رفتن به مطلب

*** چه نوع ویدئو هایی رو میخواید در لیون کامپیوتر مشاهده کنید ***

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود به تمام کاربران و دوستان عزیز لیون کامپیوتر

همانطور که در جریان هستید در بخش lionTV ویدئو هایی رو در مورد معرفی قطعات در اختیار شما دوستان عزیز قرار دادیم و کم کم رو به جلو داریم میریم و امیدواریم که کارهای بهتر و جذابتری رو در اختیارتون بگذاریم .

در اینجا از شما درخواست میکنم اگر فکری در ذهنتون هستش اینجا عنوان کنید تا اگر تونستیم ویدئوش رو بسازیم .

مثلا کالایی رو میخواید معرفی کنیم

مثلا اگر کالایی رو دوست دارید به روش خاصی ویدئوش رو بسازیم

در کل هر گونه پیشنهاد و انتقادی دارید اینجا عنوان کنید تا بررسی کنیم

در ضمن اینو در نظر داشته باشید فعلا اول کار هستیم و مطمئننا کم کم کار رو بهتر از قبل و خلاقانه تر پیش خواهیم برد @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 50
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

به  نظر  من  ویدیو اورکلاک سی پی یو رو  مثلا رو  یه  مادربرد  خواص  بذارین جالبه.آموزشی هم ست.

خود  من برای سیستم امضام از برو  بچ فروم  واسه  اور کردن  کمک  گرفتم ولی  اصلا  متوجه بعضی توضیحاتشون نمیشدم و خیلی  از  تنظیماتی که  اونا  میگفتن  رو  هم  که  قرار  میدادم  سیستم  بالا ن میومد.

خلاصه  کلوم  این  که  یه  لینک  ویدیو خارجی   در مورد  مادربرد  وسی  پی یو خودم  گیر آوردم وتمام  تنظیمات رو  از  بالا تا  پایین مثه اون  لینک  قرار  دارم تا  تونستم با  همون  ویدیو براحتی  رکورد خوبی بزنم.با اون  تنظیمات سیستم  هم  کاملا  پایدار  موند.

به  نظرم جای  این  جور  ویدیو  ها تو سایتای ایرانی  خیلی خالیه.

@};-

لینک به دیدگاه

به نظرم در درجه اول اموزش باشه بهتره مثل اموزش اورکلاک 4790k و...

تشکر از پیگیری شما @};-

لینک به دیدگاه

درود جناب حسینی عزیز

واقعا بابت زحماتتون تشکر میکنم.

جا داره که از پوریا جان یاد کنم واقعا جاشون خالیه،ویدیو در رابطه با سخت افزار تست قطعات،اورکلاک و . . .  مجموعه لیون رو خیلی بزرگتر میکنه؛

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام و درود.

به نظر من اگه بشه ویدئو از آنباکسینگ کارت گرافیک از نوع مقرون به صرفه ها یا از نوع غول ها همراه با بنچمارک و معرفی دقیق و ... بزارین عالی میشه. :big hug:

اگه این کارو در رابطه با cpu ها هم انجام بدین که نور الی نور میشه :D

در آخر تشکر ویژه دارم از همه ی دستنکاران لیون کامپیوتر که این بخش رو راه اندازی کردن. @};-

لینک به دیدگاه

سلام.به نظر من ساخت ویدیوهایی درمورد بررسی بازیهای جدید میتونه جالب باشه  (منظورم تست و بررسی بازی توسط لیونه)

لینک به دیدگاه

سلام و درود آقای حسینی

بسیار ممنون از ویدیو ها

حقیقتش ی نقد دارم  اینکه توی ویدیوها خیلی به چیزای جزی اشاره میشه مثلا اون دوستمون می یان کارت ZOTC رو توضیح میدن حتی درباره لگو هم میگن!!!!! واقعا نیاز نیست اینقدر جزئیات خرج کینم ما دوست داریم شرکت لیون ی سیستم مشخص رو تعیین کنن مثلا سایت OverClock3d.net قطعات هم رده رو Benchmark بزنن نه اینکه درباره باکس کارت صحبت کنن اینکه توی گوگل سرچ کنی هست! باید مخاطب رو بالاتر از اون دید - من بشخصه دوست دارم:

1.تست قطعات و مرجع شدن لیون

2.توضیح تخصصی قطعات نه ظاهری

3.تنوع در قطعات

4.قطعات نو و تازه به بازار اومده رو بنچ بزنید

5.قطعات اصلی و تقلبی رو نشون دادن و گارانتی های معتبر

6.اعلام خرابی و تعداد خرابی شرکت یا برند و علت خرابی

7.نحو صحیح اورکلاک

8.نحوی صحیح استفاده قطعات و شرایط نگهداری و تمیز کردن و حتی مد کردن قطعات

9.بحث فنی و روز

10.آموزش نحوه صحیح انتخاب قطعات  معرفی قطعات تازه رسید و یا کمیاب بازار

و پیشنهاد بعدی استفاده از چند دوربین به جای ی دوربین چرا که واقعا این نحوی زوم و زوم بک  خیلی مخاطب رو اذیت میکنه و خیلی حرفه ی نیست و تعیین سناریو قیل از باز کردن آنباکسین

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

درود جناب حسيني . بيشتز جنبه ي اموزشي داشته باشه فكر ميكنم بهتر باشه @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویدیو انباکسینگ زیاد مفید نیست به نظر من اصلا بیخیال این موضوع بشید 

اخه جعبه و محتویات جعبه کارت گرافیک یا رم یا پاور به چه دردی میخوره ؟  :D

سعی کنید اموزش اسمبل بزارید و نکته هم که هست دوربین حرکتش زیاده سعی کنید دوربین رو ثابت بزارید 

اموزش هایی مثل اسمبل سیستم یا کابل کشی حتی نصب کارت گرافیک یا حتی اورکلاک میتونه خیلی مفید باشه

@};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

نظرات بالای خیلی خوب بودن نظر من در تکمیل صحبت دوستان اینه که اگر میخواین کارتون تک باشه میتونید این موضوعات رو هم مدنظر قرار بدین :

معرفی و آنباکس کردن قطعات کمیاب و حرفه ای (مثل آنباکس کارت 980 گالاکس) یا مادربرد های x99 

توضیح ویژگی های فنی خاص هر محصول

بنچمارک گیری قطعات حرفه ای و آماتور

آموزش اسمبل کامل یک سیستم و نکته هایی که باید دقت کرد

آموزش تعمیر و نگه داری سیستم

آموزش اورکلاک به صورت ویدئویی

و....

لینک به دیدگاه

سلام خدمت جناب حسینی گل ... :x :x :x :x

همونطور که بچه ها گفتن بهتره ویدئو ها رو به چند دسته تقسیم کنید :

1. معرفی محصولات جدید و مقایسه با رقبا

2. آموزش سخت افزار اعم از اورکلاک و آشنایی با انواع قطعات الکترونیکی

3. آموزش نرم افزار در رابطه با موضوع های مختلف اعم از گرافیکی و مهندسی و ...

4. مستند سازی در رابطه با الکترونیک و اورکلاک

فعلا چیزایی که به ذهنم میرسه ایناس ....خ خ خ :D :D :D :D :D

ممنون :x :x :x :x

لینک به دیدگاه

اموزش اسمبل هم بزاريد بد نيست. همينطور اموزش نصب کولر هايي که نصبشون سخته. در واقع وقتي سيستمي رو اسمبل ميکنين قصمت هاى سختشو فيلم بگيرين تا اوناى که مبتدى هستن بهره ببرن.

لینک به دیدگاه

وقتی یه قطعه جدید مثل پردازنده های جدید یا گرافیک جدید به بازار میاد  تست و بررسیش کن بنجمارکش چقده دما ایناش چقدره و غیره..

مطمئنن با این کار کمک بزرگی به مشتری ها میکنید. خیلیا موقع خرید با مشاهده ویدیوهای شما اگاهانه میتونن انتخاب کنن 

لینک به دیدگاه

سلام و درود آقای حسینی

بسیار ممنون از ویدیو ها

حقیقتش ی نقد دارم  اینکه توی ویدیوها خیلی به چیزای جزی اشاره میشه مثلا اون دوستمون می یان کارت ZOTC رو توضیح میدن حتی درباره لگو هم میگن!!!!! واقعا نیاز نیست اینقدر جزئیات خرج کینم ما دوست داریم شرکت لیون ی سیستم مشخص رو تعیین کنن مثلا سایت OverClock3d.net قطعات هم رده رو Benchmark بزنن نه اینکه درباره باکس کارت صحبت کنن اینکه توی گوگل سرچ کنی هست! باید مخاطب رو بالاتر از اون دید - من بشخصه دوست دارم:

1.تست قطعات و مرجع شدن لیون

2.توضیح تخصصی قطعات نه ظاهری

3.تنوع در قطعات

4.قطعات نو و تازه به بازار اومده رو بنچ بزنید

5.قطعات اصلی و تقلبی رو نشون دادن و گارانتی های معتبر

6.اعلام خرابی و تعداد خرابی شرکت یا برند و علت خرابی

7.نحو صحیح اورکلاک

8.نحوی صحیح استفاده قطعات و شرایط نگهداری و تمیز کردن و حتی مد کردن قطعات

9.بحث فنی و روز

10.آموزش نحوه صحیح انتخاب قطعات  معرفی قطعات تازه رسید و یا کمیاب بازار

و پیشنهاد بعدی استفاده از چند دوربین به جای ی دوربین چرا که واقعا این نحوی زوم و زوم بک  خیلی مخاطب رو اذیت میکنه و خیلی حرفه ی نیست و تعیین سناریو قیل از باز کردن آنباکسین

دقیقا منم همین نظرات رو دارم.....

لینک به دیدگاه

ولی به نظرم یه کار دیگه ای هم میتونین انجام بدین ....

در کنار مطالبی که تیم سایت زحمت میکشن و تهیه میکنن میتونین فیلم های بچه ها رو هم داخل لیون تی وی نمایش بدین ...البته به نظرم قبل از نمایش ویدئوی ارسالی از طرف کاربر ، اون ویدئو رو بررسی و در صورت صحت ، اون رو به نمایش عموم بگذارین ...که البته نیازمند بکارگیری چند نیرو برای کنترل ویدئو ها هست که پیشنهاد میکنم وظیفه ی اضافی روی دوش آرمین جان و عطا جان نباشه و یه ناظر ویئو تعیین کنید ...البته مدیر سایت شما هستید و اول و آخر شما تصمیم میگیرین و بنده فقط پیشنهاد های شخصی رو مطرح نمودم ... :D :D :D

ای بابا دوباره که کتابی حرفیدم ...نمیدونم چحوری میشه که اینجوری میشه ... :D :D :D

با تشکررررررررررررررررررررر :x :x :x :x @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

هر چه تعداد ویدئو های مفید بیشتر باشه بچه ها چیزای بیشتری یاد میگیرن ...قانون ثبت نشده ی انیشتین .... :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

نمونه ی بارز ویدئوی ارسالی از طرف کاربران که جالب هم میتونه باشه آموزش تصویری مودینگ کیس هست ... به نظرم طرفدار زیاد داره .... :D :D :D

در ضمن اگه هم مسابقه ی اورکلاک هم برگزار شد اگه امکانش بود زنده و اگر نه که بصورت مرده در سایت قرار دهید ... :D :D :D

:x :x :x :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام.

نظرات دوستان رو خوندم. به نظرم لیون از هرجا شروع کنه خوبه ولی اول از جا های بی خرج شروع به تقویت TV کنه خیلی بهتره. یک طرفه به قضه نگاه نکنید.

مثلا در دو لینک محصول زیر که آنباکس شدن، لینک برسی ویدئوشون تو قسمت فروش گاه موجود نیست. هزینه ای هم نداره + بسیار مفیده:

http://lioncomputer.ir/product/5098/Zotac+GTX+960+AMP!+Edition+2GB+GDDR5/

http://lioncomputer.ir/product/5028/GREEN+GP850B-OC%2B+Overclocking+Evo+80Plus+Platinum+PSU/

مورد بعد درمورد قطعات جدید و ها اند که دوستان میفرماییند قاعدتا فریم تو بازی ها تو همه برد های X99 با اختلاف یک فریم نزدیک به همه پس عملا بنچ مارکش رد میشه. چرا باید لیون بیاد این همه هزینه کنه وقتم هم بزاره که به ما بفهمونه X99 و کلا مادربرد تو گیم بی تاثیران، درمورد CPU و رم هم صدق میکنه. پس بهتره ویدئو ها هدفمند باشن.

فعلا باید توقع رو پایین نگه داشت و به دستدندرکاران لیون تی وی اجازه تنفس داد. چون لیون هم فروشگاه بزرگیه و خیلی مسئولیت های بزرگتری به دوششه؛ مثل رسیدگی به فروم، تماس ها، آپدیت قیمت های سایت، قطعاتی که باید ارسال بشن و اوناییکه برن گارانتی و ... .

دورمورد دوربین هم خیلی ها هستن که کمرامن Cameraman یا فیلمبردار دارن، کارشونم خوبه. فعلا تصویر برداری لیون مشکلی نداره هم فوکوسش خوبه هم همه چیز تو کادر جا شده.

درضمن ضبط ویدئو های اسمبل ممکنه طولانی باشن ضمن اینکه وقت ادید و کارروشون زیاد میشه ممکنه خیلی از کاربرا با مشکل حجم تعرفه ISP مواجه بشن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنظر من که اکثر کالاهای مهم تست و بررسی و انباکسینگشون بقولی تو سایت ها پیدا میشه با یسرچ ... دوباره کاری فایده نداره اصلا بچدردی میخوره یه محصولو بیان باز کنن فیلمشو بزارن  :-? ... باید بنظر من یک فیلم اموزشی باشه یا خبری  و با زمان محدود 5-10 دقیقه ای سر تهش رو هم بیارن و یا بصورت سریالی پخش بشه... بطور مثال هر هفته از فرجام عزیز یکی از تست های اورش رو با توضیح مثلا جمعه ها بصورت مداوم پخش کنید چون اینطوری که پیداست ایشون با کارتها و قطعات زیادی تست میگیرن تنوع کاریشون بالاست... !  :D

یا مثلا رضا قاسمی عزیز که بازی های مختلف رو تست می کنن بیان بصورت گزارش 5-10 دقیقه ای بازی هارو نقد کنند حتی... !

البته اینها مثال های ساده ای بود و احتمالا بذهن همه میرسه و چیز های ابتدایی هست اما برای شروع بد نیست ... فکر های جدیدتری هم باید کرد برای خبر رسانی و مصاحبه و گزارش اتفاقات و مراسم های و مسابقات و اینها رو هم اضافه کنید ... حتی میشه از نحوه تعمیرات قطعات که مشکلات ابتدایی هست مثل تعویض فن یا خمیر قطعات و نصب خنک کننده های مختلف و ابتکارات دوستان در زیبایی و نور پردازی و حتی طراحی کیس هم استفاده کرد !  ^_^

در کل وقتی شروع کنین کم کم دستتون میاد و ایده های بهتر پیدا میشه، عیب ها رو پیدا می کنید و درصدد رفعشون اقدام می کنید و کارها حرفه ای تر میشه....!  :clapping:

لینک به دیدگاه

سلام اول جا داره از تمام تیم لیون بابت زحماتی که میکشین تشکر کنم ولی به نظر من همانطور که دوستان اشاره کردن اگرمثلا ویدئو اموزش اسمبل کیس های حرفه ای رو قرار یدین خیلی جالب تره یا تو همین ویدئوها ی unboxing قطعه ی مورد نظر رو با همرده هاش مقایسه کنین اینکه چه مزیت ها و معایبی نسبت به برند های هم رده خودش داره خیلی جالب تر خواهد بود

لینک به دیدگاه

موافقم از چند دوربین استفاده کنید و یا با یه دوربین ولی بعدا با تدابیر تدوینی درستش کنید.

توی بخش آموزش این سایت نکات خوبی هستش:

www.safirfilm.ir/education

ویرایش شده توسط AliSh45
لینک به دیدگاه

ولی خب ایمان جان هم راست میگه ...کسانیکه اینترنت حجمی دارن خیلی از حجمشون رو میخوره ... *dry# *dry# *dry#

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

و خسته نباشید به عوامل تهیه ویدئو های لیون @};-

کار بسیار خوب و آینده داری هست حالا به هر صورت و نحوه ایی انجام بشه

پیشنهاد اکثر دوستان  در این تاپیک هم میتونه بسیار مفید باشه

بنظرمن هر قطعه که معرفی میشه در بخش ویدئو ها بهتر هست مقداری هم اون قطعه به چالش کشیده بشه چه با تست شدن محصول و یا اینکه معایب قطعه با توجه به بررسی های خود لیون و یا تست های صورت گرفته توسط سایت های معتبر گوش زد بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...