رفتن به مطلب

فروش کارت صدا Creative Sound Blaster Z

saeed110
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوست عزیز بنده هم چند ماه پیش قصد خرید این کارت رو داشتم اما نشد ، ولی انگار قسمت خودمه

اگه هنوز موجوده میتونی قیمت آخر کف کفش رو به من لطف کنید

خلاصه دانشجویی حساب کن مشتری بشیم دیگه..... @};-

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام دوست عزیز

من طبق عرف ازتون 30% زیر قیمت نو میخرم که میشه 320 تومان .اگر خواستید خبر بدید .

20% هم برای قطعه ای کم میکنند که کاملا نو باشه و فقط آک نباشه و گارانتی کامل داشته باشه .

کارت شما نو نیست و رو سیستم بوده و گارانتی هم اصلا نمیدونم داره یا نه ولی مطوئنا گارانتی هم داشته باشه کامل نیست .

البته این فقط برا شما صدق نمیکنه .خودم هم هر قطعه ای میخوام بفروشم به همین منوال عمل میکنم و معامله هم در سایت persiantools خیلی زیاد داشتم .اونجا 10 ساله عضو هستم و معامله میکنم .

کارت هم برا مصرف شخصیم میخوام .البته مینبردهای جدید همه کارت صدای حرفه ای دارند و سیستم من 775 هست و ساندکارت روش معمولی هست .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من طبق عرف ازتون 30% زیر قیمت نو میخرم که میشه 320 تومان .اگر خواستید خبر بدید .

20% هم برای قطعه ای کم میکنند که کاملا نو باشه و فقط آک نباشه و گارانتی کامل داشته باشه .

کارت شما نو نیست و رو سیستم بوده و گارانتی هم اصلا نمیدونم داره یا نه ولی مطوئنا گارانتی هم داشته باشه کامل نیست .

البته این فقط برا شما صدق نمیکنه .خودم هم هر قطعه ای میخوام بفروشم به همین منوال عمل میکنم و معامله هم در سایت persiantools خیلی زیاد داشتم .اونجا 10 ساله عضو هستم و معامله میکنم .

کارت هم برا مصرف شخصیم میخوام .البته مینبردهای جدید همه کارت صدای حرفه ای دارند و سیستم من 775 هست و ساندکارت روش معمولی هست .

پخ دادم .

لینک به دیدگاه

کارت نوسط اینجانب خریداری شد .

تایید و انشاالله فردا براشون با تیپاکس ارسال میشه.

لینک به دیدگاه

کارت دریافت شد و همه چیز عالی بود .

جالبه الان دیگه میتونم از هدفون به عنوان بلند گو استفاده کنم .قبلش صداش به زور در میامد .الان تازه باید صداشو کم کنم .

کیفیت صدا هم عالی

لینک به دیدگاه

جالبه الان دیگه میتونم از هدفون به عنوان بلند گو استفاده کنم .قبلش صداش به زور در میامد .الان تازه باید صداشو کم کنم .

کیفیت صدا هم عالی

این کارت رو اصلا با کارت های آنبورد مقایسه نکنید . ریلتک 1150 از لحاظ کیفیت و امکانات حتی نزدیک به SB Z نیست .

مبارکتون باشه و بخوبی ازش استفاده کنید .

ویرایش شده توسط Monk
لینک به دیدگاه

کیفیت صدا هم عالی

مباركتون باشه .

ختم تايپيك .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...