینک به دیدگاه

بسیار عالی و بسیار ممنون از لطف و کمک شما

به عنوان سوال آخر که شاید خیلی مهم هم باشه

این کارت در کیس green x3 جا میشه؟

لینک به دیدگاه

بسیار عالی و بسیار ممنون از لطف و کمک شما

به عنوان سوال آخر که شاید خیلی مهم هم باشه

این کارت در کیس green x3 جا میشه؟

خواهش میکنم.

طول این کارت تقریبا 30 سانت هست و کیس شما حداکثر 29 سانت برای گرافیک جا داره!

شما کارت رو بخرید اگر جا نشد با انبر دست هر جای داخل کیس که مشکل ساز شد رو کج کنید تا گرافیک نصب بشه.

خیلی مشکل جدی نیست و میشه با ترفندهای متعدد حلش کرد.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط اشک سیاه
لینک به دیدگاه

این امکان هست دوستان ادم گرافیک بخره مثلا گیگابایت 960 دو فن و قطعات رو مادربرد اجازه نده گرافیک کامل جا بیوفته این این امکان هست؟

لینک به دیدگاه

این امکان هست دوستان ادم گرافیک بخره مثلا گیگابایت 960 دو فن و قطعات رو مادربرد اجازه نده گرافیک کامل جا بیوفته این این امکان هست؟

با سلام.

گاهی هیت سینک های بزرگ پردازنده مانند noctua d15 میتونین در بعضی مادربردها مانند مادربرد امضای بنده  شکاف(slot) اول PCIe شمارو بلاک کنن.البته اگه منظورتون برخورد با هیت سینک پل جنوبی هست گمان نکنم مشکلی باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...