رفتن به مطلب

انتشار تصاویر XFX Radeon R9 390 ،کانکتور 8+6 پینی و XDMA Crossfire

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

Radeon-R9-390_1.jpg

Radeon-R9-390.jpg

XFX-Radeon-R9-290X-635x476.png

Radeon-R9-390_1.jpg

منبع و جزئیات بیشتر

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمتی که براش حدس زدن هم خوشکله...

390 قیمت 599 دولار و 390X به قیمت 699 دولار!!!!!!

AMD هم انگار زده تو خط قیمت بالا!!!!!

البته پیش بینی میشد با نسل جدید و HBM قیمت یک کمی فرق کنه نسبت به قبل...

لینک به دیدگاه

اینکه R9 380 زده کنارش..., اینطور هم که می گن R9 380 همون R9 290X هستش که Rebrand شده که بعید نیست چون R9 290X هم یه 6 پین و یه 8 پین داره...

Edit توی این عکس به خوبی معلوم نیست(چون من کلیلک می کنم روش زوم نمیده احتمالا پلاگین فایر فاکس غیر فعاله) ولی یه عکس کیفیت بالاتر دیدم که بازم به نظرم 380 نوشته...

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینکه R9 380X زده کنارش..., اینطور هم که می گن R9 380X همون R9 290X هستش که Rebrand شده که بعید نیست چون R9 290X هم یه 6 پین و یه 8 پین داره...

درود

این 380x رو از کجا اوردی تابلو زده 390 خالی ... تو عکس کاملا مشخصه ...  :D

.................

اقا قیمت زیادی بالاست تا 400 باشه من یدونه 390 می خرم وگرنه نمی خرم...  :D

لینک به دیدگاه

300W بازم AMD/ATI و بازم گرما!!!!!بازم خرید پاور1000W :-? یکم زیاد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟ GTX980 تو فول لود 165W - رمش بین 4 تا 8 گیگابایته

بعد انتقاد میکنیم دوستان میگن تو NVIDIA پرستی والله نیستم و هر کارتی که خوب باشه و مال هر شرکتی باشه ازش طرف داری میکنم چون قانونه ، فقط خدا قابل پرستشه و تعثب بی جا برای چی؟

خوب فکر کنید اگه اینو CorssFire کنی میشه 600W و خدای ناکرده Corssfire X کنی میشه 1200W پس شما باید ی پاور 2K داشته باشی که جواب این 4 تا کارت بده - هر جا توان بالا باشه مقاومت الکتریکی بالا میره پس نتیجه اش میشه حرارت بالا - پس نتیجه یک شوفاژ برای زمستان داریم!

به هر حال ان شاالله چیز خوبی ازش در بیاد و ببینیم دست پخت آشپزی AMD/ATI چی در می یاد؟

کف کردیم ببینم این ویندوز 10 کی می یاد کارت هارو توش تست کنیم و حالشو ببریم

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

300W بازم AMD/ATI و بازم گرما!!!!!بازم خرید پاور1000W :-? یکم زیاد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟ GTX980 تو فول لود 165W - رمش بین 4 تا 8 گیگابایته

بعد انتقاد میکنیم دوستان میگن تو NVIDIA پرستی والله نیستم و هر کارتی که خوب باشه و مال هر شرکتی باشه ازش طرف داری میکنم چون قانونه ، فقط خدا قابل پرستشه و تعثب بی جا برای چی؟

خوب فکر کنید اگه اینو CorssFire کنی میشه 600W و خدای ناکرده Corssfire X کنی میشه 1200W پس شما باید ی پاور 2K داشته باشی که جواب این 4 تا کارت بده - هر جا توان بالا باشه مقاومت الکتریکی بالا میره پس نتیجه اش میشه حرارت بالا - پس نتیجه یک شوفاژ برای زمستان داریم!

به هر حال ان شاالله چیز خوبی ازش در بیاد و ببینیم دست پخت آشپزی AMD/ATI چی در می یاد؟

ابوالفضل جان 300 وات میدونی برای یک کارت تک هسته ای یعنی چی؟ :)

تا اونجا که میدونم این مصرف سیستمه  

300 وات مصرف رو که با واترکولرهم نمیشه خنک کرد.

ضمنا الان همه گیمر های حرفه ای ماشالله پاو ردارن بالای 1000 وات کراس این سه کارت چندان مشکلی از بابت برق نداره. :D

اون 970 بود که 160 وات بود 

980 مصرفش حدود 198 واته.

این متن قرمز رنگ رو باهات موافقم

زمستونا شوفاژ اتاق منم خاموشه 

در نتیجه صرفه جویی انرژی دارم چون با یک بخاری برقی هم دارم بازی میکنم هم گرما تولید میکنه.  :D

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز چیز جدیدی نبود و میشه گفت یه سری جملات و عبارات رو تو اکثر تاپیک ها تکرار می کنید.

این دست از ابراز نظر های شما بارها و بارها باعث ایجاد کل کل،دلخوری،منحرف شدن بحث و مسائل دیگه ای شده.

شما آزادانه می تونید نظرخودتون رو بیان کنید و هیچ منعی وجود نداره  اما کمی هم به فکر اعصاب و روان دوستان باشید .....

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

ابوالفضل جان 300 وات میدونی برای یک کارت تک هسته ای یعنی چی؟ :)

تا اونجا که میدونم این مصرف سیستمه  

300 وات مصرف رو که با واترکولرهم نمیشه خنک کرد.

ضمنا الان همه گیمر های حرفه ای ماشالله پاو ردارن بالای 1000 وات کراس این سه کارت چندان مشکلی از بابت برق نداره. :D

اون 970 بود که 160 وات بود 

980 مصرفش حدود 198 واته.

این متن قرمز رنگ رو باهات موافقم

زمستونا شوفاژ اتاق منم خاموشه 

در نتیجه صرفه جویی انرژی دارم چون با یک بخاری برقی هم دارم بازی میکنم هم گرما تولید میکنه.  :D

سلام روي منبعي كه استارتر قرار داده كليك كنيد در اونجا مصرف كارت ٩٨٠ رو ١٦٥ زده ، عزيز من كارت قبليم ٢٩٠ بود و مصرف خود كارت نزديك ٣٠٠ وات در فول لود بود اصلا منطقي نيست مصرف كل سيستم رو بزنن براي نشون دادن ميزان مصرف كارت مگر تو رويو ها كه دقيقا ديگر قطعات مشخص شده باشه.
لینک به دیدگاه

فعلا یک پاور 1200w تهیه کنید تا ببینیم چی خدا چی میخواد :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

ممنون خبات جان جسارتا به طور رسمي مشخص نشده كي كارتاي جديد اي ام دي معرفي ميشه اين همه تاخير يكم مايوس كننده هست

لینک به دیدگاه

دقیقا حرفی که جناب کریمی زدند تاپیک رفت که منحرف بشه ...

لینک به دیدگاه

سلام روي منبعي كه استارتر قرار داده كليك كنيد در اونجا مصرف كارت ٩٨٠ رو ١٦٥ زده ، عزيز من كارت قبليم ٢٩٠ بود و مصرف خود كارت نزديك ٣٠٠ وات در فول لود بود اصلا منطقي نيست مصرف كل سيستم رو بزنن براي نشون دادن ميزان مصرف كارت مگر تو رويو ها كه دقيقا ديگر قطعات مشخص شده باشه.

همون رو میگم.

من چند جا دیگه دیده بودم زده بودن 198 وات عجیبه.

290 چه خبره باو 300 واتتت باشه.

290 ایکسش رو خود بروشور msi زده 245 وات.

الانم که میشه گفت تقریبا قطعات مشخصه.

یک 4790 یا 4770 با مصرف حدود 80 وات وو باقی قطعات.

نمیدونم شاید من اشتباه میکنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ایا شما برای یک کارت 300 وات یک پاور 1000 وات خریداری می کنید؟؟؟ بعد شمارو مجبور نکردن اینقدر زحمت بخودتون بدین همون 980 رو خرید کنید پاور 380 هم بزارید حالشو ببرید ... چرا اینقدر حرص می خورید خوب نیست براتون... بعدم مطمعنم بقیه هم عقلشون میرسه لازم نیست همش یچیزی رو تکرار کنید همه فهمیدن (می خوای بگم همه بیان بگن فهمیدیم بیخیال بشی)  :D

(همه هم میدونن شرکت انویدیا واس شماس، در نتیجه ای ام دی هم واسهههه ماس ... شوخی  :D )

کارت هنوز نه معرفی شده نه چیزی میان یه حدس هایی میزنن میرن همه با توجه به کارتهای قبلی ، بر فرضم اینجور باشه که شما میگین خب هیشکی نمی خره همه که پولشونو از تو جوب پیدا نکردن بریزن دور...  ^_^

بعدم بنظرتون شاهکار نیست بیان 295x2 رو که یک کارت دو هسته ای هست و قیمت بالا ، تو سری بعدی یک هسته ایش کنند و قیمت پایینتر در اختیار دوستان قرار بدن؟؟؟  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

ويرايش

ویرایش شده توسط Daniel.Hz
لینک به دیدگاه

دوست عزیز چیز جدیدی نبود و میشه گفت یه سری جملات و عبارات رو تو اکثر تاپیک ها تکرار می کنید.

این دست از ابراز نظر های شما بارها و بارها باعث ایجاد کل کل،دلخوری،منحرف شدن بحث و مسائل دیگه ای شده.

شما آزادانه می تونید نظرخودتون رو بیان کنید و هیچ منعی وجود نداره  اما کمی هم به فکر اعصاب و روان دوستان باشید .....

دقیقا حرفی که جناب کریمی زدند تاپیک رفت که منحرف بشه ...

درود

ایا شما برای یک کارت 300 وات یک پاور 1000 وات خریداری می کنید؟؟؟ بعد شمارو مجبور نکردن اینقدر زحمت بخودتون بدین همون 980 رو خرید کنید پاور 380 هم بزارید حالشو ببرید ... چرا اینقدر حرص می خورید خوب نیست براتون... بعدم مطمعنم بقیه هم عقلشون میرسه لازم نیست همش یچیزی رو تکرار کنید همه فهمیدن (می خوای بگم همه بیان بگن فهمیدیم بیخیال بشی)  :D

(همه هم میدونن شرکت انویدیا واس شماس، در نتیجه ای ام دی هم واسهههه ماس ... شوخی  :D )

کارت هنوز نه معرفی شده نه چیزی میان یه حدس هایی میزنن میرن همه با توجه به کارتهای قبلی ، بر فرضم اینجور باشه که شما میگین خب هیشکی نمی خره همه که پولشونو از تو جوب پیدا نکردن بریزن دور...  ^_^

بعدم بنظرت.ن شهکار نیست بیان 295x2 رو که یک کارت دو هسته ای هست و قیمت بالا ، تو سری بعدی یک هسته ایش کنند و قیمت پایینتر در اختیار دوستان قرار بدن؟؟؟  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?

اي گفتيد :clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

درود

این 380x رو از کجا اوردی تابلو زده 390 خالی ... تو عکس کاملا مشخصه ...  :D

.................

اقا قیمت زیادی بالاست تا 400 باشه من یدونه 390 می خرم وگرنه نمی خرم...  :D

آقا ببین این سایتم میگه 380 هستش که عاقلانه ترم هست چون همونطور که گفتم 380 قراره همون 290X باشه روی آرشیتکت جدید.همونقد هم تقریبا برق مصرف می کنه.برای همین مثل 290X یه 6 پین و یه 8 پین داره.390X من شنیدم 2 تا 8 پین داره...اون ایکس رو از روی عادت می زنم چون بیشتر حرفا سر سری های X دار هستش.

http://www.kitguru.net/components/graphic-cards/anton-shilov/first-image-of-alleged-xfx-amd-radeon-r9-380-hits-the-web/

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

همون رو میگم.

من چند جا دیگه دیده بودم زده بودن 198 وات عجیبه.

290 چه خبره باو 300 واتتت باشه.

290 ایکسش رو خود بروشور msi زده 245 وات.

الانم که میشه گفت تقریبا قطعات مشخصه.

یک 4790 یا 4770 با مصرف حدود 80 وات وو باقی قطعات.

نمیدونم شاید من اشتباه میکنم.

عزيز در منبعي كه استارتر قرار دادن ميزان مصرف كارت ٩٨٠ رو ١٦٥ و ميزان مصرف ٢٩٠ايكس رو ٢٩٠ وات زده. ٢٩٠ بدون ايكس هم همون حدود مصرف داره بنده هم عرض كردم حدود ٣٠٠ وات. بنظرم بهتره براي احترام به عزيزاني كه متذكر شدن موضوع تايپيك منحرف شده بحث رو كش نديم ، انقدر بعضي از عزيزان زياده روي كردن كه باعث شده روي اين قضيه دوستان حساس بشن . و كوچكترين انحرافي رو برنتابن . البته حق هم دارن
لینک به دیدگاه

ویرایش ...

ویرایش شده توسط محمدرضا نظری
لینک به دیدگاه

آقا ببین این سایتم میگه 380 هستش که عاقلانه ترم هست چون همونطور که گفتم 380 قراره همون 290X باشه روی آرشیتکت جدید.همونقد هم تقریبا برق مصرف می کنه.برای همین مثل 290X یه 6 پین و یه 8 پین داره.390X من شنیدم 2 تا 8 پین داره...

http://www.kitguru.net/components/graphic-cards/anton-shilov/first-image-of-alleged-xfx-amd-radeon-r9-380-hits-the-web/

تو شات که حرف X نبود ! :)

اگر همون 290X باشه یک خلا قدرتی بین 390 واین کارت به وجود میادش.

مگر اینکه بیاد 380X رو با فرکانس بالای 1250 عرضه کنه که از 970 قوی تر باشه.

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا ببین این سایتم میگه 380 هستش که عاقلانه ترم هست چون همونطور که گفتم 380 قراره همون 290X باشه روی آرشیتکت جدید.همونقد هم تقریبا برق مصرف می کنه.برای همین مثل 290X یه 6 پین و یه 8 پین داره.390X من شنیدم 2 تا 8 پین داره...اون ایکس رو از روی عادت می زنم چون بیشتر حرفا سر سری های X دار هستش.

درود

من حرف شما رو در اون مورد رد نکردم، فقط گفتم رو کارت تو عکس زده 390 نه 380x ... ! ^_^

بله همه میدونند و قبلا بارها ذکر شده که 380x ریبرند شده 290x خواهد بود و تنها کارت جدید 390 و 390x خواهند بود تا اینجای کار...  ^_^

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این 390 هم داره مثل بازی GTAمیشه اومدنش

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...