رفتن به مطلب

تست انواع کارت گرافیک در بازی GTA V

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

خوب ظاهرا بازی GTA V نسخه PC امروز انتشار جهانی شده و سایتهای مختلف سخت افزاری اقدام به انجام تست گرافیک در رزولوشن های مختلف با تنظیمات گوناگون کرده اند که از جمله این سایته سایت معروف GURU3D هست که اقدام به انجام این تست ها کرده

نکته قابل تامل برای کارتهای هر دو شرکت AMD و انودیا اینه که همانطور که قبلا شایعه شده بود این بازی بیشتر برای کارتهای انودیا بهینه شده و از داخل تنظیمات بازی اینو میتوان فهمید ولی در تستهای مختلف در رزولوشنهای مختلف کارتهای تک هسته ای AMD از جمله کارت 290X ,حتی 290 به راحتی رقیبان خودشون رو که کارتهای سری 700 انودیا میباشند رو پشت سر گذاشتند حتی در تستهای 4K کارت 980 انودیا کارایی برابر با کارت 290X داره سری 700 هم که جای خود دارد 780TI مغلوب کارت 290شده

در ادامه شما رو به دیدن این رویوها جلب میکنم

http://www.guru3d.com/articles_pages/gta_v_pc_graphics_performance_review,5.html

از دوستان خواهش دارم بحث حاشیه ای راه نندازن که باعث قفل شدن تاپیک بشه

با تشکر

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

داخل تنظیمات بازی اینو میتوان فهمید ولی در تستهای مختلف در رزولوشنهای مختلف کارتهای تک هسته ای AMD از جمله کارت 290X ,حتی 290 به راحتی رقیبان خودشون رو که کارتهای سری 700 انودیا میباشند رو پشت سر گذاشتند حتی در تستهای 4K کارت 980 انودیا کارایی برابر با کارت 290X داره سری 700 هم که جای خود دارد 780TI مغلوب کارت 290شده

بلهههه این است بهینه سازی :دی

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

مرسی @};-

خدای رقابت نزدیکه و خوبه،

همیشه گفتم نوع برنامه نویسی تعیین کننده قدرت سخت افزاریه - البته بحث سخت افزاری جای خودش داره - بهترین مثال اینکه بوگاتی ویرون 1600 داشته باشی اما جاده و لاستیک خوب و با دوام توی سرعت های بالا نداشته باشی

مرسی از دوست خوبم برای تایپکش اگه عکس هارو منتقل کنی به مراتب بهتره

واقعا GTX970 خوب از آب در اومده هم برای قیمت - خنکی - بخاطر حجم رمش که 3.5 هستش و بعد تایتان که تک پردازندس

نکته بعدی بین کارت R9 290X 4G و R9 290X 8GB  حدود 1 فریم تفاوت داره و3.5GB GTX 970 هم حدود 3 تا 4 فریم تفاوت داره و این نشون دهنده اینکه رم های در اولویت اول نیستن بلکه قدرت پردازشی بسیار مهمتر خواهد بود

post-17517-0-16107500-1429039701_thumb.pngpost-17517-0-74835600-1429039750_thumb.pngpost-17517-0-53771900-1429039758_thumb.pngpost-17517-0-22885900-1429039766_thumb.png

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اختلاف ها خیلی ناچیز هستند و معمولا وقتی یک بازی بهینه میشه برای یک برند خاص انتظار اختلاف فریم بالاتری میره-البته اینمهمه که این بازی پر طرفدار روی همه یسیتم ها خوب اجرا بشه و اینجور که  بررسی کردم در 1080 خیلی از سیستمها میتونن اجراش کن بدون مشکل-انویدیا همبا درایور های جدید صد در صد بهینه خواهد کرد -این تست ها البته با درایور های قدیمی تر گرفته شده اند چون چند ساعتی نیست که  درایور جدید عرضه شده البته مطمئن نیستم

لینک به دیدگاه

sli سه گانه titan x چه شود رو این بازی .....

مرگ من ول کن 3Way رو

علی جان باز رفتی سراغ 4way و 3way  :D

تهش SLI

خود من قراره دو تا Tahiti کراس کنم براش. که د راین صورت تایتان ایکس باید جلوش لونگ بندازه

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

دوستان من با EN9600GT 1GB رو حالت 1024x768 میتونم رو لو اجراش کنم؟؟

اون طور که تویکی از سایت ها گفته شده بود انگاری  فقط روی کارت هایی DX11 رو ساپورت میکنن اجرا میشه.

لینک به دیدگاه

ولی خودمونیم دم r9 280x گرم از هر بابت!

یه کارت 600 تومنی داره بالای 60 فریم میده توی فول اچ دی یکمم بالاتر! :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درایورهایی که تست ها هم باهاش اجرا شده آخرین ورژن هاشون هستن رضا جان...

البته باز هم باید گفت که مقایسه نسل های مختلف با هم کار درستی نیست، در صورتیکه نسل جدید برتر بوده باشه، اما الان که نسل قدیم بهتر عمل کرده، میشه گفت که یک ضعف خیلی بدی میتونه باشه برای انویدیا...

ظاهرا بازی هم کرک شده!!!!!

post-10788-0-47481600-1429126949_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

اقا منم يه تست تو 1024*1280 ميگيرم با gras quality very high و 2msaa و بقيه رو توى کليپ نشون دادم. حجم دو کليپ هم 45 مگه.

شرمنده اگه صداى تلق تولوق مياد ديگه کار داداشمه :D

با سيستم امضام تست کردم که cpu قديميه. اگه يه هاسول بود بيشتر فريم ميداد.

با msaa off و gras quality high حدود 60-100 فريم توى اون تست بازى داد.

توى طبيعت به خاطر very high بودن گرس کوياليتي يا همون کيفيت پوشش گياهي يکم فريم کم ميشد.

http://uplod.ir/2xa3e5u1li1e/gta_test.zip.htm

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...