رفتن به مطلب

AMD عملکرد DX12 را با موتور محاسبات غیر همزمان تا 46% بهبود می بخشد

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

خوب دوست من خودتون میگید تا بنچمارک نیاد همینه چیزی مشخص نیست شما هم که داری حرف خودم میزنی-

دوست من آمار ارقام یک روی اعصابه -اینکه بیاییم بشینیم  دو سال قصه حسین شبستری بگیم که دایرکت ایکس 12 چه میکنه . چه میکنه و ...اینها رو همه میدونن  ما سالهاست از دایرکت ایکس 7  داریم میبیینم تکامل رو .

اصلا ماهیت تعویض dx همینه -جهش -مگر میشه از dx  بریم به dx بعدی بعد شاهد جهش انقلابی نباشیم ؟؟تفاوت های کارایی و گرافیک رو در dx 9 به 11 رو   ببنید  اونوقت متوجه میشید چرا بعیده؟؟نا گفته نماند اصولا مایکرو سافت موقع عرضه دایرکت ایکس کمی جو هم میگیرش-چون خودش میدونه 50 درصد قدرت سیستم عاملش همین API گرافیکی هستش که دیگه توی تارپود موتورهای گرافیکی نهادینه شده و و خلاصه سیستم عامل ویندوز رو به قدرت الانی رسونده -شما ببنید زمان جهش از 9 به دایرکت ایکس 10 ما  با چه بساطی روبرو  بودیم از مایکروسافت -هر 30 دقیقه یک دمو تبلیغاتی ازبازی کرایسس یک تحت ویندوز ویستا ارائه میشد توی اینترنت-و چنان صحنه های نشان میداد که نه تنها دربازی کرایسس نبود(صحنه های  خراب شدن کوه و صورت شخصیت ها و فیزیک مافوق تصوری که اصلا در بازی وجود نداشتند) چون مشکلات عدم بهینه سازی و بد بودن خود سیستم عامل ویستا مزید برعلت بود بلکه من توی نسل هشتم هم هنوز ندیدم!

کلا جهش موقع تغییر API هم خوب است هم بد -خوبی برای اینکه خوب به نفع گیمر هاست مخصوصا Pc بازها -نسل جدید گرافیک میاد در اختیارشون و ...کلی مزایا داره  -ولی بدی هم داره و اون اینه که تغییر Api ار سیستم عامل بگیر بیا تا پیچ مین بورد رو عوض میکنه -شما ببنید دیگه اینقدر جو گیر میشن روی موس و کیبورد ها هم میزنن ساپورت ویندوز 10 و دایرکت ایکس 12!!!!همه چیز حتی معماری پردازنده های اصلی هم باید خودش رو با ساختار اون api جدید  DX هماهنگ کنه پس هزینه خیلی سنگینی همین جهش به کل عالم PC تحمیل میکنه که باید ارزشش رو داشته باشه  باید حتما موقع ارائه اش یک تفاوت محسوسی رو ببنیم نه اینکه مثل dX10 فقط یک اسم باشه و تمام -موضوعات خیلی زیادن و بحث ها خیلی گسترده -

این شد یک حرف منطقی  :)  @};-

بعید از این نظر گفتم که شما چون عضو تیم خبری هستید حرفتون باید با دلیل و مدرک باشه.

مثل همین پست بالا 

شاید بنده نتونستم منظورم رو درست رسانده باشم که از این بابت عذر میخوام.

این بند قرمز رنگ رو من یکی با شما موافقم  =))

امیدوارم پیش از پیش از تجربیات شما بزرگوار بهره مند بشیم.

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

بچه ها سر دو تا اسم و چند تا چیز پیش پا افتاده دعوا نکنید (بحث بسته می شه)

لینک به دیدگاه

بچه ها سر دو تا اسم و چند تا چیز پیش پا افتاده دعوا نکنید (بحث بسته می شه)

سلام محمد جان

از نظر من دعوا نیست

به بحث و یک سری چالش هست که با منطقی بودن دوستان خیلی قشنگ به نتیجه میرسه

خیلی خوبه بحثها این جوری باشه و بودنش اصلا یه جورایی نمک تاپیکهاست و باعث گرم شدنش میشه

داستان فن بازیهای کور کورانه نیست که!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این شد یک حرف منطقی  :)  @};-

بعید از این نظر گفتم که شما چون عضو تیم خبری هستید حرفتون باید با دلیل و مدرک باشه.

مثل همین پست بالا 

شاید بنده نتونستم منظورم رو درست رسانده باشم که از این بابت عذر میخوام.

این بند قرمز رنگ رو من یکی با شما موافقم  =))

امیدوارم پیش از پیش از تجربیات شما بزرگوار بهره مند بشیم.

شما هم درست گفتید بله متاسفانه حقایق تلخی هم هست ولی چه کنیم عشق بازی بودن  دیگه نمیشه کاریش کرد باید  قبول کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...