رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید سیستم تا 1600

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خسته نباشید

یک سیستم میخوام ببندم تا 1600 تومن میخوام یکی از قوی ترین سی پی یو های ممکن رو بذارم.

من خودم اینا رو دیدم مناسب بودن نظرتون چیه؟

رم = AData XPG V3 OC Series V3 8GB 4GBx2 2133Mhz Ram

http://lioncomputer.ir/product/4418/AData+XPG+V3+OC+Series+V3+8GB+4GBx2+2133Mhz+Ram/

مادربرد= ASRock B85M LGA1150 B85 Mainboard

http://lioncomputer.ir/product/5089/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%D8%B2%D8%B1%D8%A7%DA%A9+%D8%A8%DB%8C+85+%D8%A7%D9%85/

سی پی یو = Intel Core™ i5-4460 Haswell Processor

http://lioncomputer.ir/product/3898/Intel+Core%E2%84%A2+i5-4460+Haswell+Processor/

پاور = GREEN GP750B-OC+ Overclocking Evo 80Plus Platinum PSU

http://lioncomputer.ir/product/5027/GREEN+GP750B-OC%2B+Overclocking+Evo+80Plus+Platinum+PSU/

نظرتون چیه؟

کارت هم فعلا میتونم از گرافیک مجتمع سی پی یو استفاده کنم به نظرتون با اینا اگر در اینده به سرم بزنه یک کارت بالا رده بگیرم مثلا 960 ایا پاسخ گو هست؟

ممنون و متشکرم.

لینک به دیدگاه

منم هم تقریبا هم چین سیستمی را سفارش دادم ...که بعدا کارت گرافیک به سیستم اضافه کنم ...فقط cpu i5 4690  و ram gskill 2*4 cl7 و power 700 hp را انتخاب کردم

لینک به دیدگاه

رم:

Gskill ripjaws X 2X4GB 1600--320T

مین:

msi H97 gaming3--430T

سی پی یو:

4460 خوبه قیمت:590 تومن

پاور:

انتخابتون خوبه-اگرم خواسین کمتر دربیاد Green 650W UK Gold رو بردارین به قیمت 270 تومن قیمتش عالیه و ارزش خریدش بیشتره.

مین b85 نهایت 1600 ساپورت میکنه.با این مبلغتونم راحت میتونین H97 بگیرین تا در آینده سی پی یو های نسل بعد رو با یه آپدیت بایوس ستفاده کنین.انتخاب B85 غیر منطقیه :|

ویرایش شده توسط ☼PC Gamer☼
لینک به دیدگاه

پاور رو این بگیر

GREEN GP650A-UK 80Plus Gold PSU

بله 960 خیلی خوبه و با سیسیتم هم همخونی داره.

(در ضمن من مطمئن نیستم با B85 بتونن از فرکانس بالای 1600 رم استفاده کنین شما رم رو با فرکانس 1600 وردار)

خود کیس هم اگه میخواین میتونین x2 یا +x یا x3 viper وردارین.

لینک به دیدگاه

به نظر من از مادربرد با تراشه h97 استفاده کن تو همین رنج قیمت حتما asus باشه پیشنهاد من asus h97 m-plus

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من از مادربرد با تراشه h97 استفاده کن تو همین رنج قیمت حتما asus باشه پیشنهاد من asus h97 m-plus

سلام

اینکه از تراشه 97  h  استفاده کنن میتونه خوب باشه

ولی حتما ایسوس رو میشه بفرمایید چرا؟!

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

در بین مادربردهای با تراشه ی h97 از همه ی شرکت ها asus با توجه به بررسی هایی که انجام دادم با بهترین قیمت با توجه به امکانات هست msi ارزان ولی ضعیف giga هم گران قیمت تر از asus در کل برای ایشون asus به صرفه هست

لینک به دیدگاه

سلام

اینکه از تراشه 97  h  استفاده کنن میتونه خوب باشه

ولی حتما ایسوس رو میشه بفرمایید چرا؟!

در بین مادربردهای با تراشه ی h97 از همه ی شرکت ها asus با توجه به بررسی هایی که انجام دادم با بهترین قیمت با توجه به امکانات هست msi ارزان ولی ضعیف giga هم گران قیمت تر از asus در کل برای ایشون asus به صرفه هست

لینک به دیدگاه

اول اینکه اکثر کسایی که اینجا سیستم میبندن 99درصد برا گیم میخوان که پس بهتره قطعات گیمینگ بردارن دوما قیمت قطعات(هم گیمینگ هم سری های دیگر) سرکت msi خیلی خوبن به نسبت بقیه برندها.البته ازراک هم عالیه.P/P

لینک به دیدگاه

خودش میدونه ما وظیفه داشتیم این مسایل را بگیم حالا دیگه میل خودتون اگه مادربرد ضعیف گرفت و سیستم بعضی اوقات دچار مشکل شد و راضی نبود دیگه نگه چرا نگفتی

لینک به دیدگاه

۳۷۰ هزار تومان

AMD A8-6600

CPU

۲۶۵ هزار تومان

MSI A78-G41

MotherBoard

۱۳۰ هزار تومان

Kingston HyperX 4GB DDR3 1600

RAM

Onboard

VGA

۱۸۰ هزار تومان

Seagate 7200 64MB 1TB

HDD

۶۰ هزار تومان

Samsung 24X SATA

ODD

۱۷۰ هزار تومان

Green 480W

Power

۱۳۵ هزار تومان

Green Magnum 2

Case

یک میلیون و ۳۱۰ هزار تومان

جمع کل‌ (تومان)

لینک به دیدگاه

میشه بگید مادربورد  giga چرا ضعیف هست ؟؟؟؟

giga خیلی هم عالی هست اما asus برای h97 بهتره همین

ویرایش شده توسط ALI.F.G
لینک به دیدگاه

ممنونم از تمامی دوستان بابت راهنمایی هاشون حیف که نمیتونم مثبت بدم میگه " شما مجوز انجام این عمل را ندارید " واقعا شرمندام.

پاور هم 650 که دوستان فرمودن میگیرم سی پی یو و رم هم که مشخص شد فقط مین برد میمونه لطفا یک مینی معرفی کنین که sli یا cross fire نداشته باشه من خودمو میشناسم اهل sli و اینجور چیزا نیستم :D

اگه بشه امکانات h97 رو داشته باشه ولی sli یا cross fire نداشته باشه که تو قیمتا هم صرفه جویی بشه عالیه.

ممنونم دوستان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...