رفتن به مطلب

فن مموري (رم)

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان درمورد فن مموري سوال داشتم 1 ميخوام بدونم براي هر رمي ميشه فن گذاشت2 براي رم هم مثل سي پي يو فن هاي مختلفي وجود داره 3 من خودم رم پاتريوت 4gig 2*2 گرفتم ميخوام بدونم فن ميخوره اگر هست لطفا معرفي كنيد قيمتش فراموش نشه يادم رفت بگم مين من ايسوس وفن سي پي يو tower120 اكستروم هست مشكلي از نظر نصب (گير كردن ) كه نداره

ویرایش شده توسط DRAGON
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان درمورد فن مموري سوال داشتم 1 ميخوام بدونم براي هر رمي ميشه فن گذاشت2 براي رم هم مثل سي پي يو فن هاي مختلفي وجود داره 3 من خودم رم پاتريوت 4gig 2*2 گرفتم ميخوام بدونم فن ميخوره اگر هست لطفا معرفي كنيد قيمتش فراموش نشه يادم رفت بگم مين من ايسوس وفن سي پي يو tower120 اكستروم هست مشكلي از نظر نصب (گير كردن ) كه نداره

سلام دوست عزیز

معمولا رم های فرکانس بالا ورم های که برای اورکلاک در نظر گرفته شده اند همراشون یه فن هست که حرارت رم دفع کنه

حتی بسیاری از شرکت ها به جای استفاده از فن سعی می کنند heatsink بزرگتر وبهتری رو برای رم درنظر بگیرند

واسه رم های شما میتونید فن های کهGskilوcorsair که در اصل برای مدل های خاصی از رم های خودشون تولید شده میتونید استفاده کنید قیمت هم بین 15-25تومن هست ولی به نظر من برای کار های معمولی همون سینکی که رو رم هست جوابگو خواهد بود

موفق باشید

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز شما اصلا فن رو برای چه چیزی نیاز دارید ؟ منظورم اینه که ایا اورکلاک میخواید بکنید ؟ رمها معمولا در اورهای معمولی اینقدر نیاز به خنک کننده ندارن میگر اینکه خیلی بخواید روش فشار وارد کنید .

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز شما اصلا فن رو برای چه چیزی نیاز دارید ؟ منظورم اینه که ایا اورکلاک میخواید بکنید ؟ رمها معمولا در اورهای معمولی اینقدر نیاز به خنک کننده ندارن میگر اینکه خیلی بخواید روش فشار وارد کنید .

با سلام خدمت دوستان شايد براتون خنده دار باشه من اصلااهل اور نيستم با سيستم هم فقط گيم بازي ميكنم وبعضي اوقات كانورت فايل انگيزه من براي خريد اينه كه ميخوام اين قطعه روسيستمم باشه فقط همين فكر نكنم اقاي حسيني هم درفروشگاه سايت داشته باشند اگ اورديد حتما يه خبري به مابديداقاي حسيني:)@};-@};-

ویرایش شده توسط DRAGON
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان شايد براتون خنده دار باشه من اصلااهل اور نيستم با سيستم هم فقط گيم بازي ميكنم وبعضي اوقات كانورت فايل انگيزه من براي خريد اينه كه ميخوام اين قطعه روسيستمم باشه فقط همين فكر نكنم اقاي حسيني هم درفروشگاه سايت داشته باشند اگ اورديد حتما يه خبري به مابديداقاي حسيني:)@};-@};-

خوب از دید من شما اصلا احتیاج به این فن ندارید ولی اگر دستم اومد حتما خبرتون میکنم چشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...