رفتن به مطلب

خرید مادربرد 1150 مناسب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

میخام یه سیستم 1150 ببندم که سی پی یو I7 4790K میخام بگیرم

رم هم تا 16 بیشتر قرار نیست ارتقا بدم

چندین مین دیدم از جمله asrock که قیمت پایینترش 170 بود میخام بدونم این مین میتونه از تمام قدرت سی پی یو استفاده کنه ؟؟

قرار هم نیست اورکلاک و ... کنم

در ضمن کارت گرافیکش میتونه بازی رو راه اندازی کنه ؟ و چه بازی هایی با چه سطحی مثلا کرایسیس رو میتونه ؟؟

دوستانی که تجربه دارن ممنون میشم پاسخ بدن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوست گرامی باید یک تناسبی باشه!

شما برای این سی پی یو باید حداقل ارزونترین مدلهای h97  یا بهتر z97   حتما مدنظرتون باشه 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من قبلا رو مین h81 m-cسی پیو 4770k انداخته بودم و گرافیکمم R9 280 بود و مشکلی نداشتم

ولی همانطوری که جناب فردوسی گفتن باید بیین cpu و مینتون یه تناسبی باشه،واقعا حیفه cpu 4790 رو رویه یه مین مثلا h81 انداخت

لینک به دیدگاه

سلام داداش به جز z97 سری گیمینگ msi نخر.هم قیمتش مناسبه هم قطعات بادوامی داره هم خیلی خشکله من خودم الان گیمینگ 5 دارم واقعا عالیه

لینک به دیدگاه

GIGABYTE Gaming Series GA-Z97X-Gaming 3

ASUS Z97-Kاین دو تا مدل را گفتم اگه میخوای z97 باشه دومی را خودم دارم که عالیه 

ASUS H97-PRO Gamer

ASUS H97M-PLUSاین دو تا مدل هم اگه خواستی h97 باشه که دومی از همه ارزونتره با قطعاتی هم که تو گفتی سازگاری کامل داره و میتونه از 100 درصد قدرت پردازشی i7 استفاده کنه ولی خوب به مدل های بالاتر هم فکر کن که امکانات بالاتری هم دارن

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز متوجه سوال بنده نشدید

هر مین یه سری قابلیت ها داره مثلا دوستانی که مین گیمینگ و ... معرفی کردند مثل قابلیت های اورکلاک پشتیبانی بیش از 1 کارت گرافیک حداکثر رم که 16 یا 32 باشه و ...

و به همین خاطر اختلاف قیمت پیدا میکنه

سوال بنده این بود مادربردی که معرفی کردم آیا میتونه از تمام توانایی این مدل سی پی یو استفاده بکنه یا نه

سوال دوم منم ج ندادید :

در ضمن کارت گرافیکش میتونه بازی رو راه اندازی کنه ؟ و چه بازی هایی با چه سطحی مثلا کرایسیس رو میتونه ؟؟

دوستانی که پیشنهاد مین های بالا میدن احتمالا یا رو گنج باباشون خوابیدن یا خودشون دارای گنج هستند :laughing:

ما فقیر فقرا به اندازه نیازمون باید هزینه کنیم نه بیشتر :)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بله خیالت راحت هر بازی رو میتونی راحت اجرا کنی،من که هیچ مشکلی نداشتم.مین بورد تو فریم دهی اونقدر تاثیری نداره

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز متوجه سوال بنده نشدید

هر مین یه سری قابلیت ها داره مثلا دوستانی که مین گیمینگ و ... معرفی کردند مثل قابلیت های اورکلاک پشتیبانی بیش از 1 کارت گرافیک حداکثر رم که 16 یا 32 باشه و ...

و به همین خاطر اختلاف قیمت پیدا میکنه

سوال بنده این بود مادربردی که معرفی کردم آیا میتونه از تمام توانایی این مدل سی پی یو استفاده بکنه یا نه

سوال دوم منم ج ندادید :

دوستانی که پیشنهاد مین های بالا میدن احتمالا یا رو گنج باباشون خوابیدن یا خودشون دارای گنج هستند :laughing:

ما فقیر فقرا به اندازه نیازمون باید هزینه کنیم نه بیشتر :)

منظورتون از کارت گرافیک :گرافیک داخل خود cpu اینتل هست ؟

اگر اره  نه نمی تونه کرایسیس براحتی اجرا کنه .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...