رفتن به مطلب

تست وبررسی GTA V نسخه Pc

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست عزیز اسکرین شات ها بسیار زیبا بود

بازی واقعا ارزش انقدر تاخیر رو داشت

ویرایش شده توسط kasra25
لینک به دیدگاه

• ارسال 139
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

دوست عزیز اسکرین شات ها بسیار زیبا بود

بازی واقعا ارزش انقدر تاخیر رو داشت

100 درصد ارزشش رو داشت ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اسکرین شات بازی روی سیستم خودم در 4k از بازی روی الترا فریم روی 30 قفله و قابل بازی و یمشه با کاهش گرافیک براحتی روی 4k هم بازی کردولی من نظر خودم روی SLI است و بزودی تست SLI رو هم  انجام خواهیم داد-

shis_gta5_2015_04_23_16_29_11_676.jpg

لینک به دیدگاه

اسکرین شات بازی روی سیستم خودم در 4k از بازی روی الترا فریم روی 30 قفله و قابل بازی و یمشه با کاهش گرافیک براحتی روی 4k هم بازی کردولی من نظر خودم روی SLI است و بزودی تست SLI رو هم  انجام خواهیم داد-

دمت گرم واقعا رو 4k  اجرا کردی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشخصات سیستمتون چیه ؟

لینک به دیدگاه

درود
4k که واقعا عالیه کاش شات رو با دوربین عکاسی هم میذاشتین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دمت گرم واقعا رو 4k  اجرا کردی؟

درود

4k که واقعا عالیه کاش شات رو با دوربین عکاسی هم میذاشتین

بله دیگه عکس 4k است - با دوربین هم میزاریم و اسکرین شات هم میگذاریم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب من بازی رو با گرافیک اور کلاک هم تست کردم نتایج خیلی جالب بودند و باز یانیقدر بهینه شده که  حتی با اور کلاک بالا هم اصلا نشانی از کرش و یا   ناپایداری درش دیده نمیشه - 

کارت گرافیک G1  گیگا سری 970 خودش تا نزدیک به 1400 مگاهرتز اور شده و یکی از بالاترین اور های کارخانه ای است حالا ما اون رو 150 مگاهرتز در هسته و و بوست و 280 مگاهرتز در حافظه افزایش فرکانس دادیم یعنی 7300 برای مموری(تا 7800 هم تست شده و پایداری کامل داره حدوئد 20 دقیقه  یونیجین در اخرین حد گرفته شده ) و فرکانس هسته هم رقم عالیه 1542بدون افزایش ولتآژ یعنی یک اور ایمن

عکس زیر  افتر برنر را نشون میده

ibw5_1.jpg

عکس زیر فایل Log  افتر برنر را در آخر اجرا نشان میده این فایل لگ خیلی طولانی بوده حدوده 40 دقیقه من کوتاه کردم و عکس گرفتم -فرکانس هسته مشخصه 1532 دما هم کاملا نرمال

znp_capture.jpg

نتایج  بنچمارک GTA V با تنظیمات بخش  گرافیک در الترا و البته بخش  advanced graphic خاموش چون برای نهایت اون تنظیمات فقط SLI نیاز است و در واقع اصل تنظیمات گرافیکی بازی همین صفحه اصلی که انتخاب رزولوشن داره است و اون بخش دوم گرافیک پیش رفته که مسافت افزوده و سایه افزوده و ...داره برای بنچمارک گیری مناسبه و حتما نیاز است به مولتی GPU-

منتها  هدف ما اجرای بازی با نهایت تنظمیات بخش display  و گرافیک است با کیفیت عالی در فول HD با 60 فریم و بهش هم دست یافتیم

LOG فایل بنچمارک بازی

در تمام تست های اور با vsync روشن روی 60 بودیم -دقت کنید که سایه های nvidia PCSS , و 2XMSAA و TXAA و الیاز رفلکتیو 2x فعال هستند و تمام گزینه ها تا اخرین حد ممکن

7u2n_ca%D8%B5%D8%AB%D8%ABpture.jpg

عکس زیر نتیجه بنچمارک کامل یونی جین هون 4 است با نهایت تنظمیات و  البته کارت GTx 970  اور شده  واقعا این GTX 970 G1 oc یک هیولاست و با اور کردنش دیگه عملکردی بی نقص نشون میده

فرکانس هسته 1542 مگاهرتز دما 63 درجه!

2urh_heaven_2015_04_24_01_39_38_726.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

خوب من بازی رو با گرافیک اور کلاک هم تست کردم نتایج خیلی جالب بودند و باز یانیقدر بهینه شده که  حتی با اور کلاک بالا هم اصلا نشانی از کرش و یا   ناپایداری درش دیده نمیشه - 

کارت گرافیک G1  گیگا سری 970 خودش تا نزدیک به 1400 مگاهرتز اور شده و یکی از بالاترین اور های کارخانه ای است حالا ما اون رو 150 مگاهرتز در هسته و و بوست و 280 مگاهرتز در حافظه افزایش فرکانس دادیم یعنی 7300 برای مموری(تا 7800 هم تست شده و پایداری کامل داره حدوئد 20 دقیقه  یونیجین در اخرین حد گرفته شده ) و فرکانس هسته هم رقم عالیه 1542بدون افزایش ولتآژ یعنی یک اور ایمن

عکس زیر  افتر برنر را نشون میده

ibw5_1.jpg

عکس زیر فایل Log  افتر برنر را در آخر اجرا نشان میده این فایل لگ خیلی طولانی بوده حدوده 40 دقیقه من کوتاه کردم و عکس گرفتم -فرکانس هسته مشخصه 1532 دما هم کاملا نرمال

znp_capture.jpg

نتایج  بنچمارک GTA V با تنظیمات بخش  گرافیک در الترا و البته بخش  advanced graphic خاموش چون برای نهایت اون تنظیمات فقط SLI نیاز است و در واقع اصل تنظیمات گرافیکی بازی همین صفحه اصلی که انتخاب رزولوشن داره است و اون بخش دوم گرافیک پیش رفته که مسافت افزوده و سایه افزوده و ...داره برای بنچمارک گیری مناسبه و حتما نیاز است به مولتی GPU-

منتها  هدف ما اجرای بازی با نهایت تنظمیات بخش display  و گرافیک است با کیفیت عالی در فول HD با 60 فریم و بهش هم دست یافتیم

LOG فایل بنچمارک بازی

در تمام تست های اور با vsync روشن روی 60 بودیم -دقت کنید که سایه های nvidia PCSS , و 2XMSAA و TXAA و الیاز رفلکتیو 2x فعال هستند و تمام گزینه ها تا اخرین حد ممکن

7u2n_ca%D8%B5%D8%AB%D8%ABpture.jpg

عکس زیر نتیجه بنچمارک کامل یونی جین هون 4 است با نهایت تنظمیات و  البته کارت GTx 970  اور شده  واقعا این GTX 970 G1 oc یک هیولاست و با اور کردنش دیگه عملکردی بی نقص نشون میده

فرکانس هسته 1542 مگاهرتز دما 63 درجه!

2urh_heaven_2015_04_24_01_39_38_726.jpg

برادر با چه برنامه ای کارتت رو اور کردی ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اشاره کردم فقط با افتر برنر msi after burner

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلاک  +150 برای GTX 970 یعنی نهایت 1523 مگاهرتز که بهترین gPU ها میتونن بزنن

مموری هم +500 که تقریبا میشه 7600 مگاهرتز

POWER LIMIT هم 110

حداقال 6تا 8 فریم میزاره روی اجرا در الترا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امتیاز  3DMARK در حالت اور سنگین

livs_1.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان این video رو نگاه کنین میشه همچین چیزی؟ GTX 960 in 4K @ 60FPS

!!!!!

https://www.youtube.com/results?search_query=GTX+960+FPS+TEST+in+GTA+V

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راهنمایی انویدیا هم برای انجام بازی عرضه لینک  زیر کل صفحه راهنمایی از سایت geforce است- البته با قند اشکن!

لینک زیر خیلی کامل مثل همیشه  تیم درایور سازی انویدیا آمده بازی رو با تمام تنظیمات   بررسی کرده خیلی بررسی جالبی است نمیشه  کار کرد وگرنه ترجمه میکردم خیلی مقایسه و عکس اینتراکتیو داره:

http://www.geforce.com/whats-new/guides/grand-theft-auto-v-pc-graphics-and-performance-guide

پیشنهاد برای دوستانی که از MSAA استفاده میکنن اینه که  حتما Mfaa رو هم از کنترل پانل یا جیفورس اکسپرینس اگر بازی شون اورجینال بود فعال کنند.براحتی در MSAA فریم بیشتری میگیرن -البته FXAA -txaa خاموش باشه

کلا برای اجرا در الترا و 2k/4k حتما به Sli نیاز است ولی در 1080 راحت میشه با کارت های سری 900 بازی رو با نهایت تنظمیات اجرا کرد:

چند شات الترا گذاشتم یکی موضو مسافت در الترا خیلی جالبه -یکی موشن بلار یکی سطح جزییات یکی هم سطح آمبینت اکلوژن در نمای اول شخص روی سنگ های لب آب-

میزان مسافت در اخرین حد

56by_gta5_2015_04_26_19_59_15_184.jpg

موشن بلار با  Mfaa فعال  خیلی زیباست چون تصویر اصلا از هم نمیپاشه

zs4n_gta5_2015_04_26_20_01_01_697.jpg

با mfaa فریم خیلی بهتری میگرید در الترا تکسچر

pgbs_gta5_2015_04_26_19_09_21_855.jpg

وقتی امبینت اکلوژن د رکنترل پنل انویدیا فعال باشه و خود بازی هم امبینتش در آخرین حد بافت ها یخیلی جالبی میبینید :

6kw_gta5_2015_04_26_18_58_51_053.jpg

لینک به دیدگاه

من الان سر سیستمم تراکم انسان و ماشین رو سر اخر گذاشتم باقی تنظیماتم  very high هست در کل بازیش خوب بهینه شده

سیستمم هم 

amd fx6300

vga amd r260x

ram 8 gig 1866

رزولشین هم 16.9 هست

فریم هم 35-40 هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان همه با کیبورد بازی میکنند ؟

کسی هست با دسته بازی کنه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من الان سر سیستمم تراکم انسان و ماشین رو سر اخر گذاشتم باقی تنظیماتم  very high هست در کل بازیش خوب بهینه شده

سیستمم هم 

amd fx6300

vga amd r260x

ram 8 gig 1866

رزولشین هم 16.9 هست

فریم هم 35-40 هست

خوب میگرید بله بازی بهینه است عالی -البته نسخه من اورجینال است و آپدیته به آخرین پچ  -در کل خوب پورت شده مثل مکس پین 3

بله بنده با کنترلر ایکس وان بازی میکنم هم اول شخص هم سوم شخص عالی است و شوک هم با تریگر های ایمپالسی ایکس وان کار میده و شلیک و حرکت و ...خیلی جذاب هستند

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

من یکم با دسته  XBOX 360بازی کردم ولی ماوس و کیبرد راحت تره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب میگرید بله بازی بهینه است عالی -البته نسخه من اورجینال است و آپدیته به آخرین پچ  -در کل خوب پورت شده مثل مکس پین 3

بله بنده با کنترلر ایکس وان بازی میکنم هم اول شخص هم سوم شخص عالی است و شوک هم با تریگر های ایمپالسی ایکس وان کار میده و شلیک و حرکت و ...خیلی جذاب هستند

بیسیم یا با سیم ؟

مثلا تصادف میکنید یا ترمز دستی میکشید ویبره دستگاه کارمیکنه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیسیم یا با سیم ؟

مثلا تصادف میکنید یا ترمز دستی میکشید ویبره دستگاه کارمیکنه ؟

دوست من کنترلر بی سیم  360 است مخصوص ویندوز با سیم هم هست ایکس وان -بله ویبره کار میکنه چه جورم تمام جذابیت رانندگی با کنترلر است اون دوستمون که میگه بله موس کیبورد هم خوبه ولی کنترلر برای سوم شخص  با رانندگی در کنارش بهتره - بخاطر آنالوگ -

تاپیک زیر نگاه کنید متوجه می شید :

نبض قدرت،لمس دقت-نگاهی بر بهترین کنترلر های تاریخ-با بررسی جامع کنترلر XONE بر روی PC
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من کنترلر بی سیم  360 است مخصوص ویندوز با سیم هم هست ایکس وان -بله ویبره کار میکنه چه جورم تمام جذابیت رانندگی با کنترلر است اون دوستمون که میگه بله موس کیبورد هم خوبه ولی کنترلر برای سوم شخص  با رانندگی در کنارش بهتره - بخاطر آنالوگ -

تاپیک زیر نگاه کنید متوجه می شید :

نبض قدرت،لمس دقت-نگاهی بر بهترین کنترلر های تاریخ-با بررسی جامع کنترلر XONE بر روی PC

از کجا خریدی عزیز ؟ و چند ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کنترلر ایکس وان همه جا ها دارند فروشگاهای مخصوص  لوازم کنسول  -  البته ایکس وان رو باید با کابل میکرو USB وصل کرد -توی تاپیک راهنمایی زدم قیمتش الان باید بین 190 تا 230 باشه البته عادیش نسخه های کلکتور با رنگ های خاص است که تا 350 هم قیمت دارند -من اون اوائل خریدم تازه آمده بود 240 فکر کنم شد با هزینه پست یک 255 افتاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کنترلر ایکس وان همه جا ها دارند فروشگاهای مخصوص  لوازم کنسول  -  البته ایکس وان رو باید با کابل میکرو USB وصل کرد -توی تاپیک راهنمایی زدم قیمتش الان باید بین 190 تا 230 باشه البته عادیش نسخه های کلکتور با رنگ های خاص است که تا 350 هم قیمت دارند -من اون اوائل خریدم تازه آمده بود 240 فکر کنم شد با هزینه پست یک 255 افتاد

ممکنه بعدا گیرنده بیسیم بیاد براش یا نه ؟ چون من فاصلم تا تلویزیون زیاده حدود 4-5 متری میشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فعلا خبری از کیت وایر لس برای ایکس وان نیست

مشکلی نیست  میتونید از کنترلر 360 این مدل  بگیرید:

http://lioncomputer.ir/product/1640/Microsoft+Xbox+360+gamepad+For+Win+Wireless/

من هر دو مدل رو در  تاپیک بالا تست کردم و الن مدت زیادی است استفاده میکنم

منتها میتونید کنترلر ایکس وان بگیرید بعد از دیجی کابل کابل میکرو 3 متری بگیرید من دارم ایکس وان رو با این کابل 3 متری سبک و عالی استفاده میکنیم خیلی راحته:

http://digik.ir/cable-main/%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D9%84-%DB%8C%D9%88-%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%DB%8C-cable-usb/%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D9%84-Micro-USB-%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%AC%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%84

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...