رفتن به مطلب

کرایتک در حال ساختن چهارمین کرایسیس اسم ان Crysis 4 نخواهد بود

S_SAEED2010
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اقای Cevat Yerli مدیر عامل شرکت کرایتک اعلام کرد که کرایسیس ۳ پایانی خواهد بود بر داستانی که با کرایسیس ۱ شروع شده بود.اما سری بازی های کرایسیس راه زیادی تا پایان در پیش دارند.چون چهارمین قسمت از بازی های کرایسیس ساخته خواهد شد ولی اقای Cevat Yerli اعلام کرده که نام ان Crysis 4 نخواهد بود.

طی مصاحبه ای با یوروگیمر،اقای Yerli در مورد برنامه های شرکت کرایتک برای ادامه مجموعه کرایسیس صحبت کرده است:

Crysis 3آخرین قسمت از داستان فعلی Crysis است اما این به آن معنا نیست که سری بازی های کرایسیس به پایان راه رسیده باشند.ما اشتیاق فراوانی نسبت به ریشه های کلاسیک Crysis و خود Crysis 3 داریم.هنوز می توانیم دنباله های زیادی برای Crysis ارئه بدهیم و برعکس Far Cry ما احساس راحتی زیادی با Crysis میکنیم.
قصه ی Crysis در حال حاضردر سال ۲۰۱۳ با Crysis 3 به پایان خواهد رسید اگر ما بگوییم که نام عنوان بعدی مان Crysis 4 است شاید شما را گمراه کنیم.من در زمان فعلی نام آن را Crysis 4 نمی گذارم چون نمی خواهم دیگران را گمراه کنم ما میخواهیم که داستان Prophet را به سر انجام برسانیم در حالی که اگر بگوییم نام بازی Crysis 4 است به این معناست که داستان وی همچنان ادامه دارد و ما این را نمی خواهیم.این عنوان در حال حاضر در مراحل پیش تولید به سر می برد چرا که ما میخواهیم عنوانی ارائه کنیم که خیلی وسیع تر و جدید تر و تا حدودی با این چیزی که تا به حال شما دیده اید متفاوت باشد و خیلی زود است که الان در مورد آن صحبت کنیم. “

این طور به نظر می رسد که شاید کرایتک برای عنوان بعدی با EA همکاری نکند.

از وی در مورد Crysis 4 سوال شد و وی گفت ما آن را Crysis 4 نمینامیم چون یک چنین نامگذاری یعنی ادامه ی داستان Prophet و این در حالی است که در قسمت سوم پرونده ی وی بسته میشود.

به خاطر اینکه ما قصد داریم حرکت رادیکالی را در این سری داشته باشیم و دنبال ایده های جدیدتر و ناب تر باشیم،شاید تا مدتی خبری از قسمت بعد از Crysis 3 نباشد و الان نیز خیلی زود است تا جوابی قانع کننده در مورد آن پروژه داد.
لینک به دیدگاه

اقای Cevat Yerli مدیر عامل شرکت کرایتک اعلام کرد که کرایسیس ۳ پایانی خواهد بود بر داستانی که با کرایسیس ۱ شروع شده بود.اما سری بازی های کرایسیس راه زیادی تا پایان در پیش دارند.چون چهارمین قسمت از بازی های کرایسیس ساخته خواهد شد ولی اقای Cevat Yerli اعلام کرده که نام ان Crysis 4 نخواهد بود.

طی مصاحبه ای با یوروگیمر،اقای Yerli در مورد برنامه های شرکت کرایتک برای ادامه مجموعه کرایسیس صحبت کرده است:

Crysis 3آخرین قسمت از داستان فعلی Crysis است اما این به آن معنا نیست که سری بازی های کرایسیس به پایان راه رسیده باشند.ما اشتیاق فراوانی نسبت به ریشه های کلاسیک Crysis و خود Crysis 3 داریم.هنوز می توانیم دنباله های زیادی برای Crysis ارئه بدهیم و برعکس Far Cry ما احساس راحتی زیادی با Crysis میکنیم.

قصه ی Crysis در حال حاضردر سال ۲۰۱۳ با Crysis 3 به پایان خواهد رسید اگر ما بگوییم که نام عنوان بعدی مان Crysis 4 است شاید شما را گمراه کنیم.من در زمان فعلی نام آن را Crysis 4 نمی گذارم چون نمی خواهم دیگران را گمراه کنم ما میخواهیم که داستان Prophet را به سر انجام برسانیم در حالی که اگر بگوییم نام بازی Crysis 4 است به این معناست که داستان وی همچنان ادامه دارد و ما این را نمی خواهیم.این عنوان در حال حاضر در مراحل پیش تولید به سر می برد چرا که ما میخواهیم عنوانی ارائه کنیم که خیلی وسیع تر و جدید تر و تا حدودی با این چیزی که تا به حال شما دیده اید متفاوت باشد و خیلی زود است که الان در مورد آن صحبت کنیم. “

این طور به نظر می رسد که شاید کرایتک برای عنوان بعدی با EA همکاری نکند.

از وی در مورد Crysis 4 سوال شد و وی گفت ما آن را Crysis 4 نمینامیم چون یک چنین نامگذاری یعنی ادامه ی داستان Prophet و این در حالی است که در قسمت سوم پرونده ی وی بسته میشود.

به خاطر اینکه ما قصد داریم حرکت رادیکالی را در این سری داشته باشیم و دنبال ایده های جدیدتر و ناب تر باشیم،شاید تا مدتی خبری از قسمت بعد از Crysis 3 نباشد و الان نیز خیلی زود است تا جوابی قانع کننده در مورد آن پروژه داد.

میخواستم بگم این خبر مال همون زمان انتشار نسخه 3 هست که "حال حاضردر سال ۲۰۱۳ " رو دیدم :دی

کرایتک بزرگ همیشه تو دنیای گرافیک جهش میزنه

نسخه 1 فار کرای شاهکار بود واقعا هم از لحاظ انقلاب گرافیک و هم خود بازی بماند که یوبی با هاش گند زد ولی طرفداران یوبی همچنان باهاش حال میکنند :| ولی نسخه 3 و 4 خیلی خوب بودن

گرافیک عنوان بعدی کرایتک هم مرزی بین بازی و واقعیت نخواهد داشت . . . تمام :cool:

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

Crytek: عنوان Crysis 4 ممکن است اول شخص نباشد

من که منتظر کریسیس 4 میمونم  کلی از یک  دو  وارهد سه خاطره خوب دارم

لینک به دیدگاه

خاطره انگیزترین بازی عمرم - Mafia - GTA - Max Payne - Enter The Matrix - Crysis- DOOME - Kane & Lynch - Medal Of Honor - BF

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه کرایسیس خیلی وقت هستش که پروژش تعطیل شده، اسمهاشون یادم نمیاد ولی طراحان بازی و مدیران ارشد کرایتک همه استعفا دادن، کلا کرایتک دیگه عملا وجود نداره، تنها چیزی که ازش مونده موتور گرافیکیش هستش که اون هم ظاهرا دیگه آپدیت نمیشه...

لینک به دیدگاه

متاسفانه کرایسیس خیلی وقت هستش که پروژش تعطیل شده، اسمهاشون یادم نمیاد ولی طراحان بازی و مدیران ارشد کرایتک همه استعفا دادن، کلا کرایتک دیگه عملا وجود نداره، تنها چیزی که ازش مونده موتور گرافیکیش هستش که اون هم ظاهرا دیگه آپدیت نمیشه...

الان مثل این که 2 یا 3 تا بازی بیشتر روش نیست 

یکی شون https://robertsspaceindustries.com/about-the-game/spaceflight هست 

لینک به دیدگاه

آقا به این میگن گرافیک

ببینین DICE چی ساخته !

Star Wars Battlefront

فردا بازی به طور رسمی رونمایی میشه

Star-Wars-Battlefront_2015_04-16-15_001.

لینک به دیدگاه

عاشق سری کرایسیس هستم.با بازیای شوتر دیگه فرق میکنه.پتانسیل تبدیل شدن به یک شاهکار بزرگ رو داره ولی کرایتک اونجور که باید روش کار نمیکنه.

لینک به دیدگاه

كلا سري كرايسيس هميشه براي گرافيكش معروف بوده و هميشه هم يه سرو گردن از رقيباش تو زمان خودش بالاتر بوده . فقط به اين فكر ميكنم كه اگه قرار باشه باز كرايسيس بسازن چه خواهد بود (اليته از لحاظ فيزيك و گرافيك)

لینک به دیدگاه

کرایسیس به خاطر گرافیکش خیلی معروفه ولی به نظرم باید روی داستان وگیم پلی بازی بیشتر کار کنه  نسخه 1و2 خوب بود3 از نظر گرافیک که فوق العاده بود ولی بازیش چنگی به دل نمیزد

کرایسیس 1 و کرایسیس وارهد و کرایسیس2 رو تموم کردم ولی هر کاری کردم نتونستم با 3 حال کنم تا نصف هاش رفتم وپاکش کردم.

کرایتک معلوم نیست هوم فرونت 2 رو عرضه میکنه یا نه ؟

ویرایش شده توسط mahdise7en
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...